Uživatel nepřihlášen
   

Podrobnosti o nové akční adventuře od designéra Assassin's Creed

Čtvrtek 20.4.2017 13:35 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: VG247 Novinka

Patrice Desilets pracuje na své vysněné hře, která nás zavede do dávné historie lidstva.

Na konci roku 2014 založil Patrice Desilets, designér Assassin's Creed, studio pojmenované Panache Digital Games, kde pracuje na svých vysněných hrách. Jednou z nich je akční adventura z pohledu třetí osoby pojmenovaná Ancestors: The Humankind Odyssey. O té jsme se dozvěděli první informace již před dvěma roky. Dnes Desilets prozradil další detaily a nutno podotknout, že na jednu věc změnil názor.

S novými detaily se Patrice Desilets pochlubil na Reboot Develop konferenci v Chorvatsku. Nejprve objasnil, že hra Ancestors: The Humankind Odyssey již nebude epizodická. Po dvou letech vývojáři vytvořili tolik obsahu, že je titul mnohem větší a nebylo by vhodné ho vydávat epizodicky a umožnit hráčům si zahrát vždy jen na pár hodin.

Ancestors: The Humankind Odyssey se bude odehrávat v obrovském světě zasazeném do doby před 10 miliony až 2 miliony let, kde budeme sledovat evoluci člověka. Desilets v současné době nechce být detailnější, ale nechal se slyšet, že významná část bude v Africe, kde hráč bude spjat s přírodou. Je dost pravděpodobné, že se ve hře objeví také kanibalismus (hodně o něm ve studiu mluví), souboje a konflikty mezi domorodými kmeny. Zajímavé je, že ani jedna z trojice zmíněných věcí zatím ve hře není.

Jistotou je systém pro správu zdrojů a survival prvky. Dále, že postavy pro Ancestors: The Humankind Odyssey má na starost animátor, který vytvořil Ezia do Assassin’s Creed a Prince do Prince of Persia.

Ancestors: The Humankind Odyssey má být v současné době již hratelný, designér ale nechce oznamovat datum vydání příliš brzy. V Montrealu pro něj pracuje 31 zkušených lidí, při vývoji využívají technologii Unreal Engine 4 od Epic Games.

Co se týče jeho dalšího projektu, 1666: Amsterdam, tak ten je zmrazen. Vývojáři se věnují Ancestors: The Humankind Odyssey. Připomeňme, že na 1666: Amsterdam pracoval Patrice Desilets ještě ve spolupráci s THQ. Po bankrotu této společnosti odkoupil práva Ubisoft, kde měl Desilets se svým týmem pokračovat ve vývoji. Došlo ale k neshodám a Desilets se s francouzskou firmou soudil o práva. Spor vyhrál a později se k této hře vrátí.

V další části konference se Desilets věnoval historii. Objasnil, že se nepodílel na filmech Assassin’s Creed a Prince of Persia.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
V akční adventuře od designéra Assassin's Creed bude hlavní přežít

V akční adventuře od designéra Assassin's Creed bude hlavní přežít

Středa 26.4.2017 12:22 - Budeme muset jíst, pít a spát. Nebudeme hrát ale za jednoho hrdinu, budeme svědky evoluce člověka. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Tvůrce Assassin’s Creed chystá hru o lidské historii
 

Tvůrce Assassin’s Creed chystá hru o lidské historii

Čtvrtek 23.4.2015 13:25 - Ve stylu dokumentu se podíváme na významné události lidstva. Třeba přistání na Měsíci, první let nebo pád Římské říše. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Podrobnosti o nové akční adventuře od designéra Assassin's Creed
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    "Hra se jmenuje Ancestors: The Humankind Odyssey a jde o epizodickou akční survival adventuru z pohledu třetí osoby. Každá epizoda by nás měla zavést do historie lidstva, kde prožijeme největší chvíle lidstva ve stylu dokumentu. Budeme svědky významných událostí, kupříkladu klonování ovce Dolly, přistání na Měsíci, první let, pád Římské říše a mnoho dalšíh" To bylo psáno u staršího článku. Já tedy nevidím v tomto už formu dokumentu" a i herní doba se posunula. A o hodně dozadu. :-D To hlavní co asi zůstalo je, že to bude nějak možná poučné a vážně se to zaměří na velké události ve světě. Ale jen pár milionů let na zpět. :-DVirusvirus7406    23.4.2017 20:11 Virus

@ odpověď na komentář od Miky:"Hra se jmenuje Ancestors: The Humankind Odyssey a jde o epizodickou akční survival adventuru z pohledu třetí osoby. Každá epizoda by nás měla zavést do historie lidstva, kde prožijeme největší chvíle lidstva ve stylu dokumentu. Budeme svědky významných událostí, kupříkladu klonování ovce Dolly, přistání na Měsíci, první let, pád Římské říše a mnoho dalšíh" To bylo psáno u staršího článku. Já tedy nevidím v tomto už formu dokumentu" a i herní doba se posunula. A o hodně dozadu. :-D To hlavní co asi zůstalo je, že to bude nějak možná poučné a vážně se to zaměří na velké události ve světě. Ale jen pár milionů let na zpět. :-D

Miky napsal:To hlavní zůstalo, jen to nebude epizodické z důvodu, že hra bude mnohem větší/rozsáhlejší.

Miky člen redakce    To hlavní zůstalo, jen to nebude epizodické z důvodu, že hra bude mnohem větší/rozsáhlejší.Mikymiky3    23.4.2017 20:05 Miky

@ odpověď na komentář od Virus:To hlavní zůstalo, jen to nebude epizodické z důvodu, že hra bude mnohem větší/rozsáhlejší.

Virus napsal:Takže to na konec bude úplně něco jiného, než to mělo být. Ale i tak to zní sakra dobře. :-) Tak uvidíme, zda mě ta hra donutí slézt ze stromu. ;-)

Virus    Takže to na konec bude úplně něco jiného, než to mělo být. Ale i tak to zní sakra dobře. :-) Tak uvidíme, zda mě ta hra donutí slézt ze stromu. ;-)Virusvirus7406    23.4.2017 19:58 Virus

Takže to na konec bude úplně něco jiného, než to mělo být. Ale i tak to zní sakra dobře. :-) Tak uvidíme, zda mě ta hra donutí slézt ze stromu. ;-)

dopitapetr   2x   Info z ní hodně zajímavě. Jsem zvědavý na první gameplay.dopitapetrdopitapetr5480    20.4.2017 19:38 dopitapetr

Info z ní hodně zajímavě. Jsem zvědavý na první gameplay.

Lincoln   1x   Tak teď bude opice lozit na stromy, aby si odemkla část mapy :D No jsem zvědavej co z toho nakonec vylezeLincolnlincoln21233    20.4.2017 18:11 Lincoln

Tak teď bude opice lozit na stromy, aby si odemkla část mapy :D No jsem zvědavej co z toho nakonec vyleze

lolin666    Tak to tu ještě nebylo evoluce člověka zní to dost zajímavě to je pravda. Uvidíme co z toho vznikne těším se na další info o téhle hře. :-)lolin666lolin66641624    20.4.2017 17:44 lolin666

Tak to tu ještě nebylo evoluce člověka zní to dost zajímavě to je pravda. Uvidíme co z toho vznikne těším se na další info o téhle hře. :-)

matezcz    Doufám, že to dotáhnou až k současnosti.matezczmatezcz36108    20.4.2017 16:53 matezcz

Doufám, že to dotáhnou až k současnosti.

Wast   1x   Rozhodně to stojí za pozornost co z toho nakonec bude.Wastwast14199    20.4.2017 15:21 Wast

Rozhodně to stojí za pozornost co z toho nakonec bude.

skylines    Téma je to zajímavé ale může se to ošklivě zvrhnout tolika způsoby že se od toho zatím nedá nic čekat.skylinesskylines11568    20.4.2017 14:57 skylines

Téma je to zajímavé ale může se to ošklivě zvrhnout tolika způsoby že se od toho zatím nedá nic čekat.

Semuel   1x   Zatím to zní zajímavě, rozhodně to bude svěží vítr v herním světě.Semuelsemuel7507    20.4.2017 14:23 Semuel

Zatím to zní zajímavě, rozhodně to bude svěží vítr v herním světě.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12012 příspěvků), PSN v ČR (4 příspěvky), Vtipné momenty z her (7 příspěvků), ovladač na volant (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (580 příspěvků), Trance - TOAO 12 Darren Porter (455 příspěvků), STEAM -všechno sem (7041 příspěvků), Resident Evil (4 příspěvky), Splitscreen hry (7 příspěvků), Prodám zlato do Total War Arena (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
JCB Pioneer: Mars – dojmy z hraní

Založit kolonii na místě, které není zrovna ideální pro život je oříšek. O to víc je to složitější, když jste na to úplně sami.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 

SpellForce 3

Recenze - 11.12.2017
 
SpellForce 3

Svět Eo je zmítán záhadnou chorobou, z jejíhož šíření jsou obviněni magií nadaní jedinci. Přijdete na kloub původu zhoubného moru?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Deskovkový speciál: Tókaidó

Speciál - 10.12.2017
 
Deskovkový speciál: Tókaidó

Hrstka poutníků se vydává pověstnou stezkou podél japonského pobřeží. Přidáte se k jejich pouti?

 
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější novinky z The Game Awards a PlayStation Experience

Trailer Metra Exodus a Death Stranding, nové hry od tvůrců Dark Souls a Firewatch, Bayonetta 3, Witchfire, datum vydání PUBG a A Way Out, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole