Uživatel nepřihlášen
   

Barbar Conan v herní podobě bude survivalem

Čtvrtek 28.1.2016 21:06 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Přežívání v otevřeném světě, který je inspirován nemilosrdnou zemí Barbara Conana, ale nebudete hrát za hlavního hrdinu.

Na jednu stranu budete nadšeni, na tu druhou už méně. Společnost Funcom dnes večer oznámila hru Conan Exiles. V první řadě půjde o multiplayerovou hru, kde budete muset přežít v otevřeném světě, který je inspirován nemilosrdnou zemí Barbara Conana. Nebudete tak hrát za samotného hlavního hrdinu, ale za jednoho z tisíců vyhnanců. Musíte se postarat sami o sebe, přežít nebezpečné písečné bouře a vyhnout se nepřátelům, kteří jsou naprosto všude.

Abyste přežili, budete muset pěstovat různé plodiny nebo lovit zvířata. Následně budete hledat různé věci, z kterých si vytvoříte zbraně a nástroje. Postavíte si úkryt a začnete pomaličku a opatrně prozkoumávat svět, a to buď na vlastní pěst, nebo s ostatními hráči. Ve spolupráci s nimi potom můžete vytvořit osady a opevněné pevnosti.

Samotný boj má být rychlý, brutální a krvavý, masochisti si mají přijít na své, včetně useknutých hlav a končetin. Zajímavé je, že zajatce budete moci obětovat na oltáři, abyste si udobřili různé bohy.

Cíl hry vlastně není, musíte přežít, klidně se kamarádit s ostatními hráči a hlavně ukázat všem, komu území patří. Boj bude prý nelítostný, s jinými hráči budete soupeřit o poslední zbytky úrodné půdy.

Pokud by vám vadilo multiplayerové zaměření, tak si klidně můžete vytvořit privátní server, pozvat jenom své kamarády, případně hrát sami v singleplayeru.

Conan Exiles vyjde na počítače a konzole. Zatím víme jistě, že v létě bude spuštěna Early Access verze na Steamu, poté mají následovat konzole.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: conan exiles, funcom
Conan Exiles na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles Screenshot ze hry Conan Exiles
Související novinky
 
Conan Exiles bude hotov v květnu

Conan Exiles bude hotov v květnu

Úterý 12.12.2017 10:01 - Na začátku května vyjde survival v plné verzi pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Podívejte se na sběratelskou edici. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Conan Exiles bude hotov na začátku roku 2018

Conan Exiles bude hotov na začátku roku 2018

Pondělí 21.8.2017 11:50 - V té době vyjde survival onlinovka ve fyzické a digitální podobě na PC, PS4 a Xbox One. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Conan Exiles vstupuje do druhé fáze Early Access

Conan Exiles vstupuje do druhé fáze Early Access

Sobota 12.8.2017 12:25 - Zároveň ukazuje první gameplay záběry z Xbox One verze. Přečíst celý článek »

15 komentářů|PC, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Barbar Conan v herní podobě bude survivalem
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus   1x   To má být kříženec Conanova fantasy světa, ARK a ještě něčeho společně zabaleného do stylu přežití v předběžném vydání? No první část věty se mi líbí, ale konec už ne. :lala: :-D Je pravda, že Conanův svět má hodně co nabídnout. Kdyby někdy v předaleké galaxii vyšla čistě singl hra, jako tomu bylo dříve na naší planetě, tak bych ji i rád zkusil zahrát. V dnešní době se ale furt něco plácá s MP, kooperací atd. , že je toho až moc. :nah:Virusvirus7406    1.2.2016 23:31 Virus

To má být kříženec Conanova fantasy světa, ARK a ještě něčeho společně zabaleného do stylu přežití v předběžném vydání? No první část věty se mi líbí, ale konec už ne. :lala: :-D Je pravda, že Conanův svět má hodně co nabídnout. Kdyby někdy v předaleké galaxii vyšla čistě singl hra, jako tomu bylo dříve na naší planetě, tak bych ji i rád zkusil zahrát. V dnešní době se ale furt něco plácá s MP, kooperací atd. , že je toho až moc. :nah:

ElementGamer    CzePavel99: Taky mi to na první pohled přijde úplně jako Rust. To je ale celkem povedená hra, takže jestli tohle dopadne stejně, vůbec bych se nezlobil.ElementGamerelementgamer13999    29.1.2016 17:47 ElementGamer

CzePavel99: Taky mi to na první pohled přijde úplně jako Rust. To je ale celkem povedená hra, takže jestli tohle dopadne stejně, vůbec bych se nezlobil.

Alangor    Groo: Mě osobně teda přijde že si Arnold ( z doby Conana ) a Momoa nemaj stylem herectví vůbec co vyčítat :D. Soundtrack je samozřejmě parádní, ale to už jsem psal níž.Alangoralangor8789    29.1.2016 13:04 Alangor

Groo: Mě osobně teda přijde že si Arnold ( z doby Conana ) a Momoa nemaj stylem herectví vůbec co vyčítat :D. Soundtrack je samozřejmě parádní, ale to už jsem psal níž.

Wast   1x   Je aby nešlo o pouhej Conanovskej survival to by bylo škoda.Wastwast14199    29.1.2016 12:54 Wast

Je aby nešlo o pouhej Conanovskej survival to by bylo škoda.

Groo   2x   Alangor: Tak já mám knihy o Conanovi všechny (ty oficiální od R. E. Howarda) , četl jsem je a je pravda, že ten "Moto Moto" má svým vzhledem ke knižní předloze podstatně blíž, ale tím to končí. Jako herec je totální děs a hrůza, i v té době prkenný Arnold je proti němu charakterní herec. Navíc Arnold má obrovské charisma, což se o tom"ze řetězu utrženému opičákovi"říct nedá. Film s Motem je tragický odpad, s Arnoldem naopak klasika, která nezapadla i po letech (bez ohledu na uměleckou hodnotu) . Ale chápu, že je problém točit pokračování čehokoliv s jiným hercem, původní má vždy výhodu, že je víc pod kůží diváků (viz. Růžový panter Sellers/Martin) .
A jak tu zaznělo, film s Arnoldem má špičkový soundtrack, stačí pár tónů a staví se mi chlupy v zátylku a to se mi často neděje.
Jinak, respektuji názory všech co tu zazněly, ale tohle je můj názor na filmy o Conanovi.
Zpátky ke hře, obávám se, že ta hra bude tak jako tak propadák, jako drtivá většina her podle filmové předlohy...
Groogroo29858
    29.1.2016 11:58
Groo

Alangor: Tak já mám knihy o Conanovi všechny (ty oficiální od R. E. Howarda) , četl jsem je a je pravda, že ten "Moto Moto" má svým vzhledem ke knižní předloze podstatně blíž, ale tím to končí. Jako herec je totální děs a hrůza, i v té době prkenný Arnold je proti němu charakterní herec. Navíc Arnold má obrovské charisma, což se o tom"ze řetězu utrženému opičákovi"říct nedá. Film s Motem je tragický odpad, s Arnoldem naopak klasika, která nezapadla i po letech (bez ohledu na uměleckou hodnotu) . Ale chápu, že je problém točit pokračování čehokoliv s jiným hercem, původní má vždy výhodu, že je víc pod kůží diváků (viz. Růžový panter Sellers/Martin) .
A jak tu zaznělo, film s Arnoldem má špičkový soundtrack, stačí pár tónů a staví se mi chlupy v zátylku a to se mi často neděje.
Jinak, respektuji názory všech co tu zazněly, ale tohle je můj názor na filmy o Conanovi.
Zpátky ke hře, obávám se, že ta hra bude tak jako tak propadák, jako drtivá většina her podle filmové předlohy...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzePavel99   1x   Jsem hodně zvědav jak ta hra bude vůbec vypadat, něco jako Rust ne? Samý survival hry poslední dobou, to už mě štve snad víc než ty moba hry.CzePavel99czepavel9911259    29.1.2016 11:52 CzePavel99

Jsem hodně zvědav jak ta hra bude vůbec vypadat, něco jako Rust ne? Samý survival hry poslední dobou, to už mě štve snad víc než ty moba hry.

Ratos    Dopitapetr- taky....Ratosratos11417    29.1.2016 11:44 Ratos

Dopitapetr- taky....

dopitapetr   3x   Poslední film z roku 2011 se mi i přes své průměrné až podprůměrné hodnocení hodně líbil. Pokud by tohle bylo v podobném duchu, bylo by to hodně zajímavé. Snad to nepokazí.dopitapetrdopitapetr5480    29.1.2016 11:36 dopitapetr

Poslední film z roku 2011 se mi i přes své průměrné až podprůměrné hodnocení hodně líbil. Pokud by tohle bylo v podobném duchu, bylo by to hodně zajímavé. Snad to nepokazí.

Beeda2004   2x   Nevim starej conan je podle me pribehovej prumernej film ale co se tyce soundtracku tak lepsi film neniBeeda2004beeda2004421    29.1.2016 11:23 Beeda2004

Nevim starej conan je podle me pribehovej prumernej film ale co se tyce soundtracku tak lepsi film neni

Desmond Miles   2x   Alangor
Můžu s tebou jedině souhlasit. Momoa je prostě lepší Conan než Arnold. Sice byl remake při nejlepším průměr, ale Momou bych si jako Conana dal klidně znova :-)
Desmond Milesdesmond-miles17917
    29.1.2016 10:32
Desmond Miles

Alangor
Můžu s tebou jedině souhlasit. Momoa je prostě lepší Conan než Arnold. Sice byl remake při nejlepším průměr, ale Momou bych si jako Conana dal klidně znova :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alangor    Kulo: tak vzhledem k tomu že Arnold byl v tý době kdy točil Conana Barbara tak namakanej, že nemohl pořádně mávat mečem ( proto tam má vtom filmu tak směšný pohyby když dojde na šerm ) tak je tvoje vize barbara dost zkreslená. Nehledě na to že Howard popisuje Conana jako černovlasího, modrookýho, ktrej díky tomu, že dost podstatnou část života strávil na jihu kontinentu je ještě dost podstatně opálenej.Alangoralangor8789    29.1.2016 09:51 Alangor

Kulo: tak vzhledem k tomu že Arnold byl v tý době kdy točil Conana Barbara tak namakanej, že nemohl pořádně mávat mečem ( proto tam má vtom filmu tak směšný pohyby když dojde na šerm ) tak je tvoje vize barbara dost zkreslená. Nehledě na to že Howard popisuje Conana jako černovlasího, modrookýho, ktrej díky tomu, že dost podstatnou část života strávil na jihu kontinentu je ještě dost podstatně opálenej.Komentář byl autorem naposledy upraven 29.1.2016 10:40

Původní verze před úpravami:Kulo: tak vzhledem k tomu že arnold byl v tý době kdy točil Conana Barbara tak namakanej, že nemohl pořádně mávat pořádně mečem ( proto tam má vtom filmu tak směšný pohyby když dojde na šerm ) tak je tvoje vize barbara dost zkreslená. Nehledě na to že Howard popisuje Conana jako černovlasího, modrookýho, ktrej díky tomu, že dost podstatnou část života strávil na jihu kontinentu je ještě dost podstatně opálenej.

Kulo   2x   To mluvite o tom dile s opalenym sverenam co ma kudrnaty vlasy ? Severana si predstavuju jako Arnolda ne jako opalenyho Hawajcana navic kdyz je polovocniKulokulo48390    29.1.2016 09:39 Kulo

To mluvite o tom dile s opalenym sverenam co ma kudrnaty vlasy ? Severana si predstavuju jako Arnolda ne jako opalenyho Hawajcana navic kdyz je polovocni

markyzek   2x   zase early access? prosím už nemarkyzekmarkyzek48393    29.1.2016 09:17 markyzek

zase early access? prosím už ne

Alangor    Groo: Ale tak to je daný tim že lidi jsou líný číst a koukaj radši na filmy oni by totiž pak zjistili že i ten starej Conan s Arnoldem je příběhově oproti knižnímu Conanovi docela břečka. :D. Jinak já netvrdil že Conan z 2011 je dobrej film já jen řekl že má mnohme uvěřitelnějšího Conana než starý díly.Alangoralangor8789    29.1.2016 08:01 Alangor

Groo: Ale tak to je daný tim že lidi jsou líný číst a koukaj radši na filmy oni by totiž pak zjistili že i ten starej Conan s Arnoldem je příběhově oproti knižnímu Conanovi docela břečka. :D. Jinak já netvrdil že Conan z 2011 je dobrej film já jen řekl že má mnohme uvěřitelnějšího Conana než starý díly.

Groo   1x   Alangor: Takových "kvalitních" filmů jako je Conan (2011) vycházelo v 80. letech tuny. Na VHS jsem jich jako kluk viděl mraky. Zajímavé je, že si stejně jako u nového Conana vůbec nepamatuju děj většiny těch filmů. To o kvalitě dost vypovídá. ;)
Většina lidí na otázku: Co se ti vybaví pod pojmem Conan, odpoví Šwancingr. :D
K té hře, ona to může být docela dobrá hra, ale to spojení s Conanem ji může pekelně ublížit. Slušná sword and sorcery hra se může díky názvu lehce stát trapným pokusem o hru z prostředí Conana.
Fanoušci totiž chyby neodpouští...
Groogroo29858
    29.1.2016 07:50
Groo

Alangor: Takových "kvalitních" filmů jako je Conan (2011) vycházelo v 80. letech tuny. Na VHS jsem jich jako kluk viděl mraky. Zajímavé je, že si stejně jako u nového Conana vůbec nepamatuju děj většiny těch filmů. To o kvalitě dost vypovídá. ;)
Většina lidí na otázku: Co se ti vybaví pod pojmem Conan, odpoví Šwancingr. :D
K té hře, ona to může být docela dobrá hra, ale to spojení s Conanem ji může pekelně ublížit. Slušná sword and sorcery hra se může díky názvu lehce stát trapným pokusem o hru z prostředí Conana.
Fanoušci totiž chyby neodpouští...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alangor    Ghartag: Novej Conana ( 2011 ) měl výbornýho Conana ( Momoa se na něj prostě hodil a až na barvu očí a vlasů takhle přesně je popsanej knižní Conan ) a dá se na něm ocenit že se sem tam zmínila nějaká věc pro znalce knižní přelohy ( třeba věž slona ) , ale jinak příběhově to bylo opravdu nic moc. Starej Conan s Arnolddem měl zase mnohem lepší příběh ( teda samozřejmě 1 díl ten druhej je ještě větší bahno než ten z roku 2011 ) a vynikající hudbu, ale Arnold prostě Conan neni ani náhodou.Alangoralangor8789    29.1.2016 07:26 Alangor

Ghartag: Novej Conana ( 2011 ) měl výbornýho Conana ( Momoa se na něj prostě hodil a až na barvu očí a vlasů takhle přesně je popsanej knižní Conan ) a dá se na něm ocenit že se sem tam zmínila nějaká věc pro znalce knižní přelohy ( třeba věž slona ) , ale jinak příběhově to bylo opravdu nic moc. Starej Conan s Arnolddem měl zase mnohem lepší příběh ( teda samozřejmě 1 díl ten druhej je ještě větší bahno než ten z roku 2011 ) a vynikající hudbu, ale Arnold prostě Conan neni ani náhodou.

Chiquichups   2x   Barbar Conan bez Conana je jako Muhammad Ali bez rukavic, Vinnetou bez Oldshatterhanda a Hans Solo bez Žvejka.Chiquichupschiquichups29898    29.1.2016 05:35 Chiquichups

Barbar Conan bez Conana je jako Muhammad Ali bez rukavic, Vinnetou bez Oldshatterhanda a Hans Solo bez Žvejka.

Atramil   1x   No, za mě teda ten pravý Conan je ten starý s Arnoldem, ten remake byl otřes :)Atramilatramil32691    29.1.2016 00:18 Atramil

No, za mě teda ten pravý Conan je ten starý s Arnoldem, ten remake byl otřes :)

Ghartag   2x   Largo promiň, ale to je jako by si mi řekl, že Aliens Ressurection nebo Aliens vs Predator jsou lepší, než Vetřelci 2 ....Ghartagghartag3384    29.1.2016 00:08 Ghartag

Largo promiň, ale to je jako by si mi řekl, že Aliens Ressurection nebo Aliens vs Predator jsou lepší, než Vetřelci 2 ....

largo    Ghartag: mě se poslední film líbil dokonce více než stará klasika.largolargo13709    28.1.2016 23:40 largo

Ghartag: mě se poslední film líbil dokonce více než stará klasika.

rozirozi    Tak jako proč ne :D Zní to luxusně....rozirozirozirozi21339    28.1.2016 23:09 rozirozi

Tak jako proč ne :D Zní to luxusně....

Atramil    Tak jako proč ne, když se to povede... Uvidím podle gameplaye a dalšího infa, jestli má cenu se o to vůbec zajímat.Atramilatramil32691    28.1.2016 22:54 Atramil

Tak jako proč ne, když se to povede... Uvidím podle gameplaye a dalšího infa, jestli má cenu se o to vůbec zajímat.

DeCrys    tak postava ma byt Arnold? :DDeCrysdecrys8511    28.1.2016 22:20 DeCrys

tak postava ma byt Arnold? :D

Tom@n   1x   Další survival?
Před 5 lety nebyla po survival hře ani památky a teď je jich víc než písku na Sahaře. .
Tom@ntomn10255
    28.1.2016 22:08
Tom@n

Další survival?
Před 5 lety nebyla po survival hře ani památky a teď je jich víc než písku na Sahaře. .

Malcolm    jsme zvedavej na poradnej gamplay treba se nam tu klube neco zajimavýho :) btw Ratos: jako poslední Conan ? delas si srandu ? :DMalcolmmalcolm8346    28.1.2016 22:02 Malcolm

jsme zvedavej na poradnej gamplay treba se nam tu klube neco zajimavýho :) btw Ratos: jako poslední Conan ? delas si srandu ? :D

Ghartag   2x   Ratos : poslední film ? To doufám nemluvíš o tom z roku 2011 ...

No od Funcomu jsem už jednoho Conana hrával a ze začátku to bylo fajn, ale pak hodně rychle z kopce ...
Ghartagghartag3384
    28.1.2016 22:01
Ghartag

Ratos : poslední film ? To doufám nemluvíš o tom z roku 2011 ...

No od Funcomu jsem už jednoho Conana hrával a ze začátku to bylo fajn, ale pak hodně rychle z kopce ...

Ratos   2x   Posledni film je pecka , tak doufam ze hra bude aspon stejne dobra...Ratosratos11417    28.1.2016 21:50 Ratos

Posledni film je pecka , tak doufam ze hra bude aspon stejne dobra...

largo    zní to dobře uvidíme.largolargo13709    28.1.2016 21:42 largo

zní to dobře uvidíme.

Maestrodk   3x   No ze tří možných klasických scénářů je tohle asi ten lepší. Dalšími by byly MOBA a kompetitivní střílečka. :D
Á, samozřejmě, naprosto správně to mají: survival = early access.
Maestrodkmaestrodk8088
    28.1.2016 21:36
Maestrodk

No ze tří možných klasických scénářů je tohle asi ten lepší. Dalšími by byly MOBA a kompetitivní střílečka. :D
Á, samozřejmě, naprosto správně to mají: survival = early access.

three7   1x   Doufám, že tu hru pokazeji (domysli si 1000x horší slovo) jako Age of Conan :(three7three710254    28.1.2016 21:31 three7

Doufám, že tu hru pokazeji (domysli si 1000x horší slovo) jako Age of Conan :(

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (45 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12143 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Jaký monitor? (13 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole