Uživatel nepřihlášen
 

Vychází expanze The Sims 4: Hurá do práce

Středa 1.4.2015 10:13 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Osm věcí, které dělají toto rozšíření výjimečným.

První rozšíření The Sims 4 se začalo prodávat v Severní Americe, v Evropě bude dostupné zítra. V The Sims 4: Hurá do práce můžete své Simíky dokonale ovládat i v práci. Budete se muset rozhodnout, jestli budou věnovat čas záchraně životů v roli lékařů, nebo budou řešit zločiny jako odvážní detektivové, sestavovat vynálezy jako excentričtí vědci nebo si otevřou vlastní obchod a stanou se similionáři.

Hrajte si na hodného a zlého poldu. Když Simíkům půjde řešení náročných případů a budou svědomitě pátrat po stopách, mohou to jednoho dne dotáhnout až na policejní náčelníky. Jako detektivové mohou Simíci vyšetřovat na místě činu, snímat otisky prstů, odebírat stopy pro kriminalistickou laboratoř, zatýkat podezřelé a vyslýchat je na policejní stanici.  Je jen na vás, jak Simíci ze zloduchů dostanou pravdu – nabízí se hodný polda, zlý polda. Rozhodnout se můžete sami.

Vytvářejte zcela převratné vynálezy. Nikdy nevíte, kdy vás zastihne inspirace. Váš Simík vědátor si klidně může jen tak zahradničit a najednou BUM! Zčistajasna dostane nápad na nový vynález, jako je třeba Simí paprsek. Díky tomuto objevu bude moci provádět úchvatné věci: ovládat mysl ostatních, zmrazit je nebo proměnit okolní předměty prakticky v cokoliv, co si jen dokáže představit.

Okamžitě uspěte celé město. I když komiksy nás učí, že většina vědeckých objevů jsou paprskomety, nesmíte to brát tak vážně. Váš nadějný Simík vědátor může kutit u konstruktéru vynálezů a vytvářet nové udělátory, jako je například satelitní anténa. Tento vynález umožňuje odhalit mimozemšťany, snižuje pravděpodobnost, že vaše Simíky unesou a dává vašemu Simíkovi možnost vyslat signál do vesmíru. A když z nebe bez varování začnou pršet částice, celé město najednou usne. Ti vědci jsou ale šikovní, viďte?

Pomozte na svět novému životu. Váš Simík se může vydat na kariérní dráhu lékaře, zdokonalovat se ve svých dovednostech, navštěvovat pacienty a operovat na nich. Také můžete z první řady sledovat, jak váš Simík poprvé ukazuje dítě jeho rodičům.

Začněte podnikat přesně v tom oboru, po jakém vaši Simíci touží. Otevřete svým Simíkům obchod a řiďte ho podle sebe. Pak už jen sledujte, jak vám na kontě přibývají simoleony. Pekárna, butik s oblečením nebo umělecká galerie? Simíci se rozhodnou, co chtějí prodávat, najmou si zaměstnance a přesvědčí zákazníky, že jejich zboží nezbytně potřebují.

Prozkoumejte nová místa. Nesejde na tom, jestli bude váš Simík zachraňovat životy v nemocnici, vyslýchat zločince na policejní stanici, vytvářet báječné vynálezy ve vědecké laboratoři nebo si bude povídat se zákazníky ve vlastním obchodě, každopádně na vás čeká spousta nových míst. Například můžete vyrazit do nového nákupního sousedství s názvem Rozkvetlá promenáda. Můžete zajít do obchodů, otevřít si obchod vlastní nebo si udělat výlet do jiného světa (doslova).

Udělejte si báječné fotky. Nejen prací živ je Simík! S dovedností fotografování si Simíci vyzkouší nový druh umění. Mohou dělat fotografie a pověsit si je na stěny, aby udělali dojem na hosty. K dispozici jsou také filtry a selfíčka, se kterými se mohou Simíci do sytosti vyřádit.

Naučte se péct. Fotografování není jedinou novou dovedností – vaši Simíci se také mohou pustit do pečení a připravovat lahodné dorty a další dobroty. Jakmile všechny ty lahůdky napečou, mohou je pomocí nejrůznějších možností dozdobit. Obě tyto dovednosti se pochopitelně dají použít také ve světě obchodu – od otevření vlastní pekárny nebo fotografického studia vás dělí jen několik málo kliknutí.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
The Sims 4 na PC, PS4, Xbox One, MacScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4
Související novinky
 
The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

Středa 16.8.2017 15:00 - S novou kolekcí budou vaši malí Simíci moct lépe vyjádřit svou náturu a pokračovat v rozvoji své osobnosti. Přečíst celý článek »

The Sims 4 vyjdou na konzole

The Sims 4 vyjdou na konzole

Úterý 25.7.2017 14:54 - Microsoft předčasně potvrdil Xbox One verzi. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PS4, Xbox One
Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Středa 24.5.2017 09:20 - Existuje pět životních hodnot, každá z nich může mít pozitivní i negativní dopad. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, Mac

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Vychází expanze The Sims 4: Hurá do práce
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
SuperKauli    Živit neee jen rozmazlovat to je tak když já jsem Byl ještě student :-DSuperKaulisuperkauli19054    3.4.2015 06:06 SuperKauli

Živit neee jen rozmazlovat to je tak když já jsem Byl ještě student :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR    SuperKauli: A pokud se jeste od pritelkyne nechas zivit, tak to je pak teprve terno, tresnicka na dortu ! ! ! xdMORTHSIRmorthsir17268    2.4.2015 11:16 MORTHSIR

SuperKauli: A pokud se jeste od pritelkyne nechas zivit, tak to je pak teprve terno, tresnicka na dortu ! ! ! xd

SuperKauli    To já jsem si schválně vybral takovou co na peníze neleti :-D mám to vyzkoušené moja mě koupila tolik her v průběhu let že by si to dlc i zasloužilaSuperKaulisuperkauli19054    2.4.2015 10:42 SuperKauli

To já jsem si schválně vybral takovou co na peníze neleti :-D mám to vyzkoušené moja mě koupila tolik her v průběhu let že by si to dlc i zasloužilaKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lukkys    SuperKauli

To bych napřed musel být similionar než bych si mohl dovolit koupit přítelkyni dlc za 900 Kč
----
Nebo si tvá přítelkyně měla vybrat milionáře, který by ji to koupil, snad tohle nečte :-D
Lukkyslukkys18193
    1.4.2015 18:47
Lukkys

SuperKauli

To bych napřed musel být similionar než bych si mohl dovolit koupit přítelkyni dlc za 900 Kč
----
Nebo si tvá přítelkyně měla vybrat milionáře, který by ji to koupil, snad tohle nečte :-D

SuperKauli    To bych napřed musel být similionar než bych si mohl dovolit koupit přítelkyni dlc za 900 KčSuperKaulisuperkauli19054    1.4.2015 10:18 SuperKauli

To bych napřed musel být similionar než bych si mohl dovolit koupit přítelkyni dlc za 900 KčKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

guardian    Zajímalo by mě, jestli si to vůbec někdo koupí :-Dguardianguardian19218    1.4.2015 10:16 guardian

Zajímalo by mě, jestli si to vůbec někdo koupí :-D

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole