Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - úterý 22. března

Úterý 22.3.2016 05:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Výzva pro fanoušky Dark Souls 3, Javelin od EA, Oblivion slaví 10 let, novinky o The Division, nový projekt od BioWare a další zprávičky.

Dobré ráno/odpoledne/večer hráči a hráčky, vítáme vás u inovovaného zpravodajství na Zingu, které vás každé všední ráno, odpoledne nebo večer provede zajímavostmi ze světa her. Jednohubky je souhrn krátkých zpráv z posledních dnů, o nichž jsme neinformovali v novinkách a článcích. Přejeme vám dobrou chuť a den podle vašich představ.

Chaos 3SK z Austrálie dohrál The Division (level 30 a 99 v Dark Zone) za 130 hodin (6 dnů a 9 hodin). Je první na světě, komu se to podařilo.


Šéf studia BioWare Alistair McNally navštívil letošní GDC v tričku s motivem nové značky, kterou BioWare chystá. A nikdo si toho nevšiml. Není jasné, jestli se na tričku objevilo logo nebo i název hry, ale snad to nasvědčuje tomu, že už odhalení hry není kdovíjak daleko. Fanoušci mezitím pátrají a hledají na internetu fotku, kde by byl McNally v tričku.

V neděli tomu bylo přesně 10 let od vydání The Elder Scrolls IV: Oblivionu. Také si připadáte staří?

Zpětná kompatibilita Xbox 360 her na Xboxu One se rozšířila o další tři hry: původní Assassin's Creed, závody GRID 2 od Codemasters a jetpack střílečka Dark Void.

Hráči Far Cry Primal si budou moci od dnešního dne koupit bonusy, které byly určeny pro předobjednávky. Balíček Wenja bude stát 7 dolarů - mamutí legenda, extra skiny, perky a další věci.

Společnost Electronic Arts i zaregistrovala ochrannou známku a doménu Javelin.

Návštěvníci restaurace MEATliquor ve Velké Británii budou moci od 4. do 29. dubna soutěžit v netradiční výzvě. Budou pro ně připraveny speciální křídla s velmi pálivou chilli omáčkou. Kdo sní všechny křídla, bude zahrnut do soutěže a může vyhrát PS4, Dark Souls III Collector's Edition a Dark Souls III Prestige Edition. Ostatní dostanou tričko.


Fortnite je stále ve vývoji, ale přednost dostala MOBA akce Paragon. Až poté bude dokončen Fortnite.

Nové Borderlands má podle spekulací vyjít v roce 2017 a umožnit přizpůsobení zbraní a další novinky, po vzoru Borderlands: The Pre-Sequel.

Todd Howard z Bethesdy se nechal slyšet, že dodatečný balíček Far Harbor do Falloutu 4 bude mnohem větší než Dawnguard pro Skyrim. Třetí DLC zahrne nové questy, sídla, nebezpečné potvory a dungeony.

Nedávno vzniklé studio Secret Sorcery z ex-autorů Motorstorm a DriveClub připravuje originální a netradiční titul pro PlayStation VR. Na podrobnosti si musíme počkat.

Dnes od 9 do 12 hodin bude probíhat důležitá údržba serverů The Division. Zároveň dojde k aktualizaci hry s úpravou obsahu a opravou chyb.

Sony Santa Monica (God of War) hledá 50 nových vývojářů pro masivní projekt. Dočkáme se nového God of War pro PlayStation 4?

První pohled na mobilní Pokémon Go.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 22. března
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
BackPa    Season pass pro Far Cry Primal není a zatím to vypadá, že ani nebude, protože Ubíci na tu hru kašlou (snad ještě překvapí) . Ale všechny ty balíčky jsou součásti sběratelské edice.BackPabackpa1775    23.3.2016 12:46 BackPa

@ odpověď na komentář od Spiker:Season pass pro Far Cry Primal není a zatím to vypadá, že ani nebude, protože Ubíci na tu hru kašlou (snad ještě překvapí) . Ale všechny ty balíčky jsou součásti sběratelské edice.

Spiker napsal:Jsou ty předobjednávkové dlc do Far Cry Primal v rámci season passu i?

Marek_Tvrdy člen redakce   2x   Práce tě má živit. A koníček můžeš dělat jen tehdy, když na něj máš čas. Michala Zing živí. Je to jeho zaměstnání. Já mám překlady jako koníček. Tzb. že moje překladu budou až tehdy, až na ně budu mít čas. Místo toho poslouchám stížnosti a urážky na téma, jak jsem nepomalejší překladatel v celé republice a podobně. A to je důvod, proč letos nebudu dělat žádný nový překlad. Ostatně mnoho lidí mi říkalo, když neumím překládat rychle, tak to nemám dělat vůbec. Vzal jsem ji k srdci. Mimochodem jsem jeden z mála, kdo nebere za fan-překlady peníze. Byl bych rád, kdybysis tohle uvědomil. A pokud už nějaký tým peníze přijímá, je to tak symbolické, že rozhodně se nedá mluvit o nějaké práci za prachy.

Co se tvých špatných zkušeností týče, budeš muset vysvětlovat, protože vůbec nechápu, o čem mluvíš. A co se zastávání Zingu týče, zastal bych se v tomto konkurence. Michal moc dobře ví, že jsem velice upřímný člověk. A klidně sem veřejně napíšu i negativní věci, pokud se mi na tomto serveru něco nelíbí. Ostatně jsem spolupracoval na aktuálních změnách designu stránky.
Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198
    23.3.2016 12:24
Marek_Tvrdy

@ odpověď na komentář od Wast:Práce tě má živit. A koníček můžeš dělat jen tehdy, když na něj máš čas. Michala Zing živí. Je to jeho zaměstnání. Já mám překlady jako koníček. Tzb. že moje překladu budou až tehdy, až na ně budu mít čas. Místo toho poslouchám stížnosti a urážky na téma, jak jsem nepomalejší překladatel v celé republice a podobně. A to je důvod, proč letos nebudu dělat žádný nový překlad. Ostatně mnoho lidí mi říkalo, když neumím překládat rychle, tak to nemám dělat vůbec. Vzal jsem ji k srdci. Mimochodem jsem jeden z mála, kdo nebere za fan-překlady peníze. Byl bych rád, kdybysis tohle uvědomil. A pokud už nějaký tým peníze přijímá, je to tak symbolické, že rozhodně se nedá mluvit o nějaké práci za prachy.

Co se tvých špatných zkušeností týče, budeš muset vysvětlovat, protože vůbec nechápu, o čem mluvíš. A co se zastávání Zingu týče, zastal bych se v tomto konkurence. Michal moc dobře ví, že jsem velice upřímný člověk. A klidně sem veřejně napíšu i negativní věci, pokud se mi na tomto serveru něco nelíbí. Ostatně jsem spolupracoval na aktuálních změnách designu stránky.

Wast napsal:Ano byla doba že lidi do své práce dávali jen nadšení a radost z práce pro druhé ale ta je už pryč. Ted vládne mainstream a téměř všichni by rádi vydělávali a jedno na čem (web, mody, lokalizace) . Jak jsem psal mám s tzv. premiem učtem letité špatné zkušenosti a web bez pestrých článků je...to snad ti nemusím vysvětlovat. Jinak chápu proč se zastáváš Zingu dostáváš tu svůj prostor. :-)

Spiker    Jsou ty předobjednávkové dlc do Far Cry Primal v rámci season passu i?Spikerspiker9010    23.3.2016 10:46 Spiker

Jsou ty předobjednávkové dlc do Far Cry Primal v rámci season passu i?

MORTHSIR   1x   Takze v EA si zacli patentovat protitankove strely jo ? :lala: :-DMORTHSIRmorthsir17268    22.3.2016 21:48 MORTHSIR

Takze v EA si zacli patentovat protitankove strely jo ? :lala: :-D

BackPa    Tak já třeba mám web jenom proto, že jsem fanoušek té jedné herní série. :D Far Cry není ani tak oblíbená, aby mi ten web vydělával, o rozšířenosti webu mezi lidi ani nemluvě. Jako ono každý chce odměnu za svou práci a ono je docela časově náročné psát o jedné hře, natož o několika hrách a není se čemu divit, že pak autoři z toho chcou něco mít.BackPabackpa1775    22.3.2016 21:26 BackPa

@ odpověď na komentář od Wast:Tak já třeba mám web jenom proto, že jsem fanoušek té jedné herní série. :D Far Cry není ani tak oblíbená, aby mi ten web vydělával, o rozšířenosti webu mezi lidi ani nemluvě. Jako ono každý chce odměnu za svou práci a ono je docela časově náročné psát o jedné hře, natož o několika hrách a není se čemu divit, že pak autoři z toho chcou něco mít.

Wast napsal:Ano byla doba že lidi do své práce dávali jen nadšení a radost z práce pro druhé ale ta je už pryč. Ted vládne mainstream a téměř všichni by rádi vydělávali a jedno na čem (web, mody, lokalizace) . Jak jsem psal mám s tzv. premiem učtem letité špatné zkušenosti a web bez pestrých článků je...to snad ti nemusím vysvětlovat. Jinak chápu proč se zastáváš Zingu dostáváš tu svůj prostor. :-)

rawneox   2x   Nikdo a to zdůrazňuji NIKDO nedělá pálivější chilli omáčku než já ;) po mojí omáčce by jste ty křidýlka tou PS4 možná tak zajedli, takže z výhry by byla jen škytavka a těžkej žaludek, proto vsadim boty, že tyhle hot wings budou easy pro pár zasvědcených 8-) pro ostatní peklo :Drawneoxrawneox17681    22.3.2016 21:07 rawneox

Nikdo a to zdůrazňuji NIKDO nedělá pálivější chilli omáčku než já ;) po mojí omáčce by jste ty křidýlka tou PS4 možná tak zajedli, takže z výhry by byla jen škytavka a těžkej žaludek, proto vsadim boty, že tyhle hot wings budou easy pro pár zasvědcených 8-) pro ostatní peklo :D

Faldmen    To neni az tak uplne pravda. Reklamy ja preziju. Jen bych byl rad, kdyby na hernim webu byly reklamy s podobnym zamerenim jako napr. nova hra, slevy na pc komponenty atd...ale vadi mi reklama, ktera nema k zamereni webu co rict a jeste vic mi vadi vyskakovaci reklama pres celou obrazovku - v takovych pripadech s webem koncim a namisto nejakyho placeni premiovyho uctu zapinam adblock. A pokud blokuji i ten, tak koncim uplne. Mam svoje hranice. Zing muze byt dobrej, jak chce, ale az to jednoho dne prezene, tak jsou i jine alternativy...Faldmenfaldmen33601    22.3.2016 21:01 Faldmen

@ odpověď na komentář od Marek_Tvrdy:To neni az tak uplne pravda. Reklamy ja preziju. Jen bych byl rad, kdyby na hernim webu byly reklamy s podobnym zamerenim jako napr. nova hra, slevy na pc komponenty atd...ale vadi mi reklama, ktera nema k zamereni webu co rict a jeste vic mi vadi vyskakovaci reklama pres celou obrazovku - v takovych pripadech s webem koncim a namisto nejakyho placeni premiovyho uctu zapinam adblock. A pokud blokuji i ten, tak koncim uplne. Mam svoje hranice. Zing muze byt dobrej, jak chce, ale az to jednoho dne prezene, tak jsou i jine alternativy...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Marek_Tvrdy napsal:Na jednu stranu se tu bublá, že platit je fuj, na stranu druhou stížnosti, nad malou variabilitou článku a malým množstvím redaktorů. Jak typické pro Českíou herní komunitu. Vše musí být zadarmo, v nejvyšší kvalitě, s plným servisem a hlavně ať to dělá někdo jiný. Úplně totéž řeším u našich překladů.

ElementGamer    Tak Far Harbor pro Fallout 4 mě možná opět donutí hru zapnout, stejně jako DLC do Skyrimu a Oblivionu. Jen ať to pořádně nacpou obsahem.ElementGamerelementgamer13999    22.3.2016 20:53 ElementGamer

Tak Far Harbor pro Fallout 4 mě možná opět donutí hru zapnout, stejně jako DLC do Skyrimu a Oblivionu. Jen ať to pořádně nacpou obsahem.

Wast   3x   Ano byla doba že lidi do své práce dávali jen nadšení a radost z práce pro druhé ale ta je už pryč. Ted vládne mainstream a téměř všichni by rádi vydělávali a jedno na čem (web, mody, lokalizace) . Jak jsem psal mám s tzv. premiem učtem letité špatné zkušenosti a web bez pestrých článků je...to snad ti nemusím vysvětlovat. Jinak chápu proč se zastáváš Zingu dostáváš tu svůj prostor. :-)Wastwast14199    22.3.2016 18:05 Wast

@ odpověď na komentář od Marek_Tvrdy:Ano byla doba že lidi do své práce dávali jen nadšení a radost z práce pro druhé ale ta je už pryč. Ted vládne mainstream a téměř všichni by rádi vydělávali a jedno na čem (web, mody, lokalizace) . Jak jsem psal mám s tzv. premiem učtem letité špatné zkušenosti a web bez pestrých článků je...to snad ti nemusím vysvětlovat. Jinak chápu proč se zastáváš Zingu dostáváš tu svůj prostor. :-)

Marek_Tvrdy napsal:Na jednu stranu se tu bublá, že platit je fuj, na stranu druhou stížnosti, nad malou variabilitou článku a malým množstvím redaktorů. Jak typické pro Českíou herní komunitu. Vše musí být zadarmo, v nejvyšší kvalitě, s plným servisem a hlavně ať to dělá někdo jiný. Úplně totéž řeším u našich překladů.

Lootmaster   2x   MachujaNapitchi: vůbec nemáš japonský myšlení ...ta je nejvíc top :D ....Lootmasterlootmaster5989    22.3.2016 17:52 Lootmaster

MachujaNapitchi: vůbec nemáš japonský myšlení ...ta je nejvíc top :D ....

MachujaNapitchi   1x   Lootmaster: No nevím, zrovna ta reklama na Hornbach s tím nahým dědkem mě docela štve. :-DMachujaNapitchimachujanapitchi31798    22.3.2016 17:24 MachujaNapitchi

Lootmaster: No nevím, zrovna ta reklama na Hornbach s tím nahým dědkem mě docela štve. :-D

Lootmaster    Já vůbec nechápu proč bych si nemohl zaplatit za detailnější funkce profilu :D ...mě nevadí ani ty reklamy a najdu tady tucet dalších co to vidí stejně. Projděte si profil největších levelů naz Zingu a některé jsou uplně umělecké dílo :D ...sdělení, politika ...zábava hudba drby o redaktorech (just joke) ... recenzích atd...Lootmasterlootmaster5989    22.3.2016 17:21 Lootmaster

Já vůbec nechápu proč bych si nemohl zaplatit za detailnější funkce profilu :D ...mě nevadí ani ty reklamy a najdu tady tucet dalších co to vidí stejně. Projděte si profil největších levelů naz Zingu a některé jsou uplně umělecké dílo :D ...sdělení, politika ...zábava hudba drby o redaktorech (just joke) ... recenzích atd...

Marek_Tvrdy člen redakce   3x   Na jednu stranu se tu bublá, že platit je fuj, na stranu druhou stížnosti, nad malou variabilitou článku a malým množstvím redaktorů. Jak typické pro Českíou herní komunitu. Vše musí být zadarmo, v nejvyšší kvalitě, s plným servisem a hlavně ať to dělá někdo jiný. Úplně totéž řeším u našich překladů.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    22.3.2016 16:05 Marek_Tvrdy

Na jednu stranu se tu bublá, že platit je fuj, na stranu druhou stížnosti, nad malou variabilitou článku a malým množstvím redaktorů. Jak typické pro Českíou herní komunitu. Vše musí být zadarmo, v nejvyšší kvalitě, s plným servisem a hlavně ať to dělá někdo jiný. Úplně totéž řeším u našich překladů.

free-art    tak jednoduše, máš zapnutý Adblock ? nečteš...free-artfree-art2196    22.3.2016 14:22 free-art

@ odpověď na komentář od Miky:tak jednoduše, máš zapnutý Adblock ? nečteš...

Miky napsal:A proč bychom nad tím nemohli uvažovat? Je jasné, že pro každý web je hlavní příjem reklama. Pokud má někdo Adblock, tak webu nepřispívá a je to, jako by si v trafice přečetl celý časopis a nekoupil si ho.

Paušál ale zároveň neznamená, že nemohu mít jiné peníze. Rozpočet Zingu určujeme vždy koncem roku podle příjmu z reklam v daném roce.

Miky člen redakce   1x   A proč bychom nad tím nemohli uvažovat? Je jasné, že pro každý web je hlavní příjem reklama. Pokud má někdo Adblock, tak webu nepřispívá a je to, jako by si v trafice přečetl celý časopis a nekoupil si ho.

Paušál ale zároveň neznamená, že nemohu mít jiné peníze. Rozpočet Zingu určujeme vždy koncem roku podle příjmu z reklam v daném roce. Ale v tomto případě nezáleží ani tak na zobrazení, spíše na unikátních návštěvnících.
Mikymiky3
    22.3.2016 14:18
Miky

@ odpověď na komentář od free-art:A proč bychom nad tím nemohli uvažovat? Je jasné, že pro každý web je hlavní příjem reklama. Pokud má někdo Adblock, tak webu nepřispívá a je to, jako by si v trafice přečetl celý časopis a nekoupil si ho.

Paušál ale zároveň neznamená, že nemohu mít jiné peníze. Rozpočet Zingu určujeme vždy koncem roku podle příjmu z reklam v daném roce. Ale v tomto případě nezáleží ani tak na zobrazení, spíše na unikátních návštěvnících.

free-art napsal:Tak to jsem nevěděl, ale s tou tvojí poslední větou jsi to vážně rozsekl - v tom případě vůbec nechápu jak můžete uvažovat nad premium účtem.

free-art    Tak to jsem nevěděl, ale s tou tvojí poslední větou jsi to vážně rozsekl - v tom případě vůbec nechápu jak můžete uvažovat nad premium účtem.free-artfree-art2196    22.3.2016 14:14 free-art

@ odpověď na komentář od Miky:Tak to jsem nevěděl, ale s tou tvojí poslední větou jsi to vážně rozsekl - v tom případě vůbec nechápu jak můžete uvažovat nad premium účtem.

Miky napsal:Neznamená to, že se o tom nesmí psát, ale že nemáme z čeho udělat recenzi. Nemám rozpočet na to, abychom si hry kupovali.

Je pochopitelné, že články o velkých AAA hrách budou mít více přečtení, než ty o méně známých hrách.

Odpovím ti, já s tím nemám problém. Ne, nejsem placen od počtu přečtení, zobrazení. Já mám peníze paušálně, každý měsíc stejné. Tím pádem na to nemá počet zobrazení u reklam atd. žádný vliv.

Miky člen redakce    Neznamená to, že se o tom nesmí psát, ale že nemáme z čeho udělat recenzi. Nemám rozpočet na to, abychom si hry kupovali.

Je pochopitelné, že články o velkých AAA hrách budou mít více přečtení, než ty o méně známých hrách.

Odpovím ti, já s tím nemám problém. Ne, nejsem placen od počtu přečtení, zobrazení. Já mám peníze paušálně, každý měsíc stejné.
Mikymiky3
    22.3.2016 14:12
Miky

@ odpověď na komentář od free-art:Neznamená to, že se o tom nesmí psát, ale že nemáme z čeho udělat recenzi. Nemám rozpočet na to, abychom si hry kupovali.

Je pochopitelné, že články o velkých AAA hrách budou mít více přečtení, než ty o méně známých hrách.

Odpovím ti, já s tím nemám problém. Ne, nejsem placen od počtu přečtení, zobrazení. Já mám peníze paušálně, každý měsíc stejné.

free-art napsal:Ted to tak vypadá, že když tobě nebo zingu obecně nepošlou klíč tak se o tom na zingu nesní ani psát :) Ano, bohužel jsou nejčtenější články o "asasínovy, betmenovi, nýdech, fár kráj"

Jsi placený od počtu přečtení = zobrazení reklamy? (je jasný, že ANO) ... cha ! jasně že neodpovíš, já to ani nechci :) ale mnozí lidičky to nevědí :)

free-art   1x   Ted to tak vypadá, že když tobě nebo zingu obecně nepošlou klíč tak se o tom na zingu nesní ani psát :) Ano, bohužel jsou nejčtenější články o "asasínovy, betmenovi, nýdech, fár kráj"

Jsi placený od počtu přečtení = zobrazení reklamy? (je jasný, že ANO) ... cha ! jasně že neodpovíš, já to ani nechci :) ale mnozí lidičky to nevědí :)
free-artfree-art2196
    22.3.2016 13:55
free-art

@ odpověď na komentář od Miky:Ted to tak vypadá, že když tobě nebo zingu obecně nepošlou klíč tak se o tom na zingu nesní ani psát :) Ano, bohužel jsou nejčtenější články o "asasínovy, betmenovi, nýdech, fár kráj"

Jsi placený od počtu přečtení = zobrazení reklamy? (je jasný, že ANO) ... cha ! jasně že neodpovíš, já to ani nechci :) ale mnozí lidičky to nevědí :)

Miky napsal:Není v našich silách pokrýt úplně všechny hry. Navíc, mrzí mě to, ale je to tak, podobné hry moc návštěvníky Zingu nezaujmou. Nemůže se tak potom nikdo divit, že o nich nepíšeme a dáváme v recenzi přednost jiným, které budou mít lepší čtenost.

Miky člen redakce   1x   Není v našich silách pokrýt úplně všechny hry. Navíc, mrzí mě to, ale je to tak, podobné hry moc návštěvníky Zingu nezaujmou. Nemůže se tak potom nikdo divit, že o nich nepíšeme a dáváme v recenzi přednost jiným, které budou mít lepší čtenost.

Edit: Ohledně Stardew Valley jsme psali, ale zatím jsme bohužel kód nedostali.
Mikymiky3
    22.3.2016 13:50
Miky

@ odpověď na komentář od free-art:Není v našich silách pokrýt úplně všechny hry. Navíc, mrzí mě to, ale je to tak, podobné hry moc návštěvníky Zingu nezaujmou. Nemůže se tak potom nikdo divit, že o nich nepíšeme a dáváme v recenzi přednost jiným, které budou mít lepší čtenost.

Edit: Ohledně Stardew Valley jsme psali, ale zatím jsme bohužel kód nedostali.

free-art napsal:Jedna z nejlépe hodnocených her aktuálně - Stardew Valley, bohužel jsem v hledáčku nenašel ani jedno slovo. Ani zmínku. Bud neumím hledat nebo nevím.

free-art   1x   Jedna z nejlépe hodnocených her aktuálně - Stardew Valley, bohužel jsem v hledáčku nenašel ani jedno slovo. Ani zmínku. Bud neumím hledat nebo nevím.free-artfree-art2196    22.3.2016 13:47 free-art

@ odpověď na komentář od Miky:Jedna z nejlépe hodnocených her aktuálně - Stardew Valley, bohužel jsem v hledáčku nenašel ani jedno slovo. Ani zmínku. Bud neumím hledat nebo nevím.

Miky napsal:Neviděl bych to tak černě. Oproti jiným cz webům nabízíme recenze na méně známé hry a potom také speciály o PC verzí her, které vyšly nejprve na konzole - Far Cry Primal, Rise of the Tomb Raider nebo nedávno Need for Speed.

BackPa   2x   Já používám Adblock, ale na Zingu ho mám vypnutej, tu ty reklamy nejsou nějak otravné, teď tu vidím 3 - vlevo a vpravo dole a pak jednu pod top barem. + Odkazy na Xzone, které to tu taky nějak neruší.BackPabackpa1775    22.3.2016 13:47 BackPa

Já používám Adblock, ale na Zingu ho mám vypnutej, tu ty reklamy nejsou nějak otravné, teď tu vidím 3 - vlevo a vpravo dole a pak jednu pod top barem. + Odkazy na Xzone, které to tu taky nějak neruší.

Miky člen redakce   2x   Neviděl bych to tak černě. Oproti jiným cz webům nabízíme recenze na méně známé hry a potom také speciály o PC verzí her, které vyšly nejprve na konzole - Far Cry Primal, Rise of the Tomb Raider nebo nedávno Need for Speed. Navíc se nám povedl velmi rozsáhlý rozhovor s SCS Software o American Truck Simulatoru a Euro Truck Simulatoru 2. Loni jsme byli na Gamescomu a potom v Paříži odkud jsme vám přinesli spoustu našich článků s dojmy z hraní různých her.Mikymiky3    22.3.2016 13:42 Miky

Neviděl bych to tak černě. Oproti jiným cz webům nabízíme recenze na méně známé hry a potom také speciály o PC verzí her, které vyšly nejprve na konzole - Far Cry Primal, Rise of the Tomb Raider nebo nedávno Need for Speed. Navíc se nám povedl velmi rozsáhlý rozhovor s SCS Software o American Truck Simulatoru a Euro Truck Simulatoru 2. Loni jsme byli na Gamescomu a potom v Paříži odkud jsme vám přinesli spoustu našich článků s dojmy z hraní různých her.

Wast   1x   Pod pojmem speciál si představuji něco speciálně zajímavého (ne poloreklamní článek na novou gamesu ) a zpravodajské članky a novinky jsou na všech cz webech v podstatě domrtě různě přepsané různě čerstvé novinky přeložené ze zahraničních webů.Wastwast14199    22.3.2016 13:38 Wast

@ odpověď na komentář od Miky:Pod pojmem speciál si představuji něco speciálně zajímavého (ne poloreklamní článek na novou gamesu ) a zpravodajské članky a novinky jsou na všech cz webech v podstatě domrtě různě přepsané různě čerstvé novinky přeložené ze zahraničních webů.

Miky napsal:Téměř každý den vydáváme velký článek - recenzi, preview nebo speciál. Raději se zaměřujeme na tyto články a novinky, než abychom psali tématické články, případně vzpomínali na staré hry.

free-art   2x   Sledovat trackery nebo jak se to nazývá a jukat na to jak sem chodí muži od 16 do 35 umí každý trouba (s prominutím) . Ale dělat něco jinak než ostatní to už je složitější. Dřív byl zing doopravdy odlišný - jiný a lepší. Dnes je jedno co otevřu. Bud z... nebo g... nebo euro... všude to samé :(

... sem chodím rád a každý den.
free-artfree-art2196
    22.3.2016 13:36
free-art

@ odpověď na komentář od Miky:Sledovat trackery nebo jak se to nazývá a jukat na to jak sem chodí muži od 16 do 35 umí každý trouba (s prominutím) . Ale dělat něco jinak než ostatní to už je složitější. Dřív byl zing doopravdy odlišný - jiný a lepší. Dnes je jedno co otevřu. Bud z... nebo g... nebo euro... všude to samé :(

... sem chodím rád a každý den.

Miky napsal:Takhle bohužel teď funguje herní svět. Vydavatelé/vývojáři často zveřejní jen video nebo obrázky. Pokud jde o zajímavou/očekávanou hru, tak návštěvníky Zingu o takový materiál nechceme ochudit. A jak dokazují statistiky, funguje to, čtenáři takový obsah chtějí.

Miky člen redakce   2x   Téměř každý den vydáváme velký článek - recenzi, preview nebo speciál. Raději se zaměřujeme na tyto články a novinky, než abychom psali tématické články, případně vzpomínali na staré hry.Mikymiky3    22.3.2016 13:33 Miky

@ odpověď na komentář od Wast:Téměř každý den vydáváme velký článek - recenzi, preview nebo speciál. Raději se zaměřujeme na tyto články a novinky, než abychom psali tématické články, případně vzpomínali na staré hry.

Wast napsal:Možná by to tu chtělo víc tématických článků tzv. speciálů s se zajímavým námětem, tyhle každodenní novinky a zpravy a videa má kdejaký web. Pořád se tu vlastně bavíte o vzhledu s reklamou či bez, ale praví hráči, tedy čtenáři chtějí hlavně obsah. Jo jsou i tací co čtou jen nadpis :-) Ale atraktivita dělá web webem.

Groo    Díky za odpověď.
Šlo mi o to, že v případě, že by se cosi jako Premium účet zavedlo, nebylo by špatné udělat "účet na míru". Někomu vadí reklamy, jinému ne, jiný si chce tunit profil, dalšímu je fuk co má na profilu atd.
Groogroo29858
    22.3.2016 13:26
Groo

@ odpověď na komentář od Miky:Díky za odpověď.
Šlo mi o to, že v případě, že by se cosi jako Premium účet zavedlo, nebylo by špatné udělat "účet na míru". Někomu vadí reklamy, jinému ne, jiný si chce tunit profil, dalšímu je fuk co má na profilu atd.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Podobné novinky už často nepíšeme. Snažíme se vždy napsat nějaký text k novince, ale když jde jen o video, tak to nemá smysl, případně nechceme opakovat staré informace. Ty třeba takovou novinku považuješ za zbytečnou, ale naše statistiky uvádí, že jsou velmi dobře čtené. Návštěvníky v dnešní době videa zajímají, tak nevidím důvod, proč by nějaká novinka nemohla mít jen nadpis, perex a video. A jak jsem psal, takových novinek zase tolik není.

Na Zing chodí převážně starší návštěvníci - těch mladších je dost malé procento. A jde pouze o volbu, nebudeme premium účet vyžadovat. V současné době ani nevím, zda ho zavedeme. Zatím se o tom bavíme jen v rámci myšlenky, že by něco takového v budoucnu na Zingu mohlo být.

Wast    Možná by to tu chtělo víc tématických článků tzv. speciálů s se zajímavým námětem, tyhle každodenní novinky a zpravy a videa má kdejaký web. Pořád se tu vlastně bavíte o vzhledu s reklamou či bez, ale praví hráči, tedy čtenáři chtějí hlavně obsah. Jo jsou i tací co čtou jen nadpis :-) Ale atraktivita dělá web webem.Wastwast14199    22.3.2016 13:26 Wast

@ odpověď na komentář od Miky:Možná by to tu chtělo víc tématických článků tzv. speciálů s se zajímavým námětem, tyhle každodenní novinky a zpravy a videa má kdejaký web. Pořád se tu vlastně bavíte o vzhledu s reklamou či bez, ale praví hráči, tedy čtenáři chtějí hlavně obsah. Jo jsou i tací co čtou jen nadpis :-) Ale atraktivita dělá web webem.

Miky napsal:Takhle bohužel teď funguje herní svět. Vydavatelé/vývojáři často zveřejní jen video nebo obrázky. Pokud jde o zajímavou/očekávanou hru, tak návštěvníky Zingu o takový materiál nechceme ochudit. A jak dokazují statistiky, funguje to, čtenáři takový obsah chtějí.

Miky člen redakce   2x   Takhle bohužel teď funguje herní svět. Vydavatelé/vývojáři často zveřejní jen video nebo obrázky. Pokud jde o zajímavou/očekávanou hru, tak návštěvníky Zingu o takový materiál nechceme ochudit. A jak dokazují statistiky, funguje to, čtenáři takový obsah chtějí.Mikymiky3    22.3.2016 13:20 Miky

@ odpověď na komentář od free-art:Takhle bohužel teď funguje herní svět. Vydavatelé/vývojáři často zveřejní jen video nebo obrázky. Pokud jde o zajímavou/očekávanou hru, tak návštěvníky Zingu o takový materiál nechceme ochudit. A jak dokazují statistiky, funguje to, čtenáři takový obsah chtějí.

free-art napsal:Jde o obsah, jasně. Já už jsem asi moc starý :-D Raději si přečtu něco pořádného, něco nového. Video toho řekne asi víc a je to bez práce. Chápu.

free-art    Nejsou, už dlouho se chystám na napsání blogu o tom , jak si za malé peníze pořídit spousty her - pozor ! Legálně...

edit - Samozřejmě je to problém ale né zingu :)

edit 2 - Před 14cti dny jsem hledal nějaké hry na split-screen, a vypsal jsem si je podle žebříčku od nejlepších. Prvních 6 her jsem koupil dohromady za 206 kč. Takže já si ohledně cen nestěžuji.
free-artfree-art2196
    22.3.2016 13:19
free-art

@ odpověď na komentář od Lootmaster:Nejsou, už dlouho se chystám na napsání blogu o tom , jak si za malé peníze pořídit spousty her - pozor ! Legálně...

edit - Samozřejmě je to problém ale né zingu :)

edit 2 - Před 14cti dny jsem hledal nějaké hry na split-screen, a vypsal jsem si je podle žebříčku od nejlepších. Prvních 6 her jsem koupil dohromady za 206 kč. Takže já si ohledně cen nestěžuji.Komentář byl autorem naposledy upraven 22.3.2016 13:26

Původní verze před úpravami:Nejsou, už dlouho se chystám na napsání blogu o tom , jak si za malé peníze pořídit spousty her - pozor ! Legálně...

Samozřejmě je to problém ale né zingu :)

Lootmaster napsal:Hry za 2 k / kus problem nejsou ? :D ...

free-art    Jde o obsah, jasně. Já už jsem asi moc starý :-D Raději si přečtu něco pořádného, něco nového. Video toho řekne asi víc a je to bez práce. Chápu.free-artfree-art2196    22.3.2016 13:17 free-art

@ odpověď na komentář od Miky:Jde o obsah, jasně. Já už jsem asi moc starý :-D Raději si přečtu něco pořádného, něco nového. Video toho řekne asi víc a je to bez práce. Chápu.

Miky napsal:Podobné novinky už často nepíšeme. Snažíme se vždy napsat nějaký text k novince, ale když jde jen o video, tak to nemá smysl, případně nechceme opakovat staré informace. Ty třeba takovou novinku považuješ za zbytečnou, ale naše statistiky uvádí, že jsou velmi dobře čtené. Návštěvníky v dnešní době videa zajímají, tak nevidím důvod, proč by nějaká novinka nemohla mít jen nadpis, perex a video. A jak jsem psal, takových novinek zase tolik není.

Na Zing chodí převážně starší návštěvníci - těch mladších je dost malé procento. A jde pouze o volbu, nebudeme premium účet vyžadovat. V současné době ani nevím, zda ho zavedeme. Zatím se o tom bavíme jen v rámci myšlenky, že by něco takového v budoucnu na Zingu mohlo být.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (20 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole