Uživatel nepřihlášen
   

Tvůrci Kingdom Come: Deliverance přibližují pokrok ve vývoji

Čtvrtek 8.12.2016 17:38 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Hra v určitých směrech nabobtnala. Na některé herní prvky však nedojde, třeba na kovářství nebo na psího společníka.

Po dlouhé době tu máme další videodeník z vývoje Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios. Ten se zaměřuje na aktuální stav hry, která už očividně nemá daleko k dokončení. Tvůrci se momentálně nachází ve fázi interní alfa verze, což znamená, že všechny herní prvky jsou na místě a hra je po obsahové stránce víceméně kompletní. Nyní tedy přichází na řadu optimalizace, spousta testování a oprav, což ještě nějakou dobu zabere.

Hra obsahuje stovky tisíc objektů, které zahrnují téměř tisíc unikátních NPC postav nebo 50 tisíc entit typu interaktivních objektů, dveří, postelí, žebříků, zvuků nebo světel. Kingdom Come má nabídnout také plus mínus 80 questů. Toto číslo se ještě může změnit, ale všechny úkoly jsou v nějaké podobě ve hře a pracuje se na jejich dokončení. Vývojáři opravili více než 10 tisíc bugů a dalších 3500 bugů je stále na seznamu a tato čísla se v následujících měsících nejspíš ještě zvýší.

Scénář Kingdom Come přitom obsahuje 650 tisíc slov a cut-scény se nahrávaly za asistence zhruba 50 herců z celého světa. Motion Capture a nahrávání dialogů probíhalo souběžně, což má zlepšit výsledný zážitek.

Ve finále bude k vidění i lepší kvalita tváří postav, založených na skenech 130 tváří. Chybět nebude ani množství zbrojí a ošacení, které nabízí stovky kombinací jednotlivých částí oblečení. Šetřit se nemá ani v případě zbraní.

Mimo jiné došlo ke zvětšení herní mapy, která se nyní rozprostírá na ploše 16 čtverečních kilometrů (původně jich mělo být devět). Hráči se mohou těšit i na pěstní souboje nebo na možnost bojovat ze hřbetu koně za pomoci meče či luku. Tento druh boje bude ale jednodušší, než se původně plánovalo.Dále se pracuje nebo pracovalo na umělé inteligenci v boji, na možnosti číst knihy a spisy, na percích a schopnostech hráčovy postavy nebo na řádně zpracovaném počasí a střídání dne a noci.

Na některé dříve oznámené prvky ale nedojde. Zprvu se budeme muset obejít bez úkolů spojených s ženskou hratelnou postavou, které dorazí později jako součást DLC. Přídavek zahrne také další úkoly a věci, které nestihnou vydání samotné hry, a bude zdarma pro ty, kteří Kingdom Come finančně podpořili na Kickstarteru. Opozdí se i verze pro Mac a Linux.

Celkově se ale můžeme rozloučit s minihrou kovářství, a to z důvodu příliš náročné implementace. Vystačit si tak budeme muset s alchymií, ostřením zbraní a možností opravovat zbraně a zbroje za pochodu za pomoci příslušných opravářských sad. Rozloučit se musíme i se psím společníkem, pro změnu z důvodu komplikací a náročnosti v oblasti umělé inteligence během boje. Psi jako takoví však ve hře stále jsou.

Zájemce o detailnější pohled do zákulisí vývoje Kingdom Come: Deliverance odkážu na samotné video. Uvidíte v něm mimo jiné další záběry ze hry, drobky z nahrávání hudebního doprovodu, který tvoří hodina a půl hudby, nebo ukázky odměn pro ty, kteří Warhorse podpořili na Kickstarteru. Malou ochutnávku soundtracku najdete i na serveru SoundCloud.

Za několik týdnů se má Kindgdom Come dostat do fáze interní bety, po níž budou následovat další kola optimalizace, testování a odladění všeho potřebného. Jak se tedy zdá, finální verze je možná blíž, než si mnozí myslí a vypadá to, že vývoj zdárně směřuje vstříc cílové rovince. Nezbývá než doufat, že nejde pouze o zdání.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tvůrci Kingdom Come: Deliverance přibližují pokrok ve vývoji
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Lovecrossed   6x   rozirozi: Uklidni se dítě. Napsal jsem naprosto jasnou a podloženou kritiku. Že jsi ještě dítě, které není schopné akceptovat jiný (a podložený) názor od někoho jiného není můj problém. Pokud není schopný ty věci udělat, tak je neměl ani slibovat, ba dokonce je dávat jako "mety" na kickstarteru. Když od někoho vybírám na něco peníze, tak slibuji věci, co si minimálně 5x ověřím, jestli je jsem schopen splnít. A ne, že pár let na to, řeknu, že to je moc namáhavé a tudíž se mi to nechce dělat, nebo že je přidám později za další peníze, to je drzost nejvyššího kalibru. Až vyrosteš tak tyhle věci pochopíš a nebudeš vypadat jako kretén, co sám nadává do kreténů :) A řekni rodičum, ať ti vysvětlí, jak se chovat k druhým lidem. Všímám si, že by to dost dětí v posledních letech potřebovalo jako sůl. A Ubisoft alespoň nějaké hry vydává :DLovecrossedlovecrossed6222    11.12.2016 19:59 Lovecrossed

rozirozi: Uklidni se dítě. Napsal jsem naprosto jasnou a podloženou kritiku. Že jsi ještě dítě, které není schopné akceptovat jiný (a podložený) názor od někoho jiného není můj problém. Pokud není schopný ty věci udělat, tak je neměl ani slibovat, ba dokonce je dávat jako "mety" na kickstarteru. Když od někoho vybírám na něco peníze, tak slibuji věci, co si minimálně 5x ověřím, jestli je jsem schopen splnít. A ne, že pár let na to, řeknu, že to je moc namáhavé a tudíž se mi to nechce dělat, nebo že je přidám později za další peníze, to je drzost nejvyššího kalibru. Až vyrosteš tak tyhle věci pochopíš a nebudeš vypadat jako kretén, co sám nadává do kreténů :) A řekni rodičum, ať ti vysvětlí, jak se chovat k druhým lidem. Všímám si, že by to dost dětí v posledních letech potřebovalo jako sůl. A Ubisoft alespoň nějaké hry vydává :D

MORTHSIR   1x   Tohle dopadne vselijak. :DMORTHSIRmorthsir17268    11.12.2016 11:56 MORTHSIR

Tohle dopadne vselijak. :D

ElementGamer    Ze začátku se mi to moc nezdálo, ale je dobře, že to říká na rovinu bez omáčky okolo.ElementGamerelementgamer13999    10.12.2016 23:16 ElementGamer

Ze začátku se mi to moc nezdálo, ale je dobře, že to říká na rovinu bez omáčky okolo.

Mighty   3x   Dupej Vávro dupej. . a ať to stojí za to...Mightymighty28812    10.12.2016 13:45 Mighty

Dupej Vávro dupej. . a ať to stojí za to...

rozirozi   2x   Ty jsi fakt kreten, to není možný. Vavra se snaží byt maximálně upřímný, což už se jen tak nevidí a ty to ještě hejtujes. Bez si raději koupit něco od ubishitu, nic jiného si stejne nezasloužíš.rozirozirozirozi21339    10.12.2016 13:29 rozirozi

@ odpověď na komentář od Lovecrossed:Ty jsi fakt kreten, to není možný. Vavra se snaží byt maximálně upřímný, což už se jen tak nevidí a ty to ještě hejtujes. Bez si raději koupit něco od ubishitu, nic jiného si stejne nezasloužíš.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lovecrossed napsal:Hmm.... co mělo být v plné hře, přibude později pomocí PLACENÝCH! DLC, nebo tam nebude vůbec, výmluvy a ojeby .... začíná mi to připomínat Mafii 2. Taky plno keců kolik věci tam nebude a potom tam nebylo nic, kdy se vše přidávalo pomocí DLC. Pes je prý náročný, zajímavé, že v jiných hrách s tím problém není...ruším předobjednávku a koupím někdy ve slevě co vyjde nějaká gold edice (nebo jiná, kde bude rozkouskovaná hra v celku)

antiku   1x   Jen tak dál. Vypadá to nádherně. Česká hra s českým prostředím. S přenádhernou grafikou a krásně udělaným světem. Pokud příběh splní moje očekávání, bude to pro mě hra roku.
Tou ženskou jsi nejsem jistý jestli měla být v plné hře. Možná to bylo někde řečeno, ale dá se bránit tím, že po vybrání částky to pouze mělo být. A ti co podpořili to mají zadarmo. Co se týče psa, asi nechtěl, aby byl k ničemu jako kůň ve skyrimu. Navíc nevidím jeho využití. Jedno seknutí nebo jeden šíp a je po něm. Určitě tam psi nebudou nesmrtelní jako ve falloutu. A kovářství myslím ani nikde neukázali.
Lovecrossed: Aspoň mě tedy přijde, že se snaží a lepší říct to teď ve videu, než se omlouvat, až to vyjde. Někteří vývojáři se ani neomluví.
antikuantiku10022
    9.12.2016 18:37
antiku

Jen tak dál. Vypadá to nádherně. Česká hra s českým prostředím. S přenádhernou grafikou a krásně udělaným světem. Pokud příběh splní moje očekávání, bude to pro mě hra roku.
Tou ženskou jsi nejsem jistý jestli měla být v plné hře. Možná to bylo někde řečeno, ale dá se bránit tím, že po vybrání částky to pouze mělo být. A ti co podpořili to mají zadarmo. Co se týče psa, asi nechtěl, aby byl k ničemu jako kůň ve skyrimu. Navíc nevidím jeho využití. Jedno seknutí nebo jeden šíp a je po něm. Určitě tam psi nebudou nesmrtelní jako ve falloutu. A kovářství myslím ani nikde neukázali.
Lovecrossed: Aspoň mě tedy přijde, že se snaží a lepší říct to teď ve videu, než se omlouvat, až to vyjde. Někteří vývojáři se ani neomluví.

Corvus   1x   Tak já jsem si třeba zakoupil (přispěl) earl edition a s posunem, sloučením do jednoho dílu či vynecháním questů za ženskou linii nemám absolutně žádný problém. Ani ten nejmenší. A rozhodně si nepřipadám ani nasraný, ani že bych lhal ;-) Naopak se těším na nádherně zpracovanou sběratelku (jak je vidno z aktuálního deníčku) , 80 questů považuji za hodně solidní nálož (kde se nebudou opakovat triviální úkoly) , 16 km čtverčních? Sem s nimi. Jsem zatím spokojen a nelituji ani zlaťáku.Corvuscorvus13394    9.12.2016 17:13 Corvus

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Tak já jsem si třeba zakoupil (přispěl) earl edition a s posunem, sloučením do jednoho dílu či vynecháním questů za ženskou linii nemám absolutně žádný problém. Ani ten nejmenší. A rozhodně si nepřipadám ani nasraný, ani že bych lhal ;-) Naopak se těším na nádherně zpracovanou sběratelku (jak je vidno z aktuálního deníčku) , 80 questů považuji za hodně solidní nálož (kde se nebudou opakovat triviální úkoly) , 16 km čtverčních? Sem s nimi. Jsem zatím spokojen a nelituji ani zlaťáku.

Behavioralista napsal:Spíš nabobtnalo nasrání lidí co přispěli na vývoj. A kdo říká, že ne, tak lže a je nasraný ze všech nejvíc.

Behavioralista   3x   Spíš nabobtnalo nasrání lidí co přispěli na vývoj. A kdo říká, že ne, tak lže a je nasraný ze všech nejvíc.Behavioralistabehavioralista34565    9.12.2016 16:20 Behavioralista

Spíš nabobtnalo nasrání lidí co přispěli na vývoj. A kdo říká, že ne, tak lže a je nasraný ze všech nejvíc.

vegasss7771   2x   Moc Vávrovi fandím a přeji si z celé duše a srdíčka, aby se mu podařilo zopakovat takový úspěch jako s první Mafií. :-D :lol:vegasss7771vegasss7771209    9.12.2016 12:22 vegasss7771

Moc Vávrovi fandím a přeji si z celé duše a srdíčka, aby se mu podařilo zopakovat takový úspěch jako s první Mafií. :-D :lol:

Libu   2x   Psí společník je pro mě od dob prvního Fallouta srdcovka. Netvrdím, že hafana ve hrách vyžaduji, ale rozhodně mě přítomnost psího společníka vždy potěší. Je zajímavé, že v této hře z důvodů náročnosti nebude. Také mi přijde docela vtipné, že budeme hrát za kovářova synka co neovládá kovařinu. Zrovna kování mě, bůhví proč, ve Skyrimu děsně bavilo.Libulibu8858    9.12.2016 09:56 Libu

Psí společník je pro mě od dob prvního Fallouta srdcovka. Netvrdím, že hafana ve hrách vyžaduji, ale rozhodně mě přítomnost psího společníka vždy potěší. Je zajímavé, že v této hře z důvodů náročnosti nebude. Také mi přijde docela vtipné, že budeme hrát za kovářova synka co neovládá kovařinu. Zrovna kování mě, bůhví proč, ve Skyrimu děsně bavilo.

Lovecrossed   13x   Hmm.... co mělo být v plné hře, přibude později pomocí PLACENÝCH! DLC, nebo tam nebude vůbec, výmluvy a ojeby .... začíná mi to připomínat Mafii 2. Taky plno keců kolik věci tam nebude a potom tam nebylo nic, kdy se vše přidávalo pomocí DLC. Pes je prý náročný, zajímavé, že v jiných hrách s tím problém není...ruším předobjednávku a koupím někdy ve slevě co vyjde nějaká gold edice (nebo jiná, kde bude rozkouskovaná hra v celku)Lovecrossedlovecrossed6222    9.12.2016 00:48 Lovecrossed

Hmm.... co mělo být v plné hře, přibude později pomocí PLACENÝCH! DLC, nebo tam nebude vůbec, výmluvy a ojeby .... začíná mi to připomínat Mafii 2. Taky plno keců kolik věci tam nebude a potom tam nebylo nic, kdy se vše přidávalo pomocí DLC. Pes je prý náročný, zajímavé, že v jiných hrách s tím problém není...ruším předobjednávku a koupím někdy ve slevě co vyjde nějaká gold edice (nebo jiná, kde bude rozkouskovaná hra v celku)

CzePavel99    Držím palce :thumbup:CzePavel99czepavel9911259    8.12.2016 23:13 CzePavel99

Držím palce :thumbup:

Monkeyskunk    No to ano a já se právě ptal, jestli to původní je myšleno na rozhlohu prvního aktu nebo rozlohu všech 3 aktů dohromady :-)Monkeyskunkmonkeyskunk6143    8.12.2016 23:09 Monkeyskunk

@ odpověď na komentář od Corvus:No to ano a já se právě ptal, jestli to původní je myšleno na rozhlohu prvního aktu nebo rozlohu všech 3 aktů dohromady :-)

Corvus napsal:V novince je napsáno, že měla původně mít 9 a nyní má 16 kilometrů čtverečních...

Draper    Už se těším :-)Draperdraper18948    8.12.2016 22:42 Draper

Už se těším :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Le Magnifique    MORTHSIR: Ano i to umí... a možná proto vytváří hry, které tak trochu vyčnívají z řady ;-)Le Magnifiquele-magnifique12489    8.12.2016 22:11 Le Magnifique

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:MORTHSIR: Ano i to umí... a možná proto vytváří hry, které tak trochu vyčnívají z řady ;-)

MORTHSIR napsal:Le Magnifique: Jako jo, je fakt, ze mistr Vavra umi...napr. schazovat ostatni hry, to mu jde na jednicku s hvezdickou. Lol

cernejstri1    Si trapnej kamo ;-)cernejstri1cernejstri158870    8.12.2016 22:00 cernejstri1

@ odpověď na komentář od Olisek:Si trapnej kamo ;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Olisek napsal:Ehm. To je nějaký gangsta slang nebo to má být čeština? Protože já řeči tvého kmene nerozumět. :shock:

Geralt z Rivie    Já jim fandím, aspoň tu bude zas něco nového. :)Geralt z Riviegeralt-z-rivie17274    8.12.2016 21:44 Geralt z Rivie

Já jim fandím, aspoň tu bude zas něco nového. :)

rocketbg    Ten pokrok je tam vidět. A je obrovský (od vydání Bety) .rocketbgrocketbg38351    8.12.2016 21:43 rocketbg

Ten pokrok je tam vidět. A je obrovský (od vydání Bety) .

carhrozny   1x   Keď už je to vo fáze alfa verzia tak tú hru mohol pokojne aj vydať. Však to tak už dávno robia aj ostatní. Vyjde hra plná bugov a komunita to postupne otestuje a bugy sa opravia. No nie ? :-Dcarhroznycarhrozny27972    8.12.2016 21:35 carhrozny

Keď už je to vo fáze alfa verzia tak tú hru mohol pokojne aj vydať. Však to tak už dávno robia aj ostatní. Vyjde hra plná bugov a komunita to postupne otestuje a bugy sa opravia. No nie ? :-D

Virus   1x   Tak poslouchá se to hezky. Že dají něžnému pohlaví dodatečně veškeré věci s ženskou postavou spjaty do hry formou DLC je fajn. Ale dal bych to zdarma pro všechny a to bych pak udělal i s tou kovařinou, protože s tou bych si ve hře rád zablbnul. :-) Nejsem žádnej umělec ale práci s kovem a dřevem mám rád. A rozhodně radši ve hře to, než vaření kašiček v alchymii. :-D Škoda tedy té kovařiny. Psa ale oželím. Jinak se stále modlím za to, aby to byla dobrá hra a já si ji pak budu moct koupit. Tak uvidíme příští rok. ;-)

P. S. Hudba ke hře zní libově. :thumbup:
Virusvirus7406
    8.12.2016 21:34
Virus

Tak poslouchá se to hezky. Že dají něžnému pohlaví dodatečně veškeré věci s ženskou postavou spjaty do hry formou DLC je fajn. Ale dal bych to zdarma pro všechny a to bych pak udělal i s tou kovařinou, protože s tou bych si ve hře rád zablbnul. :-) Nejsem žádnej umělec ale práci s kovem a dřevem mám rád. A rozhodně radši ve hře to, než vaření kašiček v alchymii. :-D Škoda tedy té kovařiny. Psa ale oželím. Jinak se stále modlím za to, aby to byla dobrá hra a já si ji pak budu moct koupit. Tak uvidíme příští rok. ;-)

P. S. Hudba ke hře zní libově. :thumbup:

Arvaer   2x   Držíme palce , Dane...Arvaerarvaer12708    8.12.2016 21:22 Arvaer

Držíme palce , Dane...

Mrkrikajs    Koukám, že tu zase vichni řeší dabing. No. . poslouchejte pořádně tohle video: [ odkaz ] Pro upozornění: Bylo již řečeno WH, že ony věty byly nahrány POUZE pro účely tohoto videa, avšak... třeba vám to dá alespoň falešnou naději, když už nic jiného. ;-)Mrkrikajsmrkrikajs14559    8.12.2016 21:18 Mrkrikajs

Koukám, že tu zase vichni řeší dabing. No. . poslouchejte pořádně tohle video: [ odkaz ] Pro upozornění: Bylo již řečeno WH, že ony věty byly nahrány POUZE pro účely tohoto videa, avšak... třeba vám to dá alespoň falešnou naději, když už nic jiného. ;-)

Olisek   13x   Ehm. To je nějaký gangsta slang nebo to má být čeština? Protože já řeči tvého kmene nerozumět. :shock:Olisekolisek8974    8.12.2016 20:47 Olisek

@ odpověď na komentář od cernejstri1:Ehm. To je nějaký gangsta slang nebo to má být čeština? Protože já řeči tvého kmene nerozumět. :shock:

cernejstri1 napsal:NO TA HRA JE TAK DLOUHO VÝVOJI ZE SE MI TA HRA ŇÁK SPROTIVILA A UZ SE NA NI NETESIM :-D

Corvus   6x   Tvou věšteckou kouli prodávají kde?Corvuscorvus13394    8.12.2016 20:45 Corvus

@ odpověď na komentář od scobra:Tvou věšteckou kouli prodávají kde?

scobra napsal:Když se jednička nepovede, tak už žádná dvojka nebude. Vávrovi pak už nikdo nepujčí, jejich interní cokoliv si bude moct strčit za klobouk a bude se moct jít konečně na plno věnovat politickému aktivismu. To mu jde stejně líp.

Nějak mi není jasné, v jaké fázi teda hra je. Jestli je ve fázi interní alfy, pak to znamená, že mají pořád ještě hotové jen základní mechanismy.

Pokud mají hru hotovou téměř komplet, je ve fázi interní bety, ne alfy. Navíc beta už byla, ne?

scobra   2x   Když se jednička nepovede, tak už žádná dvojka nebude. Vávrovi pak už nikdo nepujčí, jejich interní cokoliv si bude moct strčit za klobouk a bude se moct jít konečně na plno věnovat politickému aktivismu. To mu jde stejně líp.

Nějak mi není jasné, v jaké fázi teda hra je. Jestli je ve fázi interní alfy, pak to znamená, že mají pořád ještě hotové jen základní mechanismy.

Pokud mají hru hotovou téměř komplet, je ve fázi interní bety, ne alfy. Navíc beta už byla, ne?
scobrascobra2949
    8.12.2016 20:38
scobra

@ odpověď na komentář od Corvus:Když se jednička nepovede, tak už žádná dvojka nebude. Vávrovi pak už nikdo nepujčí, jejich interní cokoliv si bude moct strčit za klobouk a bude se moct jít konečně na plno věnovat politickému aktivismu. To mu jde stejně líp.

Nějak mi není jasné, v jaké fázi teda hra je. Jestli je ve fázi interní alfy, pak to znamená, že mají pořád ještě hotové jen základní mechanismy.

Pokud mají hru hotovou téměř komplet, je ve fázi interní bety, ne alfy. Navíc beta už byla, ne?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Jinak 16 čtverečních kilometrů + 80 questů? Paráda! Stejně jako stmelení hry do jednoho kusu. A zakončím to optimisticky: pokud se jednička nepovede, lépe napsáno NESPLNÍ obrovská očekávání, která si (logicky) naložila na hřbet, tak pořád je zde jedna obrovská výhoda: Vávra a spol. vyvinuly takových interních (a vychytaných) nástrojů, aplikací a všelijakých vychytávek, že druhý díl (respektive) jiné hry z jejich studia, by měly být mnohem vymakanější a hlavně ten vývoj bude mnohem, mnohem snadnější, protože už budou mít v ruce všechny tyhle berličky a dostatek času. Čili není třeba všechno hejtit jako prase. (když to k něčemu přirovnám, tak třeba Watch_Dogs 1 VS WD 2) .

antiku   1x   Shazovat? Já v mnoha případech souhlasím. Každý ale nemusí.antikuantiku10022    8.12.2016 20:37 antiku

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Shazovat? Já v mnoha případech souhlasím. Každý ale nemusí.

MORTHSIR napsal:Le Magnifique: Jako jo, je fakt, ze mistr Vavra umi...napr. schazovat ostatni hry, to mu jde na jednicku s hvezdickou. Lol

cernejstri1    NO TA HRA JE TAK DLOUHO VÝVOJI ZE SE MI TA HRA ŇÁK SPROTIVILA A UZ SE NA NI NETESIM :-Dcernejstri1cernejstri158870    8.12.2016 20:30 cernejstri1

NO TA HRA JE TAK DLOUHO VÝVOJI ZE SE MI TA HRA ŇÁK SPROTIVILA A UZ SE NA NI NETESIM :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

23cicer   1x   bůh domluvil. . amen ( (:
jako vždy kupa pr keců, ukázky večerní oblohy, kbelík na pivko a spešl mince vysoustružený na céencéčku. . kdo umí, ten umí. . wow. . nesnáším tyhle pseudo výtvarníky, kteří se snažej formou napodobit něco šestset let starýho (ale tak dobře, mohli by krabicovku ještě před expedicí prohodit digitálním vohněm, at z toho má kupující věrohodnej fíling)
23cicer23cicer7279
    8.12.2016 20:19
23cicer

bůh domluvil. . amen ( (:
jako vždy kupa pr keců, ukázky večerní oblohy, kbelík na pivko a spešl mince vysoustružený na céencéčku. . kdo umí, ten umí. . wow. . nesnáším tyhle pseudo výtvarníky, kteří se snažej formou napodobit něco šestset let starýho (ale tak dobře, mohli by krabicovku ještě před expedicí prohodit digitálním vohněm, at z toho má kupující věrohodnej fíling)Komentář byl autorem naposledy upraven 8.12.2016 20:27

Původní verze před úpravami:bůh domluvil. . amen ( (:
jako vždy kupa pr keců, ukázky večerní oblohy, kbelík na pivko a spešl mince vysoustružený na cncecku. . kdo umí, ten umí. . wow

predator.cz   4x   To jsem teda zvědaví s tím dabingem . Když je hra dobrá, prodá se , nemusí se líst americe do prd*ele . Jinak podpořím až bude dabing jistej :-) .predator.czpredatorcz8820    8.12.2016 20:12 predator.cz

To jsem teda zvědaví s tím dabingem . Když je hra dobrá, prodá se , nemusí se líst americe do prd*ele . Jinak podpořím až bude dabing jistej :-) .

ondra 865   9x   Férový přístup, tak se mi to líbí. Na rovinu řeknou co tam bude a co ne, co se jim rozesralo, co jim funguje. .ondra 865ondra-8651041    8.12.2016 19:58 ondra 865

Férový přístup, tak se mi to líbí. Na rovinu řeknou co tam bude a co ne, co se jim rozesralo, co jim funguje. .

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole