Uživatel nepřihlášen
   

Veřejná beta Ghost Recon Wildlands už 23. února

Čtvrtek 16.2.2017 18:52 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: Tisková zpráva Novinka

V pondělí si můžete betu předběžně stáhnout.

Společnost Ubisoft oznámila datum, kdy si všichni zájemci budou moci vyzkoušet připravovanou akci Ghost Recon Wildlands. Pokud jste se nedostali do nedávného uzavřeného testování, případně si chcete znovu zahrát, tak možnost budete mít už hodně brzy.

Veřejná beta Ghost Recon Wildlands začne 23. února a potrvá do 27. února, v obou případech přesně v poledne. Předběžné stažení bude k dispozici od 20. února na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Veřejná beta zahrne provincii Itacua z předchozího testování + novou oblast pojmenovanou Montuyoc. Podle všeho jde o zasněženou provincii, nachází se v regionu Altiplano, kde se místní obyvatelé zaměřují na chov lam a pěstují ječmen. V tomto regionu jsou těžké životní podmínky, městečka propojuje jen několik silnic. Těšit se můžete na velkou nepřátelskou základnu s nejmodernějšími a nejlepšími zbraněmi, tanky, minomety a protiletadlových střel. Očekáváme nové mise, vedlejší úkoly a další zbraně. Opět platí, že hrát budete moci sami, případně s dalšími třemi kamarády či jinými třemi hráči.

Pro všechny případy přikládáme ještě minimální a doporučené hardwarové požadavky.

Minimální požadavky

Procesor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz nebo AMD FX-4320 @ 4
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660/GTX 750Ti/GTX 950/GTX 1050 nebo AMD HD 7870/R9 270X/R9 370X/RX 460 (2GB VRAM s Shader Model 5.0)
Operační paměť: 6 GB
Rozlišení: 720p
Nastavení grafiky: Nízké

Doporučené požadavky

Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4 GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 970/GTX 1060 nebo AMD R9 290X/R9 390/RX 480 (4GB VRAM se Shader Model 5.0)
Operační paměť: 8 GB
Rozlišení: 1080p
Nastavení grafiky: Vysoké

Neměnné požadavky

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (pouze 64-bit)
Místo na disku: 50 GB
Zvuk: kompatibilní s nejnovějšími ovladači DirectX
Periferie: kompatibilní klávesnice a myš s Windows, případně volitelný gamepad

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Související novinky
 
V Ghost Recon: Wildlands se brzy objeví krabice s výbavou

V Ghost Recon: Wildlands se brzy objeví krabice s výbavou

Středa 24.1.2018 14:30 - V krabicích nazvaných Battle Crates však nebude nic, co má dopad na hratelnost nebo postup hráče. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One
V Ghost Recon: Wildlands dnes odstartuje lov na Predátora

V Ghost Recon: Wildlands dnes odstartuje lov na Predátora

Čtvrtek 14.12.2017 10:58 - Můžete se ho pokusit ulovit na vlastní pěst nebo v týmu s dalšími třemi hráči. Přečíst celý článek »

23 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Ve čtvrtek druhá expanze PvP módu Ghost Recon: Wildlands

Ve čtvrtek druhá expanze PvP módu Ghost Recon: Wildlands

Pondělí 11.12.2017 12:00 - Jungle Storm update je druhou hlavní, bezplatnou expanzí PvP módu. Co přinese? Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Veřejná beta Ghost Recon Wildlands už 23. února
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
skylines    Tak to je super. To jsou dobré zprávy. . Díky. :thumbup:skylinesskylines11568    26.2.2017 12:57 skylines

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak to je super. To jsou dobré zprávy. . Díky. :thumbup:

Corvus napsal:Hraju betu. Včera jsem tomu dal asi 2 hodinky, což je na tak rozsáhlou oblast minimum a zatím jsem dělal tyto věci: Řídil jsem helikoptéru, X různých vozidel, letadlo, motorky. Dále jsem: získával všechny možné informace, nafocoval materiály, vyslýchal poskoky kartelu, abych dostal informaci vedoucí např. k zásobám či jiným věcem, osvobozoval jsem rukojmí, šel jsem po transportu zásob, kradl jsem letadlo a přistával s ním na políčku plném krav :-) , označoval zásoby pro rebely, dopravoval rukojmí na místo určení, osvobozoval jsem vesničky, se svým týmem si na nejtěžší obtížnost luxusně podal outpost plný nepřátel (dokonalá spolupráce se synchronizovanou střelbou) , dále jsem sbíral collectibles (např. drsné audionahrávky, info o Bolívii, medaile) , v "rpg" stromu vylepšoval drona, v craftingu tunil rozebíratelné zbraně... Podotýkám, že jsem aktuální betě dal dvě hodinky... a ani omylem si nemyslím, že bych vyzkoušel ve hře vše... Přehodnotil jsem svůj postoj z "lepší průměr" na "dost solidní zábava" a 7. března čekám pošťáka s balíkem :-) Asi tak. A věřím, že v koopu to bude ještě o 50% lepší :-)

Miky člen redakce    Tak problém s NAT vyřešen - veřejná IP adresa.Mikymiky3    26.2.2017 12:20 Miky

Tak problém s NAT vyřešen - veřejná IP adresa.

Corvus   3x   Hraju betu. Včera jsem tomu dal asi 2 hodinky, což je na tak rozsáhlou oblast minimum a zatím jsem dělal tyto věci: Řídil jsem helikoptéru, X různých vozidel, letadlo, motorky. Dále jsem: získával všechny možné informace, nafocoval materiály, vyslýchal poskoky kartelu, abych dostal informaci vedoucí např. k zásobám či jiným věcem, osvobozoval jsem rukojmí, šel jsem po transportu zásob, kradl jsem letadlo a přistával s ním na políčku plném krav :-) , označoval zásoby pro rebely, dopravoval rukojmí na místo určení, osvobozoval jsem vesničky, se svým týmem si na nejtěžší obtížnost luxusně podal outpost plný nepřátel (dokonalá spolupráce se synchronizovanou střelbou) , dále jsem sbíral collectibles (např. drsné audionahrávky, info o Bolívii, medaile) , v "rpg" stromu vylepšoval drona, v craftingu tunil rozebíratelné zbraně... Podotýkám, že jsem aktuální betě dal dvě hodinky... a ani omylem si nemyslím, že bych vyzkoušel ve hře vše... Přehodnotil jsem svůj postoj z "lepší průměr" na "dost solidní zábava" a 7. března čekám pošťáka s balíkem :-) Asi tak. A věřím, že v koopu to bude ještě o 50% lepší :-)Corvuscorvus13394    26.2.2017 12:07 Corvus

@ odpověď na komentář od skylines:Hraju betu. Včera jsem tomu dal asi 2 hodinky, což je na tak rozsáhlou oblast minimum a zatím jsem dělal tyto věci: Řídil jsem helikoptéru, X různých vozidel, letadlo, motorky. Dále jsem: získával všechny možné informace, nafocoval materiály, vyslýchal poskoky kartelu, abych dostal informaci vedoucí např. k zásobám či jiným věcem, osvobozoval jsem rukojmí, šel jsem po transportu zásob, kradl jsem letadlo a přistával s ním na políčku plném krav :-) , označoval zásoby pro rebely, dopravoval rukojmí na místo určení, osvobozoval jsem vesničky, se svým týmem si na nejtěžší obtížnost luxusně podal outpost plný nepřátel (dokonalá spolupráce se synchronizovanou střelbou) , dále jsem sbíral collectibles (např. drsné audionahrávky, info o Bolívii, medaile) , v "rpg" stromu vylepšoval drona, v craftingu tunil rozebíratelné zbraně... Podotýkám, že jsem aktuální betě dal dvě hodinky... a ani omylem si nemyslím, že bych vyzkoušel ve hře vše... Přehodnotil jsem svůj postoj z "lepší průměr" na "dost solidní zábava" a 7. března čekám pošťáka s balíkem :-) Asi tak. A věřím, že v koopu to bude ještě o 50% lepší :-)

skylines napsal:Tak to není moc pravda. To záleží na misích. Tady moc toho prostoru není ale aby se z toho nestalo jen vystřílení outpostů jak ve farcry3. Prostě nějakou diverzitu - občas vystřílet, jindy ukrást informace, sabotovat přepravu, atentáty, unášení, likvidace zdrojů/fabrik, hledání skrýší, sledovačky a podobně. Jde tam toho udělat hodně. Síť velitelů a pěšáků je to docela velká ale aby se to taky nějak hrálo a né jak mafia 3 pořád dokola to samé, popojedeš do jiné oblasti a děláš to znovu.

Marcus    Zkoušel jsem si hrát s nastavením sítě kvůli multiplayreru sprinter cellu, ale úplně zbytečně. Neznám jinou společnost u které bych měl takový problémy s hraním mp, jako UBI, tečka. Pokud ty a tvoji kámoši s tím problém nemáte, tak buď rád. Nic to ale nemění na tom, že tohle je chyba Ubisoftu. To je jako by sis koupil nový auto a po pár kilometrech začalo zlobit. Čí to je chyba? Tvoje nebo výrobce?Marcusmarcus8    26.2.2017 08:06 Marcus

@ odpověď na komentář od Semuel:Zkoušel jsem si hrát s nastavením sítě kvůli multiplayreru sprinter cellu, ale úplně zbytečně. Neznám jinou společnost u které bych měl takový problémy s hraním mp, jako UBI, tečka. Pokud ty a tvoji kámoši s tím problém nemáte, tak buď rád. Nic to ale nemění na tom, že tohle je chyba Ubisoftu. To je jako by sis koupil nový auto a po pár kilometrech začalo zlobit. Čí to je chyba? Tvoje nebo výrobce?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel napsal:A to je tvůj omyl Ubisoft nemá problém se servry to ty máš nesprávně nastavenou síť.
"PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! " Jasně nač si osvojovat nové dovednosti.... Hloupý lidi že se sebevzdělávají... Nevím jak ty ale mě nestačí to co mě naučili ve škole každý den se učím další věci co mě zajímají nebo se mi můžou hodit.

skylines    Tak to není moc pravda. To záleží na misích. Tady moc toho prostoru není ale aby se z toho nestalo jen vystřílení outpostů jak ve farcry3. Prostě nějakou diverzitu - občas vystřílet, jindy ukrást informace, sabotovat přepravu, atentáty, unášení, likvidace zdrojů/fabrik, hledání skrýší, sledovačky a podobně. Jde tam toho udělat hodně. Síť velitelů a pěšáků je to docela velká ale aby se to taky nějak hrálo a né jak mafia 3 pořád dokola to samé, popojedeš do jiné oblasti a děláš to znovu.skylinesskylines11568    26.2.2017 00:55 skylines

@ odpověď na komentář od Chesse:Tak to není moc pravda. To záleží na misích. Tady moc toho prostoru není ale aby se z toho nestalo jen vystřílení outpostů jak ve farcry3. Prostě nějakou diverzitu - občas vystřílet, jindy ukrást informace, sabotovat přepravu, atentáty, unášení, likvidace zdrojů/fabrik, hledání skrýší, sledovačky a podobně. Jde tam toho udělat hodně. Síť velitelů a pěšáků je to docela velká ale aby se to taky nějak hrálo a né jak mafia 3 pořád dokola to samé, popojedeš do jiné oblasti a děláš to znovu.

Chesse napsal:Stereotypni je kazda hra... Navic by me zajimalo jaky mise by sis predstavoval, ze plni takoveto komandu, kdyz dostane za ukol zneskodnit celiu infrastrukturu kartelu.

Chesse    Stereotypni je kazda hra... Navic by me zajimalo jaky mise by sis predstavoval, ze plni takoveto komandu, kdyz dostane za ukol zneskodnit celiu infrastrukturu kartelu.Chessechesse22383    26.2.2017 00:24 Chesse

@ odpověď na komentář od skylines:Stereotypni je kazda hra... Navic by me zajimalo jaky mise by sis predstavoval, ze plni takoveto komandu, kdyz dostane za ukol zneskodnit celiu infrastrukturu kartelu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

skylines napsal:Hra se mi moc líbí. Nečekal jsem od toho nic. Vůbec jsme to nesledoval ale když to vyskočilo na steamu tak tři kliknutí mě nic nestáli a vyplatilo se. Uvidíme jak to bude stereotypní což myslím že asi hodně. Takový měl být division. :D

skylines    Hra se mi moc líbí. Nečekal jsem od toho nic. Vůbec jsme to nesledoval ale když to vyskočilo na steamu tak tři kliknutí mě nic nestáli a vyplatilo se. Uvidíme jak to bude stereotypní což myslím že asi hodně. Takový měl být division. :Dskylinesskylines11568    26.2.2017 00:03 skylines

Hra se mi moc líbí. Nečekal jsem od toho nic. Vůbec jsme to nesledoval ale když to vyskočilo na steamu tak tři kliknutí mě nic nestáli a vyplatilo se. Uvidíme jak to bude stereotypní což myslím že asi hodně. Takový měl být division. :D

Atramil    Já měl zpočátku strict NAT, pak jsem si akorát v Routeru odklikl povolení UPnP a od té doby mám open NAT a všechno jede naprosto v pohodě. Jinak doufám, že už se dneska k betě dostanu, přestavba PC se včera značně protáhla :DAtramilatramil32691    25.2.2017 10:33 Atramil

Já měl zpočátku strict NAT, pak jsem si akorát v Routeru odklikl povolení UPnP a od té doby mám open NAT a všechno jede naprosto v pohodě. Jinak doufám, že už se dneska k betě dostanu, přestavba PC se včera značně protáhla :D

Miky člen redakce    S nastavením routeru si hrál můj kamarád, který se tím živí, několik hodin a prostě nic. Co se poskytovatele týče, tak někteří na vybranou nemají.Mikymiky3    25.2.2017 10:27 Miky

@ odpověď na komentář od Semuel:S nastavením routeru si hrál můj kamarád, který se tím živí, několik hodin a prostě nic. Co se poskytovatele týče, tak někteří na vybranou nemají.

Semuel napsal:Jo ono taky záleží na prividerovi a modemu ale i to se dá ovlivnit.

Semuel    Jo ono taky záleží na prividerovi a modemu ale i to se dá ovlivnit.Semuelsemuel7507    25.2.2017 10:14 Semuel

@ odpověď na komentář od Miky:Jo ono taky záleží na prividerovi a modemu ale i to se dá ovlivnit.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Jako mě tohle taky štve, na PS4 mám NAT 2, ale ve hře striktní NAT. S nastavením jsem si hrál hodiny, dal tam porty Ubisoftu a stejně to nepomohlo.

Zlobo    Já mám v PS4 NAT2 a ve hrách open. Nevím proč ale je to tak.Zlobozlobo11281    25.2.2017 10:10 Zlobo

@ odpověď na komentář od Miky:Já mám v PS4 NAT2 a ve hrách open. Nevím proč ale je to tak.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Jako mě tohle taky štve, na PS4 mám NAT 2, ale ve hře striktní NAT. S nastavením jsem si hrál hodiny, dal tam porty Ubisoftu a stejně to nepomohlo.

Miky člen redakce    Jako mě tohle taky štve, na PS4 mám NAT 2, ale ve hře striktní NAT. S nastavením jsem si hrál hodiny, dal tam porty Ubisoftu a stejně to nepomohlo.Mikymiky3    25.2.2017 10:08 Miky

@ odpověď na komentář od Semuel:Jako mě tohle taky štve, na PS4 mám NAT 2, ale ve hře striktní NAT. S nastavením jsem si hrál hodiny, dal tam porty Ubisoftu a stejně to nepomohlo.

Semuel napsal:A to je tvůj omyl Ubisoft nemá problém se servry to ty máš nesprávně nastavenou síť.
"PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! " Jasně nač si osvojovat nové dovednosti.... Hloupý lidi že se sebevzdělávají... Nevím jak ty ale mě nestačí to co mě naučili ve škole každý den se učím další věci co mě zajímají nebo se mi můžou hodit.

Zlobo    Ono to ale není jen u ubi. Že si máš nakonfigurovat síť kvůli hraní her má na stránkách jak Xbox tak PS. Má tam i přesně důvody a postupy, a vážně to není jen kvůli hrám od Ubisoftu.Zlobozlobo11281    25.2.2017 10:01 Zlobo

@ odpověď na komentář od Marcus:Ono to ale není jen u ubi. Že si máš nakonfigurovat síť kvůli hraní her má na stránkách jak Xbox tak PS. Má tam i přesně důvody a postupy, a vážně to není jen kvůli hrám od Ubisoftu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Marcus napsal:Ubisoft má problémy se servery = můj problém? Ty jsi asi mimo, viď?

Semuel    A to je tvůj omyl Ubisoft nemá problém se servry to ty máš nesprávně nastavenou síť.
"PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! " Jasně nač si osvojovat nové dovednosti.... Hloupý lidi že se sebevzdělávají... Nevím jak ty ale mě nestačí to co mě naučili ve škole každý den se učím další věci co mě zajímají nebo se mi můžou hodit.
Semuelsemuel7507
    25.2.2017 09:36
Semuel

@ odpověď na komentář od Marcus:A to je tvůj omyl Ubisoft nemá problém se servry to ty máš nesprávně nastavenou síť.
"PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! " Jasně nač si osvojovat nové dovednosti.... Hloupý lidi že se sebevzdělávají... Nevím jak ty ale mě nestačí to co mě naučili ve škole každý den se učím další věci co mě zajímají nebo se mi můžou hodit.

Marcus napsal:Ubisoft má problémy se servery = můj problém? Ty jsi asi mimo, viď?

Marcus    Ubisoft má problémy se servery = můj problém? Ty jsi asi mimo, viď?Marcusmarcus8    25.2.2017 08:36 Marcus

@ odpověď na komentář od Chesse:Ubisoft má problémy se servery = můj problém? Ty jsi asi mimo, viď?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Chesse napsal:Ubisoft nema na starost tvoji sit... tak jak ti to asi muze nastavit hmm?

Chesse    Ubisoft nema na starost tvoji sit... tak jak ti to asi muze nastavit hmm?Chessechesse22383    25.2.2017 01:48 Chesse

@ odpověď na komentář od Marcus:Ubisoft nema na starost tvoji sit... tak jak ti to asi muze nastavit hmm?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Marcus napsal:PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! :D

To snad je starost UBI, ne moje.

Marcus    PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! :D

To snad je starost UBI, ne moje.
Marcusmarcus8
    24.2.2017 23:20
Marcus

@ odpověď na komentář od Semuel:PROČ BYCH SI PROBOHA MĚL KONFIGUROVAT SÍŤ? ! :D

To snad je starost UBI, ne moje.

Semuel napsal:Myslíš ty plačky co mají problém u každé hry? ! Aha opravdu relevantní report.... . Říkám to tu furt PC master race a neumí si konfigurovat síť.... místo postů na fóra atd. by si měli dát přes hubu!

Lootmaster    Už se jde připojit , ale bohužel hrát s přáteli nejde takže si zase nezahrajeme :( ... jinak za mě celkem dobrý líbí se mi to .
Semuel: Chápu , že to je stress test :D , ale zatím nehratelný snad to rozhýbou a konečně si to zahrajeme.
Lootmasterlootmaster5989
    24.2.2017 20:31
Lootmaster

Už se jde připojit , ale bohužel hrát s přáteli nejde takže si zase nezahrajeme :( ... jinak za mě celkem dobrý líbí se mi to .
Semuel: Chápu , že to je stress test :D , ale zatím nehratelný snad to rozhýbou a konečně si to zahrajeme.

Zbrojovak    Sice nevim kdo nebo co je pc master race, ale necham te pritom, ses ostatne ubisoft ovce a ses nato hrdy:-)Zbrojovakzbrojovak53649    24.2.2017 19:45 Zbrojovak

@ odpověď na komentář od Semuel:Sice nevim kdo nebo co je pc master race, ale necham te pritom, ses ostatne ubisoft ovce a ses nato hrdy:-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel napsal:Myslíš ty plačky co mají problém u každé hry? ! Aha opravdu relevantní report.... . Říkám to tu furt PC master race a neumí si konfigurovat síť.... místo postů na fóra atd. by si měli dát přes hubu!

Semuel   1x   Myslíš ty plačky co mají problém u každé hry? ! Aha opravdu relevantní report.... . Říkám to tu furt PC master race a neumí si konfigurovat síť.... místo postů na fóra atd. by si měli dát přes hubu!Semuelsemuel7507    24.2.2017 19:37 Semuel

@ odpověď na komentář od Zbrojovak:Myslíš ty plačky co mají problém u každé hry? ! Aha opravdu relevantní report.... . Říkám to tu furt PC master race a neumí si konfigurovat síť.... místo postů na fóra atd. by si měli dát přes hubu!

Zbrojovak napsal:Ve for honor nejsou problemy... aha a co plny fora stiznosti hracu

Zbrojovak    Ve for honor nejsou problemy... aha a co plny fora stiznosti hracuZbrojovakzbrojovak53649    24.2.2017 18:39 Zbrojovak

@ odpověď na komentář od Semuel:Ve for honor nejsou problemy... aha a co plny fora stiznosti hracuKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel napsal:Servy padali včera k večeru všem.... Překvapuje tě to? Mě ne když je to zadarmo tak logicky i hater si to zkusí aby měl argument "já to hrál"... Až hra bude venku nebude problém jako v R6 nebo For Honor (v obou případech v Open betě sevry padali jak opilec na cestě domů) .

Semuel    Servy padali včera k večeru všem.... Překvapuje tě to? Mě ne když je to zadarmo tak logicky i hater si to zkusí aby měl argument "já to hrál"... Až hra bude venku nebude problém jako v R6 nebo For Honor (v obou případech v Open betě sevry padali jak opilec na cestě domů) .Semuelsemuel7507    24.2.2017 18:35 Semuel

@ odpověď na komentář od Marcus:Servy padali včera k večeru všem.... Překvapuje tě to? Mě ne když je to zadarmo tak logicky i hater si to zkusí aby měl argument "já to hrál"... Až hra bude venku nebude problém jako v R6 nebo For Honor (v obou případech v Open betě sevry padali jak opilec na cestě domů) .

Marcus napsal:No u mě chyba nebude... Na Redditu je na tuhle chybu celý téma a s ničím jiným problémy nemám. Jen s hrama od Ubisoftu.

Marcus    No u mě chyba nebude... Na Redditu je na tuhle chybu celý téma a s ničím jiným problémy nemám. Jen s hrama od Ubisoftu.Marcusmarcus8    24.2.2017 13:16 Marcus

@ odpověď na komentář od Zlobo:No u mě chyba nebude... Na Redditu je na tuhle chybu celý téma a s ničím jiným problémy nemám. Jen s hrama od Ubisoftu.

Zlobo napsal:Já na psku taky bez jediného problému, NAT moderate a nikdy jsem žádný problém s Ubi servery neměl, ani u R6 tak nevím kde je chyba.

Corvus   1x   Zlobo/Mighty: Super!Corvuscorvus13394    24.2.2017 12:25 Corvus

@ odpověď na komentář od Zlobo:Zlobo/Mighty: Super!

Zlobo napsal:Druhá oblast má plné lebky, všude jsou helikoptéry unidadu a raketové baterie země-vzduch a všude jsou nějací vojáci. Ale máš tam 3 nové zbraně tak je zase změna.

Zlobo   1x   Druhá oblast má plné lebky, všude jsou helikoptéry unidadu a raketové baterie země-vzduch a všude jsou nějací vojáci. Ale máš tam 3 nové zbraně tak je zase změna.Zlobozlobo11281    24.2.2017 10:22 Zlobo

@ odpověď na komentář od Corvus:Druhá oblast má plné lebky, všude jsou helikoptéry unidadu a raketové baterie země-vzduch a všude jsou nějací vojáci. Ale máš tam 3 nové zbraně tak je zase změna.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Mě jela uzavřená beta poměrně obstojně (na mé PC) s doskakováním/dokreslováním čehokoliv jsem neměl problém. Takže jsem zvědavý jak dopadla tato beta :-) Včera jsem se k tomu jiýž bohužel nedostal, ale dnes Wildlands prověřím.

Jak je to s obtížností? V uzavřené betě to byla oblast s jednou lebkou z pěti... čili i na nejtěžší obtížnost vybranou v menu hry, šlo projít všechno s prstem v nose...

Mighty   1x   Laddysu, mazej už domu :D

Corvus: Obtížnost - super - já jsem spokojen. AI jsou drsnější, pěkně pročesávají okolí ... se zvyšující obtížností vydržíte méně zásahů... takže už se člověk snaží aby šel trochu tišeji, kosil jen ty nepřátele, kteří nejsou v dohledu zbývajících stráží.
Doskakování textur, pouze při vyšším nastavení, nejvíc viditelné na "teselovaném" bahně u jezera. Stahuji nové ovladače, uvidíme co to provede.
Mightymighty28812
    24.2.2017 10:11
Mighty

Laddysu, mazej už domu :D

Corvus: Obtížnost - super - já jsem spokojen. AI jsou drsnější, pěkně pročesávají okolí ... se zvyšující obtížností vydržíte méně zásahů... takže už se člověk snaží aby šel trochu tišeji, kosil jen ty nepřátele, kteří nejsou v dohledu zbývajících stráží.
Doskakování textur, pouze při vyšším nastavení, nejvíc viditelné na "teselovaném" bahně u jezera. Stahuji nové ovladače, uvidíme co to provede.

Corvus    A propos, co je to ten omílaný NAT? Předtím jsem si nikdy nevšiml, že by se to řešilo, až teď s Wildlands...Corvuscorvus13394    24.2.2017 10:07 Corvus

A propos, co je to ten omílaný NAT? Předtím jsem si nikdy nevšiml, že by se to řešilo, až teď s Wildlands...

Corvus    Mě jela uzavřená beta poměrně obstojně (na mé PC) s doskakováním/dokreslováním čehokoliv jsem neměl problém. Takže jsem zvědavý jak dopadla tato beta :-) Včera jsem se k tomu jiýž bohužel nedostal, ale dnes Wildlands prověřím.

Jak je to s obtížností? V uzavřené betě to byla oblast s jednou lebkou z pěti... čili i na nejtěžší obtížnost vybranou v menu hry, šlo projít všechno s prstem v nose...
Corvuscorvus13394
    24.2.2017 10:06
Corvus

@ odpověď na komentář od Laddys:Mě jela uzavřená beta poměrně obstojně (na mé PC) s doskakováním/dokreslováním čehokoliv jsem neměl problém. Takže jsem zvědavý jak dopadla tato beta :-) Včera jsem se k tomu jiýž bohužel nedostal, ale dnes Wildlands prověřím.

Jak je to s obtížností? V uzavřené betě to byla oblast s jednou lebkou z pěti... čili i na nejtěžší obtížnost vybranou v menu hry, šlo projít všechno s prstem v nose...

Laddys napsal:Mě tam cca 2x za 3-4 hodiny prováděli údržbu. Ale musím říct že to od první zavřený bety dost doladili. V první to bylo na mý sestavě dost nehratelný a teď jsem se na stejný nastavení pod 30fps nedostal. Akorát to pořád pomalu dokresluje terén .

Laddys    Mě tam cca 2x za 3-4 hodiny prováděli údržbu. Ale musím říct že to od první zavřený bety dost doladili. V první to bylo na mý sestavě dost nehratelný a teď jsem se na stejný nastavení pod 30fps nedostal. Akorát to pořád pomalu dokresluje terén .Laddysladdys1697    24.2.2017 09:43 Laddys

Mě tam cca 2x za 3-4 hodiny prováděli údržbu. Ale musím říct že to od první zavřený bety dost doladili. V první to bylo na mý sestavě dost nehratelný a teď jsem se na stejný nastavení pod 30fps nedostal. Akorát to pořád pomalu dokresluje terén .

Zlobo    Já na psku taky bez jediného problému, NAT moderate a nikdy jsem žádný problém s Ubi servery neměl, ani u R6 tak nevím kde je chyba.Zlobozlobo11281    24.2.2017 09:32 Zlobo

@ odpověď na komentář od Marcus:Já na psku taky bez jediného problému, NAT moderate a nikdy jsem žádný problém s Ubi servery neměl, ani u R6 tak nevím kde je chyba.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Marcus napsal:Tak jak jste si zahráli? :D Já hrál odpoledne a v pohodě. Večer si to pustil i kámoš a "hráli" jsme spolu asi dohromady 20 sekund... Nemohl jsem se k němu vůbec připojit, zkoušel jsem to asi 20 minut. A OPĚT jako v případě Rainbow Six mi vyskakovala chybová hláška se serverama Ubisoftu. Jako to si to nejsou schopný doladit? Ano, je to beta, ale tohle nesouvisí se hrou, ale s tím, že jsou v Ubisoftu kokoti...

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 

Wulverblade

Recenze - 16.2.2018
 
Wulverblade

Braňte keltský sever proti šikům římských vojáků pochodujících z Londinia.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Railway Empire

Recenze - 14.2.2018
 
Railway Empire

Poznejte složitost železniční dopravy i americkou historii a vybudujte si své vlakové impérium.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole