Uživatel nepřihlášen
 

Nové DLC přidá do Cities: Skylines přírodní katastrofy

Čtvrtek 18.8.2016 14:50 - Autor: Ondřej "ThainDegu" Zeman - Rubrika: Novinky Novinka

Pád meteoritu v čerstvých záběrech z vaší virtuální metropole.

Poslední bezplatný přídavek do Cities: Skylines dal jeho vlastníkům možnost vystavět ve svých městech různé typy stadionů. K jejich smůle budou jimi zkonstruovaná díla za pár dní díky novému DLC Natural Disasters zničena za pomoci jedné z mnoha přírodních katastrof, které s sebou tento malý datadisk přinese (pád meteoritu, oheň atd.). Vedle řady katastrofických situací se můžete také těšit na nové scénáře a výrazně upravený editor, který vám umožní definovat kampaně dle svého gusta.

V tomto dodatečném balíčku ale nepůjde pouze o samotné katastrofy. Tvůrci šli mnohem dál. Společně s katastrofami dostanete nové možnosti. Své občany budete moci včas varovat před blížící se katastrofou, budete muset vypracovat evakuační plán a mnoho dalšího. K tomu vám mimo jiné pomohou vrtulníky a nová radiová stanice, kde budete moci své občany informovat o situaci a pouštět jim varovné výstrahy nebo hudbu k relaxaci.

Balíček Natural Disasters by měl být placený.

První screenshoty


Tisk
Cities: Skylines na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines
Související novinky
 
Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Čtvrtek 19.10.2017 17:59 - Za necelých 340 korun si můžete koupit dodatečný balíček, který vám umožní postavit a řídit zelené, ekologické město. Přečíst celý článek »

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Středa 27.9.2017 09:58 - Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities. Přečíst celý článek »

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Středa 23.8.2017 11:27 - Díky 350 novým doplňkům a předmětům si budete moci svoje město udělat zelené do aleluja. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nové DLC přidá do Cities: Skylines přírodní katastrofy
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    To mi připomnělo v mládí propařené hodiny u SimCity, kdy jsem následně vybudované město schválně nechal na pospas katastrofám. :-)Virusvirus7406    27.8.2016 14:29 Virus

To mi připomnělo v mládí propařené hodiny u SimCity, kdy jsem následně vybudované město schválně nechal na pospas katastrofám. :-)

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC