Uživatel nepřihlášen
 

Fanoušci pracují na first-person multiplayeru do Cities: Skylines

Úterý 31.3.2015 14:35 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

S ostatními hráči se budete moci procházet ulicemi města a na vlastní oči vidět dílo své práce.

V budovatelská strategie Cities: Skylines, kde si postavíte vlastní město a následně se o něj staráte, je přívětivá ke své komunitě a šikovným hráčům umožňuje skutečně všechno. Měli jsme tu Los Santos z GTA 5 přestavěné v Cities: Skylines, modifikaci, která ze hry udělala leteckou arkádu, a teď se začíná rýsovat multiplayer z pohledu první osoby.

Vývoj multiplayerového modu je teprve na svém začátku. Autor 'Fr0sZ' se i přesto rozhodl ukázat ji světu a dodává, že každý hráč dostane svůj avatar, s kterým se bude moci procházet po městě společně s dalšími hráči.

'Fr0sZ' na Redditu založil místnost, kam hráči mohou psát své poznatky a hlavně nápady, co všechno by multiplayerová modifikace měla nabídnout. Osobně jsem opravdu zvědav, s čím hráči přijdou. Vypadá to totiž, že Cities: Skylines nemá snad žádná omezení.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Cities: Skylines na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines
Související novinky
 
Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Čtvrtek 19.10.2017 17:59 - Za necelých 340 korun si můžete koupit dodatečný balíček, který vám umožní postavit a řídit zelené, ekologické město. Přečíst celý článek »

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Středa 27.9.2017 09:58 - Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities. Přečíst celý článek »

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Středa 23.8.2017 11:27 - Díky 350 novým doplňkům a předmětům si budete moci svoje město udělat zelené do aleluja. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Fanoušci pracují na first-person multiplayeru do Cities: Skylines
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase   3x   a to okolo tej hry nemuselo byt ani tak velke halo ako okolo niektorych inych hier na to aby zala uspechPhasephase19275    31.3.2015 15:35 Phase

a to okolo tej hry nemuselo byt ani tak velke halo ako okolo niektorych inych hier na to aby zala uspech

SamFisher   1x   Tom@n: ta hra sklízí úspěchy skoro všude. . jen na Steamu je 97 % kladných recenzí... na SimCity si už nikdo ani nevzpomene :-DSamFishersamfisher16017    31.3.2015 14:53 SamFisher

Tom@n: ta hra sklízí úspěchy skoro všude. . jen na Steamu je 97 % kladných recenzí... na SimCity si už nikdo ani nevzpomene :-D

T-800   12x   Nechat tu hru otevřenou pro modery byl evidentně naprosto nejlepší tah. I díky tomu to se ta hra stane prakticky nesmrtelnou.T-800t-80029649    31.3.2015 14:44 T-800

Nechat tu hru otevřenou pro modery byl evidentně naprosto nejlepší tah. I díky tomu to se ta hra stane prakticky nesmrtelnou.

Tom@n    O týhle hře jsem před vydáním nic neslyšel, ale poslední dobou jsou tu posty o tom jak tam někdo postavil Lost Santos, mod, umožňující lítat letadlem a teď ještě multiplayer. . jeslti to takhle je i na zahraničních webech, tak ta hra musí mít slušnou reputaci -> profit :)Tom@ntomn10255    31.3.2015 14:42 Tom@n

O týhle hře jsem před vydáním nic neslyšel, ale poslední dobou jsou tu posty o tom jak tam někdo postavil Lost Santos, mod, umožňující lítat letadlem a teď ještě multiplayer. . jeslti to takhle je i na zahraničních webech, tak ta hra musí mít slušnou reputaci -> profit :)

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC