Uživatel nepřihlášen
   

Izometrické RPG Pillars of Eternity cílí na zimu

Středa 12.2.2014 17:33 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Původně jsme se ho měli dočkat na jaře. Nakonec bude až v zimě.

Studio Obsidian Entertainment oznámilo, že klasické RPG Pillars of Eternity, které se bude hrát z izometrického pohledu, vyjde v zimě tohoto roku. Původně přitom na Kickstarteru slibovali premiéru na jaro.

To už ale není reálné, zejména kvůli faktu, že projekt byl původně plánován mnohem menší. Na Kickstarteru měli Obsidian v plánu vybrat milion dolarů. Slibovali pět herních tříd. Nakonec ale vybrali téměř čtyřikrát tolik, což mělo za následek rozšíření hry. V současné době existuje hned 11 různých tříd.

Důležité je mít na paměti, že Obsidian zaměstnává zhruba 100 vývojářů, pouze 20 až 25 z nich pracuje na Pillars of Eternity. Zbytek dokončuje South Park: The Stick of Truth, který vyjde na začátku března. Pak se tihle lidé přesunout právě na Eternity.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Pillars of Eternity na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity
Související novinky
 
Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Středa 21.6.2017 16:48 - V srpnu vyjde klasické akční RPG od Obsidianu na PlayStation 4 a Xbox One v kompletní edici. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PS4, Xbox One
RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině
 

RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině

Středa 4.5.2016 12:09 - V mateřském jazyce si můžete zahrát dva skvělé RPG tituly, včetně Enhanced edice Divinity: Original Sin. Přečíst celý článek »

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Středa 17.2.2016 09:57 - Poslední kapitola úspěšného izometrického RPG, které vzniklo díky crowdfunding kampani na Kickstarteru. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Izometrické RPG Pillars of Eternity cílí na zimu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
negR    To vypadá slibně :-)negRnegr27377    13.2.2014 12:36 negR

To vypadá slibně :-)

Ghartag    DLC ? To myslíš vážně ? omg

Jestli tohle je DLC, tak toho chlapa pošlete na URAN

odkaz ]
Ghartagghartag3384
    12.2.2014 23:47
Ghartag

DLC ? To myslíš vážně ? omg

Jestli tohle je DLC, tak toho chlapa pošlete na URAN

odkaz ]Komentář byl autorem naposledy upraven 13.2.2014 00:01

Původní verze před úpravami:DLC ? To myslíš vážně ? omg

Arindis    Uvidim a zhodnotim až to vyjde. Těžko říct jestli 11 tříd je dostatek a navíc nejni to Forgotten Realms což je asi hlavní problém. Budou se snažit ukázat něco nového. FR svět je komplexní a obsáhla věc se svým řádem. Taky bych radši NWN 3 nebo pravé BG s každou rasou a povoláním co se v FR vyskytuje.Arindisarindis11271    12.2.2014 21:57 Arindis

Uvidim a zhodnotim až to vyjde. Těžko říct jestli 11 tříd je dostatek a navíc nejni to Forgotten Realms což je asi hlavní problém. Budou se snažit ukázat něco nového. FR svět je komplexní a obsáhla věc se svým řádem. Taky bych radši NWN 3 nebo pravé BG s každou rasou a povoláním co se v FR vyskytuje.

DwaneDibbley    Asi jsem cekal neco vic nez DLC po patnacti letech za plnou cenu.DwaneDibbleydwanedibbley18048    12.2.2014 21:44 DwaneDibbley

Asi jsem cekal neco vic nez DLC po patnacti letech za plnou cenu.

Arindis    DwaneDibbley: A? Vždyt to běží na infinity enginu a navíc se to tak mělo dělat. Nebo jsi čekal 3D? :DArindisarindis11271    12.2.2014 21:24 Arindis

DwaneDibbley: A? Vždyt to běží na infinity enginu a navíc se to tak mělo dělat. Nebo jsi čekal 3D? :D

Ghartag    Dwane prosíííím než něco řeknu, tak si něco zjistím. Dělají to lidi z Obsidian Entertainment což jsou zároveň i lidi z Black Isle studios a ti dělali Baldura a Obsidiani mají na svědomí Neverwinternight 2 .... .Ghartagghartag3384    12.2.2014 21:04 Ghartag

Dwane prosíííím než něco řeknu, tak si něco zjistím. Dělají to lidi z Obsidian Entertainment což jsou zároveň i lidi z Black Isle studios a ti dělali Baldura a Obsidiani mají na svědomí Neverwinternight 2 .... .

DwaneDibbley    To jsou screeny z Baldurs Gate, nebo tu mame ultimatni klon?DwaneDibbleydwanedibbley18048    12.2.2014 18:13 DwaneDibbley

To jsou screeny z Baldurs Gate, nebo tu mame ultimatni klon?

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC