Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - pondělí 1. února

Pondělí 1.2.2016 05:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Exkluzivní figurka T-45 Power Armor, The Witness oblíbené u pirátů, update pro Heroes 7, expanze Age of Mythology, první návrh Nathana Drakea a další zprávičky.

Dobré ráno/odpoledne/večer hráči a hráčky, vítáme vás u inovovaného zpravodajství na Zingu, které vás každé všední ráno, odpoledne nebo večer provede zajímavostmi ze světa her. Jednohubky je souhrn krátkých zpráv z posledních dnů, o nichž jsme neinformovali v novinkách a článcích. Přejeme vám dobrou chuť a den podle vašich představ.

Pokud byste chtěli tuhle krásnou figurku z Fallouta 4, tak budete muset zaplatit 380 dolarů (cca 11 400 Kč). T-45 Power Armor měří 36,8 cm, má kloubové prsty a ramena, umožňuje sundat helmu (zahrnuje LED diody) a všechny vnější Armor kusy jsou odnímatelné.


Logická puzzle adventura The Witness je oblíbená mezi piráty. Autor Jonathan Blow odhalil, že jeho hra je mezi nejstahovanějšími na jedné stránce s torrenty. Pokud si hráči jeho titul nebudou kupovat, tak podle všeho se do dalšího projektu už nepustí.

Šéf financí v EA, Blake Jorgensen, se zmínil, že u budoucích Star Wars her budou moci využít postavy a vozidla z nových filmů Hvězdných válek. Tento komentář se nemá týkat DLC pro Battlefront.

Na začátku tohoto měsíce vyjde 1.7 update do Might & Magic Heroes VII. Aktualizace zahrne slibovanou první část kampaně The Lost Tales of Axeoth, odstraní maximální level na skirmish mapách, zpřehlední hlavní menu a postará se o lepší připojení do multiplayeru.

Prohlédnout si můžete jeden z prvních návrhů pro tvář dobrodruha Nathana Drakea, hlavního hrdiny série Uncharted od Naughty Dog.

Early Nathan Drake character sketches.

Fotka zveřejněná uživatelem Naughty Dog (@naughty_dog_inc),

Tale of the Dragon, nová expanze pro legendární strategii Age of Mythology, vyšla minulý týden na Steamu. Je kompatibilní pouze s Extended edicí původní hry a stojí 10 euro.

Členové placeného programu EA Access se zítra mohou těšit na Madden NFL 16, které bude na Xboxu One ve Vaultu, tedy zdarma.

Capcom měl úspěšný konec roku. Hitem se stala hra Monster Hunter X, jež prodala přes 3 miliony kusů, vydavatel očekávat 2,5 milionů.

Máme tady nejlepší góly patnáctého týdne ve FIFA 16.

Souhrn zajímavostí z předešlého dne

Jednohubky se staly oblíbeným článkem u mnoha čtenářů Zingu. Rozhodli jsme se, že vám s krátkými zprávičkami ze světa her připomene vždy i zajímavosti z předešlého dne, aby vám nic důležitého neuniklo.

• Recenze: Darkest Dungeon, Xenoblade Chronicles X

Obrazem: Pohled na město Mafie 3

Porovnejte všechny tři verze bety The Division

Pharaonic - v Egyptě čeká smrt na každém kroku

Mod promění Los Santos v GTA 5 v post-apokalyptické město

Historie, současnost i budoucnost značky Porsche ve Forze 6

Activision údajně chystá novou hru na motivy Krotitelů duchů

Vzniká fanouškovský překlad Torment: Tides of Numenera

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pondělí 1. února
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
patasde    Miky: jo článek vím že byl ale myslím konkrétně toto že od 28 ledna je ta nabídka za jakejkoli pledge tier na kicskatertu + 5 liber navíc = klíč na DEX

moc se jim suporteři nehrnou tak to zkouší podopořit takto ale asi těch 100k liber nevyberou
patasdepatasde17625
    1.2.2016 18:29
patasde

Miky: jo článek vím že byl ale myslím konkrétně toto že od 28 ledna je ta nabídka za jakejkoli pledge tier na kicskatertu + 5 liber navíc = klíč na DEX

moc se jim suporteři nehrnou tak to zkouší podopořit takto ale asi těch 100k liber nevyberou

ElementGamer   1x   FireWolf: Nejlíp Denuvo... :DElementGamerelementgamer13999    1.2.2016 14:34 ElementGamer

FireWolf: Nejlíp Denuvo... :D

FireWolf   1x   ElementGamer: On to ještě nezabalil. Pouze přemýšlí o tom, že tam příště dá nějakou DRM ochranu a tak :DFireWolffirewolf28784    1.2.2016 14:33 FireWolf

ElementGamer: On to ještě nezabalil. Pouze přemýšlí o tom, že tam příště dá nějakou DRM ochranu a tak :D

Jackie Clue    to Lootmaster: Úplne s Tebou súhlasím.Jackie Cluejackie-clue5510    1.2.2016 14:30 Jackie Clue

to Lootmaster: Úplne s Tebou súhlasím.

ElementGamer   1x   Já ho moc nechápu, stěžuje si, že je hra přehnaně stahovaná, ale přitom se na Steamu prodává krásně. Škoda, že už se do ničeho nepustí, zabalil to brzo.ElementGamerelementgamer13999    1.2.2016 14:30 ElementGamer

Já ho moc nechápu, stěžuje si, že je hra přehnaně stahovaná, ale přitom se na Steamu prodává krásně. Škoda, že už se do ničeho nepustí, zabalil to brzo.

Miky člen redakce   1x   to patasde: O tom máme velkou novinku, psala se v době, kdy byla spuštěna kampaň na Kickstarteru. Ale je pravda, že o tom DEX se tam myslím nepsalo.Mikymiky3    1.2.2016 13:28 Miky

to patasde: O tom máme velkou novinku, psala se v době, kdy byla spuštěna kampaň na Kickstarteru. Ale je pravda, že o tom DEX se tam myslím nepsalo.

Lootmaster   1x   U kritik na steamu se musím trošku zastat výrobců celkově :D . Je fakt , že pokud je člověk nespokojený hned tam valí a stěžuje si , ale pokud je člověk spokojen neřeší kritiku a žádnou pozitivní nenapíše respektivě hraje. Je to vlastně naopak jak na youtube s "like" / "unlike" .... like dá každý druhý , ale unlike dá těžko člověk co se na to video ani nechce podívat. Prostě ho neotevře.Lootmasterlootmaster5989    1.2.2016 13:25 Lootmaster

U kritik na steamu se musím trošku zastat výrobců celkově :D . Je fakt , že pokud je člověk nespokojený hned tam valí a stěžuje si , ale pokud je člověk spokojen neřeší kritiku a žádnou pozitivní nenapíše respektivě hraje. Je to vlastně naopak jak na youtube s "like" / "unlike" .... like dá každý druhý , ale unlike dá těžko člověk co se na to video ani nechce podívat. Prostě ho neotevře.

patasde    za zmínku by stála i tato akce od Dreadlocks [ odkaz ]

podpořte jejich novou hru 6 librama a dostanete DEXm, sem si toho všim až teď a tady sem k tomu žádné info neviděl
patasdepatasde17625
    1.2.2016 13:23
patasde

za zmínku by stála i tato akce od Dreadlocks [ odkaz ]

podpořte jejich novou hru 6 librama a dostanete DEXm, sem si toho všim až teď a tady sem k tomu žádné info neviděl

ThainDegu   1x   FireWolf: Problém je dle mého hlavně cena + pozitivní review na Steamu nejsou moc vidět. Jsou překryta negativní kritikou která je většinou sepsána detailněji než pozitivní ohlasy :) Kdyby bylo demo možná by vše bylo jinak.ThainDeguthaindegu27578    1.2.2016 12:05 ThainDegu

FireWolf: Problém je dle mého hlavně cena + pozitivní review na Steamu nejsou moc vidět. Jsou překryta negativní kritikou která je většinou sepsána detailněji než pozitivní ohlasy :) Kdyby bylo demo možná by vše bylo jinak.

MORTHSIR   2x   Corvus: Bumerangovej efekt. Dalo se to predpokladat no. :)MORTHSIRmorthsir17268    1.2.2016 12:01 MORTHSIR

Corvus: Bumerangovej efekt. Dalo se to predpokladat no. :)

Lincoln   1x   Kapr88: No já už to taky nehraju. Na začátku to lidi zkoušeli a tak to bylo příjemnější. Jenomže jak si nahrabali nějaký loot, tak jediné co bylo je, že čekali a zabíjeli všechno co se kde hnulo jen tak pro zábavu. Podle mě pak DZ postrádá smysl. Rogue je divný. Po mě začal šít někdo a já opětoval střelbu a všichni zase naháněli mě a já se jen bránil, ale chápu je to beta.
Věci zpátky nedostaneš je jako dost morbidní přijít skoro o 1000 skills jenom proto, že Tě zabili a ještě přijdeš o loot . . no nevím to je trošku moc.
Lincolnlincoln21233
    1.2.2016 08:40
Lincoln

Kapr88: No já už to taky nehraju. Na začátku to lidi zkoušeli a tak to bylo příjemnější. Jenomže jak si nahrabali nějaký loot, tak jediné co bylo je, že čekali a zabíjeli všechno co se kde hnulo jen tak pro zábavu. Podle mě pak DZ postrádá smysl. Rogue je divný. Po mě začal šít někdo a já opětoval střelbu a všichni zase naháněli mě a já se jen bránil, ale chápu je to beta.
Věci zpátky nedostaneš je jako dost morbidní přijít skoro o 1000 skills jenom proto, že Tě zabili a ještě přijdeš o loot . . no nevím to je trošku moc.

Kapr88   2x   Prodlouzeni Bety Division je sice fajn...jen kdyby tam bylo co delat :D hral jsem hru chvilku a jsem 8 level a uz se tam NIC neda delat...
Hra v normalni zone je celkem nudna a chtelo by to vic "random" akci...
Dark Zona je teprve fail a cloveka co vymyslel "rogue" system bych nakopal a vyhodil...
Clovek tam nema sanci poznat kdo je zm*d...navic po par vterinach "rogue" jste zase "hodny" ...
Takze NECEKANE a nad tim asi nikdo z tech omezenych lidi v UBI nepremyslel nastavala chvile...a nebyla to chvile a bylo to porad ...ze tam prislo par lidi...delali jak jsou hodny...pak na vas zacali strilet hned vas zabalili a obrali vas...Jo jasne byli "rogue" ale kolik? 15 vterin?
Takze nez jsem se vratil zpet byli zase "non hostile"...
a ted my chytri lide z UBI reknete jak mam dostat veci zpet? ? ? Kdyz zacnu strilet ja na ne jsem taky hned rogue a kazdej mne hned zabije...
Tohle je trochu vic nedomysleny...

A pak kdyz uz jsem byl lvl 8 dalsi extrem...ale extrem "nuda v DZ vsichni jsme kamosi"...
Nikdo po nikom nestrili a jen se hleda loot...

Neberte mne spatne hra neni blba a docela mne bavila...jen toho v Bete bylo celkem hodne malo a hra se po par hodinach zdala porad to same...a za druhe by meli nejak vymyslet system v DZ
Kapr88kapr8813904
    1.2.2016 08:24
Kapr88

Prodlouzeni Bety Division je sice fajn...jen kdyby tam bylo co delat :D hral jsem hru chvilku a jsem 8 level a uz se tam NIC neda delat...
Hra v normalni zone je celkem nudna a chtelo by to vic "random" akci...
Dark Zona je teprve fail a cloveka co vymyslel "rogue" system bych nakopal a vyhodil...
Clovek tam nema sanci poznat kdo je zm*d...navic po par vterinach "rogue" jste zase "hodny" ...
Takze NECEKANE a nad tim asi nikdo z tech omezenych lidi v UBI nepremyslel nastavala chvile...a nebyla to chvile a bylo to porad ...ze tam prislo par lidi...delali jak jsou hodny...pak na vas zacali strilet hned vas zabalili a obrali vas...Jo jasne byli "rogue" ale kolik? 15 vterin?
Takze nez jsem se vratil zpet byli zase "non hostile"...
a ted my chytri lide z UBI reknete jak mam dostat veci zpet? ? ? Kdyz zacnu strilet ja na ne jsem taky hned rogue a kazdej mne hned zabije...
Tohle je trochu vic nedomysleny...

A pak kdyz uz jsem byl lvl 8 dalsi extrem...ale extrem "nuda v DZ vsichni jsme kamosi"...
Nikdo po nikom nestrili a jen se hleda loot...

Neberte mne spatne hra neni blba a docela mne bavila...jen toho v Bete bylo celkem hodne malo a hra se po par hodinach zdala porad to same...a za druhe by meli nejak vymyslet system v DZ

Jackie Clue   2x   Aj keby tá hra stála 20 €, tak sa bude pirátiť. A pritom ponúka nadštandardnú hernú dobu.Jackie Cluejackie-clue5510    1.2.2016 08:21 Jackie Clue

Aj keby tá hra stála 20 €, tak sa bude pirátiť. A pritom ponúka nadštandardnú hernú dobu.

FireWolf   1x   Hry se stahovaly, stahují a budou stahovat, tak to prostě je a nevim, co čekal. Ještě když ta hra stojí téměř 40 euro a dle ukázek z hraní nevypadá nějak extra. Na Steamu se navíc zatím prodává celkem dobre, takze ho fakt nechapu.FireWolffirewolf28784    1.2.2016 08:14 FireWolf

Hry se stahovaly, stahují a budou stahovat, tak to prostě je a nevim, co čekal. Ještě když ta hra stojí téměř 40 euro a dle ukázek z hraní nevypadá nějak extra. Na Steamu se navíc zatím prodává celkem dobre, takze ho fakt nechapu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus   3x   Naprosto chápu nasranost Jonathana Blowa, o tom žádná. Na druhou stranu... očekávat v dnešní době, že se nebude jeho dílo stahovat...? A prohlášení o tom, že už se do ničeho nepustí... tak to už je jako z úplně jiné planety. Jak jsem napsal, chápu jeho rozhořčení, ale pokud na to psychicky nemá, neměl se vůbec na tohle pole pouštět. Naopak si ještě uškodí, protože hráči mají v hlavě vybrakováno: hru ukradnou, on se naštve a oni ho ještě na fórech strhají a ukamenují, co si to dovoluje, že mu to vadí. Buď se do toho neměl vůbec pouštět, nebo hru vydat takovým způsobem, aby neměl nervy. Hráči jsou jedna velká pakáž, která je schopná autory her uvláčet a znechutit jim vývoj her, ale holt je s tím potřeba počítat.Corvuscorvus13394    1.2.2016 08:01 Corvus

Naprosto chápu nasranost Jonathana Blowa, o tom žádná. Na druhou stranu... očekávat v dnešní době, že se nebude jeho dílo stahovat...? A prohlášení o tom, že už se do ničeho nepustí... tak to už je jako z úplně jiné planety. Jak jsem napsal, chápu jeho rozhořčení, ale pokud na to psychicky nemá, neměl se vůbec na tohle pole pouštět. Naopak si ještě uškodí, protože hráči mají v hlavě vybrakováno: hru ukradnou, on se naštve a oni ho ještě na fórech strhají a ukamenují, co si to dovoluje, že mu to vadí. Buď se do toho neměl vůbec pouštět, nebo hru vydat takovým způsobem, aby neměl nervy. Hráči jsou jedna velká pakáž, která je schopná autory her uvláčet a znechutit jim vývoj her, ale holt je s tím potřeba počítat.

Virus   1x   Moc pěkná ale moc drahá postavička. :-)Virusvirus7406    1.2.2016 07:44 Virus

Moc pěkná ale moc drahá postavička. :-)

opletalpa    11k za pěknou sošku škoda že tolik ale zase je velká a krutá mohla by k tomu být kompletní edice to by je nezabilo :-D hned by se zvýšil prodej o 50%opletalpaopletalpa10332    1.2.2016 07:42 opletalpa

11k za pěknou sošku škoda že tolik ale zase je velká a krutá mohla by k tomu být kompletní edice to by je nezabilo :-D hned by se zvýšil prodej o 50%

Lincoln    TheUnderground: To je ale jenom dnes do 12ti jsem slyšel ne?
A proč si tam Jonathann nedal Denuvo? :D
Lincolnlincoln21233
    1.2.2016 07:35
Lincoln

TheUnderground: To je ale jenom dnes do 12ti jsem slyšel ne?
A proč si tam Jonathann nedal Denuvo? :D

Jackie Clue   1x   Pozrel som si tie góly z Fify a dosť často tam brankár je len na okrasu. To sú v poslednej Fife taký slabí brankári? (Alebo majú ľudia nastavenú ľahkú obtiažnosť) ?Jackie Cluejackie-clue5510    1.2.2016 07:28 Jackie Clue

Pozrel som si tie góly z Fify a dosť často tam brankár je len na okrasu. To sú v poslednej Fife taký slabí brankári? (Alebo majú ľudia nastavenú ľahkú obtiažnosť) ?

Miky člen redakce   1x   to TheUnderground: O tom chystáme samostatnou novinku.Mikymiky3    1.2.2016 07:08 Miky

to TheUnderground: O tom chystáme samostatnou novinku.

Lootmaster   1x   Bonpar: no nevím jestli teď , ale na steamu byla první v prodejnosti takže se prodává jak hrušky na trhu. Je to součást PR. BTW hrajete to někdo ?Lootmasterlootmaster5989    1.2.2016 07:01 Lootmaster

Bonpar: no nevím jestli teď , ale na steamu byla první v prodejnosti takže se prodává jak hrušky na trhu. Je to součást PR. BTW hrajete to někdo ?

Bonpar   1x   Na největší stránce s torrenty není ani v top 15. Prostě na někoho tu vinu hodit musí, že se hra tak dobře neprodává. Možná kdyby se zamyslel nad cenou...

Edit: Jo, tak je v top 10, ale první není. Jak já nestahuju, tak jsem se přehlíd :D
Bonparbonpar6370
    1.2.2016 06:39
Bonpar

Na největší stránce s torrenty není ani v top 15. Prostě na někoho tu vinu hodit musí, že se hra tak dobře neprodává. Možná kdyby se zamyslel nad cenou...

Edit: Jo, tak je v top 10, ale první není. Jak já nestahuju, tak jsem se přehlíd :D

TheUnderground   1x   A ještě tečka na závěr. Beta The Division byla o den prodloužena :-)TheUndergroundtheunderground32528    1.2.2016 06:39 TheUnderground

A ještě tečka na závěr. Beta The Division byla o den prodloužena :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster   2x   Jonathan Blow je asi dobrý žid :D ...fakt ho za jeho vyjádření (druhé) nemám vůbec rád , ale chápu , že je to způsob PR marketingu. A bacha už to stáhlo na největší stránce s torrenty skoro 400 lidí takže nebude ani na chleba :D... (jinak hře se na steamu velice daří)Lootmasterlootmaster5989    1.2.2016 06:34 Lootmaster

Jonathan Blow je asi dobrý žid :D ...fakt ho za jeho vyjádření (druhé) nemám vůbec rád , ale chápu , že je to způsob PR marketingu. A bacha už to stáhlo na největší stránce s torrenty skoro 400 lidí takže nebude ani na chleba :D... (jinak hře se na steamu velice daří)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (5 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC