Uživatel nepřihlášen
 

Placené mody mizí ze Steamu

Úterý 28.4.2015 08:45 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Společnost Valve nakonec vyhověla mohutným stížnostem hráčů a ze Steam Workshopu odstranila možnost zpoplatnění modů pro Skyrim.

Zpoplatnění několika modů na Steam Workshopu Skyrimu, o které jsme vás informovali ve čtvrtek, je bez nejmenších pochyb jedno z nejkontroverznějších témat posledních dnů. V zásadě by se dalo říct, že zatímco řada herních vývojářů nápad a jeho realizaci vítala, nemalé množství hráčů inciativu odsuzovalo. Diskuzní fóra vřela, vznikla i petice, Gabe Newell si dokonce našel čas na zodpovězení mnoha palčivých otázek hráčů na Redditu. Tam mimo jiné potvrdil, že tolikrát diskutované rozdělení procent z výdělku určil tvůrce hry, nikoliv Valve.

Jak se zdá, nespokojení hráči nakonec zvítězili, protože vývojáři z Valve ustoupili a odstranili možnost zpozplatnění modů. Bethesda s tím očividně souhlasila. Ve vyjádření se dočteme, že ve Valve pochopili, že nerozuměli tomu, co vlastně dělali. V minulosti se sice řada funkcí na podporu komunitních tvůrců a jejich odměn ujala, ale tentokrát to bylo něco jiného.

„Abyste chápali, proč jsme si mysleli, že je to dobrý nápad, naše hlavní cíle byly dát tvůrcům modů příležitost k tomu, aby na svých modech mohli pracovat na plný úvazek, pokud by chtěli, a nabádat vývojáře k poskytování lepší podpory pro jejich modderské komunity. Mysleli jsme, že to vyústí v lepší mody pro každého, jak bezplatné, tak i placené. Chtěli jsme, aby se víc skělých modů stalo skvělými produkty, podobně jako Dota, Counter-Strike, DayZ a Killing Floor, a chtěli jsme, aby k tomu mohl přirozeně dospět každý tvůrce modů, který by k tomu chtěl mířit.“

Dále se dočteme, že ve Valve uznávají, že zásah do ustálené a léta staré komunity Skyrimu kvůli otestování nového systému nebyl úplně dobrý nápad.

Nicméně se zdá, že Valve nechce myšlenku zcela opustit a stále věří, že se z celého nápadu placených modů může vyklubat užitečná funkce. Je tedy možné, že dojde k překopání celého systému a jednou se vrátí v podobě, která by pro hráče byla přijatelnější a která by nejspíš zasahovala do méně háklivé komunity.

Každý, kdo si už nějaký mod koupil, může samozřejmě očekávat vrácení celé utracené částky.

Znovu se každopádně potvrdilo, že Valve opravdu dokáže naslouchat komunitě, pokud chce (a pokud se zrovna nejedná o Half-Life 3). Je jen škoda, že k takovému selhání muselo dojít zrovna v takovém případě. Nehledě na všechnu tu kontroverzi si osobně stále myslím, že myšlenka možnosti zpoplatnění modů je dobrá, ale teď nezbývá než čekat na to, jak s ní Valve naloží příště a do jaké míry vezme v úvahu zpětnou vazbu nespokojených hráčů. Tedy pokud nějaké „příště“ bude.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Placené mody mizí ze Steamu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mr.Lolendo    to: papperwing
To záleží na jedinci jestli je jak kráva co žvejka trávu a žere a žere až praskne nebo je člověk. Aji můj pes ocení jistá moje gesta.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    29.4.2015 20:49
Mr.Lolendo

to: papperwing
To záleží na jedinci jestli je jak kráva co žvejka trávu a žere a žere až praskne nebo je člověk. Aji můj pes ocení jistá moje gesta.

papperwing    Myslíš, že když tam bude tlačítko Donate, tak že ho někdo využije? Silně o tom pochybuji! Každý nejdřív řekne, no tak si to vyzkouším a pak najde nejméně deset důvodů, proč by se k tomu tlačítku již nikdy neměl vracet a taky se nikdy už nevrátí. Těch tisíc důvodů proč jo pro něj v tu chvíli již nebudou validní.

Kdyby zůstala ta varianta, která byla, tak se alespoň dobří modeři mohli někdy dočkat nějaké koruny, tak jak indie hry na steamu. Tak jak navrhuješ, pravděpodobně nikdy neuvidí ani halíř. Popřípadě jenom ten halíř obrazně řečeno.
papperwingpapperwing13878
    29.4.2015 20:25
papperwing

Myslíš, že když tam bude tlačítko Donate, tak že ho někdo využije? Silně o tom pochybuji! Každý nejdřív řekne, no tak si to vyzkouším a pak najde nejméně deset důvodů, proč by se k tomu tlačítku již nikdy neměl vracet a taky se nikdy už nevrátí. Těch tisíc důvodů proč jo pro něj v tu chvíli již nebudou validní.

Kdyby zůstala ta varianta, která byla, tak se alespoň dobří modeři mohli někdy dočkat nějaké koruny, tak jak indie hry na steamu. Tak jak navrhuješ, pravděpodobně nikdy neuvidí ani halíř. Popřípadě jenom ten halíř obrazně řečeno.

piker    Určite lepšie dostať aspoň trochu peňazí ako žiadne nemyslíš ?pikerpiker19052    29.4.2015 18:19 piker

Určite lepšie dostať aspoň trochu peňazí ako žiadne nemyslíš ?

papperwing    Strašně se mi líbí, jak lidi nadávají že pro modéry je to tak strašně nevýhodný, že by to vlastně mělo být zadarmo že aby kdo chce si mohl zaplatit. To může říct jen lakomec. Dej vývojářům možnost a oni si vyberou, zdali to chcou dát zadarmo nebo ne. To co udělalo Valve byl nejlepší krok který mohl pěkně fungovat. A nějaký tlačítko donate. Devadesát procent těch co tu o něm píšou nikdy v životě na něj nekliklo a nedalo ani jeden halíř. Tak si prosím sáhněte do duše než něco napíšete.

Dále je také krásné, že za mod, který má nějaké ty chybičky platit nechcete, ale hru která má bugy atd. si koupíte. Nebo ji snad pirátíte? Zamyslete se nad sebou.

Jako vývojář vím, jak neskutečně těžký je si tvorbou něco vydělat a kolik lidí zhruba je ochotno za něco zaplatit. A věřte tomu, že tak strašně málo. Kdybych aktivně moddoval, tak bych tuhle funkci steamu uvítal.
papperwingpapperwing13878
    29.4.2015 08:40
papperwing

Strašně se mi líbí, jak lidi nadávají že pro modéry je to tak strašně nevýhodný, že by to vlastně mělo být zadarmo že aby kdo chce si mohl zaplatit. To může říct jen lakomec. Dej vývojářům možnost a oni si vyberou, zdali to chcou dát zadarmo nebo ne. To co udělalo Valve byl nejlepší krok který mohl pěkně fungovat. A nějaký tlačítko donate. Devadesát procent těch co tu o něm píšou nikdy v životě na něj nekliklo a nedalo ani jeden halíř. Tak si prosím sáhněte do duše než něco napíšete.

Dále je také krásné, že za mod, který má nějaké ty chybičky platit nechcete, ale hru která má bugy atd. si koupíte. Nebo ji snad pirátíte? Zamyslete se nad sebou.

Jako vývojář vím, jak neskutečně těžký je si tvorbou něco vydělat a kolik lidí zhruba je ochotno za něco zaplatit. A věřte tomu, že tak strašně málo. Kdybych aktivně moddoval, tak bych tuhle funkci steamu uvítal.

piker    Najlepšia možnosť by bola nasledovná. Možnosť stiahnuť mód zadarmo ale aj ak by mal niekto záujem tak za mód by mohol aj zaplatiť a podporiť takto moddera, ktorý by potom vkladal aj viacej snahy do svojich prác.pikerpiker19052    29.4.2015 01:04 piker

Najlepšia možnosť by bola nasledovná. Možnosť stiahnuť mód zadarmo ale aj ak by mal niekto záujem tak za mód by mohol aj zaplatiť a podporiť takto moddera, ktorý by potom vkladal aj viacej snahy do svojich prác.

Finch182   2x   nexus je snad top co sa tyka skyrimu :shock: Mody som tahal vylozene odtial. Inak som si az teraz pozeral ze co za mody je na tom steam workshope a teda otras, tak biedna ponuka a to co tam je vacsinou za nic nestojiFinch182finch1826496    28.4.2015 21:17 Finch182

nexus je snad top co sa tyka skyrimu :shock: Mody som tahal vylozene odtial. Inak som si az teraz pozeral ze co za mody je na tom steam workshope a teda otras, tak biedna ponuka a to co tam je vacsinou za nic nestoji

Mr.Lolendo    O nexusu jsem taky nevěděl. Spíše znám moddb. com, gamebanana. com, desura. com, fileplanet. com, gamefront. com, gamemodding. net, megagames. com ale opomněl jsem ještě 3 velice známé stránky ale teď mě nenapadají.Mr.Lolendomrlolendo10723    28.4.2015 20:11 Mr.Lolendo

O nexusu jsem taky nevěděl. Spíše znám moddb. com, gamebanana. com, desura. com, fileplanet. com, gamefront. com, gamemodding. net, megagames. com ale opomněl jsem ještě 3 velice známé stránky ale teď mě nenapadají.

hRDLA   1x   odkaz ]hRDLAhrdla20497    28.4.2015 17:41 hRDLA

odkaz ]

Qlour    ideálně to Valve znovu zavede pro nějakou osvědčenou značku od začátku vydání...třeba pro Half-Life 3 :) )Qlourqlour12117    28.4.2015 17:36 Qlour

ideálně to Valve znovu zavede pro nějakou osvědčenou značku od začátku vydání...třeba pro Half-Life 3 :) )

antiku    HALF-LIFEBLAZEN: Haha. Důvod? :D
Jinak zajímalo by mě jak moc velký podíl na tom má Bethesda.
antikuantiku10022
    28.4.2015 16:18
antiku

HALF-LIFEBLAZEN: Haha. Důvod? :D
Jinak zajímalo by mě jak moc velký podíl na tom má Bethesda.

skylines   3x   Vítězství rozumu nad další podobnou herní ostudou jakou je dnes herní mor DLC který hrám v 95% jen škodí.
Každopádně si Valve zaslouží respekt a velké poděkování za to jak moc si nás váží. Je vidět že jim jde o hráče. Každopádně věřím že cesta ke zpoplatnění tam je... A to stylem dobrovolné donace. Ta je oproti tomuhle dokonce i právně nenapadnutelná. :D
skylinesskylines11568
    28.4.2015 15:04
skylines

Vítězství rozumu nad další podobnou herní ostudou jakou je dnes herní mor DLC který hrám v 95% jen škodí.
Každopádně si Valve zaslouží respekt a velké poděkování za to jak moc si nás váží. Je vidět že jim jde o hráče. Každopádně věřím že cesta ke zpoplatnění tam je... A to stylem dobrovolné donace. Ta je oproti tomuhle dokonce i právně nenapadnutelná. :D

myscho    Lootmaster: bolo skor myslene, ze totalne naprd nastavili pomer moder: distributor, vyznieva to stylom "chceme podporovat moderov, tym, ze im dame distribucny kanal, ale minimum zo zisku", tak to potom ma aky vyznam podporoivatmyschomyscho20953    28.4.2015 15:04 myscho

Lootmaster: bolo skor myslene, ze totalne naprd nastavili pomer moder: distributor, vyznieva to stylom "chceme podporovat moderov, tym, ze im dame distribucny kanal, ale minimum zo zisku", tak to potom ma aky vyznam podporoivat

Ľubor Fabian   12x   „Abyste chápali, proč jsme si mysleli, že je to dobrý nápad, naše hlavní cíle byly dát tvůrcům modů příležitost k tomu, aby na svých modech mohli pracovat na plný úvazek, , UVAZEK na 25%, ani Africane takhle neklesli :-(Ľubor Fabianlubor-fabian9332    28.4.2015 14:58 Ľubor Fabian

„Abyste chápali, proč jsme si mysleli, že je to dobrý nápad, naše hlavní cíle byly dát tvůrcům modů příležitost k tomu, aby na svých modech mohli pracovat na plný úvazek, , UVAZEK na 25%, ani Africane takhle neklesli :-(

HALF-LIFEBLAZEN    Sutom: Jj to už je odjakživa jak Steam vznikl akorát dneska to změnili že nestačí koupená hra, ale musíte utratit 5 dolarů aby se vám socialní funkce odemkly a krabicovky se nepočítají, je to kvůli těm botům typu Unnasigned.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    28.4.2015 14:49 HALF-LIFEBLAZEN

Sutom: Jj to už je odjakživa jak Steam vznikl akorát dneska to změnili že nestačí koupená hra, ale musíte utratit 5 dolarů aby se vám socialní funkce odemkly a krabicovky se nepočítají, je to kvůli těm botům typu Unnasigned.

Sutom    Wast: Slyšel jsem, že pokud nemáš na Steamu žádnou koupenou hru, tak ti zablokují nějaké sociální funkce.Sutomsutom29727    28.4.2015 14:45 Sutom

Wast: Slyšel jsem, že pokud nemáš na Steamu žádnou koupenou hru, tak ti zablokují nějaké sociální funkce.

HALF-LIFEBLAZEN    Wast: Jj to se obávám taky, Steam Premium jako XBOX LIVE pro hraní MP her.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    28.4.2015 14:41 HALF-LIFEBLAZEN

Wast: Jj to se obávám taky, Steam Premium jako XBOX LIVE pro hraní MP her.

Wast    Bojím se s čím příjde Valve příště. Spoplatní Steam ? ? ?Wastwast14199    28.4.2015 14:16 Wast

Bojím se s čím příjde Valve příště. Spoplatní Steam ? ? ?

Man1akCZ   1x   To bylo ale rychlé :D já bych taky nedal placené mody ale třeba k tomu dat něco jako DONATE aby mohl každej podpořit kdyby chtěl :thumbup:Man1akCZman1akcz29511    28.4.2015 14:16 Man1akCZ

To bylo ale rychlé :D já bych taky nedal placené mody ale třeba k tomu dat něco jako DONATE aby mohl každej podpořit kdyby chtěl :thumbup:

witcherrr   1x   Slyší po prvé lol :Dwitcherrrwitcherrr12259    28.4.2015 14:07 witcherrr

Slyší po prvé lol :D

Lootmaster    Ma4zu6: počet modů je uplně něco jiného než jejich popularita .... takže je to od moderů pro modery... o nexusu slyším poprvé , ale o steamu jako distribučním nástroji no cement. . miliony lidí online každý den.Lootmasterlootmaster5989    28.4.2015 13:31 Lootmaster

Ma4zu6: počet modů je uplně něco jiného než jejich popularita .... takže je to od moderů pro modery... o nexusu slyším poprvé , ale o steamu jako distribučním nástroji no cement. . miliony lidí online každý den.

Ma4zu6   2x   Lootmaster: "by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steam"
Naopak většina si raději stáhne módy z nexusu než z workshopu. Stačí se podívat na Nexus kolik tam je módů a uvidíš že je to blbost.
Ma4zu6ma4zu66141
    28.4.2015 13:19
Ma4zu6

Lootmaster: "by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steam"
Naopak většina si raději stáhne módy z nexusu než z workshopu. Stačí se podívat na Nexus kolik tam je módů a uvidíš že je to blbost.

Lootmaster   2x   myscho: JJ klidně udělej web kde dáš na prodej svůj mod se 100% ziskem a nekoupí ho nikdo ... takže good luck .... platit za využití cizího know how (distribuční sítě) je pro čechy asi fakt problem pochopit :D ....
SluzbyFekalniK: ?
Lootmasterlootmaster5989
    28.4.2015 13:17
Lootmaster

myscho: JJ klidně udělej web kde dáš na prodej svůj mod se 100% ziskem a nekoupí ho nikdo ... takže good luck .... platit za využití cizího know how (distribuční sítě) je pro čechy asi fakt problem pochopit :D ....
SluzbyFekalniK: ?

myscho   1x   Podpora moderov a zoberieme vam 75% zisku...seems legit, uz len za to by som prdel na to davat tie mody na steammyschomyscho20953    28.4.2015 13:10 myscho

Podpora moderov a zoberieme vam 75% zisku...seems legit, uz len za to by som prdel na to davat tie mody na steam

SluzbyFekalniK   4x   @Lootmaster "...by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steamu"

*cough* Nexus mods *cough*

"všichni mají na peníze nárok ...nejvíc asi vydavatel steam"

Remember kids, stay subtle when trolling.
SluzbyFekalniKsluzbyfekalnik16262
    28.4.2015 12:53
SluzbyFekalniK

@Lootmaster "...by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steamu"

*cough* Nexus mods *cough*

"všichni mají na peníze nárok ...nejvíc asi vydavatel steam"

Remember kids, stay subtle when trolling.

Mr.Lolendo   2x   Donate tlačítko by mělo být vedle stažení modu. A měl by to být stejný způsob platby jako když si kupujete hru na Steamu. Zpoplatněné mody tak jak Valve chtělo by mohli ale musel by existovat nezávislí kontrolní orgán který by kontroloval kvalitu. Jinak ne.Mr.Lolendomrlolendo10723    28.4.2015 12:18 Mr.Lolendo

Donate tlačítko by mělo být vedle stažení modu. A měl by to být stejný způsob platby jako když si kupujete hru na Steamu. Zpoplatněné mody tak jak Valve chtělo by mohli ale musel by existovat nezávislí kontrolní orgán který by kontroloval kvalitu. Jinak ne.

Bargud    Podle mě se k tomu určitým způsobem vrátí, jen to bude upravené. Minimálně jejich plány se Source 2 enginem k tomu míří. A pokud to neumožní Valve znova ale jinak, s něčím podobným přijde Epic Games. Tam se dá očekávat, že si hrají s velmi podobnou myšlenkou, což se ví.Bargudbargud6378    28.4.2015 11:46 Bargud

Podle mě se k tomu určitým způsobem vrátí, jen to bude upravené. Minimálně jejich plány se Source 2 enginem k tomu míří. A pokud to neumožní Valve znova ale jinak, s něčím podobným přijde Epic Games. Tam se dá očekávat, že si hrají s velmi podobnou myšlenkou, což se ví.

HALF-LIFEBLAZEN   2x   No nečekal jsem že se to rychle stáhne, tutíž můj včerejší článek už jaksi přestává platit, jsem toho názoru že je fajn modery podpořit, ale skrze povinné zpoplatnění pokud to není komerční produkt jako CS a nevyžaduje původní hru není dobrá cesta, Aperture Tag je toho živým důkazem, tam to uspěchali kvůli zisku a nasekalo hodně amatérských chyb typických pro průměrné mody zadarmo, nehledě na to že v minulosti něco takového bylo i zakázané z autorského zákona ale jasně dnešní doba DLCéček. Podíl mezi modery a korporací Bethe$da beru už jako další zoufalý pokus ze ždímání peněz, kdyby podíl byl rovnocenný nebo by modeři dostali více neřekl bych a kdyby byl donate systém, nemám s tím problém, jestli fakt chcete modery podpořit tak je stačí osobně kontaktovat, já jsem jednomu například přispěl tím že jsem mu koupil hru na Steamu a byl hodně šťastný že jsem mu takto ohodnotil jeho dílo a přitom jsem ani nemusel protože to nebylo povinné.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    28.4.2015 11:43 HALF-LIFEBLAZEN

No nečekal jsem že se to rychle stáhne, tutíž můj včerejší článek už jaksi přestává platit, jsem toho názoru že je fajn modery podpořit, ale skrze povinné zpoplatnění pokud to není komerční produkt jako CS a nevyžaduje původní hru není dobrá cesta, Aperture Tag je toho živým důkazem, tam to uspěchali kvůli zisku a nasekalo hodně amatérských chyb typických pro průměrné mody zadarmo, nehledě na to že v minulosti něco takového bylo i zakázané z autorského zákona ale jasně dnešní doba DLCéček. Podíl mezi modery a korporací Bethe$da beru už jako další zoufalý pokus ze ždímání peněz, kdyby podíl byl rovnocenný nebo by modeři dostali více neřekl bych a kdyby byl donate systém, nemám s tím problém, jestli fakt chcete modery podpořit tak je stačí osobně kontaktovat, já jsem jednomu například přispěl tím že jsem mu koupil hru na Steamu a byl hodně šťastný že jsem mu takto ohodnotil jeho dílo a přitom jsem ani nemusel protože to nebylo povinné.

witcherrr    Steam zprostředkovatel 25%, Moder a Devs 50% - 50%. S tím že by každý mod musel být kontrolován a musel by za něco stát. Easy way.witcherrrwitcherrr12259    28.4.2015 11:37 witcherrr

Steam zprostředkovatel 25%, Moder a Devs 50% - 50%. S tím že by každý mod musel být kontrolován a musel by za něco stát. Easy way.

hRDLA    gghRDLAhrdla20497    28.4.2015 11:04 hRDLA

ggKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster    Oni celou politiku placených modů neopustili jen nám nabídnou asi jinou formu ...nechápu co tady řešíte to jako krájíte medvěda? Obchodní vztahy jsou tady jasné Tvůrce hry - Vydavatel - Modař ... všichni mají na peníze nárok ...nejvíc asi vydavatel steam :D ...by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steamu :DLootmasterlootmaster5989    28.4.2015 10:44 Lootmaster

Oni celou politiku placených modů neopustili jen nám nabídnou asi jinou formu ...nechápu co tady řešíte to jako krájíte medvěda? Obchodní vztahy jsou tady jasné Tvůrce hry - Vydavatel - Modař ... všichni mají na peníze nárok ...nejvíc asi vydavatel steam :D ...by po těch modech neštěkl ani pes nebýt na steamu :D

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.