Uživatel nepřihlášen
   

Pár nových záběrů z Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 20.6.2016 09:40 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Sledovaná středověká RPG akce od českých Warhorse na E3 nechyběla.

Server GameSpot během minulého týdne přinesl nové záběry z hraní Kingdom Come: Deliverance, které v Los Angeles popsal PR manažer českého studia Warhorse. Středověké RPG s důrazem na reálné zpracování nabídne spoustu možností a volnosti, jak při řešení různých úkolů, tak co se vybavení týče. Budete muset jíst, spát, stejně tak se připravit na bitvy. Ty budou různých typů, těch velkých ale zas tolik nebude, stejně jako ve skutečnosti.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Pár nových záběrů z Kingdom Come: Deliverance
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
CzePavel99    Vypadá to parádně, snad se to povede. To bude taková mafie 1 :)CzePavel99czepavel9911259    23.6.2016 00:41 CzePavel99

Vypadá to parádně, snad se to povede. To bude taková mafie 1 :)

ElementGamer    Moc bych si přál, aby se jim to povedlo, ale zatím se jenom chlubí a chlubí, ale pořád nic.ElementGamerelementgamer13999    21.6.2016 21:37 ElementGamer

Moc bych si přál, aby se jim to povedlo, ale zatím se jenom chlubí a chlubí, ale pořád nic.

MORTHSIR    No to zase ne, horsi jak ranni stolice to nebude.MORTHSIRmorthsir17268    21.6.2016 19:34 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od VaxMarkus:No to zase ne, horsi jak ranni stolice to nebude.

VaxMarkus napsal:Podle mne to smrdí těžkým průserem.

VaxMarkus   1x   Podle mne to smrdí těžkým průserem.VaxMarkusvaxmarkus36226    21.6.2016 18:21 VaxMarkus

Podle mne to smrdí těžkým průserem.

carhrozny    Samozrejme, že graficky je to krásny vizuál ale hra ešte nevyšla. A keď sa to takto bude ďalej odkladať tak keď vyjde bude to už len priemer, kapišto?carhroznycarhrozny27972    21.6.2016 16:56 carhrozny

@ odpověď na komentář od Mikefiser:Samozrejme, že graficky je to krásny vizuál ale hra ešte nevyšla. A keď sa to takto bude ďalej odkladať tak keď vyjde bude to už len priemer, kapišto?

Mikefiser napsal:Doopravdy tu někdo tvrdí že ta hra je graficky zastaralá? Vždyť na všech webech po celém světě jede, že se jedná o graficky nejpropracovanější open world RPG. To, že nemají fluid animace mě taky docela sere, ale krásný vizuál té hře nikdo upřít nemůže. Od toho se taky odvíjí nahovno optimalizace, která tam právě teď je, ale tak, právě kvůli tomu si berou nějaký čas navíc.
A že tam je málo content? To může říct jen člověk, co tu hru viděl jen z dálky. Vždyť ta samotná mapa je obrovská a přervaná scenériemi - žádná generická nuda. Wake up, guys!

Norb    Tipsport by už mohl konečně vypsat sázky kterej rok todlencto vyjde, jestli vůbec. už po desátý odložený a bůhví kolik let odložení ještě zbejvá.Norbnorb10722    21.6.2016 16:11 Norb

Tipsport by už mohl konečně vypsat sázky kterej rok todlencto vyjde, jestli vůbec. už po desátý odložený a bůhví kolik let odložení ještě zbejvá.

Phenonmen    Czech šmejd to je , takže souhlasím že je to autentické :-DPhenonmenphenonmen11929    21.6.2016 10:29 Phenonmen

Czech šmejd to je , takže souhlasím že je to autentické :-D

Mikefiser   1x   Doopravdy tu někdo tvrdí že ta hra je graficky zastaralá? Vždyť na všech webech po celém světě jede, že se jedná o graficky nejpropracovanější open world RPG. To, že nemají fluid animace mě taky docela sere, ale krásný vizuál té hře nikdo upřít nemůže. Od toho se taky odvíjí nahovno optimalizace, která tam právě teď je, ale tak, právě kvůli tomu si berou nějaký čas navíc.
A že tam je málo content? To může říct jen člověk, co tu hru viděl jen z dálky. Vždyť ta samotná mapa je obrovská a přervaná scenériemi - žádná generická nuda. Wake up, guys!
Mikefisermikefiser641
    20.6.2016 23:06
Mikefiser

Doopravdy tu někdo tvrdí že ta hra je graficky zastaralá? Vždyť na všech webech po celém světě jede, že se jedná o graficky nejpropracovanější open world RPG. To, že nemají fluid animace mě taky docela sere, ale krásný vizuál té hře nikdo upřít nemůže. Od toho se taky odvíjí nahovno optimalizace, která tam právě teď je, ale tak, právě kvůli tomu si berou nějaký čas navíc.
A že tam je málo content? To může říct jen člověk, co tu hru viděl jen z dálky. Vždyť ta samotná mapa je obrovská a přervaná scenériemi - žádná generická nuda. Wake up, guys!

Mikefiser    Loool, taková banda haterů! ! :DMikefisermikefiser641    20.6.2016 23:00 Mikefiser

Loool, taková banda haterů! ! :D

carhrozny    Na to, že o rok má vyjsť len act 1 toho asi moc nemajú. Alebo act 1 bude mať 50 hodín hrania a potom je to pochopitelné.carhroznycarhrozny27972    20.6.2016 20:27 carhrozny

Na to, že o rok má vyjsť len act 1 toho asi moc nemajú. Alebo act 1 bude mať 50 hodín hrania a potom je to pochopitelné.

Virus   2x   Jak si tam nezatrůníme, tak to taky nehraju. :lala:Virusvirus7406    20.6.2016 19:49 Virus

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Jak si tam nezatrůníme, tak to taky nehraju. :lala:

MORTHSIR napsal:Pokud tam nebudou funkcni toalety/kadibudky, tak do toho nejdu.

Zlobo    Určitě nebudu tvrdit že to je paskvil, to ne, ale je to pro mě prostě nuda, ale šílená. Já tedy žádné orgie nevidím, možná jsem asi rozmazlený z jiných her... Problém je hlavně v tom že ani nevydají jako celek ale po částech. Takže než ta hra bude hotová, už bude graficky dosti zastaralá a spoustu lidí podle mě už ani nebude mít čím nalákat zpátky. Každý říká jak si klidně počká ale moc dlouhý vývoj her je také velice špatný. Ale každého věc do čeho a komu bude platit za zábavu.Zlobozlobo11281    20.6.2016 15:39 Zlobo

@ odpověď na komentář od Freddie:Určitě nebudu tvrdit že to je paskvil, to ne, ale je to pro mě prostě nuda, ale šílená. Já tedy žádné orgie nevidím, možná jsem asi rozmazlený z jiných her... Problém je hlavně v tom že ani nevydají jako celek ale po částech. Takže než ta hra bude hotová, už bude graficky dosti zastaralá a spoustu lidí podle mě už ani nebude mít čím nalákat zpátky. Každý říká jak si klidně počká ale moc dlouhý vývoj her je také velice špatný. Ale každého věc do čeho a komu bude platit za zábavu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Freddie napsal:Lidi, co tvrdí, že je to paskvil, jsou asi nemocní na duchu. Ta hra vypadá absolutně božsky, není to ani finální verze, komplexní systémy ať už v combatu nebo v běžném prostředí jako les a hrady samozřejmě nikdy nefungují na první dobrou a stěžovat si, že se postava bugla v textuře nebo že se vám nelíbí souboje je směšné. Ale kolik do toho vývojáři dali práce a úsilí jde vidět na tom, jak je to alespoň vizuálně vyšperkováno (totální grafické a atmosferické středověké orgie) . Když si ještě domyslíte příběh, a vůbec ten open world, opravdu nevím na co si stěžujete. Peace a držím palce vývojářům, ať se jim to povede. :)

Lazy   2x   Tohle je u ma jedna z her, kterou si neporidim ani ve sleve :-DLazylazy34358    20.6.2016 15:11 Lazy

Tohle je u ma jedna z her, kterou si neporidim ani ve sleve :-D

MachujaNapitchi    Mě se to líbí i když to sice graficky již je trochu zastaralé a detailní to také zrovna moc není, tak je vidět, že na tom aby to bylo "autentické" v jiných směrech si dali záležet. A docela mě baví ti patrioti, kteří u třetí Mafie nadávají, že to není česká hra a když tady mají českou hru, tak nadávají zase. Já si Betu docela užil a ze hry mám zatím dobrý pocit i když určitě má hra solidní problémy třeba pokud jde o animace ty jsou zatím naprosto katastrofální a také doufám, že tam půjdou nasekat na nudličky ti kreténi z YouTube na které děti tak rády koukají, protože takové srajdy tam Vávra opravdu dávat nemusel. . Ale PRko je PRko, že ano?MachujaNapitchimachujanapitchi31798    20.6.2016 15:03 MachujaNapitchi

Mě se to líbí i když to sice graficky již je trochu zastaralé a detailní to také zrovna moc není, tak je vidět, že na tom aby to bylo "autentické" v jiných směrech si dali záležet. A docela mě baví ti patrioti, kteří u třetí Mafie nadávají, že to není česká hra a když tady mají českou hru, tak nadávají zase. Já si Betu docela užil a ze hry mám zatím dobrý pocit i když určitě má hra solidní problémy třeba pokud jde o animace ty jsou zatím naprosto katastrofální a také doufám, že tam půjdou nasekat na nudličky ti kreténi z YouTube na které děti tak rády koukají, protože takové srajdy tam Vávra opravdu dávat nemusel. . Ale PRko je PRko, že ano?

Vojtech1141    XDDDD LOLVojtech1141vojtech114138905    20.6.2016 14:00 Vojtech1141

@ odpověď na komentář od hlupáček:XDDDD LOLKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

hlupáček napsal:Doufam ze to bude lepsi nez ta slichta zaklinac

Freddie   9x   Lidi, co tvrdí, že je to paskvil, jsou asi nemocní na duchu. Ta hra vypadá absolutně božsky, není to ani finální verze, komplexní systémy ať už v combatu nebo v běžném prostředí jako les a hrady samozřejmě nikdy nefungují na první dobrou a stěžovat si, že se postava bugla v textuře nebo že se vám nelíbí souboje je směšné. Ale kolik do toho vývojáři dali práce a úsilí jde vidět na tom, jak je to alespoň vizuálně vyšperkováno (totální grafické a atmosferické středověké orgie) . Když si ještě domyslíte příběh, a vůbec ten open world, opravdu nevím na co si stěžujete. Peace a držím palce vývojářům, ať se jim to povede. :)Freddiefreddie14086    20.6.2016 13:57 Freddie

Lidi, co tvrdí, že je to paskvil, jsou asi nemocní na duchu. Ta hra vypadá absolutně božsky, není to ani finální verze, komplexní systémy ať už v combatu nebo v běžném prostředí jako les a hrady samozřejmě nikdy nefungují na první dobrou a stěžovat si, že se postava bugla v textuře nebo že se vám nelíbí souboje je směšné. Ale kolik do toho vývojáři dali práce a úsilí jde vidět na tom, jak je to alespoň vizuálně vyšperkováno (totální grafické a atmosferické středověké orgie) . Když si ještě domyslíte příběh, a vůbec ten open world, opravdu nevím na co si stěžujete. Peace a držím palce vývojářům, ať se jim to povede. :)

hlupáček   1x   Doufam ze to bude lepsi nez ta slichta zaklinachlupáčekhlupacek38016    20.6.2016 13:27 hlupáček

Doufam ze to bude lepsi nez ta slichta zaklinacKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR   2x   Pokud tam nebudou funkcni toalety/kadibudky, tak do toho nejdu.MORTHSIRmorthsir17268    20.6.2016 13:17 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Virus:Pokud tam nebudou funkcni toalety/kadibudky, tak do toho nejdu.

Virus napsal:navvrat: Vidíš to a já si toho houpání ani nevšiml. :-D Asi jak komu to bude dělat zle ale je to možný, to neříkám.

Jak hra jede a pojede také nevím ale fakt se mi líbí vnitřky budov. :thumbup: Vypadají dost pěkně, to jsem ani nečekal. Ale hra ještě nevyšla, tak se mohu jen kochat, jak pěkně to vypadá ve videu ale jak se to hraje, když to ještě není hotové je ve hvězdách. :-)

Virus   1x   navvrat: Vidíš to a já si toho houpání ani nevšiml. :-D Asi jak komu to bude dělat zle ale je to možný, to neříkám.

Jak hra jede a pojede také nevím ale fakt se mi líbí vnitřky budov. :thumbup: Vypadají dost pěkně, to jsem ani nečekal. Ale hra ještě nevyšla, tak se mohu jen kochat, jak pěkně to vypadá ve videu ale jak se to hraje, když to ještě není hotové je ve hvězdách. :-)
Virusvirus7406
    20.6.2016 12:59
Virus

navvrat: Vidíš to a já si toho houpání ani nevšiml. :-D Asi jak komu to bude dělat zle ale je to možný, to neříkám.

Jak hra jede a pojede také nevím ale fakt se mi líbí vnitřky budov. :thumbup: Vypadají dost pěkně, to jsem ani nečekal. Ale hra ještě nevyšla, tak se mohu jen kochat, jak pěkně to vypadá ve videu ale jak se to hraje, když to ještě není hotové je ve hvězdách. :-)

Phenonmen   5x    omg tahle hra je čím dál větší fail . :-DPhenonmenphenonmen11929    20.6.2016 12:51 Phenonmen

omg tahle hra je čím dál větší fail . :-D

navvrat    přijde mi že to houpání postavy nahoru dolu je celkem přehnaný, ano člověk se třeba houpe stejným způsobem, jen nám to nepřijde díky přirozenému gyroskopu ve středním uchu. Tohle by si měli uvědomit, na pohled je to dost nepříjemné a asi by mi z toho bylo za hodinu zle. Pokud si všimnete, tak třeba arma a spol se hejbe postava ale kamera se jen tak trošičku pohupuje, nebo uplne stojí.navvratnavvrat15360    20.6.2016 12:28 navvrat

přijde mi že to houpání postavy nahoru dolu je celkem přehnaný, ano člověk se třeba houpe stejným způsobem, jen nám to nepřijde díky přirozenému gyroskopu ve středním uchu. Tohle by si měli uvědomit, na pohled je to dost nepříjemné a asi by mi z toho bylo za hodinu zle. Pokud si všimnete, tak třeba arma a spol se hejbe postava ale kamera se jen tak trošičku pohupuje, nebo uplne stojí.Komentář byl autorem naposledy upraven 20.6.2016 12:46

Původní verze před úpravami:přijde mi že to houpání postavy nahoru dolu je celkem přehnaný, ano člověk se třeba houpe stejným způsobem, jen nám to nepřijde díky přirozenému gyroskopu ve středním uchu. Tohle by si měli uvědomit, na pohled je to dost nepříjemné a asi by mi z toho bylo za hodinu zle.

cajteekanee   1x   Vypadá to velmi pěkně. Dozvěděl jsem se spoustu novejch věcí. Jen doufám, že to vyjde 2017 a bude to hratelný bez bugů. No samozřejmě něco tam bude Zaklínač měl taky Bugy, ale prostě aby byly v rozumný míře.cajteekaneecajteekanee25741    20.6.2016 12:22 cajteekanee

Vypadá to velmi pěkně. Dozvěděl jsem se spoustu novejch věcí. Jen doufám, že to vyjde 2017 a bude to hratelný bez bugů. No samozřejmě něco tam bude Zaklínač měl taky Bugy, ale prostě aby byly v rozumný míře.

Behavioralista   3x   Nepojede, protože to ani nikdy nevyjde. Vávra se k tomu už ani moc nehlásí a akorát jste mu vy přispěvatelé zaplatili pěknou dovolenou. Navíc dle této ukázky se to pěkně trhá a vypadá to otřesně. Hau.Behavioralistabehavioralista34565    20.6.2016 12:01 Behavioralista

@ odpověď na komentář od Znalec her:Nepojede, protože to ani nikdy nevyjde. Vávra se k tomu už ani moc nehlásí a akorát jste mu vy přispěvatelé zaplatili pěknou dovolenou. Navíc dle této ukázky se to pěkně trhá a vypadá to otřesně. Hau.

Znalec her napsal:Pojede mi to na i7-6700, RX 480, 16 GB RAM a Samsung SSD NVMe ? :gun: :-) :gun:

Esprite    KappaEspriteesprite33929    20.6.2016 11:17 Esprite

@ odpověď na komentář od Zlobo:Kappa

Zlobo napsal:Ne

Zlobo   12x   NeZlobozlobo11281    20.6.2016 11:06 Zlobo

@ odpověď na komentář od Znalec her:NeKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Znalec her napsal:Pojede mi to na i7-6700, RX 480, 16 GB RAM a Samsung SSD NVMe ? :gun: :-) :gun:

Znalec her    Pojede mi to na i7-6700, RX 480, 16 GB RAM a Samsung SSD NVMe ? :gun: :-) :gun:Znalec herznalec-her14741    20.6.2016 11:05 Znalec her

Pojede mi to na i7-6700, RX 480, 16 GB RAM a Samsung SSD NVMe ? :gun: :-) :gun:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole