Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - středa 6. ledna

Středa 6.1.2016 05:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Provokace od BioWare k fanouškům Mass Effectu, propad na britském trhu, Hellblade v roce 2016, cosplay Morrigan a další zprávičky.

Dobré ráno/odpoledne/večer hráči a hráčky, vítáme vás u inovovaného zpravodajství na Zingu, které vás každé všední ráno, odpoledne nebo večer provede zajímavostmi ze světa her. Jednohubky je souhrn krátkých zpráv z posledních dnů, o nichž jsme neinformovali v novinkách a článcích. Přejeme vám dobrou chuť a den podle vašich představ.

Hlavní producent BioWare Cameron Lee se na Twitteru pochlubil, že dohrál první hodinu z Mass Effectu: Andromeda. Tomu říkáme provokace. Každopádně v BioWare jde vše podle plánu. Snad se brzy dočkáme nových detailů. Poté ještě dodal, že je zaneprázdněn prací na nové IP, což není nic nového. Předtím měl na starost Dragon Age: Inquisition.

Spojení seriálové Hry o trůny a ozvučení a prvků Mount & Blade může fungovat překvapivě dobře. Posuďte sami díky povedenému videu.

Microsoft nás hodlá v červnu na E3 překvapit. Každý rok oznamuje v Los Angeles nové hry. Co to bude tentokrát? My bychom to viděli minimálně na novou Forzu Horizon.

Do streamovací služby PlayStation Now (zatím není dostupná u nás) bylo přidáno přes 40 PS3 exkluzivit, včetně her jako Uncharted 3, Killzone 2, a God of War: Chains of Olympus.

Sony si v Americe zaregistrovala ochrannou známku pro Days Gone. Dle dokumentu půjde o počítačový herní software. Zajímavé ovšem je, že má jít o jakousi on-line službu nebo cokoliv jiného, třeba sociální funkce.

Britský trh hlásí další propad zájmu o hry ve fyzické podobě. Za rok 2015 byl pokles o 6 procent. Prodeje her pro PS4 a Xbox One meziročně prudce vzrostly, ale úbytek PS3 a Xbox 360 verzí byl tak velký, že zájem o aktuální generaci konzolí nepomohl. Čtyři hry v UK prodaly přes 1 milion kusů: FIFA 16, CoD: Black Ops 3, Fallout 4 a SW: Battlefront.

Sekačka Hellblade od Ninja Theory potvrzena na letošní rok ve verzích pro PC a PlayStation 4.

Microsoft plánuje prodávat dva nové Xbox One bundly: Rainbow Six Siege balíček s 1TB verzí konzole (+ ke stažení kompatibilní plné verze Rainbow Six Vegas a Vegas 2) a 500 GB model, kde si můžete vybrat, zda si stáhnete Forza Motorsport 6, Rise of the Tomb Raider, Gears of War: Ultimate Edition nebo Rare Replay.

Umělkyně Maria Hanna ukázala velmi propracovaný cosplay Morrigan z Dragon Age: Inquisition. Další fotografie naleznete na její facebookové stránce.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - čtvrtek 22. září

Jednohubky k svačině - čtvrtek 22. září

Čtvrtek 22.9.2016 14:21 - Adam Jensen z Deus Ex, Spec Ops a další hra zdarma, Island nebude ve FIFA 17, úspěch For Honor v alfě, nová hra od Square Enix a další zprávičky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U
Jednohubky k večeři - úterý 20. září

Jednohubky k večeři - úterý 20. září

Úterý 20.9.2016 18:00 - Oslavy při dokončení vývoje Gears of War 4, Alien: Isolation možná s oficiální podporou VR, piráti v ETS2, Ken Levine otevřeně o svém odchodu od BioShocku a další zprávičky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U
Jednohubky k obědu - pondělí 19. září

Jednohubky k obědu - pondělí 19. září

Pondělí 19.9.2016 11:26 - Krabička PC verze Titanfallu 2 zřejmě bez disku, budoucnost Killzone, patch PES 2017, veterán opustil Blizzard, spekulace o PlayStation 5, prodeje WoW: Legion a další zprávičky. Přečíst celý článek »

26 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - středa 6. ledna
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Maestrodk    Lootmaster: Chápu, že je pro tebe těžké pochopit, že warez není láska, warez není život. Ne každý se zajímá o warez. Někdo může být třeba nadšený hacker a zkoušet nové způsoby, objevovat nové cesty k prolomení věcí. A dělá to jen tak pro zábavu, nemá zlé úmysly. Ostatně, takhle celé hackerství i vzniklo.
Možná to tak s touhle skupinou není a možná to s ní tak je, ale to nemůžeš vědět ani ty.
Maestrodkmaestrodk8088
    7.1.2016 12:08
Maestrodk

Lootmaster: Chápu, že je pro tebe těžké pochopit, že warez není láska, warez není život. Ne každý se zajímá o warez. Někdo může být třeba nadšený hacker a zkoušet nové způsoby, objevovat nové cesty k prolomení věcí. A dělá to jen tak pro zábavu, nemá zlé úmysly. Ostatně, takhle celé hackerství i vzniklo.
Možná to tak s touhle skupinou není a možná to s ní tak je, ale to nemůžeš vědět ani ty.

Lootmaster   1x   Maestrodk: bacha, aby jsi při psaní dalšího textu nenarazil do své naivity. (tohle pochopitelně tvrdí každý)Lootmasterlootmaster5989    7.1.2016 10:25 Lootmaster

Maestrodk: bacha, aby jsi při psaní dalšího textu nenarazil do své naivity. (tohle pochopitelně tvrdí každý)

ElementGamer   1x   Maestrodk: Máš pravdu, taky jsem si to pročítal a jde jen o to, aby nabídli hráčů, na PS4 více možností. Ať už (jak říkáš ty) homebrew aplikace a nebo různé emulátory. Já bych to rozhodně uvítal, o pirátění tu nejde.ElementGamerelementgamer13999    6.1.2016 14:02 ElementGamer

Maestrodk: Máš pravdu, taky jsem si to pročítal a jde jen o to, aby nabídli hráčů, na PS4 více možností. Ať už (jak říkáš ty) homebrew aplikace a nebo různé emulátory. Já bych to rozhodně uvítal, o pirátění tu nejde.

Maestrodk   3x   Lootmaster: Těmhle nejde o pirátění, vždyť jsem to psal. Jde jim především o odemčení konzole pro ty věci, co jsem psal. Že tam pojedou warez hry je vedlejší a víceméně i nechtěný efekt. Na tom může pracovat nějaký jiný cracker, jiná skupina.
Odemčení konzole pro homebrew a warez scéna jsou 2 odlišné věci. Xbox jsem flashnutý měl (mechaniku i RGH) a upravoval jsem si tam třeba menu, monitoroval teplotu, spouštěl emulátory a podobné věci, stejně tak na PSP byla homebrew scéna docela velká.
Maestrodkmaestrodk8088
    6.1.2016 13:42
Maestrodk

Lootmaster: Těmhle nejde o pirátění, vždyť jsem to psal. Jde jim především o odemčení konzole pro ty věci, co jsem psal. Že tam pojedou warez hry je vedlejší a víceméně i nechtěný efekt. Na tom může pracovat nějaký jiný cracker, jiná skupina.
Odemčení konzole pro homebrew a warez scéna jsou 2 odlišné věci. Xbox jsem flashnutý měl (mechaniku i RGH) a upravoval jsem si tam třeba menu, monitoroval teplotu, spouštěl emulátory a podobné věci, stejně tak na PSP byla homebrew scéna docela velká.

Corvus   2x   patasde: Já jen píšu, že slečna vypadá spíš jak profi nafocená modelka do katalogu. Já osobně jsem zastáncem toho nejklasičtějšího cosplaye, kde si všechno ten člověk vyrobil sám. tam to pro mě mělo hodnotu. Bohužel se to v posledních letech vytrácí a většinou si tzv. cosplayeři nakupují všechno přes internet a následně do sebe jen prvky "skládají", což umí každý. V momentě, kdy si můžeš koupit přesné repliky absolutně všeho, to už pro mě osobně není cosplay. U nás to drží akorát Baty, která je schopná si vše vyrábět a kompletovat sama. U Alžběty to už ale neberu... Na ní je vidět, že tu práci si nedá.
Holka v novinkách mi připadá jako z katalogu a moc se mi tomu věřit nechce, že by si sedla k šicímu stroji a po večerech dávala dohromady kostým. Pokud je TAKHLE zručná, tak se tím může rovnou živit. Protože je to naprosto profi. Je možné, že se pletu (viz příspěvek Tvrdýho - mimochodem - rád si interview přečtu) , ale příliš tomu nevěřím...
Corvuscorvus13394
    6.1.2016 13:28
Corvus

patasde: Já jen píšu, že slečna vypadá spíš jak profi nafocená modelka do katalogu. Já osobně jsem zastáncem toho nejklasičtějšího cosplaye, kde si všechno ten člověk vyrobil sám. tam to pro mě mělo hodnotu. Bohužel se to v posledních letech vytrácí a většinou si tzv. cosplayeři nakupují všechno přes internet a následně do sebe jen prvky "skládají", což umí každý. V momentě, kdy si můžeš koupit přesné repliky absolutně všeho, to už pro mě osobně není cosplay. U nás to drží akorát Baty, která je schopná si vše vyrábět a kompletovat sama. U Alžběty to už ale neberu... Na ní je vidět, že tu práci si nedá.
Holka v novinkách mi připadá jako z katalogu a moc se mi tomu věřit nechce, že by si sedla k šicímu stroji a po večerech dávala dohromady kostým. Pokud je TAKHLE zručná, tak se tím může rovnou živit. Protože je to naprosto profi. Je možné, že se pletu (viz příspěvek Tvrdýho - mimochodem - rád si interview přečtu) , ale příliš tomu nevěřím...

patasde   1x   Corvus: jak podle fotky poznáš cosplay nedělala sama? nechápu a to že má kvalitního fotografa na dobrém místě to už nijak s tím zda umí šít nebo ne přece nesouvisí (sama si fotky asi těžko nafotí)patasdepatasde17625    6.1.2016 13:22 patasde

Corvus: jak podle fotky poznáš cosplay nedělala sama? nechápu a to že má kvalitního fotografa na dobrém místě to už nijak s tím zda umí šít nebo ne přece nesouvisí (sama si fotky asi těžko nafotí)

Marek_Tvrdy člen redakce   3x   Corvus - cosplay si dělá sama a fotí to její přítel fotograf. Chystám s ní interview.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    6.1.2016 13:12 Marek_Tvrdy

Corvus - cosplay si dělá sama a fotí to její přítel fotograf. Chystám s ní interview.

Lootmaster    Maestrodk: na tvou neznalost se dá říci jediné : Xbox 360 :D jaké apky ? omg .... jak to prolomili tak se rozjelo pirátění ve velkém.... i mě v elektro worldu nabídli flashnutí konzole rovnou při koupi abych prý neplatil za hry :D ....Lootmasterlootmaster5989    6.1.2016 12:55 Lootmaster

Maestrodk: na tvou neznalost se dá říci jediné : Xbox 360 :D jaké apky ? omg .... jak to prolomili tak se rozjelo pirátění ve velkém.... i mě v elektro worldu nabídli flashnutí konzole rovnou při koupi abych prý neplatil za hry :D ....

Zack   1x   Maestrodk : Jasný, díky ;-)Zackzack14147    6.1.2016 11:55 Zack

Maestrodk : Jasný, díky ;-)

Krudanze   1x   Miky: diky, tesim se.Krudanzekrudanze7098    6.1.2016 11:54 Krudanze

Miky: diky, tesim se.

Maestrodk   1x   Zack. Právě že jim nejde o žádné pirátění her. PS4 je uzavřený systém. Hacknutím se docílí toho, že se na ni budou dát spustit i oficiálně nepodporované aplikace, takže třeba homebrew obsah od obyčejných lidí, to jsou různé takové ty hry, aplikace, emulátory, blbůstky. Prostě jako na PC. Spustili tam Linux a na tom v emulátoru Pokémon.
O tohle jim jde, ne o pirátěné hry. To by pak byl ale následek prolomení, kdyby to fungovalo.
Maestrodkmaestrodk8088
    6.1.2016 11:30
Maestrodk

Zack. Právě že jim nejde o žádné pirátění her. PS4 je uzavřený systém. Hacknutím se docílí toho, že se na ni budou dát spustit i oficiálně nepodporované aplikace, takže třeba homebrew obsah od obyčejných lidí, to jsou různé takové ty hry, aplikace, emulátory, blbůstky. Prostě jako na PC. Spustili tam Linux a na tom v emulátoru Pokémon.
O tohle jim jde, ne o pirátěné hry. To by pak byl ale následek prolomení, kdyby to fungovalo.

Miky člen redakce   1x   to Krudanze: Popřemýšlíme o tom, letos máme v plánu Zing vylepšit.Mikymiky3    6.1.2016 10:13 Miky

to Krudanze: Popřemýšlíme o tom, letos máme v plánu Zing vylepšit.

Lootmaster   1x   Zajímavá je úvaha , že by se vlastně z toho linuxu dal pustit World of Warcraft a hrát na PS4 :D ....Lootmasterlootmaster5989    6.1.2016 10:08 Lootmaster

Zajímavá je úvaha , že by se vlastně z toho linuxu dal pustit World of Warcraft a hrát na PS4 :D ....

Krudanze   4x   Mate v planu nekdy zprovoznit embedded videa a prispevky z twitteru atd pro mobilni verzi webu? Chodim na nej skoro jen z mobilu a je trochu otravny se muset pokazdy prepinat do nemobilni verze ktera se na nem neovlada zrovna nejlip. Jednohubky jsou skvelej napad ale timhle trochu trpej protoze jsou zalozeny hlavne na tech embedded prvcich.Krudanzekrudanze7098    6.1.2016 09:23 Krudanze

Mate v planu nekdy zprovoznit embedded videa a prispevky z twitteru atd pro mobilni verzi webu? Chodim na nej skoro jen z mobilu a je trochu otravny se muset pokazdy prepinat do nemobilni verze ktera se na nem neovlada zrovna nejlip. Jednohubky jsou skvelej napad ale timhle trochu trpej protoze jsou zalozeny hlavne na tech embedded prvcich.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster    Zack: Oni jen spustili linux na PS4 nic víc .... jinak dobrý by to bylo na pirátění her...Lootmasterlootmaster5989    6.1.2016 08:40 Lootmaster

Zack: Oni jen spustili linux na PS4 nic víc .... jinak dobrý by to bylo na pirátění her...

Zack    Vidím tady pár nových informací o Sony+PS, tak se optám, ikdyž to nemá s těmito články nic společného. Včera jsem četl sem hackerům podařilo prolomit PS4. K čemu je to jako prakticky dobrý, a co tím pánové vůbec zamýšlí?Zackzack14147    6.1.2016 07:50 Zack

Vidím tady pár nových informací o Sony+PS, tak se optám, ikdyž to nemá s těmito články nic společného. Včera jsem četl sem hackerům podařilo prolomit PS4. K čemu je to jako prakticky dobrý, a co tím pánové vůbec zamýšlí?

Corvus   2x   Cosplay - to si asi ale nespíchla sama, určitě si sama nenafotila profi fotky v profi kulisách a asi si sama nedodělala vizuál ve photoshopu... Tomu já neříkám cosplay...Corvuscorvus13394    6.1.2016 07:42 Corvus

Cosplay - to si asi ale nespíchla sama, určitě si sama nenafotila profi fotky v profi kulisách a asi si sama nedodělala vizuál ve photoshopu... Tomu já neříkám cosplay...

hRDLA    jooo Dragon Age Inquisition... škoda že to nebyla dobrá hra. . tak rád bych to dohrálhRDLAhrdla20497    6.1.2016 07:32 hRDLA

jooo Dragon Age Inquisition... škoda že to nebyla dobrá hra. . tak rád bych to dohrál

ElementGamer   3x   Cosplayery odbdivuju za tu práci, co si s tím jsou ochotni dát a tohle stojí za to. :thumbup:ElementGamerelementgamer13999    6.1.2016 07:24 ElementGamer

Cosplayery odbdivuju za tu práci, co si s tím jsou ochotni dát a tohle stojí za to. :thumbup:

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11693 příspěvků), Xbox 360 - jaké zkusit hry? (12 příspěvků), JAK TO CHODÍ NA YOUTUBE? (27 příspěvků), Výběr grafické karty (9 příspěvků), Co právě ted hrajete? (442 příspěvků), PS4 - sháním přátelé (21 příspěvků), Mafia III-Obecná diskuze (14 příspěvků), Origin (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (6732 příspěvků), Star Citizen (65 příspěvků), GTA V (7 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Psycho-Pass: Mandatory Happiness - číst jen s úsměvem na rtu

Hra pro fanoušky, zujme ale všechny.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 
 
Call of Duty: Infinite Warfare - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Po třech letech se studio Infinity Ward vrací na scénu a přináší nám dosud neviděnou podívanou. V roli kapitána vesmírné válečné lodě budeme bojovat…

 
Přečíst celý článek»Autor: Riley - Platforma: PC a konzole
 
 
Battlefield 1 – stará válka v nových barvách

Herní komunita se už několik let dovolává AAA střílečky, která by byla zasazena do naší minulosti. Po dlouhém čekání k nám konečně takový titul míří.…

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
Shadow Warrior 2 – víc hlav víc vraždí

Bylo, nebylo, v zemi za zenitem měli Doom a Borderlands dítě. A my se ho nemůžeme nabažit. Teda... My se ho nemůžeme… Prostě nás to baví.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Criminal Girls 2 - když je vězení peklem

Nebo je peklem samotná hra? Jak tedy dopadlo pokračování dungeon crawleru, kde si dost užijete přímo s jejími hrdinkami? Má jinak vůbec co nabídnout?…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Handheld