Uživatel nepřihlášen
      

Zvolte hru roku 2015 komunity Zing.cz

Neděle 7.2.2016 16:05 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Jakému titulu dáte svůj hlas? + Soutěž o zajímavé ceny.

Z anket rozdělených do kategorií podle žánru vyšly následující tituly. Ty se poperou o nejlepší hru roku 2015 podle komunity Zing.cz. Svůj hlas můžete dát dvěma vybraným hrám.

Vybírejte moudře a klidně si dejte na čas. Hlasovat můžete do 17. února 2016. Poté skončí i druhé kolo ankety a my krátce na to zveřejníme výsledky s vítězem.

V anketě záměrně nejsou remastery a remaky, které nepočítáme jako nové hry.

Hlasujte o hře roku 2015

Zároveň s hlasováním jsme si pro vás připravili soutěž o zajímavé ceny. Do soutěže se může zapojit naprosto každý návštěvník Zingu. Stačí jediné, hlasovat v anketě na našem fóru a napsat komentář jaké hry jste vybrali. Ke svému příspěvku můžete přidat důvody, proč jste si zvolili právě tuto hru nebo tyto hry. Čím hodnotnější komentář, tím máte větší šanci, že právě váš komentář se nám bude v redakci líbit a vybereme ho.

Vyhrát můžete promo verze her pro PS4, včetně Uncharted: The Nathan Drake Collection, Until Dawn, DriveClub nebo God of War 3 Remastered, figurky Disney Infinity, Gold edici Farming Simulator 15 pro PC a další ceny.


Původní zpráva

Spoiler: Přečíst

Konec roku je za dveřmi. Než se s ním rozloučíme, odstartujeme hlasování o hru roku 2015. V redakci jsme se od loňského roku rozhodli k několika úpravám. Zajímavé hry letoška jsme rozdělili do kategorií podle žánru. Každý z vás - musíte být zaregistrováni na Zingu - může hlasovat pro dvě hry z každé kategorie. My potom vezmeme tři nejoblíbenější hry z každé kategorie a vytvoříme novou anketu, z které vzejde kompletní vítěz.

Vybírejte moudře a klidně si dejte na čas. Hlasovat můžete až do 4. ledna 2016. Poté první kolo anket skončí. Krátce na to zveřejníme novou anketu, z které se už dozvíme tři nejlepší hry letoška podle komunity Zing.cz.

V anketě záměrně nejsou remastery a remaky, které nepočítáme jako nové hry.

Hlasujte o hře roku 2015

Zároveň s hlasováním jsme si pro vás připravili soutěž o zajímavé ceny. Do soutěže se může zapojit naprosto každý návštěvník Zingu. Stačí jediné, hlasovat v anketě na našem fóru a napsat komentář jaké hry jste vybrali (buď níže do komentářů, nebo do fóra). Ke svému příspěvku můžete přidat důvody, proč jste si zvolili právě tuto hru nebo tyto hry. Čím hodnotnější komentář, tím máte větší šanci, že právě váš komentář se nám bude v redakci líbit a vybereme ho.

Svou šanci na výhru můžete podpořit tím, že budete hlasovat ve všech kategoriích (musíte napsat i komentář) a poté se zúčastnit i závěrečného hlasování o hru roku 2015.

Vyhrát můžete promo verze her pro PS4, včetně Uncharted: The Nathan Drake Collection, Until Dawn, DriveClub nebo God of War 3 Remastered, figurky Disney Infinity, Gold edici Farming Simulatoru 15 pro PC a další ceny.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: hry roku
Související novinky
 
Hlasujte v anketě JRC Ceny hráčů 2017

Hlasujte v anketě JRC Ceny hráčů 2017

Sobota 27.1.2018 17:30 - Hlasujte pro hry z loňského roku, které si zaslouží vyhrát v několika kategoriích. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Nominacím D.I.C.E. Awards vévodí Horizon: Zero Dawn

Nominacím D.I.C.E. Awards vévodí Horizon: Zero Dawn

Pondělí 15.1.2018 10:38 - Několik nominací má i nová Zelda, plošinovka Cuphead nebo Hellblade: Senua’s Sacrifice. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, Wii U, 3DS
Nejlepší a nejhorší hry roku podle Metacritic
 

Nejlepší a nejhorší hry roku podle Metacritic

Pondělí 8.1.2018 15:00 - Ještě jednou se ohlédneme za loňským rokem. Server Metacritic zveřejnil žebříček nejlepších a nejhorších her roku 2017 a k tomu přidal i zajímavé statistiky jednotlivých platforem. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Zvolte hru roku 2015 komunity Zing.cz
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
HALF-LIFEBLAZEN   1x   skylines: Přesně moje slova v Portal Stories nebyla žádná vizualní nápověda jako v Portal 2 takže jsi musel hezky sám přemýšlet protože žádné vodění za ručičku není a přesto to není nesmyslně tuhé a stačí se jenom pořádně dívat. Design příběh, dabing i hratelnost jako kdyby to bylo od Valve a co je nejlepší je to zdarma a ne jako dvouhodinový odfláklý Prospekt.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    5.3.2016 20:13 HALF-LIFEBLAZEN

skylines: Přesně moje slova v Portal Stories nebyla žádná vizualní nápověda jako v Portal 2 takže jsi musel hezky sám přemýšlet protože žádné vodění za ručičku není a přesto to není nesmyslně tuhé a stačí se jenom pořádně dívat. Design příběh, dabing i hratelnost jako kdyby to bylo od Valve a co je nejlepší je to zdarma a ne jako dvouhodinový odfláklý Prospekt.

skylines   1x   HALF-LIFEBLAZEN: Ten mod je perfektní. V Portalu jsi přišel oběhl si mapu a hned jsi věděl řešení. nebylo se kde zaseknout. Portal Stories: Mel mnohokrát těžší než původní hra a přitom dosahuje naprosto stejných kvalit level designu jako by ho dělalo samo Valve. Já byl velmi mile překvapený.skylinesskylines11568    3.3.2016 15:02 skylines

HALF-LIFEBLAZEN: Ten mod je perfektní. V Portalu jsi přišel oběhl si mapu a hned jsi věděl řešení. nebylo se kde zaseknout. Portal Stories: Mel mnohokrát těžší než původní hra a přitom dosahuje naprosto stejných kvalit level designu jako by ho dělalo samo Valve. Já byl velmi mile překvapený.

SpriteCZ    HALF-LIFEBLAZEN: No dělal jsem nej hry roku a ne mody :-) Ale díky a to mě tak napadlo, že bych se kouknul jestli by stálo udělat videjko o nej modech nebo tak něco :) Zkusím něco vymyslet... Portal Stories: Mel by se tam určitě objevil! Díky za nápad :thumbup:SpriteCZspritecz12604    3.3.2016 10:46 SpriteCZ

HALF-LIFEBLAZEN: No dělal jsem nej hry roku a ne mody :-) Ale díky a to mě tak napadlo, že bych se kouknul jestli by stálo udělat videjko o nej modech nebo tak něco :) Zkusím něco vymyslet... Portal Stories: Mel by se tam určitě objevil! Díky za nápad :thumbup:

HALF-LIFEBLAZEN   1x   SpriteCZ: Škoda že ve tvém videu není Portal Stories: Mel na ten každý dlabe jenom kvůli tomu že to je mod a přitom ho považuji za jeden z nejlepších co vznikl, ale je tam aspoň Life is Strange tak aspoň něco :D Jinak dobrá práce, je vidět že jsi s tím vyhrál.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    2.3.2016 18:37 HALF-LIFEBLAZEN

SpriteCZ: Škoda že ve tvém videu není Portal Stories: Mel na ten každý dlabe jenom kvůli tomu že to je mod a přitom ho považuji za jeden z nejlepších co vznikl, ale je tam aspoň Life is Strange tak aspoň něco :D Jinak dobrá práce, je vidět že jsi s tím vyhrál.

stuntman   4x   SpriteCZ: Tiež sa pridávam, veľmi pekná práca. :thumbup: Som bol sklamaný, že som tam Wolfa nenašiel, pre mňa jedna z najväčší peciek minulého roka. Wolf nie je dlc, ale ! datadisk! , ktorý vlastne môžme brať ako plnohodnotnú hru, keďže má hernú dobu cca 7h (to niektoré hry nemajú a pýtajú za ne viac) .stuntmanstuntman8196    2.3.2016 08:56 stuntman

SpriteCZ: Tiež sa pridávam, veľmi pekná práca. :thumbup: Som bol sklamaný, že som tam Wolfa nenašiel, pre mňa jedna z najväčší peciek minulého roka. Wolf nie je dlc, ale ! datadisk! , ktorý vlastne môžme brať ako plnohodnotnú hru, keďže má hernú dobu cca 7h (to niektoré hry nemajú a pýtajú za ne viac) .

SpriteCZ   2x   Díky chlapci! To jsem nečekal :) Behavioralista: Původně tam Call of Duty nemělo být, ale pár lidí mě ukecalo :) O Wolfenstein: The Old Blood jsem uvažoval, ale ono je to DLC tak jsem tomu nedal takovou prioritu a už se to tam nevlezlo. SteveHood: Díky moc za podporu! Lootmaster: To mě těší! :)SpriteCZspritecz12604    2.3.2016 08:46 SpriteCZ

Díky chlapci! To jsem nečekal :) Behavioralista: Původně tam Call of Duty nemělo být, ale pár lidí mě ukecalo :) O Wolfenstein: The Old Blood jsem uvažoval, ale ono je to DLC tak jsem tomu nedal takovou prioritu a už se to tam nevlezlo. SteveHood: Díky moc za podporu! Lootmaster: To mě těší! :)

Behavioralista    SpriteCZ:Dost pěkné video. Ale Call of Duty tam nemá co dělat, ale na druhou stranu máš bod za Dying Light a chybí Stará krev. :thumbup:Behavioralistabehavioralista34565    29.2.2016 15:10 Behavioralista

SpriteCZ:Dost pěkné video. Ale Call of Duty tam nemá co dělat, ale na druhou stranu máš bod za Dying Light a chybí Stará krev. :thumbup:

Malcolm    SpriteCZ: dobrá prace :thumbup:Malcolmmalcolm8346    29.2.2016 15:00 Malcolm

SpriteCZ: dobrá prace :thumbup:

CasH1Scz    SpriteCZ: Fakt pecka! :) :thumbup:CasH1Sczcash1scz29009    28.2.2016 20:22 CasH1Scz

SpriteCZ: Fakt pecka! :) :thumbup:

SteveHood    Perfektní Sprite! Máš i hezkej profil. . Dávám odběr :)SteveHoodstevehood46767    28.2.2016 19:52 SteveHood

Perfektní Sprite! Máš i hezkej profil. . Dávám odběr :)

Lootmaster    A já už myslel , že vyhlášení . SpriteCZ dost dobrý ! :D
PS : Dívám se na to asi potřetí ta část s NHL je TOP :D ...
Lootmasterlootmaster5989
    28.2.2016 18:54
Lootmaster

A já už myslel , že vyhlášení . SpriteCZ dost dobrý ! :D
PS : Dívám se na to asi potřetí ta část s NHL je TOP :D ...Komentář byl autorem naposledy upraven 28.2.2016 19:03

Původní verze před úpravami:A já už myslel , že vyhlášení . SpriteCZ dost dobrý ! :D

Virus   2x   SpriteCZ: Ty se zase nudíš koukám. :-DVirusvirus7406    28.2.2016 16:46 Virus

SpriteCZ: Ty se zase nudíš koukám. :-D

Lazy   2x   SpriteCZ: :thumbup:Lazylazy34358    28.2.2016 16:40 Lazy

SpriteCZ: :thumbup:

MachujaNapitchi   2x   SpriteCZ: Skvělé video a parádní výběr! :thumbup:MachujaNapitchimachujanapitchi31798    28.2.2016 16:26 MachujaNapitchi

SpriteCZ: Skvělé video a parádní výběr! :thumbup:

SpriteCZ   8x   Hry roku 2015 ve videu [ odkaz ]SpriteCZspritecz12604    28.2.2016 16:22 SpriteCZ

Hry roku 2015 ve videu [ odkaz ]

Miky člen redakce   3x   Do konce únoraMikymiky3    24.2.2016 10:32 Miky

Do konce února

karlospajdos    Kdy bude vyhlášení Hry Roku a nějakých těch výherců cen?karlospajdoskarlospajdos8785    24.2.2016 10:10 karlospajdos

Kdy bude vyhlášení Hry Roku a nějakých těch výherců cen?

Lelanka   5x   Stačí mi jen jeden hlas a to pro Zaklínače 3. Jinak to snad ani nejde. :) Pro mě to není jen hra roku, ale rovnou celýho desetiletí. Jednoslovně bych to dokázala popsat akorát tak jako masterpiece. :thumbup:Lelankalelanka10911    15.2.2016 12:19 Lelanka

Stačí mi jen jeden hlas a to pro Zaklínače 3. Jinak to snad ani nejde. :) Pro mě to není jen hra roku, ale rovnou celýho desetiletí. Jednoslovně bych to dokázala popsat akorát tak jako masterpiece. :thumbup:

Kubis996    Vybral jsem Fallout 4 a Dying light. :)Kubis996kubis99627763    15.2.2016 11:30 Kubis996

Vybral jsem Fallout 4 a Dying light. :)

Radas    Pro mě jasná volba Until Dawn a MGS V :thumbup:Radasradas13453    10.2.2016 17:01 Radas

Pro mě jasná volba Until Dawn a MGS V :thumbup:

draco666    Miky: ja sa nehadam...len ma mrzi ze indie hry vacsina ludi tak nejak vynechaladraco666draco6662126    9.2.2016 11:47 draco666

Miky: ja sa nehadam...len ma mrzi ze indie hry vacsina ludi tak nejak vynechala

Miky člen redakce   2x   to draco666: Takhle to vybrali návštěvníci Zingu, viz předešlá část anket. Více ve spoileru.Mikymiky3    9.2.2016 11:43 Miky

to draco666: Takhle to vybrali návštěvníci Zingu, viz předešlá část anket. Více ve spoileru.

draco666    no velice slaby vyber...skor najpopularnejsie hry ako najlepsie...
kazdopadne z tohto: 1. miesto Ori and the Blind Forest - paradny vizual, vyborny soundtrack, pekny a dojimavy pribeh, hratelnost.... za mna prekvapenie roku
2. miesto dirt rally: povinnost pre vsetkych milovnikov rallye...momentalne asi najlepsi zavodny simulator na trhu
draco666draco6662126
    9.2.2016 11:38
draco666

no velice slaby vyber...skor najpopularnejsie hry ako najlepsie...
kazdopadne z tohto: 1. miesto Ori and the Blind Forest - paradny vizual, vyborny soundtrack, pekny a dojimavy pribeh, hratelnost.... za mna prekvapenie roku
2. miesto dirt rally: povinnost pre vsetkych milovnikov rallye...momentalne asi najlepsi zavodny simulator na trhu

sebinka13   2x   Zvolil jsem Zaklínač 3, protože celá série je moje srdcovka. Nepočítám jenom hry, ale i knihy a veškerou tématiku. Hra měla skvělý příběh, boží hratelnost a překrásnou grafiku.

Druhou hru jsem zvolil StarCraft 2 legacy of the void, protože je to prostě blizzard (záruka kvality) ! :D
sebinka13sebinka132532
    9.2.2016 10:43
sebinka13

Zvolil jsem Zaklínač 3, protože celá série je moje srdcovka. Nepočítám jenom hry, ale i knihy a veškerou tématiku. Hra měla skvělý příběh, boží hratelnost a překrásnou grafiku.

Druhou hru jsem zvolil StarCraft 2 legacy of the void, protože je to prostě blizzard (záruka kvality) ! :D

karlospajdos   1x   Já jsem zvolil Rise of the Tomb Raider, jelikož to je prostě srdcovka, a poslední díl, má super grafiku a hlavně hratelnost (Btw. Lara je prostě kočka :D) a vyšel i na starou konzoli, což se hodně počítá. A druhou hru jsem zvolil Zaklínač 3: Divoký hon, a tu z důvodu že to je hra které snad nic nechybí. Spousta herního času, grafika, hratelnost, prostředí, postavy, prostě vše...karlospajdoskarlospajdos8785    8.2.2016 18:13 karlospajdos

Já jsem zvolil Rise of the Tomb Raider, jelikož to je prostě srdcovka, a poslední díl, má super grafiku a hlavně hratelnost (Btw. Lara je prostě kočka :D) a vyšel i na starou konzoli, což se hodně počítá. A druhou hru jsem zvolil Zaklínač 3: Divoký hon, a tu z důvodu že to je hra které snad nic nechybí. Spousta herního času, grafika, hratelnost, prostředí, postavy, prostě vše...

Mjay   1x   hRDLA: Já jsem to myslel tak , že ono vysvětlit někomu kdo nehraje hry, je dost těžký. Proč se vůbec zabývám hraním her. Nejspíš si mě nepochopil : :D :DMjaymjay31769    8.2.2016 17:05 Mjay

hRDLA: Já jsem to myslel tak , že ono vysvětlit někomu kdo nehraje hry, je dost těžký. Proč se vůbec zabývám hraním her. Nejspíš si mě nepochopil : :D :D

hRDLA   1x   to by mě zajímalo co hraješ normálně že se to bojíš někomu ukazovat :D :DhRDLAhrdla20497    8.2.2016 16:01 hRDLA

to by mě zajímalo co hraješ normálně že se to bojíš někomu ukazovat :D :D

Mjay    Na 1 místo jsem zvolil Life is Strange.
Konečně můžu bez nadsázky říct , že je tu hra za kterou se nemusím stydět a mohu ji ukázat i nehráčům. Emotivní pětidílný příběh říznutý sci-fi tématikou a cestováním časem si už ode mne vysloužil ocenění na překvapení roku a z obdobných důvodů mu uděluju první příčku.
Druhou hru jsem vybral Zaklínače:DIvoký hon.
Obrovitý svět je protkaný stovkami osobitých příběhů, které doplňují hlavní Geraltovu misi. Pro mne unikátní zážitek, který požírá váš volný čas po desítkách hodin.
Mjaymjay31769
    8.2.2016 15:40
Mjay

Na 1 místo jsem zvolil Life is Strange.
Konečně můžu bez nadsázky říct , že je tu hra za kterou se nemusím stydět a mohu ji ukázat i nehráčům. Emotivní pětidílný příběh říznutý sci-fi tématikou a cestováním časem si už ode mne vysloužil ocenění na překvapení roku a z obdobných důvodů mu uděluju první příčku.
Druhou hru jsem vybral Zaklínače:DIvoký hon.
Obrovitý svět je protkaný stovkami osobitých příběhů, které doplňují hlavní Geraltovu misi. Pro mne unikátní zážitek, který požírá váš volný čas po desítkách hodin.

MachujaNapitchi    A která hra je tedy nejlepší, rád si nechám poradit už jsem dlouho nic opravdu dobrého nehrál. :-DMachujaNapitchimachujanapitchi31798    8.2.2016 14:16 MachujaNapitchi

A která hra je tedy nejlepší, rád si nechám poradit už jsem dlouho nic opravdu dobrého nehrál. :-D

ElementGamer   1x   GoOdTiMe: No jo, na Bloodborne jsem úplně zapomněl. Další kandidát. :)ElementGamerelementgamer13999    8.2.2016 13:34 ElementGamer

GoOdTiMe: No jo, na Bloodborne jsem úplně zapomněl. Další kandidát. :)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole