Uživatel nepřihlášen
   

Nový screenshot z Kingdom Come: Deliverance ukazuje působivý hrad

Pátek 10.1.2014 09:14 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Warhorse Studios dosáhlo na jejich Facebooku 8000 liků a za odměnu vydalo screenshot, na němž můžeme vidět zajímavě zpracovaný hrad. Jeho jméno však zůstává záhadou.

Warhorse Studios vydalo nový screenshot z jejich chystaného RPG Kingdom Come: Deliverance, na němž můžeme vidět působivý hrad. Jeho jméno ale bohužel neznáme.

Nejčastější tip bývá hrad Český Šternberk, u nějž je vidět určitá podobnost, zvlášť s ohledem k řece viděné ve starším videu. Šternberk bohužel nesedí k indiciím, které po vydání obrázku Warhorse zveřejnilo:

"Hrad na screenshotu je reálné místo. Dnes z něj stojí jen základy a několik zdí a na jejich vrcholu stojí krásný zámek. Rekonstrukci budovy jsme provedli společně s archeologem. Zajímavý fakt je, že ve stejném městě stojí i jeden menší hrad postavený ve 14. století, který stále stojí nedotčený. Takže můžete tohle místo skutečně navštívit."

To nám na Šternberk opravdu moc nepasuje. Když jsem tam byl loni v létě, druhého hradu jsem si nevšiml, maximálně jen zříceniny jakési věže v těsné blízkosti Šternberku. Nemluvě o tom, že hrad stojí také víceméně nedotčený. Další tip je hrad Pařez, který se screenshotu dost podobá (viz kresba), ale ani ten moc nesedí k výše vypsaným indiciím. No, nezbývá než čekat, až se dostaví nějaký odborník nebo až Warhorse přestane být tajemné jako hrad v Karpatech.


Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Gamescom obrázky z Kingdom Come: Deliverance

Gamescom obrázky z Kingdom Come: Deliverance

Pátek 25.8.2017 15:40 - Šestice obrázků ukazuje lov, Rataje, Sázavský klášter nebo Kumány. Přečíst celý článek »

26 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Kingdom Come: Deliverance v novém traileru

Kingdom Come: Deliverance v novém traileru

Čtvrtek 17.8.2017 18:42 - Trailer se zaměřuje na různé postavy v čele s rodiči hlavního hrdiny. Aktualizováno. Přečíst celý článek »

83 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Ptejte se vývojářů Kingdom Come: Deliverance
 

Ptejte se vývojářů Kingdom Come: Deliverance

Úterý 25.7.2017 12:22 - Ve spolupráci se studiem Warhorse připravujeme komunitní rozhovor, pro nějž vybereme ty nejzajímavější otázky od čtenářů. Přečíst celý článek »

66 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nový screenshot z Kingdom Come: Deliverance ukazuje působivý hrad
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
martinek3836     :-D no ja to vídim na tuhle lokalitu [ odkaz ] - hrad i zámekmartinek3836martinek383625735    10.1.2014 19:55 martinek3836

:-D no ja to vídim na tuhle lokalitu [ odkaz ] - hrad i zámek

Gandalf.    Co když to není českej hrad? Vím, že hra se odehrává na území Česka, ale mohli tam vsunout i hrad ze zahraničí.

Cvrnda: Píšou tam že je blízko další nedotčený hrad. O žádném dalším v Telči nevím.
Gandalf.gandalf8216
    10.1.2014 19:41
Gandalf.

Co když to není českej hrad? Vím, že hra se odehrává na území Česka, ale mohli tam vsunout i hrad ze zahraničí.

Cvrnda: Píšou tam že je blízko další nedotčený hrad. O žádném dalším v Telči nevím.Komentář byl autorem naposledy upraven 10.1.2014 19:51

Původní verze před úpravami:Co když to není českej hrad? Vím, že hra se odehrává na území Česka, ale mohli tam vsunout i hrad ze zahraničí.

fallanga    Bože, já se tak těším.fallangafallanga20226    10.1.2014 17:15 fallanga

Bože, já se tak těším.

Cvrnda člen redakce    Plejstik3: Jo, Telč to nakonec asi nebude, čím víc jsme o tom přemýšlel, tím míň mi přišel pravděpodobný. Kandidátů je v tuhle chvíli hodně. S trochou představivosti by to mohly být Velhartice nebo i Hrubý Rohozec, ale pokaždé tam nepasuje minimálně jedna z těch indiciíCvrndacvrnda7    10.1.2014 17:09 Cvrnda

Plejstik3: Jo, Telč to nakonec asi nebude, čím víc jsme o tom přemýšlel, tím míň mi přišel pravděpodobný. Kandidátů je v tuhle chvíli hodně. S trochou představivosti by to mohly být Velhartice nebo i Hrubý Rohozec, ale pokaždé tam nepasuje minimálně jedna z těch indicií

Plejstik3    Pokud tahle hra opravdu nakonec zavítá i na PLAYSTATION 4, tak si jí koupím i v případě, že bych se tam jen procházel nebo projížděl a kochal se tou krásou kolem. Ta architektura i krajina působí fantasticky a jsem rád, že se někdo odvážil vložit do hry tolik historických reálií a nejen hromadu výmyslů. Nemám nic proti fantazii a smyšleným oblastem, to v žádným případě (Oblivion byl nádherný) , ale už jsem těch "výmyslů" ve hrách trochu přesycenej, takže procházky po reálných místech uvítám s otevřenou náručí. Jak tak koukám na KINGDOM COME: DELIVERANCE, ta hra by mohla být klidně i nějakým historickým virtuálním dokumentem a i tak bych do toho šel s chutí :-)

A k tomu záberu na hrad, co napsat. Přece jen pohled na hrad z jednoho směru toho moc neřekne. Na druhou stranu, ta vstupní brána je dost nestandartně řešená, což by mohlo pomoct s identifikací, ale jelikož je tohle podoba stavby před 5-7 stoletíma (? ) , tak dneska bude asi vypadat dost odlišně. A v případě zříceniny.... . dost keců, přiznávám se bez mučení, že ten hrad nepoznávám, i když mám hrady a zámky velice rád :-) Je ta stavba vůbec z českých luhů a hájů?

CVRNDA. . No, typ Tvojí maminky je zajímavý, ale v Telči trochu postrádám tu rokli :-)
Plejstik3plejstik318961
    10.1.2014 16:55
Plejstik3

Pokud tahle hra opravdu nakonec zavítá i na PLAYSTATION 4, tak si jí koupím i v případě, že bych se tam jen procházel nebo projížděl a kochal se tou krásou kolem. Ta architektura i krajina působí fantasticky a jsem rád, že se někdo odvážil vložit do hry tolik historických reálií a nejen hromadu výmyslů. Nemám nic proti fantazii a smyšleným oblastem, to v žádným případě (Oblivion byl nádherný) , ale už jsem těch "výmyslů" ve hrách trochu přesycenej, takže procházky po reálných místech uvítám s otevřenou náručí. Jak tak koukám na KINGDOM COME: DELIVERANCE, ta hra by mohla být klidně i nějakým historickým virtuálním dokumentem a i tak bych do toho šel s chutí :-)

A k tomu záberu na hrad, co napsat. Přece jen pohled na hrad z jednoho směru toho moc neřekne. Na druhou stranu, ta vstupní brána je dost nestandartně řešená, což by mohlo pomoct s identifikací, ale jelikož je tohle podoba stavby před 5-7 stoletíma (? ) , tak dneska bude asi vypadat dost odlišně. A v případě zříceniny.... . dost keců, přiznávám se bez mučení, že ten hrad nepoznávám, i když mám hrady a zámky velice rád :-) Je ta stavba vůbec z českých luhů a hájů?

CVRNDA. . No, typ Tvojí maminky je zajímavý, ale v Telči trochu postrádám tu rokli :-)

hergiy    Hukvaldy.hergiyhergiy12824    10.1.2014 12:02 hergiy

Hukvaldy.

Cvrnda člen redakce   5x   No, moje snaživá matka je expert na české hrady a nakonec jí vyšlo, že by mohlo jít o Telč. Dříve hrad dobytý husity (takže by tam nějaká spojitost s tématem hry byla) , následně zámek, poblíž hrad Roštejn vybudovaný ve 14. století. Nemluvě o tom, že řeka v Telči mi docela připmíná jeden starší obrázek z Warhorse blogu [ odkaz ] mojí (nebo spíš naší) teorii jsem nahodil do komentářů na Warhorse FB, tak uvidím, jestli se to třeba nepotvrdíCvrndacvrnda7    10.1.2014 11:43 Cvrnda

No, moje snaživá matka je expert na české hrady a nakonec jí vyšlo, že by mohlo jít o Telč. Dříve hrad dobytý husity (takže by tam nějaká spojitost s tématem hry byla) , následně zámek, poblíž hrad Roštejn vybudovaný ve 14. století. Nemluvě o tom, že řeka v Telči mi docela připmíná jeden starší obrázek z Warhorse blogu [ odkaz ] mojí (nebo spíš naší) teorii jsem nahodil do komentářů na Warhorse FB, tak uvidím, jestli se to třeba nepotvrdí

hergiy    Okoř! :Dhergiyhergiy12824    10.1.2014 11:40 hergiy

Okoř! :D

the víta ! :)   2x   mistrovské dílo :) doufám že i ta hra bude mistovská :)the víta ! :)the-vita11589    10.1.2014 10:06 the víta ! :)

mistrovské dílo :) doufám že i ta hra bude mistovská :)

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11975 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (13 příspěvků), Poraďtě co si zahrát :D (7 příspěvků), Informace o GK ve hře (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), STEAM -všechno sem (7018 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (431 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole