Uživatel nepřihlášen
      

Lego Star Wars: The Force Awakens ukáže důležité události předcházející filmu

Úterý 9.2.2016 12:15 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Díky dodatečným misím se dozvíme například to, jak C-3PO ztratil ruku nebo jak Han Solo a Chewbacca lovili rathtary. + nové screenshoty.

Jednou z nejzajímavějších informací, které dorazily spolu s nedávným oznámením Lego Star Wars: The Force Awakens od TT Games, byla skutečnost, že hra nabídne kánonický pohled na události, které se odehrály mezi šestou a sedmou filmovou epizodou. Díky serveru Game Informer nyní známe několik podrobností.

Varování: Následující text může obsahovat drobné spoilery spojené se sedmou epizodou. Pokud jste ji tedy ještě neviděli, čtěte na vlastní nebezpečí.

Mimo události filmu Síla se probouzí zamíří celkem šest plnohodnotných misí. Všechny budou volitelné a zpřístupní se po dokončení jedné nebo dvou příběhových misí spojených se sedmou epizodou. Nejprve je ale budete muset odemknout nasbíráním patřičného počtu zlatých kostek.

Jedna z nich vysvětlí, jak droid C-3PO (nebo Threepio, chcete-li), přišel o svou ruku a musel dostat červenou náhradu, kterou lze vidět ve filmu. Tenhle příběh vypráví už komiks od Marvelu, který vyšel v rámci iniciativy Cesta k Epizodě VII. Síla se probouzí (ta zahrnuje několik komiksů a knih, z nichž některé vyšly i u nás). Vypadá to ale, že Lego hra ukáže další detaily, které v komiksu nebyly.

Jiná mise má ukázat to, jak Han Solo a Chewbacca lovili rathtary. To jsou ty bestie s chapadly, se kterými si hrdinové užili na palubě lodi Erevana, s jejíž pomocí Han s Chewiem chytí Millenium Falcon, v němž Finn a Rey zdrhli z planety Jakku. Kdo ví, možná nás čeká i další konfrontace s Kanjiklubem. Řekněte to Kanjiklubu.Na vysvětlení větších záhad, například identitu rodičů Rey, ale zapomeňte. Tvůrci přesto tvrdí, že pokryli nebo pokrývají několik dost důležitých událostí, které lidem poskytnou více informací o tom, proč se v sedmé epizodě staly určité věci a proč některé postavy skončily tam, kde skončily.

Dodatečné mise mají být každopádně skutečně kánonické, takže vše, co se v nich dozvíme, spadá do oficiálního kánonu Star Wars. Pojetí misí má ale stále být odlehčené a věrné principům Lego her, takže navzdory věrnosti značce si tvůrci neodpustí vtípky typu postav držících klobásy a jezdících na prasatech.

Game Informer navíc publikoval sérii screenshotů, které ukazují i to, že se Lego Star Wars: The Force Awakens dotkne událostí z konce Návratu Jediho. Už jeden z prvních screenshotů vydaných spolu s oznámením hry ukazoval mladého Hana, Chewbaccu a Leiu na Endoru. Nově můžeme vidět nálet na druhou Hvězdu smrti, císaře Palpatina a Dartha Vadera. Nevzpomínám si ale na to, že by imperátor ve filmu přímo bojoval s Vaderem.Tisk
LEGO Star Wars: The Force Awakens na PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, 3DSScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens Screenshot ze hry LEGO Star Wars: The Force Awakens
Související novinky
 
V novém DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens povedete útok Prvního řádu

V novém DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens povedete útok Prvního řádu

Úterý 25.10.2016 18:05 - Ve druhém příběhovém DLC, které vychází během dnešního dne, se ujmete Kyla Rena během útoku na hrad Maz Kanaty na planetě Takodana. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U, 3DS
Dnes vychází první příběhové DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens

Dnes vychází první příběhové DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens

Středa 5.10.2016 18:25 - Přídavek s názvem Poe’s Quest for Survival pojednává o tom, jak se pilot Poe Dameron dostal z planety Jakku. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U, 3DS
The Phantom Limb DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens odhaluje galaktickou záhadu

The Phantom Limb DLC pro LEGO Star Wars: The Force Awakens odhaluje galaktickou záhadu

Středa 10.8.2016 09:58 - Přídavek je už nyní k dispozici zdarma pro PS4 a PS3, v listopadu bude k dostání na dalších platformách. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Lego Star Wars: The Force Awakens ukáže důležité události předcházející filmu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Big Boss   1x   Takže užitečné informace k filmu které tam nebyly se můžu dozvědět ve hře lego ... wtfBig Bossbig-boss20351    9.2.2016 17:05 Big Boss

Takže užitečné informace k filmu které tam nebyly se můžu dozvědět ve hře lego ... wtf

FesakSX    Cvrnda: Díky za pořádné vysvětlení, už je mi to jasné. :thumbup:FesakSXfesaksx14964    9.2.2016 14:57 FesakSX

Cvrnda: Díky za pořádné vysvětlení, už je mi to jasné. :thumbup:

Mahony10    Hehe tak přesně tenhle komiks mám doma ... dostal jsem ho když jsem jel na tábor někdy v 6tý třídě ... od tý doby jsem ho snad nevytáhnul ( no dobrejch 20 let :) ) . . hned to doma prohrabu a mrknu na ty názvy . . vůbec si nepamatuju, že by to bylo nějak jinak než to znám teď :)Mahony10mahony1031935    9.2.2016 14:33 Mahony10

Hehe tak přesně tenhle komiks mám doma ... dostal jsem ho když jsem jel na tábor někdy v 6tý třídě ... od tý doby jsem ho snad nevytáhnul ( no dobrejch 20 let :) ) . . hned to doma prohrabu a mrknu na ty názvy . . vůbec si nepamatuju, že by to bylo nějak jinak než to znám teď :)

Cvrnda člen redakce   3x   FesakSX: V tuhle chvíli platí to, co má říct jistá postava v nadcházejících dílech seriálu Star Wars: Rebels: "There's always bit of truth in legends". Jedi Academy, stejně jako všechno mimo filmy, seriály a materiály, které začaly vycházet v roce 2014, jsou postavené mimo oficiální kánon Star Wars a existují pod souhrným označením Legends. A z nich si mohou současní tvůrci všeho spojeného se Star Wars vzít, co chtějí, když to nebude výrazně narušovat ten aktuální kánon tvořený tím, co jsem napsal výše.
Seriál Rebels si kupříkladu nedávno půjčil design Hammerhead křižníků z Knights of the Old Republic/The Old Republic, viz [ odkaz ] takže křižníky jsou rázem součástí kánonu SW, protože se objevují v definitivně kánonickém díle, ale z celých Kotorů/TOR to pořád nedělá produkt, který do něj také spadá. Scénáristé The Force Awakens si stejně tak klidně mohli půjčit tu samotnou myšlenku akademie Jediů právě z Jedi Outcast/Jedi Academy, ale nápad na to, že Luke začne po událostech původní trilogie cvičit nové Jedie, se během let objevoval v mnoha dílech, nejen ve hrách

Rivers25: Ano, to je on (nebo byl, viz aktualizovaný komentář)
Cvrndacvrnda7
    9.2.2016 13:36
Cvrnda

FesakSX: V tuhle chvíli platí to, co má říct jistá postava v nadcházejících dílech seriálu Star Wars: Rebels: "There's always bit of truth in legends". Jedi Academy, stejně jako všechno mimo filmy, seriály a materiály, které začaly vycházet v roce 2014, jsou postavené mimo oficiální kánon Star Wars a existují pod souhrným označením Legends. A z nich si mohou současní tvůrci všeho spojeného se Star Wars vzít, co chtějí, když to nebude výrazně narušovat ten aktuální kánon tvořený tím, co jsem napsal výše.
Seriál Rebels si kupříkladu nedávno půjčil design Hammerhead křižníků z Knights of the Old Republic/The Old Republic, viz [ odkaz ] takže křižníky jsou rázem součástí kánonu SW, protože se objevují v definitivně kánonickém díle, ale z celých Kotorů/TOR to pořád nedělá produkt, který do něj také spadá. Scénáristé The Force Awakens si stejně tak klidně mohli půjčit tu samotnou myšlenku akademie Jediů právě z Jedi Outcast/Jedi Academy, ale nápad na to, že Luke začne po událostech původní trilogie cvičit nové Jedie, se během let objevoval v mnoha dílech, nejen ve hrách

Rivers25: Ano, to je on (nebo byl, viz aktualizovaný komentář)

Rivers25    Cvrnda: Díky moc. Stav je v pohodě vzhledem k tomu jak je starý. To je přímo ten tvůj co si koupil na Aukru?Rivers25rivers2519181    9.2.2016 13:30 Rivers25

Cvrnda: Díky moc. Stav je v pohodě vzhledem k tomu jak je starý. To je přímo ten tvůj co si koupil na Aukru?

Cvrnda člen redakce    Rivers25: Hvězdné války: Star Wars a vypadá takhle [ odkaz ] . Jde vlastně o komiksovou adaptaci Nové naděje (původní komentář jsem smazal a nahradil ho tímhle kvůli lepšímu odkazu a tomu, abych se vyhnul přeškrtnutí editované části)Cvrndacvrnda7    9.2.2016 13:29 Cvrnda

Rivers25: Hvězdné války: Star Wars a vypadá takhle [ odkaz ] . Jde vlastně o komiksovou adaptaci Nové naděje (původní komentář jsem smazal a nahradil ho tímhle kvůli lepšímu odkazu a tomu, abych se vyhnul přeškrtnutí editované části)

FesakSX    Spoiler Alert: Taky pamatuje jak mluvil han solo ve falconu jak je všechno pravda a ty síly. . a že Luke učil v chrámu jedie apod. = Jedi Academy: Přesně to dělal. Hned jak o tom mluvil tak jsem si říkal aha že by to bylo ono. A myslím že je nebo ne ? 8-) V Jedi academy taky učí Jedie v chrámu. A jeden ho i zradil stejně jak říkal han solo- Sakra tohle mě zajímá :-D 8-)FesakSXfesaksx14964    9.2.2016 13:28 FesakSX

Spoiler Alert: Taky pamatuje jak mluvil han solo ve falconu jak je všechno pravda a ty síly. . a že Luke učil v chrámu jedie apod. = Jedi Academy: Přesně to dělal. Hned jak o tom mluvil tak jsem si říkal aha že by to bylo ono. A myslím že je nebo ne ? 8-) V Jedi academy taky učí Jedie v chrámu. A jeden ho i zradil stejně jak říkal han solo- Sakra tohle mě zajímá :-D 8-)

opletalpa    Teda už se na to těším to bude super :-D SW 4ver :lol:opletalpaopletalpa10332    9.2.2016 13:20 opletalpa

Teda už se na to těším to bude super :-D SW 4ver :lol:

Rivers25    Cvrnda: A jak se ten komiks jmenuje?Rivers25rivers2519181    9.2.2016 13:19 Rivers25

Cvrnda: A jak se ten komiks jmenuje?

Cvrnda člen redakce   1x   Rivers25: Určitě to nebude sranda, ale s trochou štěstí a omrknutím nějakých aukčních portálů by se to myslím ještě dalo splašit. Já sám ho získal díky AukruCvrndacvrnda7    9.2.2016 13:17 Cvrnda

Rivers25: Určitě to nebude sranda, ale s trochou štěstí a omrknutím nějakých aukčních portálů by se to myslím ještě dalo splašit. Já sám ho získal díky Aukru

Rivers25    Cvrnda: Dá se ten komiks ještě někde sehnat? Rád bych se zasmál. :-DRivers25rivers2519181    9.2.2016 13:10 Rivers25

Cvrnda: Dá se ten komiks ještě někde sehnat? Rád bych se zasmál. :-D

Cvrnda člen redakce    Groo: O tom, kolika lidem leze tahle výslovnost na nervy, dobře vím, takže jsem se uchýlil k oficiálnímu označení a anglické přezdívce. Ať si každý vybere, co je mu milejší. Specifika českého dabingu Star Wars jsou holt ošemetná, to platí jak v případě toho starého (robot místo droid, Žvejkal místo Chewbacca, Malý sokol místo Millenium Falcon) , tak toho nového (výslovnost "přezdívek" droidů a tak dál) . Někdo preferuje to, jiný zase ono, já sám mám koneckonců dodnes toho Žvejkala zažitého, protože jsem s původní trilogií s původním dabingem vyrůstal.
Na druhou stranu tohle všechno je lepší než překlad prvního Star Wars komiksu, který u nás vyšel v roce 1992. Když jsem viděl, že Threepio je přeložen jako "Tripo", tak jsem se musel ze srdce zasmát, nemluvě o světelné šavli a dalších kuriozitách
Cvrndacvrnda7
    9.2.2016 12:54
Cvrnda

Groo: O tom, kolika lidem leze tahle výslovnost na nervy, dobře vím, takže jsem se uchýlil k oficiálnímu označení a anglické přezdívce. Ať si každý vybere, co je mu milejší. Specifika českého dabingu Star Wars jsou holt ošemetná, to platí jak v případě toho starého (robot místo droid, Žvejkal místo Chewbacca, Malý sokol místo Millenium Falcon) , tak toho nového (výslovnost "přezdívek" droidů a tak dál) . Někdo preferuje to, jiný zase ono, já sám mám koneckonců dodnes toho Žvejkala zažitého, protože jsem s původní trilogií s původním dabingem vyrůstal.
Na druhou stranu tohle všechno je lepší než překlad prvního Star Wars komiksu, který u nás vyšel v roce 1992. Když jsem viděl, že Threepio je přeložen jako "Tripo", tak jsem se musel ze srdce zasmát, nemluvě o světelné šavli a dalších kuriozitách

Rivers25   2x   Doufám, že kromě LEGO SW The Force Awakens se taky konečně dozvíme něco o připravované hře ze světa Star Wars na které dělá Visceral Games. Jinak na LEGO Star Wars se už moc těším. :-)Rivers25rivers2519181    9.2.2016 12:47 Rivers25

Doufám, že kromě LEGO SW The Force Awakens se taky konečně dozvíme něco o připravované hře ze světa Star Wars na které dělá Visceral Games. Jinak na LEGO Star Wars se už moc těším. :-)

Groo    ...droid C-3PO (nebo Threepio, chcete-li) ...
Tak i tak, jen prosím proboha neříkat Cé-třipéó, nebo Erdva-Dédva jak na jisté nejmenované televizi. Z toho se mi kroutily palce u nohou...
Groogroo29858
    9.2.2016 12:46
Groo

...droid C-3PO (nebo Threepio, chcete-li) ...
Tak i tak, jen prosím proboha neříkat Cé-třipéó, nebo Erdva-Dédva jak na jisté nejmenované televizi. Z toho se mi kroutily palce u nohou...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Unmar    Nová Star wars hra? Yes!
Lego? ? ? Ne, děkuji...
Unmarunmar33511
    9.2.2016 12:32
Unmar

Nová Star wars hra? Yes!
Lego? ? ? Ne, děkuji...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (50 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole