Uživatel nepřihlášen
     

Před rokem hráči "nakopli" Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 2.3.2015 19:35 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

"Díky hráčům jsme začali pracovat na Kingdom Come: Deliverance." + ukázka lesa.

České studio Warhorse oslavuje. Před rokem úspěšně skončila kampaň jejich hry na Kickstarteru. Při této příležitosti bylo připraveno video, které se tentokrát ohlíží do minulosti. Zakladatelé studia Warhorse, Daniel Vávra a Martin Klíma, vzpomínají na neúspěšná jednání s vydavateli a na důležité okamžiky, které předcházely spuštění kampaně. Nakonec jste pozváni na krátkou procházku po studiu a Dan odhalí plány pro následující týdny a měsíce. Věděli jste, že chystají vlastní Warhorse pivo :-)?

Splněný sen!

Před rokem a půl jsme dokončili demo hry Kingdom Come: Deliverance a vydali se na dobrodružnou cestu hledání vydavatele. Přestože první ohlasy byly veskrze pozitivní, konkrétní nabídka stále nepřicházela. Vydavatelé se obávali, že realistickou hru ze středověku, kde chybí kouzla a draci, nebude chtít nikdo hrát. Po roce vyjednávání, která nevedla k cíli, jsme se rozhodli nabídnout náš koncept přímo hráčům, a tak 22. ledna 2014 začala kampaň na Kickstarteru!

Reakce hráčů i médií byla neuvěřtelná! Během kampaně každý den přibylo 600 kometářů na našem YouTube, 500 komentářů na samotném Kickstarteru a k tomu jsme dostali 30-40 povzbudivých emailů. Kingdom Come: Deliverance se objevila na stránkách herních médií po celém světě a díky fanouškům realistických her se nám podařilo dosáhnout vytyčeného cíle za pouhých 36 hodin! Díky 35.384 podporovatelům se nakonec Kingdom Come: Deliverance stala třetím nejúspěšnějším projektem a vůbec nejúspěšnější hrou na Kickstarteru v roce 2014. Naše nadšení nebralo konce!


Díky podpoře hráčů jsme mohli začít realizovat vysněný projekt! Přestěhovali jsme se do nových kanceláří, vybudovali jsme vlastní studio pro motion capture a během pár měsíců jsme zdvojnásobili počet úžasných vývojářů ve Warhorse. Spustili jsme naší vlastní platformu pro crowdfunding na webu www.KingdomComeRPG.com a vydali jsme slíbenou technologickou alfa verzi s několika úkoly ve vesnici Samopše, z nichž nejnáročnější je cesta za léčivým letkvarem. Díky 16.000 hráčům alfa verze máme celou řadu podnětů ke zlepšení a samozřejmě pracujeme na novém obsahu. V březnu hráčům poprvé představíme otevírání zámků pomocí paklíče.

Díky neutuchající podpoře nových hráčů jsme téměř přesně rok po kampani na Kickstarteru dosáhli „hranatého“ čísla 44.444 podporovatelů, takže se můžeme těšit na další bonusové cíle jako jsou historický kodex, profesionální dabing nebo psí společník.


Na bitvě Libušín představíme Warhorse pivo

Pozvednout džbán k oslavě prvního výročí kampaně na Kickstarteru budeme moci u příležitosti rekonstrukce historické bitvy Libušín v sobotu 25. dubna. Díky spolupráci s Přátelským pivovarem Malešov zde pocestným nabídneme k uhašení žízně originální pivo Warhorse, ozdobené motivy ze hry Kingdom Come: Deliverance.

Chystáme několik příchutí a třeba Indian Pale ponese obrázek císaře římské říše – Zikmunda! Jak budou vypadat ty další odhalíme již brzy!


Podporujeme projekt obnovy Svatováclavské rotundy na Malé Straně

V roce 2004 byla v budově Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy na Malostranském náměstí objevena rotunda sv. Václava, kterou historikové považovali za ztracenou. Stav památky však vyžaduje, aby se nejdříve dokončila konzervace, jejíž cílem je nejen zachránit, ale také zpřístupnit tuto významnou památku veřejnosti.

Rozhodli jsme se s rekonstrukcí unikátní památky pomoci, a to nejen finančně, ale také s pomocí ostatních příznivců historie. Pokud vás projekt obnovy Svatováclavské rotundy zaujal, dejte o něm prosím vědět. Děkujeme!

Jeden z hráčů natočil video z lesa

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Před rokem hráči "nakopli" Kingdom Come: Deliverance
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mavecz    Ale jako "Simulator houbareni" by to nemuselo byt spatny, par bedli jsem tam v tom videu z lesa nasel ;-)Maveczmavecz5416    4.3.2015 08:48 Mavecz

Ale jako "Simulator houbareni" by to nemuselo byt spatny, par bedli jsem tam v tom videu z lesa nasel ;-)

ThainDegu    Kojot: Nic proti ale u většiny her které vycházejí jako hotové produkty je ta stížnost celkem jasná. U EA by naopak vývojáři meli ukázat co nejvíc ze své práce.ThainDeguthaindegu27578    3.3.2015 23:08 ThainDegu

Kojot: Nic proti ale u většiny her které vycházejí jako hotové produkty je ta stížnost celkem jasná. U EA by naopak vývojáři meli ukázat co nejvíc ze své práce.

Kolousek001   1x   Tak tady když nic nemají, co může asi tak vycházet za videa? :D Z alfy sme všeechno viděli ...Kolousek001kolousek00128103    3.3.2015 22:59 Kolousek001

Tak tady když nic nemají, co může asi tak vycházet za videa? :D Z alfy sme všeechno viděli ...

kojot   2x   Každý si tu stěžuje, že nejsou žádná pořádná gameplay videa a o hře tím pádem nic neví, ale když začnou taková videa vycházet (viz Watch Dogs) tak zase se tu bude rozebírat, že hru znají ještě před tím než si ji zahráli, tak si ujasněte co vlastně chcete :) . Tenhle projekt se mi od samého začátku líbí a fandím mu i přesto, že to nebudou mít lehké, ale věřím ve zdárný konec.kojotkojot14015    3.3.2015 22:30 kojot

Každý si tu stěžuje, že nejsou žádná pořádná gameplay videa a o hře tím pádem nic neví, ale když začnou taková videa vycházet (viz Watch Dogs) tak zase se tu bude rozebírat, že hru znají ještě před tím než si ji zahráli, tak si ujasněte co vlastně chcete :) . Tenhle projekt se mi od samého začátku líbí a fandím mu i přesto, že to nebudou mít lehké, ale věřím ve zdárný konec.

23cicer    Vojta33 - potom se tu bavíme o úhlu pohledu, víře a míře optimismu, kterou s tebou zatím nesdílím... ale to přeci nevadí23cicer23cicer7279    3.3.2015 16:22 23cicer

Vojta33 - potom se tu bavíme o úhlu pohledu, víře a míře optimismu, kterou s tebou zatím nesdílím... ale to přeci nevadí

Lootmaster    Alfajk : :-D nebudem tady rozpitvavat the order, že ne? Nehral jsem ho a možna ho taky hatnu až se tak stane :-D ...Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 15:35 Lootmaster

Alfajk : :-D nebudem tady rozpitvavat the order, že ne? Nehral jsem ho a možna ho taky hatnu až se tak stane :-D ...

Alfaik   1x   to vis, valecny veterani maji spoustu historek a spoustu toho zazili, stejne tak ty herni veterani jako ja, at uz to byla amiga/nes/ps/pc...tak me jentak neco neprekvapi a h0vno v krasnym pozlatku uz tuplem ne :-)Alfaikalfaik34113    3.3.2015 15:32 Alfaik

to vis, valecny veterani maji spoustu historek a spoustu toho zazili, stejne tak ty herni veterani jako ja, at uz to byla amiga/nes/ps/pc...tak me jentak neco neprekvapi a h0vno v krasnym pozlatku uz tuplem ne :-)

Lootmaster   1x   Mrkrikajs: píšu ve zrychlenem modu na tabletu, aby mě neviděl šéf. Prostě si aspoň přečti co tu píšem než se zeptáš na něco co ví každý kdo sleduje hry a to i Alfajk :-D . Ten člověk keca skoro jak Moulinex jak jde o hry takže ve svem zajmu důvěřuj, ale prověřuj. Jinak jsem rad , že mi necháváš mé právo na iluze. Malo kdo je respektuje.

Ps: vlastně je to i v zajmu hry ...nám je jedno, že warhorse studios chtějí ještě další tři roky vstávat do práce.
Lootmasterlootmaster5989
    3.3.2015 15:21
Lootmaster

Mrkrikajs: píšu ve zrychlenem modu na tabletu, aby mě neviděl šéf. Prostě si aspoň přečti co tu píšem než se zeptáš na něco co ví každý kdo sleduje hry a to i Alfajk :-D . Ten člověk keca skoro jak Moulinex jak jde o hry takže ve svem zajmu důvěřuj, ale prověřuj. Jinak jsem rad , že mi necháváš mé právo na iluze. Malo kdo je respektuje.

Ps: vlastně je to i v zajmu hry ...nám je jedno, že warhorse studios chtějí ještě další tři roky vstávat do práce.Komentář byl autorem naposledy upraven 3.3.2015 15:30

Původní verze před úpravami:Mrkrikajs: píšu ve zrychlenem modu na tabletu, aby mě neviděl šéf. Prostě si aspoň přečti co tu píšem než se zeptáš na něco co ví každý kdo sleduje hry a to i Alfajk :-D . Ten člověk keca skoro jak Moulinex jak jde o hry takže ve svem zajmu důvěřuj, ale prověřuj. Jinak jsem rad , že mi necháváš mé právo na iluze. Malo kdo je respektuje.

Mrkrikajs    Lootmaster: No to mě teda opravdu nelze ;-) , protože z tvého pokusu o smysluplnou větu nepoznám ani kde začíná, natož její podstatu. Jediný kdo tu má něco společného s přídavným jménem "blbý" jste bohužel vy, pane kolego. Promiň, že jsem vůbec rušil. Dál tě nechám žít ve tvé iluzi, že Vávra má špatné jméno a nebudu se dál ptát. Díky moc za smysluplnou a rozumnou konverzaci s tebou... 8-)Mrkrikajsmrkrikajs14559    3.3.2015 15:07 Mrkrikajs

Lootmaster: No to mě teda opravdu nelze ;-) , protože z tvého pokusu o smysluplnou větu nepoznám ani kde začíná, natož její podstatu. Jediný kdo tu má něco společného s přídavným jménem "blbý" jste bohužel vy, pane kolego. Promiň, že jsem vůbec rušil. Dál tě nechám žít ve tvé iluzi, že Vávra má špatné jméno a nebudu se dál ptát. Díky moc za smysluplnou a rozumnou konverzaci s tebou... 8-)

Lootmaster    Mrkrikajs: zbytečne vubec nevíš nelze tě bez širokeho vysvětlovani zahrnout do diskuze jedině , že by sis ji přečetl a blbě se neptal.Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 14:59 Lootmaster

Mrkrikajs: zbytečne vubec nevíš nelze tě bez širokeho vysvětlovani zahrnout do diskuze jedině , že by sis ji přečetl a blbě se neptal.

Mrkrikajs    Lootmaster: Tak a teď prosím předlož argument, proč nemá Vávra kladnou reputaci.Mrkrikajsmrkrikajs14559    3.3.2015 14:51 Mrkrikajs

Lootmaster: Tak a teď prosím předlož argument, proč nemá Vávra kladnou reputaci.

Vojta33    ThainDegu: Na světě pro hráče... co mají hotovo ve studiu se můžem jen dohadovat ale já věřim, že to bude v poho.

23cicer: Tak je jasný, že většina lidí včetně mě čekala super hru a ne osekaný cosi zvlášt po úspěchu mafie 1. . ale Vávru nevynim z toho co z toho vzniklo.
Vojta33vojta338158
    3.3.2015 14:19
Vojta33

ThainDegu: Na světě pro hráče... co mají hotovo ve studiu se můžem jen dohadovat ale já věřim, že to bude v poho.

23cicer: Tak je jasný, že většina lidí včetně mě čekala super hru a ne osekaný cosi zvlášt po úspěchu mafie 1. . ale Vávru nevynim z toho co z toho vzniklo.Komentář byl autorem naposledy upraven 3.3.2015 14:31

Původní verze před úpravami:ThainDegu: Na světě pro hráče... co mají hotovo ve studiu se můžem jen dohadovat ale já věřim, že to bude v poho.

Lootmaster    Rok a debata je vlastně stejna proto nechci hru uplne hejtit tim bych zničil vysledek předchozích debat a dokud hra neni na stole bylo by to nefer...bude hra za dalši rok hotova? Dokažu být hodně naivni , ale odpověď je jasna.Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 12:57 Lootmaster

Rok a debata je vlastně stejna proto nechci hru uplne hejtit tim bych zničil vysledek předchozích debat a dokud hra neni na stole bylo by to nefer...bude hra za dalši rok hotova? Dokažu být hodně naivni , ale odpověď je jasna.

23cicer    Vojta33 - vidíš no a já ti můžu odvětit tím, že hra vznikala dlouhou dobu pod značkou Vávra (ten prodává) . . nic, takhle se k ničemu nedoberem23cicer23cicer7279    3.3.2015 12:55 23cicer

Vojta33 - vidíš no a já ti můžu odvětit tím, že hra vznikala dlouhou dobu pod značkou Vávra (ten prodává) . . nic, takhle se k ničemu nedoberem

ThainDegu   3x   Vojta33: Tak máme tu rok po jejich kampani a prakticky toho zatím moc na světě není. Možná právě proto někteří takto reagují. + Většina lidí zná řadu herních vývojářů kteří prostě neustále žvaní :) a pak většina z toho nikdy nespatří světlo světa.ThainDeguthaindegu27578    3.3.2015 12:49 ThainDegu

Vojta33: Tak máme tu rok po jejich kampani a prakticky toho zatím moc na světě není. Možná právě proto někteří takto reagují. + Většina lidí zná řadu herních vývojářů kteří prostě neustále žvaní :) a pak většina z toho nikdy nespatří světlo světa.

Vojta33    23cicer: vyhazenej obsah, kterej se dá normalne najit v souborech hry nepovazuju za jeho dílo. . I po tom co odešel dělali ramena co tam všechno bude a skutek utek. Dedukuju podle toho co vidim po každým článek o kc je hodně příspěvku o tom jak je to strašnej pruser ačkoli zatim žádná hra ještě hotová neni.Vojta33vojta338158    3.3.2015 12:47 Vojta33

23cicer: vyhazenej obsah, kterej se dá normalne najit v souborech hry nepovazuju za jeho dílo. . I po tom co odešel dělali ramena co tam všechno bude a skutek utek. Dedukuju podle toho co vidim po každým článek o kc je hodně příspěvku o tom jak je to strašnej pruser ačkoli zatim žádná hra ještě hotová neni.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster   1x   Hlavně mám mnoho důvodů si myslet, že tu máme náběh na hezký průšvih. Jinak já přeji této hře uspěch a panu Vávrovy třeba nakonec napravení jeho reputace. Jen jsem na zakladě znalostí vyvoje her skepticky jak nevěříci petr a to je vše nesoudim hru protože tu žadnou před sebou nemame.Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 12:39 Lootmaster

Hlavně mám mnoho důvodů si myslet, že tu máme náběh na hezký průšvih. Jinak já přeji této hře uspěch a panu Vávrovy třeba nakonec napravení jeho reputace. Jen jsem na zakladě znalostí vyvoje her skepticky jak nevěříci petr a to je vše nesoudim hru protože tu žadnou před sebou nemame.

23cicer    Vojto bud tak hodnej a nededukuj, co si kdo preje. Lootmaster dal jasnej priklad, u kteryho vavra zklamal nemalou cast priznivcu mafie1. .23cicer23cicer7279    3.3.2015 12:27 23cicer

Vojto bud tak hodnej a nededukuj, co si kdo preje. Lootmaster dal jasnej priklad, u kteryho vavra zklamal nemalou cast priznivcu mafie1. .

Lootmaster    Vojta33: ano je to argument protože Mafia 2.... ja tento argument nepouživam.Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 11:06 Lootmaster

Vojta33: ano je to argument protože Mafia 2.... ja tento argument nepouživam.

Vojta33    Já zatim nevidim důvod myslet si ze ze to nikdy nevyjde atd. . A hlavně to výpadá ze si hodně lidí tiše přeje aby to nevyšlo, protože Vávra.Vojta33vojta338158    3.3.2015 11:02 Vojta33

Já zatim nevidim důvod myslet si ze ze to nikdy nevyjde atd. . A hlavně to výpadá ze si hodně lidí tiše přeje aby to nevyšlo, protože Vávra.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Xenus    Tak řekněme si na rovinu to co slíbili je dost odvážné a pokud to má být hodně realistický tak to není jen tak.
Možná Mapa atd. už hotová z velké části je ale asi teď spíš už makají na tom čemu se říká. AI které bude dělat opravdu každý den něco jiného atd. :) Aby se tam dalo dělat opravdu dost středověkých vymožeností.
Xenusxenus11712
    3.3.2015 10:55
Xenus

Tak řekněme si na rovinu to co slíbili je dost odvážné a pokud to má být hodně realistický tak to není jen tak.
Možná Mapa atd. už hotová z velké části je ale asi teď spíš už makají na tom čemu se říká. AI které bude dělat opravdu každý den něco jiného atd. :) Aby se tam dalo dělat opravdu dost středověkých vymožeností.

Lootmaster    Vojta33: ano , ale už hledame argumenty aby se to nejak vysvětlilo...takže ani v tobě to duvěru nevzbudilo. Nechci být hned proti celé hře ...Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 10:39 Lootmaster

Vojta33: ano , ale už hledame argumenty aby se to nejak vysvětlilo...takže ani v tobě to duvěru nevzbudilo. Nechci být hned proti celé hře ...

Vojta33    Lootmaster: Tak vzhledem k tomu, ze říkal ze je to jedna z nejtěžších části hry na vývoj tak se moc nedivim. To pivo je zajimavy ale nevidel bych zatim o moc práce než výmyslet originální etikety. Pivo vaří v pivovaru ne ve studiu.Vojta33vojta338158    3.3.2015 10:24 Vojta33

Lootmaster: Tak vzhledem k tomu, ze říkal ze je to jedna z nejtěžších části hry na vývoj tak se moc nedivim. To pivo je zajimavy ale nevidel bych zatim o moc práce než výmyslet originální etikety. Pivo vaří v pivovaru ne ve studiu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Vojta97    Vojta33: Největšího českýho hejtra nemůžeš hejtovat, to je pouze kritika. . )Vojta97vojta9732891    3.3.2015 09:26 Vojta97

Vojta33: Největšího českýho hejtra nemůžeš hejtovat, to je pouze kritika. . )

Lootmaster   3x   Vojta33: Ani po roce nemáme soubojový systém , ale už vaříme pivo a slavíme úspěch nevím důvěru to nebudí...Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 08:25 Lootmaster

Vojta33: Ani po roce nemáme soubojový systém , ale už vaříme pivo a slavíme úspěch nevím důvěru to nebudí...

Vojta33   1x   Tohle neni ubisoft, tady snad všichni čekaj, že každej den vydaj trailer a 10 článků nebo co. Ale je to Vávra tak musíme zahejtovat :)Vojta33vojta338158    3.3.2015 08:19 Vojta33

Tohle neni ubisoft, tady snad všichni čekaj, že každej den vydaj trailer a 10 článků nebo co. Ale je to Vávra tak musíme zahejtovat :)

Lootmaster   1x   Když vidím za co PR oddělení utrácí tak nevím jestli máme vůbec někdy čekat relase. Ale nechci být za účelového hatera a snad to vidím jen moc černě....Lootmasterlootmaster5989    3.3.2015 07:36 Lootmaster

Když vidím za co PR oddělení utrácí tak nevím jestli máme vůbec někdy čekat relase. Ale nechci být za účelového hatera a snad to vidím jen moc černě....

Wifinus   1x   Co komentář to pochyby, vidím že se tu sešli samí profící, kteří mají exkluzivní informace kde až vývojáři došli a kolik jim to ještě zabere času, úžasné chlapci, takové úžasné odhady.Wifinuswifinus13974    3.3.2015 07:01 Wifinus

Co komentář to pochyby, vidím že se tu sešli samí profící, kteří mají exkluzivní informace kde až vývojáři došli a kolik jim to ještě zabere času, úžasné chlapci, takové úžasné odhady.

Wifinus    Ten les je úžasnýWifinuswifinus13974    3.3.2015 06:58 Wifinus

Ten les je úžasný

M4S4CR    Před rokem jsem si naivně (já blbec) myslel, že půjde vše jak po másle... holt mít nekontrolovaný prachy znamená nepracovat, tak, jak by se mělo...M4S4CRm4s4cr2371    3.3.2015 01:28 M4S4CR

Před rokem jsem si naivně (já blbec) myslel, že půjde vše jak po másle... holt mít nekontrolovaný prachy znamená nepracovat, tak, jak by se mělo...

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole