Uživatel nepřihlášen
     

PC verze Kingdom Come: Deliverance se může zdržet kvůli konzolovým verzím

Středa 2.3.2016 13:54 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Pokud se studio Warhorse dohodne s vydavatelem a vydavatel si bude přát souběžné vydání hry na všech platformách, PC verze se může zdržet, dokud nebudou hotové i konzolové verze.

Studio Warhorse má v tuto chvíli v plánu, že v průběhu letošního léta vydá Kingdom Come: Deliverance na PC a k vydání konzolových verzí dojde později. Tenhle plán by se ale mohl za určitých podmínek změnit, jak prozradil PR manažer Warhorse Tobias Stolz-Zwiling v rozhovoru pro britský Eurogamer.

Stolz-Zwiling tvrdí, že Warhorse je stále nezávislým studiem a že stále cílí na letní vydání PC verze. Zároveň ale probíhá jednání s vydavateli, protože je třeba dostat hru do obchodů. A pokud si vydavatel bude přát, aby všechny verze hry vyšly ve stejný čas, PC verze bude muset vyjít spolu s těmi konzolovými, což zapříčiní její zdržení. Jednání ale stále probíhá, takže se uvidí.

Kingdom Come je koneckonců dost velkou a ambiciózní hrou a pokud se má objevit v obchodech po celém světě, bez vydavatele/distributora si moc neporadí. Úspěšná kampaň na Kickstarteru navíc sloužila spíše k přesvědčení investora o tom, že je o Kingdom Come zájem, než k tomu, aby se ve Warhorse za všech okolností obešli bez vydavatelů. A při jednání s nimi je zjevně nutné občas dělat kompromisy.

Nezbývá než doufat, že až k takovým kompromisům nedojde, takový vývoj událostí by určitě naštval řadu PC hráčů. Útěchou nám může být to, že pokud by skutečně došlo ke zdržení, bylo by alespoň více času na dopilování PC verze, ale kdekdo si určitě chce hru zahrát co nejdřív. Nemluvě o tom že hráči málokdy vidí rádi, když se verze pro určitou platformu zdrží kvůli jiným verzím jen kvůli obchodním praktikám a ne kvůli stavu nebo komplikacím vývoje.

Již brzy by mělo dojít k vydání betaverze hry, díky níž si snad o Kingdom Come uděláme lepší obrázek. Zatím se můžete na betu podívat díky třicetiminutovému videu, které britský Eurogamer zveřejnil krátce před zprávou o možném odkladu. A aby toho nebylo málo, Warhorse dnes vydali českou verzi nedávno zveřejněného vývojářského deníku.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince PC verze Kingdom Come: Deliverance se může zdržet kvůli konzolovým verzím
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
megajar   1x   Ach jo, někteří lidé, co tady jsou, by měli dostat facku (radši asi dvě) :) Lidé hodnotí hru před vydáním hry, místo toho, aby vývojářům dali feedback :) Jako hádky na zingu.... na to jsem si docela zvyknul, ale takové blbosti, co tady někteří píšou.... ukápla mi slzička. Ano, TED možná hra nevypadá nejlépe, ale čím to asi bude? Zkuste si odpovědět za sebe :) Zkuste si najít, k čemu je alpha, beta a možná vám to dojde. Já mimochodem Vávrovi držím palce, aby hru vyšperkoval, protože, nebudete tomu věřit, hra má obrovský potenciál, i ted to vypadá úchvatně :)megajarmegajar13202    5.3.2016 15:53 megajar

Ach jo, někteří lidé, co tady jsou, by měli dostat facku (radši asi dvě) :) Lidé hodnotí hru před vydáním hry, místo toho, aby vývojářům dali feedback :) Jako hádky na zingu.... na to jsem si docela zvyknul, ale takové blbosti, co tady někteří píšou.... ukápla mi slzička. Ano, TED možná hra nevypadá nejlépe, ale čím to asi bude? Zkuste si odpovědět za sebe :) Zkuste si najít, k čemu je alpha, beta a možná vám to dojde. Já mimochodem Vávrovi držím palce, aby hru vyšperkoval, protože, nebudete tomu věřit, hra má obrovský potenciál, i ted to vypadá úchvatně :)

Lootmaster   2x   Zlobo: hlavně když se mi něco nelíbí napíšu to určitě si KC najde publikum... a pokud je to český výrobce tak jsem ještě o 20% tvrdší ... nedá se svítit prostě. Po akcích typu zabugované skoro nehratelné Army 3 kde byla nehoráznost 9/10 hodnocení a následné zvyšování ceny hry do nebe volající. (stejný obchodní model má KC náhoda ? )Lootmasterlootmaster5989    4.3.2016 10:53 Lootmaster

Zlobo: hlavně když se mi něco nelíbí napíšu to určitě si KC najde publikum... a pokud je to český výrobce tak jsem ještě o 20% tvrdší ... nedá se svítit prostě. Po akcích typu zabugované skoro nehratelné Army 3 kde byla nehoráznost 9/10 hodnocení a následné zvyšování ceny hry do nebe volající. (stejný obchodní model má KC náhoda ? )

Zlobo   1x   Lootmaster - náhodou já se u toho zasmál. Chlapec tam má spoustu dobrých hlášek, když pominu ty kraviny. Je to jako u každé věci, vždy se najde někdo kdo bude urážet ostatní protože se jim nelíbí věc co on vyzdvihuje do nebes. Já nejsem na simulátory a nebaví mě hry co se snaží být ultra realistické, já hraju proto abych se právě od té reality odtrhnul... Jsem proto špatný když řeknu že teď co vidím je naprosto otřesné? Nehodnotím konečný produkt...Zlobozlobo11281    4.3.2016 09:31 Zlobo

Lootmaster - náhodou já se u toho zasmál. Chlapec tam má spoustu dobrých hlášek, když pominu ty kraviny. Je to jako u každé věci, vždy se najde někdo kdo bude urážet ostatní protože se jim nelíbí věc co on vyzdvihuje do nebes. Já nejsem na simulátory a nebaví mě hry co se snaží být ultra realistické, já hraju proto abych se právě od té reality odtrhnul... Jsem proto špatný když řeknu že teď co vidím je naprosto otřesné? Nehodnotím konečný produkt...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster    BeNijo: Děkuji bylo mi ctí ... neskutečný jak někomu dokážu skazit den :D ... animace z gothicu 1 mě prostě neoslovili to hned neznamená , že to nebude alespoň průměrná hra.Lootmasterlootmaster5989    4.3.2016 08:48 Lootmaster

BeNijo: Děkuji bylo mi ctí ... neskutečný jak někomu dokážu skazit den :D ... animace z gothicu 1 mě prostě neoslovili to hned neznamená , že to nebude alespoň průměrná hra.

BeNijo   1x   Zajímalo by mě kolik z vás chytráků hrálo alfu?

Kolik z vás splnilo alespoň jeden quest?

Beta ještě nevyšla a už máte plný držky keců typu "hnusný obličeje, debilní ai, špatný animace", lidi proberte se, tohle je nějaký debilně sestříhaný předčasně vydaný video. A vy podle toho všechno hodnotíte. Přesto, že se všude opakuje "Tohle není zdaleka hotové", byli byste radši kdyby vývojáři nic neukázali a pak se zjistilo, že je to úplná sračka jako u Mafie3?

Lootmaster: Tvrdíš tady, že tyhle studia jen přináší ostudu, to musíš být hodně zakomplexovaný idiot, už podle tvého profilu "můj penis měží 2 cm a tak se pujdu hádat abych si dokázal jak jsem dobrej", oni mají forum, kde se baví s komunitou a snaží se dělat něco nového, revolučního, poctivého a českého, na co v dnešní době většina studii sere, protože Prachy, Prachy, Prachy + DLC, to by mě zajímalo za který studio se nestydíš, Zaklínač je super, ale souboje jsou v něm jen o klikání a aby to bylo alespoň trošičku těžký, musíš si dát aspoň 3-4 obtížnost

Jasně, že ta bitva vypadá blbě, ale viděli jste někde podobnou bitvu? Viděli jste hru kde by nenaskriptovaně běželo přes 20 npc a šli se rubat? Já teda ne, navíc tohle ani nevypadá jako hotová beta, spíše jako nějaký development build, jelikož se tam teleportovali tím příkazem, .

Kdo tuhle hru sleduje, ví že každý update přinese opravu tuny bugu a nové mechaniky, věřím že tady to bude stejné. Už teď je tam nejhezčí les, a nevím o hře kde by bylo tak detailní prostředí.

Doteď jsem si byl jistý, že dabing bude, ale začínám pochybovat kvůli vám chudákům, co jen remcáte, že si to nekoupíte, když tam nebudou titulky, že si to nekoupíte když tam nebude dabing. Stejně byste si to jen stáhli. Proč by měl někdo dávat prachy a snahu kvůli lidem jako vy, už vidím jak poláci psali při vývoji zaklínače "nekoupíme si to když tam nebudou titulky", ani prd, oni jsou na zaklínače hrdí. A vy jen remcáte.

Už vidím jak až to vydají a bude to dostávat 10tky tak tady budete všichni "joo češi ", "my jsme to dokázali" a další tuna keců o tom jak jsme dobrý. Přitom teď se chováte jak kidi.

Kdykoliv Vávra vydal hru, byla to pecka (a měla dabing - pro vás méně inteligentní) , a ty hry byly super hlavně kvůli atmosféře a příběhu.

Tady z příběhu víme zatím jen špetky, ale jestli bude na úrovni mafii a k tomu revoluční systém chování npc, revoluční soubojový sytém, nadherná grafika, detailní prostředí, tak si to koupím minimálně 3x, abych alespoň trochu kompenzoval vás chudáky.

Zkoušel jsem alfu a můžu říct, že souboj se hraje úplně jinak než vypadá na videích a je to super.
BeNijobenijo36284
    3.3.2016 23:30
BeNijo

Zajímalo by mě kolik z vás chytráků hrálo alfu?

Kolik z vás splnilo alespoň jeden quest?

Beta ještě nevyšla a už máte plný držky keců typu "hnusný obličeje, debilní ai, špatný animace", lidi proberte se, tohle je nějaký debilně sestříhaný předčasně vydaný video. A vy podle toho všechno hodnotíte. Přesto, že se všude opakuje "Tohle není zdaleka hotové", byli byste radši kdyby vývojáři nic neukázali a pak se zjistilo, že je to úplná sračka jako u Mafie3?

Lootmaster: Tvrdíš tady, že tyhle studia jen přináší ostudu, to musíš být hodně zakomplexovaný idiot, už podle tvého profilu "můj penis měží 2 cm a tak se pujdu hádat abych si dokázal jak jsem dobrej", oni mají forum, kde se baví s komunitou a snaží se dělat něco nového, revolučního, poctivého a českého, na co v dnešní době většina studii sere, protože Prachy, Prachy, Prachy + DLC, to by mě zajímalo za který studio se nestydíš, Zaklínač je super, ale souboje jsou v něm jen o klikání a aby to bylo alespoň trošičku těžký, musíš si dát aspoň 3-4 obtížnost

Jasně, že ta bitva vypadá blbě, ale viděli jste někde podobnou bitvu? Viděli jste hru kde by nenaskriptovaně běželo přes 20 npc a šli se rubat? Já teda ne, navíc tohle ani nevypadá jako hotová beta, spíše jako nějaký development build, jelikož se tam teleportovali tím příkazem, .

Kdo tuhle hru sleduje, ví že každý update přinese opravu tuny bugu a nové mechaniky, věřím že tady to bude stejné. Už teď je tam nejhezčí les, a nevím o hře kde by bylo tak detailní prostředí.

Doteď jsem si byl jistý, že dabing bude, ale začínám pochybovat kvůli vám chudákům, co jen remcáte, že si to nekoupíte, když tam nebudou titulky, že si to nekoupíte když tam nebude dabing. Stejně byste si to jen stáhli. Proč by měl někdo dávat prachy a snahu kvůli lidem jako vy, už vidím jak poláci psali při vývoji zaklínače "nekoupíme si to když tam nebudou titulky", ani prd, oni jsou na zaklínače hrdí. A vy jen remcáte.

Už vidím jak až to vydají a bude to dostávat 10tky tak tady budete všichni "joo češi ", "my jsme to dokázali" a další tuna keců o tom jak jsme dobrý. Přitom teď se chováte jak kidi.

Kdykoliv Vávra vydal hru, byla to pecka (a měla dabing - pro vás méně inteligentní) , a ty hry byly super hlavně kvůli atmosféře a příběhu.

Tady z příběhu víme zatím jen špetky, ale jestli bude na úrovni mafii a k tomu revoluční systém chování npc, revoluční soubojový sytém, nadherná grafika, detailní prostředí, tak si to koupím minimálně 3x, abych alespoň trochu kompenzoval vás chudáky.

Zkoušel jsem alfu a můžu říct, že souboj se hraje úplně jinak než vypadá na videích a je to super.

Esprite    Zlobo: Samozřejmě že můžeš, kdo ti brání. Jen konstatuji, že je tady samý hate na věci, které ve finální ver. stopro nebudou... Zajímavé, že se to dotklo zrovna tebe :thumbup:Espriteesprite33929    3.3.2016 12:41 Esprite

Zlobo: Samozřejmě že můžeš, kdo ti brání. Jen konstatuji, že je tady samý hate na věci, které ve finální ver. stopro nebudou... Zajímavé, že se to dotklo zrovna tebe :thumbup:

Vojta33   1x   Zlobo: Tak stejne je většina hejtu na KC protože Vávra. Pomluvil božský skyrim, hejtuje kde co a někdo to holt nedává :)Vojta33vojta338158    3.3.2016 12:23 Vojta33

Zlobo: Tak stejne je většina hejtu na KC protože Vávra. Pomluvil božský skyrim, hejtuje kde co a někdo to holt nedává :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Filuto   1x   Prave ze uz je to Beta. Kazdej ma asi jinou predstavu co je Beta (protoze vyznam slova Beta se za posledni dobu dost zmenil) , proto jsou na to hodne ruzny nazory. Me osobne to prijde spis jako Alpha 2. Uvidime az to vyjde. Nerad bych aby to bylo ve stylu "tady mate nedoladenej prvni akt a s druhym aktem to fixnem".Filutofiluto14430    3.3.2016 12:21 Filuto

Prave ze uz je to Beta. Kazdej ma asi jinou predstavu co je Beta (protoze vyznam slova Beta se za posledni dobu dost zmenil) , proto jsou na to hodne ruzny nazory. Me osobne to prijde spis jako Alpha 2. Uvidime az to vyjde. Nerad bych aby to bylo ve stylu "tady mate nedoladenej prvni akt a s druhym aktem to fixnem".

Virus    Já osobně hru nevlastním, nepodpořil jsem ji ale až vyjde, tak asi pořídím. Ale to je všechno jedno, protože nejtěžší to bude mít pak recenzent této hry. ;-) Aby se zachoval fakt nezaujatě a zrecenzoval hru, která měla těžké vydání, které se na ní mohlo podepsat a navíc bude rozdělena na akty. To že je to z českých hájů, by si měl nechat tak nějak bokem a na závěr. A i když to udělá sebe líp, lidé budou i tak kamenovat, takže tohle nezávidím. :-DVirusvirus7406    3.3.2016 12:13 Virus

Já osobně hru nevlastním, nepodpořil jsem ji ale až vyjde, tak asi pořídím. Ale to je všechno jedno, protože nejtěžší to bude mít pak recenzent této hry. ;-) Aby se zachoval fakt nezaujatě a zrecenzoval hru, která měla těžké vydání, které se na ní mohlo podepsat a navíc bude rozdělena na akty. To že je to z českých hájů, by si měl nechat tak nějak bokem a na závěr. A i když to udělá sebe líp, lidé budou i tak kamenovat, takže tohle nezávidím. :-D

Zlobo    Esprite - a to člověk nemůže vyjádřit svůj názor? Na Division se tu nadává ikdyz každý hrál jen betu ve které byl jen zlomek obsahu ale protože je to česká hra tak nemůže vyjádřit kritiku?Zlobozlobo11281    3.3.2016 12:11 Zlobo

Esprite - a to člověk nemůže vyjádřit svůj názor? Na Division se tu nadává ikdyz každý hrál jen betu ve které byl jen zlomek obsahu ale protože je to česká hra tak nemůže vyjádřit kritiku?

Esprite    Jéé, tady je zase nablito... Pánové, je to BETA, tohle není final. . :lala:Espriteesprite33929    3.3.2016 11:59 Esprite

Jéé, tady je zase nablito... Pánové, je to BETA, tohle není final. . :lala:

lukayson    At to klidně odkládají jak je potřeba, hlavně at je vysledek dobře optimalizovany a odbugovaný, klidně si 4 roky ještě počkámlukaysonlukayson3273    3.3.2016 05:59 lukayson

At to klidně odkládají jak je potřeba, hlavně at je vysledek dobře optimalizovany a odbugovaný, klidně si 4 roky ještě počkám

Bl@ckBull    Nechápu jak si všichni pletete publishera s distrbutorem, dokonce i autor se v tom zamotal. Rozdíl mezi publisherem a distributorem je ten, že distrbutor nijak nezasahuje do obsahu hry, nemění jak vypadá atd. protože neplatil její vývoj. Jeho úkolem je propagace a hlavně to aby hru dostal do kamenných obchodů. Bez vydavatel by si každé studio co dělá hry muselo oběhat všechny obchody po celé světě a s každým sepsat smlouvu o dodání a prodeji her. Vem te si že jenom v česku máte datart, , alzu, czc, electrowold, ...

Na kickstarteru říkali, že hra bude vyvíjené bez publishera, což taky je a stále bude.
Bl@ckBullblckbull616
    3.3.2016 00:25
Bl@ckBull

Nechápu jak si všichni pletete publishera s distrbutorem, dokonce i autor se v tom zamotal. Rozdíl mezi publisherem a distributorem je ten, že distrbutor nijak nezasahuje do obsahu hry, nemění jak vypadá atd. protože neplatil její vývoj. Jeho úkolem je propagace a hlavně to aby hru dostal do kamenných obchodů. Bez vydavatel by si každé studio co dělá hry muselo oběhat všechny obchody po celé světě a s každým sepsat smlouvu o dodání a prodeji her. Vem te si že jenom v česku máte datart, , alzu, czc, electrowold, ...

Na kickstarteru říkali, že hra bude vyvíjené bez publishera, což taky je a stále bude.

obivan568   5x   Mikefiser: ses normalni? jaky cesi zas, to ze nekdo neco kritizuje nema nic spolecnyho s tim ze je cech... prober seobivan568obivan5685793    2.3.2016 20:29 obivan568

Mikefiser: ses normalni? jaky cesi zas, to ze nekdo neco kritizuje nema nic spolecnyho s tim ze je cech... prober se

Zlobo   1x   Mikefiser - Koukni na zahraniční stránky a pak něco říkej ;) Minimálně na tvém zmíněném EG to spoustu lidí celkem naštvalo ;) A sorry že tu někdo vyjádřil svůj názor...Zlobozlobo11281    2.3.2016 20:05 Zlobo

Mikefiser - Koukni na zahraniční stránky a pak něco říkej ;) Minimálně na tvém zmíněném EG to spoustu lidí celkem naštvalo ;) A sorry že tu někdo vyjádřil svůj názor...

Phase   2x   no som zvedavy ako to optimalizuju na konzolePhasephase19275    2.3.2016 20:01 Phase

no som zvedavy ako to optimalizuju na konzole

cajteekanee    Já myslím, že hra překvapí spousty haterů.cajteekaneecajteekanee25741    2.3.2016 20:00 cajteekanee

Já myslím, že hra překvapí spousty haterů.

Mikefiser   5x   Lol, co se vám nelíbí? :D Já to nechápu. Je to jenom kvůli té bitvě, co? :D No samozřejmě, čecháčci. Hodnotí během 2 minut jasně nedokončeného gameplaye ( který vývojáři vydali, protože to lidé prostě chtěli vidět, zda je to možné) , kde se pár vojáků chová dementně protože AI ještě nereaguje dost rychle. Pardon, ale to je problém, který na 100% fixnou. Voiceovery, facial animations, spousta assetů, některé mechanismy jsou stále placeholdery. Ta hra je nebývale plná a vypadá skvěle. Lidé z Eurogameru to jen chválili a všichni tady kamenujou vývojáře za chybky, kterých si všimli na videu :D Fakt směšní. A jste to jen vy ( nebo spíše my, i když se snažím distancovat) , češi.Mikefisermikefiser641    2.3.2016 19:58 Mikefiser

Lol, co se vám nelíbí? :D Já to nechápu. Je to jenom kvůli té bitvě, co? :D No samozřejmě, čecháčci. Hodnotí během 2 minut jasně nedokončeného gameplaye ( který vývojáři vydali, protože to lidé prostě chtěli vidět, zda je to možné) , kde se pár vojáků chová dementně protože AI ještě nereaguje dost rychle. Pardon, ale to je problém, který na 100% fixnou. Voiceovery, facial animations, spousta assetů, některé mechanismy jsou stále placeholdery. Ta hra je nebývale plná a vypadá skvěle. Lidé z Eurogameru to jen chválili a všichni tady kamenujou vývojáře za chybky, kterých si všimli na videu :D Fakt směšní. A jste to jen vy ( nebo spíše my, i když se snažím distancovat) , češi.

Zlobo    Pro mě teda průs*r roku 2016 možná i 2017 :D ale počkám radši než to vyjde a nebudu teď nějak hodnoit , těch pár let :DZlobozlobo11281    2.3.2016 19:16 Zlobo

Pro mě teda průs*r roku 2016 možná i 2017 :D ale počkám radši než to vyjde a nebudu teď nějak hodnoit , těch pár let :D

Bambl-bee    Podle mě to bude hra roku 2016 :)Bambl-beebambl-bee52426    2.3.2016 18:41 Bambl-bee

Podle mě to bude hra roku 2016 :)

darkramm88    Hře fandim jako příznivec rpg ale ruku na srdce, ten kombat vypada smesne;)darkramm88darkramm8817459    2.3.2016 17:56 darkramm88

Hře fandim jako příznivec rpg ale ruku na srdce, ten kombat vypada smesne;)

Maestrodk   1x   Lepší počkat na finální produkt a pak hodnotit. Já stejnak počkám až na kompletní edici se všemi akty, jestli nakonec vůbec bude. To by tam pak mohly být i cz titulky. Taky na konzole kupovat až po nějaké analýze optimalizace. Je to smutné, ale už i na konzolích je to nutnost sledovat, však to známe.Maestrodkmaestrodk8088    2.3.2016 17:56 Maestrodk

Lepší počkat na finální produkt a pak hodnotit. Já stejnak počkám až na kompletní edici se všemi akty, jestli nakonec vůbec bude. To by tam pak mohly být i cz titulky. Taky na konzole kupovat až po nějaké analýze optimalizace. Je to smutné, ale už i na konzolích je to nutnost sledovat, však to známe.

Filuto    No jako na to ze to ma bejt nejlepsi hra na svete tak mi to AI prijde uplne vypatlany :D. Od Bety bych cekal doladenejsi dilo. At to odlozi a udelaji to poradne, protoze by byla skoda aby hra s tak super prostredim ztroskotala na takovejch vecech.Filutofiluto14430    2.3.2016 17:54 Filuto

No jako na to ze to ma bejt nejlepsi hra na svete tak mi to AI prijde uplne vypatlany :D. Od Bety bych cekal doladenejsi dilo. At to odlozi a udelaji to poradne, protoze by byla skoda aby hra s tak super prostredim ztroskotala na takovejch vecech.

MORTHSIR   2x   No je fakt , ze cestina by tomu dodala dobovej feeling, az s exotickou prichuti. Tedy hlavne pro zbytek sveta. Mysleno dabing 8-)MORTHSIRmorthsir17268    2.3.2016 17:40 MORTHSIR

No je fakt , ze cestina by tomu dodala dobovej feeling, az s exotickou prichuti. Tedy hlavne pro zbytek sveta. Mysleno dabing 8-)Komentář byl autorem naposledy upraven 2.3.2016 17:53

Původní verze před úpravami:No je fakt , ze cestina by tomu dodala dobovej feeling, az s exotickou prichuti. Tedy hlavne pro zbytek sveta.

predator.cz   7x   Pokud to bude v den vydání komplet česky tak si to koupím . A kecy o tom že to musí mít angličtinu aby se to prodávalo si nacpite někam , stačí tit. . Podívejte se kolik her vyšlo v jiných jazycích a nebo bez mluveného slova .predator.czpredatorcz8820    2.3.2016 17:25 predator.cz

Pokud to bude v den vydání komplet česky tak si to koupím . A kecy o tom že to musí mít angličtinu aby se to prodávalo si nacpite někam , stačí tit. . Podívejte se kolik her vyšlo v jiných jazycích a nebo bez mluveného slova .

three7    Směšný... Ale hlavně že to bude """"super""""three7three710254    2.3.2016 16:33 three7

Směšný... Ale hlavně že to bude """"super""""

Kolousek001   1x   Že já to kupoval už na KS, já to snad už ani nechci :DKolousek001kolousek00128103    2.3.2016 15:50 Kolousek001

Že já to kupoval už na KS, já to snad už ani nechci :D

Darkzur   1x   Ta AI nepratel je priserna.... jinak exteriery pekny, fandim tomu , ale kupovat urcite nebudu.Darkzurdarkzur34790    2.3.2016 15:19 Darkzur

Ta AI nepratel je priserna.... jinak exteriery pekny, fandim tomu , ale kupovat urcite nebudu.

Lootmaster    Chepa: Já jsem taky trochu patriot a studia jako Warhorse dělají jen ostudu ... mediální obraz a hra je uplně něco jiného nj crowfunding ...a sleduj jak mě ukamenují... přitom taktika je jak u vývojářů ze západu před deseti lety (viz Cryptix studio ) . Lidi zapomínají.Lootmasterlootmaster5989    2.3.2016 15:10 Lootmaster

Chepa: Já jsem taky trochu patriot a studia jako Warhorse dělají jen ostudu ... mediální obraz a hra je uplně něco jiného nj crowfunding ...a sleduj jak mě ukamenují... přitom taktika je jak u vývojářů ze západu před deseti lety (viz Cryptix studio ) . Lidi zapomínají.

Mikefiser    Skylines: On tam možná je problém s architekturou, ne? Prostě se na ten hardware asi hodí v některých věcech trochu jiné postupy. . Taky bych chtěl aby to na konzole šlapalo co nejlíp a nejhezčeji a CryEngine určitě umí spoustu kouzel, které umí jenom konzole a naopak.Mikefisermikefiser641    2.3.2016 15:10 Mikefiser

Skylines: On tam možná je problém s architekturou, ne? Prostě se na ten hardware asi hodí v některých věcech trochu jiné postupy. . Taky bych chtěl aby to na konzole šlapalo co nejlíp a nejhezčeji a CryEngine určitě umí spoustu kouzel, které umí jenom konzole a naopak.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (62 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7092 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole