Uživatel nepřihlášen
 

The Sims 4 dostalo zdarma další nový obsah

Středa 17.12.2014 18:26 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Krom toho fanoušci zjistili, že první velké DLC by se mělo jmenovat “Outdoor Retreat”.

Do The Sims 4 vyšla další bezplatná aktualizace s novým obsahem zahrnující nové korporátní a atletické kariéry, stejně tak oblečení, předměty, místnosti za odměnu a další věci.

Než se detailněji podíváme na novinky, hodí se zmínit, že fanoušci v nejnovějším patchi objevili zmínky o prvním velkém dodatečném balíčku. Ten by měl nést název Outdoor Retreat a umožnit vám kempovat se Simíky a prozkoumat zcela novou destinaci Granite Falls. Simíky budete moci obléknout do nových věcí, užít si jedinečné venkovní aktivity a stát se bylinkářem.

„Jsme opravdu nadšení z kreativity, kterou naši hráči ukázali po vydání bezplatných aktualizací s duchy a bazény. Těšíme se, jak si pohrajete se čtyřmi novými kariérami, které jsme přidali v dnešní aktualizaci. Čeká vás také několik překvapení! Tohle je deset nejlepších věcí, které byste měli vědět,“ napsal Simguru Daniel.

• 1. Dvě nové korporátní kariéry: vaši Simíci si mohou vybudovat kariéru v korporátním světě a stát se andělskými investory nebo obchodními magnáty.

• 2. Dvě nové atletické kariéry: vaši Simíci se teď mohou živit sportem a stát se členy síně slávy nebo pány sluneční soustavy.

• 3. Nové oblečení: každá kariéra má své speciální komplety, které se budou postupně měnit, jak budou Simíci stoupat po kariérním žebříčku. Nechybí ani zlatá běžecká souprava.

• 4. Nové předměty a interakce za odměnu: jakmile Simíci ve své vybrané kariéře získají novou úroveň, dostanou za odměnu nové speciální předměty a zpřístupní se jim interakce, které se dají získat jen v dané kariéře. Dá váš Simík „kamarádovi“ tip na nedobrou investici nebo někomu pomůže se cvičením?


• 5. Nové místnosti za odměnu: nebojte se, tato aktualizace není celá jen o práci. Pokud se bude Simíkům v jejich kariéře dařit, zpřístupní si v režimu stavba nové místnosti, které vám pomohou zařídit si domácnost v dokonalém sportovním nebo korporátním stylu.

• 6. Nové aktualizace Galerie: přidali jsme do Galerie několik novinek, například pokročilé a modované filtry. Chcete-li vědět, co všechno v této herní aktualizaci najdete, přečtěte si naše poznámky k aktualizaci.

• 7. Velmi profesionální trpaslík: zatímco ostatní trpaslíci se jen tak povalují po zahradě nebo relaxují u bazénu, Velmi profesionální trpaslík nemá na podobné hlouposti čas. Má s sebou pracovní kufřík, musí na schůzky, volat klientům a chodit na porady.

• 8. Cheat pro přesun předmětů: zrovna, když jste si mysleli, že lepší už to být nemůže! Představujeme vám cheat pro přesun objektů. Tento cheat umožňuje hráčům vytvářet jedinečné objekty, které vzniknou kombinací několika předmětů. Hráči tak mohou například vzít postel a přidat k ní záclony, čímž vznikne postel s nebesy. Cheat můžete použít na libovolný předmět. A třeba pomocí něj vytvořit opravdu zaneřáděnou místnost!

Spustíte jej následovně:

- Stiskněte klávesovou zkratku Ctrl-Shift-C, čímž si zobrazíte herní konzoli.
- Napište „testingcheats true“
- Napište „bb.moveobjects“
- Znovu stiskněte „Ctrl-Shift-C“, čímž zavřete dialogové okno
- Chcete-li cheat vypnout, zopakujte kroky 1-4.

Jakmile cheat vypnete, neměli byste cheatem upravené objekty přesouvat. Pokud tak učiníte, ztratí vlastnosti získané díky cheatu „moveobject“.

• 9. Sváteční svetry: bez veselých svetrů by se přece svátky neobešly! Fanoušci si odhlasovali svetr číslo 4, ale nám se podařilo dostat do hry i pár dalších, aby si Simíci mohli svátky užít ve velkém stylu.

• 10. Sváteční dekorace: tím ještě vánoční veselí nekončí! Balíček Šťastné a veselé vnese do vaší domácnosti sváteční dekorace a zajímavě oživí Simíkům šatník. Více informací o tom, jak si bezplatně stáhnout tento velkolepý sváteční balíček, najdete níže.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
The Sims 4 na PC, PS4, Xbox One, MacScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4
Související novinky
 
The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

Středa 16.8.2017 15:00 - S novou kolekcí budou vaši malí Simíci moct lépe vyjádřit svou náturu a pokračovat v rozvoji své osobnosti. Přečíst celý článek »

The Sims 4 vyjdou na konzole

The Sims 4 vyjdou na konzole

Úterý 25.7.2017 14:54 - Microsoft předčasně potvrdil Xbox One verzi. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PS4, Xbox One
Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Středa 24.5.2017 09:20 - Existuje pět životních hodnot, každá z nich může mít pozitivní i negativní dopad. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, Mac

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince The Sims 4 dostalo zdarma další nový obsah
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
AeSko    Pragon23: Ono je to tak u více her. Já to už nijak nerozlišuji, vždycky to vidím jako takovou svi*árnu. Na druhou stranu to ale lidem přinese něco nového do hry. U Sims 4 je jen ten problém, že jsou dost ochuzený.AeSkoaesko14008    20.12.2014 14:29 AeSko

Pragon23: Ono je to tak u více her. Já to už nijak nerozlišuji, vždycky to vidím jako takovou svi*árnu. Na druhou stranu to ale lidem přinese něco nového do hry. U Sims 4 je jen ten problém, že jsou dost ochuzený.

Pragon23    AeSko: Hlavně že když naprosto stejný tah udělal CD projekt tak ste z toho mněli všichni druhý vánocePragon23pragon2310261    19.12.2014 08:11 Pragon23

AeSko: Hlavně že když naprosto stejný tah udělal CD projekt tak ste z toho mněli všichni druhý vánoce

MachujaNapitchi    Mafianhodněčísel: Je to převážně update a za ten se mám pocit nikdy neplatilo zbytek už bude ve formě desítek DLC, které budou prodávány za plnou cenu hry samotné.MachujaNapitchimachujanapitchi31798    17.12.2014 23:24 MachujaNapitchi

Mafianhodněčísel: Je to převážně update a za ten se mám pocit nikdy neplatilo zbytek už bude ve formě desítek DLC, které budou prodávány za plnou cenu hry samotné.

AeSko   3x   Je to chytrý tah. Prostě něco vezmete z celku a pak to dávejte zadarmo jako bonus => profit.AeSkoaesko14008    17.12.2014 21:34 AeSko

Je to chytrý tah. Prostě něco vezmete z celku a pak to dávejte zadarmo jako bonus => profit.

BůhOnty    zda-zda co?BůhOntybuhonty2908    17.12.2014 20:06 BůhOnty

zda-zda co?

Maestrodk    Asi Peklo zamrzlo a prasata začala létat.
A začalo to už na PSX. :D
Maestrodkmaestrodk8088
    17.12.2014 19:19
Maestrodk

Asi Peklo zamrzlo a prasata začala létat.
A začalo to už na PSX. :D

Mafian11102000   3x   EA a slovo zdarma to mi nejde dohromadyMafian11102000mafian1110200024622    17.12.2014 18:33 Mafian11102000

EA a slovo zdarma to mi nejde dohromady

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole