Uživatel nepřihlášen
 

Nevada bude připravena zároveň s vydáním American Truck Simulatoru

Pátek 15.1.2016 15:15 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Poté se vrhnou na Arizonu. Jaké další plány mají v SCS Software?

České studio SCS Software se po kamionovém simulátoru zasazeném do Evropy (Euro Truck Simulator 1 a 2) vrhlo na nástupce oblíbeného 18 Wheels of Steel, na kterého navážou s American Truck Simulatorem. Pokud vás zajímá, proč tvůrci nevyužijí stávající značku, tedy 18 Wheels of Steel, tak je to jednoduché. Licence jim nepatří.

Jelikož jde o velký projekt a samotná Severní Amerika je dost rozsáhlá, bude studio American Truck Simulator vytvářet postupně. 3. února letošního roku vyjde základní verze s Kalifornií, která bude postupně obohacovaná o další státy USA. A právě na toto téma se rozepsali vývojáři na oficiálním blogu.

Hned na začátku pro vás mají dobrou zprávu, původně zamýšleli, že skutečně vyjde American Truck Simulator jenom s Kalifornií, ale jim se povedlo dokončit i stát Nevada. Takže krabička sice bude lákat především na prosluněnou Kalifornii, ale po nainstalování se vám stáhne ze Steamu bezplatná aktualizace, která přidá Nevadu. Bez ohledu na to, zda hru koupíte v krabičce nebo digitálně.


Zároveň SCS Software pracují na dalším rozšíření. Tím bude Arizona. Tu dostanete také zdarma, ale bude to chvilku trvat. Zatím nedokážou odhadnout, kdy Arizona vyjde.

Po Arizoně mají v SCS Software v plánu American Truck Simulator dále rozšiřovat, máme mít ale na paměti, že cesta je dlouhá a bude trvat roky, než hra pokryje celý kontinent.

„Budeme i nadále přidávat nové funkce do hry s pravidelnými bezplatnými aktualizace, ale většina dalších expanzí map, ne-li všechny, budou placenými DLC balíčky. Museli jsme zvolit obchodní model, který nám umožní vytvořit desetkrát větší svět, než který bude v den vydání ve hře. Pokud budete chtít vést náklad od pobřeží k pobřeží (přes USA, poz. redakce), bude vás to stát víc, než původní hra,“ vysvětlují SCS Software.

Nutno podotknout, že s tímto obchodním modelem mají v SCS Software zkušenosti, takto rozšiřovali i Euro Truck Simulator 2, konkrétně s datadisky Skandinávie a Na východ! Lze očekávat, že cena dalších rozšíření mapy se bude pohybovat v rozmezí od 200 do 500 Kč.


Na závěr pro vás máme nabídku našich obchodů. Když si American Truck Simulator předobjednáte v GameExpres.cz nebo GameExpres.sk, získáte zdarma hru 18 Wheels of Steel: American Long Haul v hodnotě 199 Kč, plakát A3 a samolepku. V Xzone.cz jsme si potom pro vás připravili hru 18 Wheels of Steel: American Long Haul a fešné tričko.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
American Truck Simulator na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator Screenshot ze hry American Truck Simulator
Související novinky
 
Mapa American Truck Simulatoru bude rozšířena o Oregon

Mapa American Truck Simulatoru bude rozšířena o Oregon

Neděle 4.2.2018 10:46 - Americké kamiony konečně míří na server Spojených států. Přečíst celý článek »

Za týden bude mapa American Truck Simulatoru obohacena o Nové Mexiko

Za týden bude mapa American Truck Simulatoru obohacena o Nové Mexiko

Čtvrtek 2.11.2017 17:32 - Co nový dodatečný obsah přinese a kolik bude stát? Přečíst celý článek »

Nové Mexiko do American Truck Simulatoru v traileru

Nové Mexiko do American Truck Simulatoru v traileru

Středa 18.10.2017 20:04 - První placené rozšíření do amerických kamionů od českého studia SCS Software. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nevada bude připravena zároveň s vydáním American Truck Simulatoru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Tom@n    Mě třeba v ETS chybí nějaký uličky kde je složitý se vymotat. Všechny místa dodání jsou na jedno brdo, nenašel jsem žádný kde je fakt těžký se trefit. I když mám pocit že jsem viděl v traileru na Scandinavia DLC něco těžšího, ale zatím jsem byl jen v jednom městě a tam to nebylo :D Jestli to někdo víte kde to je challenge, tak to prosím poraďte ;)Tom@ntomn10255    17.1.2016 10:30 Tom@n

Mě třeba v ETS chybí nějaký uličky kde je složitý se vymotat. Všechny místa dodání jsou na jedno brdo, nenašel jsem žádný kde je fakt těžký se trefit. I když mám pocit že jsem viděl v traileru na Scandinavia DLC něco těžšího, ale zatím jsem byl jen v jednom městě a tam to nebylo :D Jestli to někdo víte kde to je challenge, tak to prosím poraďte ;)

zandetsu    Těším se, ale stále se obávám, že tato hra nevyužije naplno svůj potenciál jak je tomu u ETS2 kde člověk vid nedostatky na každém pátém kilometru.zandetsuzandetsu2146    17.1.2016 09:55 zandetsu

Těším se, ale stále se obávám, že tato hra nevyužije naplno svůj potenciál jak je tomu u ETS2 kde člověk vid nedostatky na každém pátém kilometru.

Kirkes21   1x   Miky : No tak já si tak myslim že kdyby SCS udělalo nějaké pořádné zásahy ve hře ETS2 tak by se rozloha Evropy několikrát zvětšila. :thumbup: Ale nadruhou stranu chápu studio SCS že se do zvětšení rozlohy Evropy nehrne pač by ty zasáhy v ETS2 stály přemoc peněz.... . Jako naopak, myslim si že když se chce všechno jde. :-) Ale jak sem už říkal, mám obrovské pochopení pro studio SCS, kvůly tomu že se nemůžou kvůly vývoji vydat zkrátka po finanční stránce. :-) Navíc jak si Miky zmiňoval že si ty zásahy nechá SCS do ETS 3 tak to je svatá pravda. :-)Kirkes21kirkes2127721    15.1.2016 22:21 Kirkes21

Miky : No tak já si tak myslim že kdyby SCS udělalo nějaké pořádné zásahy ve hře ETS2 tak by se rozloha Evropy několikrát zvětšila. :thumbup: Ale nadruhou stranu chápu studio SCS že se do zvětšení rozlohy Evropy nehrne pač by ty zasáhy v ETS2 stály přemoc peněz.... . Jako naopak, myslim si že když se chce všechno jde. :-) Ale jak sem už říkal, mám obrovské pochopení pro studio SCS, kvůly tomu že se nemůžou kvůly vývoji vydat zkrátka po finanční stránce. :-) Navíc jak si Miky zmiňoval že si ty zásahy nechá SCS do ETS 3 tak to je svatá pravda. :-)

Ondrej_V    Ten vzhled menu, mapy a nabídek... Snad ho změní, moc se mi nelíbí - vím, že jde o prkotinu, ale vadil mi i u ETS2 :D Hra jako taková vypadá dobře a pokud nepřestřelí ceny států/DLC, tak by to mohlo dobřeOndrej_Vondrej_v15018    15.1.2016 22:11 Ondrej_V

Ten vzhled menu, mapy a nabídek... Snad ho změní, moc se mi nelíbí - vím, že jde o prkotinu, ale vadil mi i u ETS2 :D Hra jako taková vypadá dobře a pokud nepřestřelí ceny států/DLC, tak by to mohlo dobře

Miky člen redakce   4x   to N. Gin: Ano, je bohatší, ale rozlohou se zase nemůže rovnat původní. To samé očekávám u ATS - podle všeho bude trvat několik let, než bude v ATS celá America. Tím pádem je jasné, že během té doby se vývojáři naučí zase něco nového a další rozšíření budou lepší a lepší.

Tak původní hru upravovali (U ETS2) - lepší nasvícení, vylepšené AI atd. ale na samotnou mapu nedošlo, mám takový dojem, což je škoda, ale chápu to. Ty vylepšení si nechají do ETS 3.

No já se k ATS dostanu snad už příští týden, tak se vše dočtete v recenzi :-)
Mikymiky3
    15.1.2016 17:17
Miky

to N. Gin: Ano, je bohatší, ale rozlohou se zase nemůže rovnat původní. To samé očekávám u ATS - podle všeho bude trvat několik let, než bude v ATS celá America. Tím pádem je jasné, že během té doby se vývojáři naučí zase něco nového a další rozšíření budou lepší a lepší.

Tak původní hru upravovali (U ETS2) - lepší nasvícení, vylepšené AI atd. ale na samotnou mapu nedošlo, mám takový dojem, což je škoda, ale chápu to. Ty vylepšení si nechají do ETS 3.

No já se k ATS dostanu snad už příští týden, tak se vše dočtete v recenzi :-)

N.Gin    Miky ale v ETS je to presne naopak. Puvodni mapa, tim ze je o nekolik let starsi, vypada hur, a je mene bohata a rozmanita. Chtelo by to nejak upravovat i puvodni hru. Ale chapu ze studio jako SCS na to proste nema kapacity. Proto kdyz si obcas ETS 2 zahraju tak jezdim akorat ve Skandinavii a vychodnich zemich protoze puvodni mapa se zda byt oproti nim nudna :) . (Ale od tohodle jsou tady mody, chapu)N.Ginngin10093    15.1.2016 17:15 N.Gin

Miky ale v ETS je to presne naopak. Puvodni mapa, tim ze je o nekolik let starsi, vypada hur, a je mene bohata a rozmanita. Chtelo by to nejak upravovat i puvodni hru. Ale chapu ze studio jako SCS na to proste nema kapacity. Proto kdyz si obcas ETS 2 zahraju tak jezdim akorat ve Skandinavii a vychodnich zemich protoze puvodni mapa se zda byt oproti nim nudna :) . (Ale od tohodle jsou tady mody, chapu)

CzechNeverEnd    Miky: Ale právě ta DLC jsou kvalitnější :thumbup: .CzechNeverEndczechneverend21707    15.1.2016 17:12 CzechNeverEnd

Miky: Ale právě ta DLC jsou kvalitnější :thumbup: .

Miky člen redakce    to N. Gin: To ale zase nemůže srovnávat, původní hra stojí víc, zatímco DLC s rozšířením mapy méně. Takto to s největší pravděpodobností bude i v případě ATS, stejně jako u ETS 2.Mikymiky3    15.1.2016 16:52 Miky

to N. Gin: To ale zase nemůže srovnávat, původní hra stojí víc, zatímco DLC s rozšířením mapy méně. Takto to s největší pravděpodobností bude i v případě ATS, stejně jako u ETS 2.

Tom@n    N. Gin: nemusí nutně být. Scandinavia byla placená tak logicky bude mít přidanou hodnotu. Tohle bude zdarma tak by to nemuselo být kvalitnější.Tom@ntomn10255    15.1.2016 16:36 Tom@n

N. Gin: nemusí nutně být. Scandinavia byla placená tak logicky bude mít přidanou hodnotu. Tohle bude zdarma tak by to nemuselo být kvalitnější.

N.Gin   2x   Tohle postupny vydavani ma jednu obrovskou nevyhodu, a to ze kdyz srovname posledni vydany kousek mapy s tou puvodni je videt obrovsky rozdil v kvalite. Viz puvodni ETS a Skandinavie.N.Ginngin10093    15.1.2016 16:25 N.Gin

Tohle postupny vydavani ma jednu obrovskou nevyhodu, a to ze kdyz srovname posledni vydany kousek mapy s tou puvodni je videt obrovsky rozdil v kvalite. Viz puvodni ETS a Skandinavie.

CzechNeverEnd   3x   Johnczek: Nevidim jedinej důvod proč to měnit. Všude se mění design, takže já budu naopak rád, že se při zapnutí vrátim do známýho prostředí :thumbup: .CzechNeverEndczechneverend21707    15.1.2016 16:18 CzechNeverEnd

Johnczek: Nevidim jedinej důvod proč to měnit. Všude se mění design, takže já budu naopak rád, že se při zapnutí vrátim do známýho prostředí :thumbup: .

Tom@n   3x   Johnczek: když to funguje, proč to měnit? To by pak bylo jak v CoD, kde za každou cenu mění názvy perků a přitom to jsou recyklovaný perky z předchozích her. Když to nechat tak stejně, ať je vidět ta spojitost a netváří se to jako něco novýho i když to je recyklace.Tom@ntomn10255    15.1.2016 15:50 Tom@n

Johnczek: když to funguje, proč to měnit? To by pak bylo jak v CoD, kde za každou cenu mění názvy perků a přitom to jsou recyklovaný perky z předchozích her. Když to nechat tak stejně, ať je vidět ta spojitost a netváří se to jako něco novýho i když to je recyklace.

Miky člen redakce   1x   to Johnczek: Tak tohle považuji za prkotinu. Navíc je nutné si uvědomit, že při vývoji ATS vylepšovali ETS 2. Tím pádem je jasné, že těch změn nebude tolik, když to co měli připraveno pro ATS dali do ETS 2.Mikymiky3    15.1.2016 15:42 Miky

to Johnczek: Tak tohle považuji za prkotinu. Navíc je nutné si uvědomit, že při vývoji ATS vylepšovali ETS 2. Tím pádem je jasné, že těch změn nebude tolik, když to co měli připraveno pro ATS dali do ETS 2.

Johnczek    AAAle recyklace jak sviň. Neobtěžovali se na mapě nabídky nákladů změnit lautr nic.Johnczekjohnczek12738    15.1.2016 15:41 Johnczek

AAAle recyklace jak sviň. Neobtěžovali se na mapě nabídky nákladů změnit lautr nic.

kaldos   1x   Cena skvělá i s DLC. Objednáno :)kaldoskaldos32386    15.1.2016 15:39 kaldos

Cena skvělá i s DLC. Objednáno :)

Anciabl    ok díkAnciablanciabl21472    15.1.2016 15:28 Anciabl

ok dík

Miky člen redakce   1x   to Anciabl: Pro každého majitele ATS.Mikymiky3    15.1.2016 15:28 Miky

to Anciabl: Pro každého majitele ATS.

Anciabl    To rozšíření zdarma bude pro předobjednávky nebo pro každýho kdykoliv to koupí ? Myslím Nevadu a ArizonuAnciablanciabl21472    15.1.2016 15:27 Anciabl

To rozšíření zdarma bude pro předobjednávky nebo pro každýho kdykoliv to koupí ? Myslím Nevadu a Arizonu

valuueee   3x   takovou hru bych na PS4 uvítalvaluueeevaluueee21200    15.1.2016 15:16 valuueee

takovou hru bych na PS4 uvítalKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (50 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole