Uživatel nepřihlášen
  

Nezastavitelný Obsidian, už plánují další projekt na Kickstarteru

Úterý 17.12.2013 18:20 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Project Eternity od Obsidian dokázal na Kickstarteru vybrat necelé čtyři miliony dolarů. Hra ještě nevyšla a tvůrci už plánují další projekt, který brzy odhalí.

Tvůrčí celek ze studia Obsidian se zapsal do historie Kickstarteru poté, co se na jejich izometrické akční RPG s názvem Project Eternity (nově Pillars of Eternity) od hráčů vybralo $3,986,929. Vedení bylo překvapeno, a jak se zdá, pokusí se uspět znovu.

Obsidian totiž během března nebo dubna příštího roku plánují představit další projekt, na který budou chtít získat peníze opět prostřednictvím Kickstarteru. Tajemná hra bude založena na stejné technologii jako Planescape: Torement a Icewind Dale - tedy Infinity Engine - a bude na základě licence. Ne, o Alpha Protocol 2 bohužel nepůjde.

Licenci na Star Wars má EA, mohli se dohodnout s nimi na dalším KotORu?

"Využijeme stejnou technologii, ale nabídneme něco jiného. Náš každý projekt bude lepší a lepší," nechal se slyšet Feargus Urquhart v rozhovoru pro Rock, Paper, Shotgun.

Urquhart nic konkrétního neřekl, pouze otázkami naznačil, že by chtěli vytvořit něco jako Skyrim, ale jen pro PC. Jinými slovy rozsáhlou hru se stovkou hodin herní doby. To by ale stálo několik milion dolarů.

"Kdybychom nehleděli na rozsah a nechali Chrise Avelloneho, aby měl volnou ruku a vytvořit nový otevřený svět, co bychom mohli nabídnout? Kolik by to stálo? Dávalo by smysl, kdybychom hru rozdělili na epizody? Uspěli bychom s tím, kdybychom řekli, že hra bude mít 100 hodin, kdo pak ale zaplatí ty miliony?"

"Mohli bychom vytvořit desetihodinovou hru za deset dolarů? Obecně, když řekneme deset hodin, je to obvykle 15. Ale když přijdeme s pěti epizodami, tak to bude dohromady 50 a 75 hodin."

Obsidian pro Ubisoft dokončují RPG South Park: The Stick of Truth ve verzích na PC, PS3 a X360.

Aby ale fanoušky moc nemátl, rozhodl se alespoň pro následující: "Jde o něco, o čem se bavíme hodně dlouho a bylo by to opravu cool. Je to za základě licence a nejde o Alpha Protocol! Je to něco, kde můžeme udělat spoustu kreativních věcí, a to i přesto, že to je na základě originální licence."

Pokud si říkáte, že tvůrčí celek si toho na svá bedra naložil až až a že jim hráči nepřispějí na další projekt, když ještě nedodělali Pillars of Eternity, tak čtěte dál. "Jsme velmi vděční za peníze, které nám lidé dali. Nechci ohrozit Eternity, ale myslím si, že máme dobré nápady a navíc jsme větší studio, takže zvládáme více projektů najednou."

"Jsem rád, že Eternity uspěl na Kickstarteru. I přesto pro vás v březnu nebo v dubnu příštího roku budeme mít něco nového."

...
Délka: ...
Pillars of Eternity - Gameplay teaser
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: obsidian
Pillars of Eternity na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity
Související novinky
 
Obsidian lákají na něco nového

Obsidian lákají na něco nového

Středa 18.1.2017 20:12 - Obrázek s tajemným textem pravděpodobně souvisí s Pillars of Eternity. Přečíst celý článek »

Obsidian pracují na Pillars of Eternity 2 a nové značce

Obsidian pracují na Pillars of Eternity 2 a nové značce

Úterý 17.5.2016 15:59 - V Kalifornii se neflákají a chystají hned dva velké projekty. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, Mac, Linux
Obsidian chystají další projekt na Kickstarter

Obsidian chystají další projekt na Kickstarter

Pondělí 28.4.2014 10:49 - ,,Myslím, že máme dobrý nápad," říká šéf studia zodpovědného za South Park: The Stick of Truth. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nezastavitelný Obsidian, už plánují další projekt na Kickstarteru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC