Uživatel nepřihlášen
 

Téměř půl hodiny záběrů z hraní Mount & Blade 2: Bannerlord

Neděle 6.3.2016 18:35 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

V editoru postav můžete vytvořit Alberta Einsteina, Vladimira Putina nebo Kyla Rena.

Akce PC Gamer Weekender přináší další ovoce. Včera bylo v záři reflektorů studio TripWire Interactive s trailerem Rising Stormu 2 a informacemi o nadcházejícím obsahu Killing Floor 2, teď je řada na TaleWorlds Entertainment, tvůrcích očekávaného Mount & Blade 2: Bannerlord.

Během streamu z akce tvůrci odprezentovali téměř půlhodinu z hraní rozpracované verze hry. Můžete se tak podívat na hlavní menu nebo editor postav, v němž je možné vytvořit i Alberta Einsteina, Vladimira Putina nebo Kyla Rena z nejnovějších Star Wars. Nebo postavu, která vzdáleně připomíná Vina Diesela.

Samozřejmostí je pohyb po mapě Calradie, kterou zpestřuje dobře vypadající potyčka s bandity. V jejím případě si můžete všimnout třeba výrazného zlepšení v oblasti animací. Nechybí ani ukázka managementu vaší skupiny či návštěva hospody, tvůrce zbraní a živých ulic města, v nichž dojde k dalšímu konfilktu. I v tomto případě jsou vidět novinky, třeba možnost hned při vstupu do města vidět, kdo se v něm zrovna nachází.

Finále zařizuje ukázka masivní bitvy, díky níž se lze pokochat nejen nepřehlednou válečnou vřavou, ale taktickými možnostmi při komandování vojáků pod vaším velením. Na některé věci ale v ukázce nedojde, třeba na obléhání hradů. Zatím ale dělá Bannerlord dojem, že půjde spíše o evoluci než revoluci a že tvůrci nehodlají výrazně překopávat prvky, které se v minulosti osvědčily.

Lidé z TaleWorlds navíc potvrdili, že by lidem rádi v průběhu letošního roku nabídli možnost zkusit hru v určité podobě. To by mohlo nasvědčovat plánům na vydání hry v Early Access nebo jinému způsobu, jak dát hráčům možnost otestovat hru před jejím dokončením. Zatím ale nechtějí nic slibovat.

Tisk
Mount & Blade 2: Bannerlord na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord Screenshot ze hry Mount & Blade 2: Bannerlord
Související novinky
 
Mount & Blade 2: Bannerlord na nových screenshotech

Mount & Blade 2: Bannerlord na nových screenshotech

Čtvrtek 9.11.2017 13:36 - Další obrázky ukazují například frakci Chuzaitský chanát nebo herní prostředí a jeho nasvětlení. Přečíst celý článek »

Obrázky ukazují různé prvky Mount & Blade 2: Bannerlord

Obrázky ukazují různé prvky Mount & Blade 2: Bannerlord

Pátek 20.10.2017 10:45 - Podívat se můžete na herní prostředí, pohyb po herní mapě nebo na podobu zbroje pro koně. Aktualizováno o další screenshoty. Přečíst celý článek »

Rozsáhlé záběry z multiplayeru Mount & Blade 2: Bannerlord

Rozsáhlé záběry z multiplayeru Mount & Blade 2: Bannerlord

Čtvrtek 31.8.2017 15:00 - Vývojáři znovu ukazují Kapitánský mód, tentokrát ve videu, které má více než 13 minut. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Téměř půl hodiny záběrů z hraní Mount & Blade 2: Bannerlord
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
FireWolf    Bargud: Jo, vim, že tam jsou lidé, kteří hry už tvořili, ale presne v tomhle složení jsme od nic zatim nic neviděli. Ambice mají velké, to jo, ale je otázkou, jestli se jim podaří to vsechno splnit. Samozřejmě, že jim fandim, kvalitnich her že středověku není nikdy dost, jen prostě o dost lip vypadá Bannerlord.FireWolffirewolf28784    8.3.2016 07:45 FireWolf

Bargud: Jo, vim, že tam jsou lidé, kteří hry už tvořili, ale presne v tomhle složení jsme od nic zatim nic neviděli. Ambice mají velké, to jo, ale je otázkou, jestli se jim podaří to vsechno splnit. Samozřejmě, že jim fandim, kvalitnich her že středověku není nikdy dost, jen prostě o dost lip vypadá Bannerlord.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Bargud    FireWolf: Prvotina nového studia, ale ne lidí v něm. Ti lidi (od Kingdom Come) skvěle mluví na GDS přednáškách, a tvůrci jejich jakési "kouzelné" hudební krabičky jsou taky borci :D
Mount & Blade je takový svůj...své fanoušky si vždycky najde. Těším se, až si zase podmaním celou zemi, a budu dobývat jeden hrad za druhým a plenit vesnice 8-)
Bargudbargud6378
    8.3.2016 00:13
Bargud

FireWolf: Prvotina nového studia, ale ne lidí v něm. Ti lidi (od Kingdom Come) skvěle mluví na GDS přednáškách, a tvůrci jejich jakési "kouzelné" hudební krabičky jsou taky borci :D
Mount & Blade je takový svůj...své fanoušky si vždycky najde. Těším se, až si zase podmaním celou zemi, a budu dobývat jeden hrad za druhým a plenit vesnice 8-)

FireWolf   3x   Mikefiser: Jenže tvůrci Bannerlorda za sebou už mají dvě hry z té série a ukázali, že prostě umí a ví, co chtějí mít v té hře. Navíc ty možnosti zcela převažují nevábnou grafickou stránku, o kterou nikdy nešlo. Pokud se ti nebude líbit, jak ta hra vypadá, můžeš si stáhnout mód s lepšíma texturama a je po problému. Zatímco u Kingdom Come je jen hromada slibů a nikdo neví, jak to nakonec dopadne, protože to bude jejich prvotina.FireWolffirewolf28784    7.3.2016 15:54 FireWolf

Mikefiser: Jenže tvůrci Bannerlorda za sebou už mají dvě hry z té série a ukázali, že prostě umí a ví, co chtějí mít v té hře. Navíc ty možnosti zcela převažují nevábnou grafickou stránku, o kterou nikdy nešlo. Pokud se ti nebude líbit, jak ta hra vypadá, můžeš si stáhnout mód s lepšíma texturama a je po problému. Zatímco u Kingdom Come je jen hromada slibů a nikdo neví, jak to nakonec dopadne, protože to bude jejich prvotina.

hRDLA    no jo, jenže to co bude nabízet bude kvalitní, neviděl jsem že by někomu nějak extra vadila grafika ostatních M&B což by zapříčinilo špatný prodeje nebo něco takovýhohRDLAhrdla20497    7.3.2016 15:49 hRDLA

no jo, jenže to co bude nabízet bude kvalitní, neviděl jsem že by někomu nějak extra vadila grafika ostatních M&B což by zapříčinilo špatný prodeje nebo něco takovýho

Mikefiser    hRDLA: Tak samozřejmě, že asi ne. Ale kvalita nad kvantitu a Bannerlord sleduji delší dobu, a pořád vypadá stejně nechutně a nudně jako při prvních ukázkách. Ta hra toho možná umí hodně, ale strašně dojíždí na svou estetiku.Mikefisermikefiser641    7.3.2016 15:37 Mikefiser

hRDLA: Tak samozřejmě, že asi ne. Ale kvalita nad kvantitu a Bannerlord sleduji delší dobu, a pořád vypadá stejně nechutně a nudně jako při prvních ukázkách. Ta hra toho možná umí hodně, ale strašně dojíždí na svou estetiku.

FireWolf    Maestrodk: Pokud hledáš hru, ve které dobýváš a bráníš hrady, kde jsi žoldákem pro nějakého panovníka, poté i lordem a nakonec se můžeš odtrhnout a založit vlastní království a dobýt celý svět, kde je výborně zpracovaný boj na koni, kde je hromada zajímavých módů a také stále živý MP, tak je tahle hra pro tebe. Líbí se mě, že to je prostě normální středověk, žádné nadpřirozeno (i když díky módům si tam můžeš dát mapy z GoT, LotRa atd. ) , a každá z frakcí je jiná, mají jiný styl boje, jiné jednotky, takže u některých je pohodička dobývání hradů, u jiných je zase lehčí se s nimi utkat v poli. Navíc na vyšší obtížnosti je hra těžší a člověk musí i taktizovat.

Jediná nevýhoda je tak v grafice, ale pokud ti na ní nezáleží, tak je to ok. Navíc si tam můžeš dát módy upravující právě ji. Ale taky díky ní to jede tak, jak to jede, tedy i na starších PC.
FireWolffirewolf28784
    7.3.2016 14:42
FireWolf

Maestrodk: Pokud hledáš hru, ve které dobýváš a bráníš hrady, kde jsi žoldákem pro nějakého panovníka, poté i lordem a nakonec se můžeš odtrhnout a založit vlastní království a dobýt celý svět, kde je výborně zpracovaný boj na koni, kde je hromada zajímavých módů a také stále živý MP, tak je tahle hra pro tebe. Líbí se mě, že to je prostě normální středověk, žádné nadpřirozeno (i když díky módům si tam můžeš dát mapy z GoT, LotRa atd. ) , a každá z frakcí je jiná, mají jiný styl boje, jiné jednotky, takže u některých je pohodička dobývání hradů, u jiných je zase lehčí se s nimi utkat v poli. Navíc na vyšší obtížnosti je hra těžší a člověk musí i taktizovat.

Jediná nevýhoda je tak v grafice, ale pokud ti na ní nezáleží, tak je to ok. Navíc si tam můžeš dát módy upravující právě ji. Ale taky díky ní to jede tak, jak to jede, tedy i na starších PC.

Maestrodk    Nikdy jsem se o tuto sérii moc nezajímal, ale tohle vypadá zajímavě. Zkusil jsem si stáhnout demo Warband a i na té mé šunce to jede stabilně, takže potom někdy ve slevě na Steamu koupím, abych se připravil na nový díl. :)Maestrodkmaestrodk8088    7.3.2016 13:26 Maestrodk

Nikdy jsem se o tuto sérii moc nezajímal, ale tohle vypadá zajímavě. Zkusil jsem si stáhnout demo Warband a i na té mé šunce to jede stabilně, takže potom někdy ve slevě na Steamu koupím, abych se připravil na nový díl. :)

kojot    Jespi: Budu vám držet palcekojotkojot14015    7.3.2016 07:00 kojot

Jespi: Budu vám držet palce

Jespi    Zdravím, rád bych všechny informoval o projektu překládání Mount & Blade 2: Bannerlord.
Více infa zde
odkaz ]
Jespijespi52897
    7.3.2016 06:17
Jespi

Zdravím, rád bych všechny informoval o projektu překládání Mount & Blade 2: Bannerlord.
Více infa zde
odkaz ]

kojot   1x   hRDLA: Tak promiň, ale platí to pro všechny. Oběma hrám držím palce a doufám, že se povedou.
U MaB se nějak nebojím vysledku, protože potom se zase objeví nespočet modů, které přidají další stovky hodin hraní.
kojotkojot14015
    6.3.2016 23:25
kojot

hRDLA: Tak promiň, ale platí to pro všechny. Oběma hrám držím palce a doufám, že se povedou.
U MaB se nějak nebojím vysledku, protože potom se zase objeví nespočet modů, které přidají další stovky hodin hraní.

hRDLA    jooo já jsem tady ten kdo je začal porovnávat a vyvolávat flame...hRDLAhrdla20497    6.3.2016 23:18 hRDLA

jooo já jsem tady ten kdo je začal porovnávat a vyvolávat flame...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kojot   5x   hRDLA: Prosím neporovnávejte tyhle dvě hry :D zbytečně tu rozpotávaš flame. Jsou to dvě odlišné hry.kojotkojot14015    6.3.2016 23:16 kojot

hRDLA: Prosím neporovnávejte tyhle dvě hry :D zbytečně tu rozpotávaš flame. Jsou to dvě odlišné hry.

hRDLA    v mab jde dělat o tolik víc věcí než vám kdy Kingdom Come nabídnehRDLAhrdla20497    6.3.2016 23:06 hRDLA

v mab jde dělat o tolik víc věcí než vám kdy Kingdom Come nabídneKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Rivers25    Připomíná mi to Kingdom Come Deliverance v horší grafice. :D Ale ti zase nemají Kylo Rena, Putina nebo Vin Diesela. :D Pokud to tvůrci vyladí, tak by to nemusela být vůbec špatná hra.Rivers25rivers2519181    6.3.2016 23:00 Rivers25

Připomíná mi to Kingdom Come Deliverance v horší grafice. :D Ale ti zase nemají Kylo Rena, Putina nebo Vin Diesela. :D Pokud to tvůrci vyladí, tak by to nemusela být vůbec špatná hra.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kojot    Jde vidět, že se tvůrci inspirovali některými mody a využili je ve hře za což mají u mě za jedna. Jde vidět jak poslachají komunitu, která nejlépe ví co by ve hře chtěla.kojotkojot14015    6.3.2016 22:37 kojot

Jde vidět, že se tvůrci inspirovali některými mody a využili je ve hře za což mají u mě za jedna. Jde vidět jak poslachají komunitu, která nejlépe ví co by ve hře chtěla.

Xapek    Tak konečně pořádný gameplay! Všechno velmi pěkné - vylepšené ovládání vojska, obrovská mapa, pěkná a živá města (doufám, že toho využijí při bitvách) . Překvapil mě crafting a editor postav, nečekal jsem takové možnosti. Ještě mě zajímá, jestli nějak vylepšili dvorský život (kromě již potvrzené širší správy vesnic) , ale i kdyby ne, tak stejně beru všema deseti :-)Xapekxapek21014    6.3.2016 21:01 Xapek

Tak konečně pořádný gameplay! Všechno velmi pěkné - vylepšené ovládání vojska, obrovská mapa, pěkná a živá města (doufám, že toho využijí při bitvách) . Překvapil mě crafting a editor postav, nečekal jsem takové možnosti. Ještě mě zajímá, jestli nějak vylepšili dvorský život (kromě již potvrzené širší správy vesnic) , ale i kdyby ne, tak stejně beru všema deseti :-)

hRDLA    lolhRDLAhrdla20497    6.3.2016 20:15 hRDLA

lol

Mikefiser    Lol na netu lidi píšou, že tohle trumfne Kingdom Come, ale z toho gamplaye mám pocit, že je to šílená nuda a ještě v šíleně ošklivém světě. . No nevím, jestli bych tohle koupil.Mikefisermikefiser641    6.3.2016 20:08 Mikefiser

Lol na netu lidi píšou, že tohle trumfne Kingdom Come, ale z toho gamplaye mám pocit, že je to šílená nuda a ještě v šíleně ošklivém světě. . No nevím, jestli bych tohle koupil.

three7    Už aby to vyšlo a rychle udělat GoT mod :Dthree7three710254    6.3.2016 19:53 three7

Už aby to vyšlo a rychle udělat GoT mod :D

Atramil   5x   Warband hraju dodneška, takže na Bannerlorda se strašně těším, už aby to tu bylo :)Atramilatramil32691    6.3.2016 19:44 Atramil

Warband hraju dodneška, takže na Bannerlorda se strašně těším, už aby to tu bylo :)

MachujaNapitchi    Když už nám zničili Heroes, tak jsem rád za M&B už ať je to venku. :-D Jinak mě zaujala i ta kolekce k výročí 25ti let Revolution ta kolekce je pro mě povinnost, tak snad bude i u nás! :shock:MachujaNapitchimachujanapitchi31798    6.3.2016 19:43 MachujaNapitchi

Když už nám zničili Heroes, tak jsem rád za M&B už ať je to venku. :-D Jinak mě zaujala i ta kolekce k výročí 25ti let Revolution ta kolekce je pro mě povinnost, tak snad bude i u nás! :shock:

Filuto   3x   Tohle bude parada. Takhle maj vypadat bitvy a combat. Singlplayer, multiplayer, dlc, mody, to vsechno bylo na predeslych MaB super. Samozrejme se samo nabizi srovnat to s jednou nejmenovanou hrou ale to sem nechci tahat. Treba diky tomu udrzime alespon jeden clanek bez hadek :DFilutofiluto14430    6.3.2016 19:02 Filuto

Tohle bude parada. Takhle maj vypadat bitvy a combat. Singlplayer, multiplayer, dlc, mody, to vsechno bylo na predeslych MaB super. Samozrejme se samo nabizi srovnat to s jednou nejmenovanou hrou ale to sem nechci tahat. Treba diky tomu udrzime alespon jeden clanek bez hadek :D

Wast   2x   Za mě totální spokojenost :thumbup:Wastwast14199    6.3.2016 19:00 Wast

Za mě totální spokojenost :thumbup:

fordzy   2x   Konečně nějaké nové informace. Na MnB2 se strašně těším.fordzyfordzy2256    6.3.2016 19:00 fordzy

Konečně nějaké nové informace. Na MnB2 se strašně těším.

FireWolf   6x   Počkám si jen čistě na gameplay, ale tohle je moje nejočekávanější hra. Už původní díl ukázal, jak se má vytvořit hra ze středověku, Warband to celé podstatně vylepšil a tohle vypadá z těch novinek a videí naprosto úžasně. Módy, multiplayer a vylepšený SP z toho udělají něco, co se zase bude hrát několik let.FireWolffirewolf28784    6.3.2016 18:47 FireWolf

Počkám si jen čistě na gameplay, ale tohle je moje nejočekávanější hra. Už původní díl ukázal, jak se má vytvořit hra ze středověku, Warband to celé podstatně vylepšil a tohle vypadá z těch novinek a videí naprosto úžasně. Módy, multiplayer a vylepšený SP z toho udělají něco, co se zase bude hrát několik let.

hRDLA   3x   ne nebylhRDLAhrdla20497    6.3.2016 18:42 hRDLA

ne nebyl

Malcolm    ok lidi Bannerlord zacina od času 3: 02: 18Malcolmmalcolm8346    6.3.2016 18:41 Malcolm

ok lidi Bannerlord zacina od času 3: 02: 18

Satyr15    Nebyl MaB náhodou ta přeceněná strategie ?Satyr15satyr1517153    6.3.2016 18:40 Satyr15

Nebyl MaB náhodou ta přeceněná strategie ?

hRDLA    na tohle se tak nehorázně těším

jen furt nechápu tu grafiku, proč nevyužít třeba engine z War of the Roses?
hRDLAhrdla20497
    6.3.2016 18:39
hRDLA

na tohle se tak nehorázně těším

jen furt nechápu tu grafiku, proč nevyužít třeba engine z War of the Roses?

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4562 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků), Assassin's Creed Unity (64 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole