Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - pátek 4. března

Pátek 4.3.2016 05:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Rozhodněte o vnitřní straně obalu Dooma, herec si "stěžuje" na Battlefront, miliarda dolarů pro EA, hry pro Windows 10, pre-produkce Falloutu 5, Xbox One ve stylu Deus Ex a další zprávičky.

Dobré ráno/odpoledne/večer hráči a hráčky, vítáme vás u inovovaného zpravodajství na Zingu, které vás každé všední ráno, odpoledne nebo večer provede zajímavostmi ze světa her. Jednohubky je souhrn krátkých zpráv z posledních dnů, o nichž jsme neinformovali v novinkách a článcích. Přejeme vám dobrou chuť a den podle vašich představ.

Tvůrci nového Dooma nechávají hráče prostřednictvím Twitteru rozhodnout o vnitřní straně obalu hry. Ti, kterým se nelíbí výchozí obal (nespokojenců je dost), si tak budou moci obal otočit a použít to, co zvítězí. Na výběr jsou dvě možnosti, v redakci se rozhodně přikláníme k možnosti B.

Možnost A
Možnost A
Možnost B
Možnost B

I John Boyega, představitel Finna z filmu Star Wars: Síla se probouzí, by si přál singleplayer či offline režim Battlefrontu, jak dokazuje jeho Twitter a komunikace s tvůrci hry. Jeho přání asi těžko s něčím výrazně pohne, ale je zajímavé vidět, že aktuální stav Battlefrontu nestačí ani hereckým hvězdám.

Čtvrtý, pátý a šestý Resident Evil pro PlayStation 4 a Xbox One se bude prodávat samostatně i v krabicovém vydání. Podle všeho se neplánuje ani nějaká kolekce, odhalil italský Amazon.

V komentářích na Zingu si návštěvníci stěžují na dodatečné balíčky, všelijaké mikrotranskace a další věci. Podle EA si ale hráči tenhle obsah kupují. Vydavatelství Electronic Arts takhle získá ročně nějakých 1,3 miliard dolarů. Polovinu z toho tvoří příjmy z módu Ultimate Team série FIFA. Potom se divme, že je toho stále víc.

Microsoft má údajně v plánu na PC vydat Forza Horizon 3 a Scalebound, alespoň jsou tyto hry uvedeny v seznamu pro Windows 10.

S duchy budou tentokrát bojovat ženy, odhalil trailer na Krotitele duchů, kteří se mají v kinech objevit v letošním roce. Activision údajně chystá novou hru pro PS4 a Xbox One, měla by doprovodit film.

Ryan Alosio, který daboval jednu postavu ve Falloutu 4, na Instagramu odpovídal fanouškům a omylem napsal, že v Bethesdě probíhá pre-produkce Falloutu 5. To by nebylo nic zvláštního, po úspěchu čtyřky vývojáři jistě uvažují nad dalším dílem.

Jen ve Velké Británii se prodalo 3 miliony kusů PlayStationu 4. Významného milníku dosáhla Sony letos v lednu. Celosvětové má PS4 téměř 36 milionů kusů.

Na blížícím se GDC nebude mít konferenci společnost Niantic, která měla 30 minut věnovat hře Pokemon Go. Ta se má letos objevit zdarma na App Store a Google Play.

Zajímá vás velikost The Division? Xbox One verze bude mít 32,29 GB, zatímco PlayStation 4 jen 29,8 GB a 40 GB bude na disku vyžadovat PC verze.

Odloženo první důležité rozšíření Elite Dangerous: Horizons. Původně se fanoušci měli nového obsahu dočkat na jaře 2016 (do konce dubna), podle finanční zprávy ale nově platí do konce června 2016.

České Nintendo zve všechny na Mistrovství České republiky v Pokémonech 2016, které se bude konat tuto neděli v Praze, v OC Černý Most, od 11 hodin.

Hideo Kojima při své tour navštívil i studio PlatinumGames. Japonský designér hledá u ostatních týmů nové technologie i inspiraci pro své nové projekty, vznikat budou ve studiu Kojima Productions, které už nemá s Konami nic společného. Na svém prvním titulu bude spolupracovat se Sony.

Dnes se dočkáme prvního anglického traileru na Star Ocean 5. Hra vyjde 31. března v Japonsku na PS4 a někdy během letoška v Severní Americe a Evropě.

Takhle podle všeho vypadá speciální limitované edice Xboxu One ve stylu hry Deus Ex: Mankind Divided.Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pátek 4. března
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    Maestrodk: Až tak jo? :-D Je ale hezký, že nabízej volbu vzhledu krabičky. Kolikrát bych to uvítal i jinde.Virusvirus7406    4.3.2016 19:09 Virus

Maestrodk: Až tak jo? :-D Je ale hezký, že nabízej volbu vzhledu krabičky. Kolikrát bych to uvítal i jinde.

Maestrodk   3x   Tak šup, už se chystejte do obchodů a všichni hezky obracet ty obaly na poličkách! Hromadná akce. Konec protestů, je potřeba jednat. :DMaestrodkmaestrodk8088    4.3.2016 15:38 Maestrodk

Tak šup, už se chystejte do obchodů a všichni hezky obracet ty obaly na poličkách! Hromadná akce. Konec protestů, je potřeba jednat. :D

ElementGamer   2x   Určitě varianta B, luxusní pekelná řežba. :D Jen škoda, že to nebude hlavní obal, přesně tohle bych tam chtěl vidět.ElementGamerelementgamer13999    4.3.2016 14:52 ElementGamer

Určitě varianta B, luxusní pekelná řežba. :D Jen škoda, že to nebude hlavní obal, přesně tohle bych tam chtěl vidět.

FireWolf   2x   Ta varianta B je nejlepší a tohle měl být sakra původní obal! Vypadá to jako obal u prvního dílu a překypuje tou atmosférou a pocitem, že je člověk sám proti všem těm potvorám. Až si Dooma koupím, tak rozhodně měním na tuhle verzi.

A co se týče toho traileru na Krotitelky duchů. No, párkrát jsem se pousmál, ale bude to blbost. Těží to jen z toho, že první dva díly byly hodně úspěšné, přidává to ženy, protože feministky by asi zuřily, že tam jsou zase 4 muži a taky tam je hromada efektů, které to celé můžou taky slušně zničit. Celkově nečekám žádný zázrak a byl bych radši, kdyby je nechali být.

P. S. : Jsem jediný, kdo se cítí staře, díky tomu nápisu "30 years ago"? :D
FireWolffirewolf28784
    4.3.2016 13:53
FireWolf

Ta varianta B je nejlepší a tohle měl být sakra původní obal! Vypadá to jako obal u prvního dílu a překypuje tou atmosférou a pocitem, že je člověk sám proti všem těm potvorám. Až si Dooma koupím, tak rozhodně měním na tuhle verzi.

A co se týče toho traileru na Krotitelky duchů. No, párkrát jsem se pousmál, ale bude to blbost. Těží to jen z toho, že první dva díly byly hodně úspěšné, přidává to ženy, protože feministky by asi zuřily, že tam jsou zase 4 muži a taky tam je hromada efektů, které to celé můžou taky slušně zničit. Celkově nečekám žádný zázrak a byl bych radši, kdyby je nechali být.

P. S. : Jsem jediný, kdo se cítí staře, díky tomu nápisu "30 years ago"? :D

Virus   1x   Přesně, jak píše Maesrtodk, tak to vidím i já. :-) Co se EA týče, tak koukám, že je podporuje plno fotbalistů. ;-) Když mají jinde lepší prachy, tak je to netrápí. Takže proč si ke hrám doplňky nekupovat že jo. :lala: A ke Krotitelkám, působí na mě zatím nemastně a neslaně. Přijde mi, že Kate McKinnon si to užívá až podezřele moc. Ale aspoň tam bude zvíře Leslie Jones. :-)Virusvirus7406    4.3.2016 12:59 Virus

Přesně, jak píše Maesrtodk, tak to vidím i já. :-) Co se EA týče, tak koukám, že je podporuje plno fotbalistů. ;-) Když mají jinde lepší prachy, tak je to netrápí. Takže proč si ke hrám doplňky nekupovat že jo. :lala: A ke Krotitelkám, působí na mě zatím nemastně a neslaně. Přijde mi, že Kate McKinnon si to užívá až podezřele moc. Ale aspoň tam bude zvíře Leslie Jones. :-)

Groo   2x   Což o to, já bych na DOOM bral i variantu A, ale musel by ten "bubák" v noci světélkovat a jeho oči rudě zářit do tmy. :)Groogroo29858    4.3.2016 10:28 Groo

Což o to, já bych na DOOM bral i variantu A, ale musel by ten "bubák" v noci světélkovat a jeho oči rudě zářit do tmy. :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Faldmen    Dle těch dvou fotografií mi padne Deus ex kabátek víc k xboxu...ten ps4 nic moc...Faldmenfaldmen33601    4.3.2016 09:32 Faldmen

Dle těch dvou fotografií mi padne Deus ex kabátek víc k xboxu...ten ps4 nic moc...

MORTHSIR   3x   B je skoro az biblicka apokalypsa a Doomovi padne.
Jinak ty zenske z Ghostbusters vypadaj, jak kdyz zdrhli ze serose Mistfists
MORTHSIRmorthsir17268
    4.3.2016 09:20
MORTHSIR

B je skoro az biblicka apokalypsa a Doomovi padne.
Jinak ty zenske z Ghostbusters vypadaj, jak kdyz zdrhli ze serose MistfistsKomentář byl autorem naposledy upraven 4.3.2016 09:26

Původní verze před úpravami:B je skoro az biblicka apokalypsa a Doomovi padne.

Corvus   3x   Maestrodk: Přesně tak! B na vrch a A dovnitř.Corvuscorvus13394    4.3.2016 09:14 Corvus

Maestrodk: Přesně tak! B na vrch a A dovnitř.

dopitapetr   1x   Díky za super ranní zprávičky. Za pár minul jdu do práce a díky Zingu se mi půjde v lepší náladě. :-)dopitapetrdopitapetr5480    4.3.2016 09:06 dopitapetr

Díky za super ranní zprávičky. Za pár minul jdu do práce a díky Zingu se mi půjde v lepší náladě. :-)

Lootmaster   2x   do krabičky od Dooma jedině kus syrového masa z kafilerie jinak to nebude ono :D ...Lootmasterlootmaster5989    4.3.2016 08:46 Lootmaster

do krabičky od Dooma jedině kus syrového masa z kafilerie jinak to nebude ono :D ...

killjezor člen redakce   3x   Béčko je takový upgradovaný původní obal. Rozhodně bych ho dal jako hlavní!killjezorkilljezor26380    4.3.2016 08:18 killjezor

Béčko je takový upgradovaný původní obal. Rozhodně bych ho dal jako hlavní!

Maestrodk   3x   Normálně se o obaly vůbec nezajímám, ale když už se na to poukázalo, tak ten Doom je fakt hnus. Rozhodně možnost B. Vlastně bych dal možnost B jako hlavní obal a možnost A jako vedlejší. Ten co tam je teď, ten nikdy neměl spatřit světlo světa.Maestrodkmaestrodk8088    4.3.2016 08:05 Maestrodk

Normálně se o obaly vůbec nezajímám, ale když už se na to poukázalo, tak ten Doom je fakt hnus. Rozhodně možnost B. Vlastně bych dal možnost B jako hlavní obal a možnost A jako vedlejší. Ten co tam je teď, ten nikdy neměl spatřit světlo světa.

Corvus   3x   Jo, Doom má naprosto hnusný obal. Generický až na půdu. Z možností jsem vybral určitě B. Ale ani A není špatné, nicméně béčko je správně old-school a k Doomu sedí víc. Prostě "po kolena v mrtvých"! :D Těším se.Corvuscorvus13394    4.3.2016 07:16 Corvus

Jo, Doom má naprosto hnusný obal. Generický až na půdu. Z možností jsem vybral určitě B. Ale ani A není špatné, nicméně béčko je správně old-school a k Doomu sedí víc. Prostě "po kolena v mrtvých"! :D Těším se.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (5 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC