Uživatel nepřihlášen
   

Pillars of Eternity je hotové. Začal vývoj expanze

Středa 18.3.2015 12:00 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nic nebrání tomu, aby izometrické old-school RPG příští týden vyšlo.

Izometrický old-school RPG titul Pillars of Eternity je po vývojové stránce hotov. Vývojáři ze studia Obisidian na něm pracovali dva a půl roku, a to zejména díky úspěšné kampani na Kickstarteru. Od hráčů se jim podařilo na podzim roku 2012 získat téměř 4 miliony amerických dolarů, jejich záměrem bylo 1,1 milionů dolarů.

Nic tak nebrání tomu, aby hra mohla 26. března letošního roku vyjít ve verzích pro PC, Mac a Linux.

Zároveň s touto skutečností jsme se dozvěděli, že malý tým již pracuje na oblastech a prostředí pro budoucí expanzi. Ta je teprve na počátku svého vývoje. Na konkrétní informace si tak budeme muset ještě počkat.

„Znovu objevte váš hluboký smysl pro prozkoumávání, radost z napínavého dobrodružství a vzrušení z vedení vaší vlastní skupinky dobrodruhů po novém fantasy světě a do hlubin podzemí plných monster, kde budete hledat ztracené poklady a prastará tajemství. Pusťte se do toho a shromážděte vaši partu, vyrazte a zamilujte se do dobrodružství, až se zase ponoříte do světa divů, nostalgie a nadšení z klasických RPG v Pillars of Eternity od Obsidianu,“ láká na hru Cenega.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Pillars of Eternity na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity Screenshot ze hry Pillars of Eternity
Související novinky
 
Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Pillars of Eternity si zahrají konzolisté v kompletní edici

Středa 21.6.2017 16:48 - V srpnu vyjde klasické akční RPG od Obsidianu na PlayStation 4 a Xbox One v kompletní edici. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PS4, Xbox One
RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině
 

RPG hry Divinity: Original Sin a Pillars of Eternity v češtině

Středa 4.5.2016 12:09 - V mateřském jazyce si můžete zahrát dva skvělé RPG tituly, včetně Enhanced edice Divinity: Original Sin. Přečíst celý článek »

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Vychází Pillars of Eternity: The White March Part 2

Středa 17.2.2016 09:57 - Poslední kapitola úspěšného izometrického RPG, které vzniklo díky crowdfunding kampani na Kickstarteru. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Pillars of Eternity je hotové. Začal vývoj expanze
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
MachujaNapitchi    Na hru jsem se dost těšil ale po betě od první po poslední verzi si nejsem jistý jak to dopadne hra samotná vypadá hezky a je tam hodně věcí, které si přáli lidé kdysi u Baldur's Gate 2 ale marně a to je dlouhý seznam. 8-) Ale například tvorba postavy kde je sice pohledem oka docela dost možností, tak když se člověk nad tím zamyslí a pořádně si to pročte, tak vlastně jsou stejné jako v každém RPG jen jsou ty stejné možnosti rozdělené na více menších kousků tak aby to vypadalo, že je jich hodně ale abych někoho kdo nehrál betu neodradil, tak nebudu pokračovat. Hra od první beta verze prošla řadou pozitivních změn. Stejně jsem si jistý, že už jen za tu nostalgii dostane hra pěkná hodnocení, když ho dostal nepovedený Wasteland 2 nebo Divinity: Original Sin, které zachránil jen velký počet možnosti a několik updatů jinak mě ta hra zklamala, tak Pillars of Eternity ho dostane taky. :-)MachujaNapitchimachujanapitchi31798    19.3.2015 01:28 MachujaNapitchi

Na hru jsem se dost těšil ale po betě od první po poslední verzi si nejsem jistý jak to dopadne hra samotná vypadá hezky a je tam hodně věcí, které si přáli lidé kdysi u Baldur's Gate 2 ale marně a to je dlouhý seznam. 8-) Ale například tvorba postavy kde je sice pohledem oka docela dost možností, tak když se člověk nad tím zamyslí a pořádně si to pročte, tak vlastně jsou stejné jako v každém RPG jen jsou ty stejné možnosti rozdělené na více menších kousků tak aby to vypadalo, že je jich hodně ale abych někoho kdo nehrál betu neodradil, tak nebudu pokračovat. Hra od první beta verze prošla řadou pozitivních změn. Stejně jsem si jistý, že už jen za tu nostalgii dostane hra pěkná hodnocení, když ho dostal nepovedený Wasteland 2 nebo Divinity: Original Sin, které zachránil jen velký počet možnosti a několik updatů jinak mě ta hra zklamala, tak Pillars of Eternity ho dostane taky. :-)

Corvus   1x   Musím s trubadúrem Marigoldem souhlasit. Ostatně četl jsem i takové názory, že samotná beta pro backery byla 100x odladěnější než oficiálně vydané hry. A to je u tak olbřímího projektu co říct. Nicméně i kdyby tam chyby byly, nechává mě to absolutně chladným a to hned z několika důvodů. Na rozdíl od jiných herních studií je z Obsidianu cítit maximální snaha a v každém pixelu lze vidět, že byla pečena s láskou. A druhý důvod píšu u každého podobného naříkání nad zabugovaností: A která hra dnes po vydání není zabugovaná? Která hra dnes v den vydání nestahuje XY GB velký patch? Prakticky každá druhá. Takže jsem úplně vklidu. Navíc hra v češtině nebude čili se ani případným patchem nerozes*** titulky.Corvuscorvus13394    18.3.2015 14:48 Corvus

Musím s trubadúrem Marigoldem souhlasit. Ostatně četl jsem i takové názory, že samotná beta pro backery byla 100x odladěnější než oficiálně vydané hry. A to je u tak olbřímího projektu co říct. Nicméně i kdyby tam chyby byly, nechává mě to absolutně chladným a to hned z několika důvodů. Na rozdíl od jiných herních studií je z Obsidianu cítit maximální snaha a v každém pixelu lze vidět, že byla pečena s láskou. A druhý důvod píšu u každého podobného naříkání nad zabugovaností: A která hra dnes po vydání není zabugovaná? Která hra dnes v den vydání nestahuje XY GB velký patch? Prakticky každá druhá. Takže jsem úplně vklidu. Navíc hra v češtině nebude čili se ani případným patchem nerozes*** titulky.

Marigold   2x   Jako člověk, který poctivě sledoval vývoj (tehdy ještě Project Eternity) takřka od prvních krůčků na Kickstarteru, přes následné updaty, až po "gold" stav nemám sebemenší pochybnosti o tom, že Pillars of Eternity splní své poslání. Hra vytvořená fanoušky-vývojáři, díky (a pro) fanouškům-hráčům. Z mnoha hodin zhlédnutých gameplayů usuzuji, že příznivci klasických Infinity Engine RPG laskomin, mezi něž sám sebe řadím, by se konečně mohli dočkat právoplatného duchovního nástupce těchto her. Pillars of Eternity má k tomu všechny předpoklady. Držím palce a netrpělivě ač radostně čekám na příští týden.Marigoldmarigold5573    18.3.2015 14:38 Marigold

Jako člověk, který poctivě sledoval vývoj (tehdy ještě Project Eternity) takřka od prvních krůčků na Kickstarteru, přes následné updaty, až po "gold" stav nemám sebemenší pochybnosti o tom, že Pillars of Eternity splní své poslání. Hra vytvořená fanoušky-vývojáři, díky (a pro) fanouškům-hráčům. Z mnoha hodin zhlédnutých gameplayů usuzuji, že příznivci klasických Infinity Engine RPG laskomin, mezi něž sám sebe řadím, by se konečně mohli dočkat právoplatného duchovního nástupce těchto her. Pillars of Eternity má k tomu všechny předpoklady. Držím palce a netrpělivě ač radostně čekám na příští týden.

Jsem zpět    Corvus Tak Divinity je hooodně hloupé. Scénař, dialogy vše je na úrovni základní školy... Popravdě bych Divinity označil za úrážku fantasy žánru a totálni degeneraci herního fantasy. Sám se nazývaš HC hráčem a opravdu si nejsem jist, že HC hráči se vyžívají v kýči a Divinity je bez sporu kýč.Jsem zpětjsem-zpet30143    18.3.2015 13:48 Jsem zpět

Corvus Tak Divinity je hooodně hloupé. Scénař, dialogy vše je na úrovni základní školy... Popravdě bych Divinity označil za úrážku fantasy žánru a totálni degeneraci herního fantasy. Sám se nazývaš HC hráčem a opravdu si nejsem jist, že HC hráči se vyžívají v kýči a Divinity je bez sporu kýč.Komentář byl autorem naposledy upraven 18.3.2015 13:55

Původní verze před úpravami:Corvus Tak Divinity je hooodně hloupé. Scénař, dialogy vše je na úrovni základní školy... Popravdě bych Divinity označil za úrážku fantasy žánru a totálni degeneraci herního fantasy.

Corvus   2x   ThainDegu: Nemyslím si, že by podobných monstr projektů, zaměřených na old-school hráče ročně vylezlo více... Byla by to samozřejmě paráda, protože já osobně mám nejbližší vztah právě ke hrám jako Baldur's Gate či Icewind Dale, ale nemyslím si, že je to v silách herních studií. Balduři a spol. jsou RPGčka tak šíleně ukecaná (což je jen dobře) a rozsáhlá, že to vidím spíš na delší lokte. Nicméně čeká nás parádní Torment: Tides of Numenéra, takže já jsem na výsost spokojen. Plus samozřejmě leckoho potěšila i informace, že Obsidiani se vrhli na datadisk (nikoliv DLC typu kup si za deset éček modrý skin na meč) . Poctivý několikahodinový datadisk, tak jak to má správně být. Za každou další hodinu ve světě Pillars of Eternity budu nadšen (a náležitě vděčný) .

Trochu mě akorát mrzí (vlastně hodně) , že nevyšla royal edice v podobě krabice, ale pouze digitálně. Obsah je parádní a potěšilo by nejedno srdce sběratele.
Corvuscorvus13394
    18.3.2015 13:25
Corvus

ThainDegu: Nemyslím si, že by podobných monstr projektů, zaměřených na old-school hráče ročně vylezlo více... Byla by to samozřejmě paráda, protože já osobně mám nejbližší vztah právě ke hrám jako Baldur's Gate či Icewind Dale, ale nemyslím si, že je to v silách herních studií. Balduři a spol. jsou RPGčka tak šíleně ukecaná (což je jen dobře) a rozsáhlá, že to vidím spíš na delší lokte. Nicméně čeká nás parádní Torment: Tides of Numenéra, takže já jsem na výsost spokojen. Plus samozřejmě leckoho potěšila i informace, že Obsidiani se vrhli na datadisk (nikoliv DLC typu kup si za deset éček modrý skin na meč) . Poctivý několikahodinový datadisk, tak jak to má správně být. Za každou další hodinu ve světě Pillars of Eternity budu nadšen (a náležitě vděčný) .

Trochu mě akorát mrzí (vlastně hodně) , že nevyšla royal edice v podobě krabice, ale pouze digitálně. Obsah je parádní a potěšilo by nejedno srdce sběratele.

Corvus   3x   Jsem zpět: Od člověka s jedním z nejdeb**nějších nicků pod sluncem a který napíše snad nejprofláklejší větu od doby vydání božského Divinty: Original Sin - tj: "doufám, že to nebude stejně hloupé jako Divinity" - to opravdu sedí :-D Apropo není nic jednoduššího než nečíst mé komentáře. Stačí mít selektivní vidění.Corvuscorvus13394    18.3.2015 13:19 Corvus

Jsem zpět: Od člověka s jedním z nejdeb**nějších nicků pod sluncem a který napíše snad nejprofláklejší větu od doby vydání božského Divinty: Original Sin - tj: "doufám, že to nebude stejně hloupé jako Divinity" - to opravdu sedí :-D Apropo není nic jednoduššího než nečíst mé komentáře. Stačí mít selektivní vidění.

Jsem zpět   1x   Skapco opravdu, tam mi najdi nějaký další můj koment, kde se bavím o Bloodborne (mimo Bloodborne novinku) . Bloodborne zminuji z důvodu, že to vychazí skoro ve stejný čas....Jsem zpětjsem-zpet30143    18.3.2015 13:10 Jsem zpět

Skapco opravdu, tam mi najdi nějaký další můj koment, kde se bavím o Bloodborne (mimo Bloodborne novinku) . Bloodborne zminuji z důvodu, že to vychazí skoro ve stejný čas....

Skapco   4x   Jsem zpět : Hlavne ze ty v kazdom tvojom komente musis zdvorazdnit bloodborne alebo nieco co sa tyka Sony alebo PS tak na tvojom mieste by som pomlcal :lala: ;-)Skapcoskapco8601    18.3.2015 13:07 Skapco

Jsem zpět : Hlavne ze ty v kazdom tvojom komente musis zdvorazdnit bloodborne alebo nieco co sa tyka Sony alebo PS tak na tvojom mieste by som pomlcal :lala: ;-)

Opiczka    Jsem zvědav na tento titul no uvidíme ;-)Opiczkaopiczka34503    18.3.2015 12:44 Opiczka

Jsem zvědav na tento titul no uvidíme ;-)

Jsem zpět   2x   doufám, že to nebude stejně hloupé jako Divinity. Doufám v pořádný scénař, v pořádne dialogy. . Graficky to vypadá parádně, ale já dám přednost Bloodborne a tohle nechám odladit, tipuji spoustu bugů...

@Corvus ty tvoje komenty jsou jako ctrl+c a ctrl +v
Jsem zpětjsem-zpet30143
    18.3.2015 12:40
Jsem zpět

doufám, že to nebude stejně hloupé jako Divinity. Doufám v pořádný scénař, v pořádne dialogy. . Graficky to vypadá parádně, ale já dám přednost Bloodborne a tohle nechám odladit, tipuji spoustu bugů...

@Corvus ty tvoje komenty jsou jako ctrl+c a ctrl +v

ThainDegu    Thief-CZ: Do budoucna bych jistě s češtinou počítal ale prozatím ji mezi jazyky nenajdete. :)ThainDeguthaindegu27578    18.3.2015 12:39 ThainDegu

Thief-CZ: Do budoucna bych jistě s češtinou počítal ale prozatím ji mezi jazyky nenajdete. :)

Thief-CZ    Bude to i v češtině ? ?Thief-CZthief-cz18330    18.3.2015 12:37 Thief-CZ

Bude to i v češtině ? ?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ThainDegu    davidma: Tak to se asi pletete :) Vydavatelem je Paradox Interactive a Vývojář je Obsidian Entertainment. :)
Corvus: Hra rozhodně vypadá nadějně. Snad se ještě tento rok dočkáme podobných projektů.
.
ThainDeguthaindegu27578
    18.3.2015 12:28
ThainDegu

davidma: Tak to se asi pletete :) Vydavatelem je Paradox Interactive a Vývojář je Obsidian Entertainment. :)
Corvus: Hra rozhodně vypadá nadějně. Snad se ještě tento rok dočkáme podobných projektů.
.

davidma    Vývojáři ze studia Paradox Interactive. Obsidian je vydavatel :)davidmadavidma12473    18.3.2015 12:25 davidma

Vývojáři ze studia Paradox Interactive. Obsidian je vydavatel :)

Corvus   3x   Už jen 8 dnů a je to VENKU! ! ! Nejočekávanější RPG roku (+ Zaklínač, samozřejmě) . Strašně se těším.Corvuscorvus13394    18.3.2015 12:18 Corvus

Už jen 8 dnů a je to VENKU! ! ! Nejočekávanější RPG roku (+ Zaklínač, samozřejmě) . Strašně se těším.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.