Uživatel nepřihlášen
   

Video z Kingdom Come: Deliverance představuje jednu z významných postav

Čtvrtek 20.4.2017 18:25 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Seznamte se s Janem Ptáčkem z Pirkštejna a jeho dabérem. Video navíc obsahuje několik nových záběrů z hraní.

Tvůrci Kingdom Come: Deliverance ze studia Warhorse nedávno začali s představováním dabérů a představitelů důležitých postav ve hře. Před týdnem vyšlo video o otci hlavního hrdiny, které najdete níže, a dnes tu máme představení Jana Ptáčka z Pirkštejna. Ten je popisován jako mladý pán, který má sice mnoho moci a odpovědnosti, ale žádné zkušenosti. V zásadě nejde o špatného člověka, jen se dostal do funkce, na níž není připravený.

Video je zajímavé i proto, že obsahuje nové záběry z hraní, na kterých uvidíte nejen postavu samotného Jana Ptáčka, ale třeba i jeho psy. A samozřejmě další ukázky působivě zpracované přírody.

Obě videa obsahují české titulky. V případě potřeby je aktivujete příslušným tlačítkem v okně YouTube přehrávače a jejich jazyk změníte v nabídce, která se skrývá pod tlačítkem Nastavení.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Video z Kingdom Come: Deliverance představuje jednu z významných postav
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
kojot    No když už tu debatujem, tak poslední hratelná verze může být klidne rok stará, takže podle toho nelze objektivně posoudit současný stav hry.kojotkojot14015    24.4.2017 21:36 kojot

@ odpověď na komentář od weskerumbrella:No když už tu debatujem, tak poslední hratelná verze může být klidne rok stará, takže podle toho nelze objektivně posoudit současný stav hry.

weskerumbrella napsal:Tak sni dál o letošku :) Pokud jsi takovej fanoušek určitě si zjistíš co říkal fat guru o době k dokončení hry a to nemluvím o optimalizaci pro PS4 a XO.

Virus   1x   Jo, přesně! Taková je to hrůza. :-)Virusvirus7406    24.4.2017 12:50 Virus

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Jo, přesně! Taková je to hrůza. :-)

MORTHSIR napsal:Stredovek bez kovariny=štamgasta bez obednaného piva. :)

MORTHSIR   1x   Stredovek bez kovariny=štamgasta bez obednaného piva. :)MORTHSIRmorthsir17268    24.4.2017 12:43 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Virus:Stredovek bez kovariny=štamgasta bez obednaného piva. :)

Virus napsal:To já taky. :-) Nemusím tam zrovna trávit hodiny na kadiboudě s papirusem místních novin :-D ale chci, aby hra byla pěkně zaplněna a vše tam pěkně fungovalo. Mě ještě mrzí, že tam nebude nějaká ta kovařina. Snad třeba časem dodají.

Virus   1x   To já taky. :-) Nemusím tam zrovna trávit hodiny na kadiboudě s papirusem místních novin :-D ale chci, aby hra byla pěkně zaplněna a vše tam pěkně fungovalo. Mě ještě mrzí, že tam nebude nějaká ta kovařina. Snad třeba časem dodají.Virusvirus7406    24.4.2017 12:39 Virus

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:To já taky. :-) Nemusím tam zrovna trávit hodiny na kadiboudě s papirusem místních novin :-D ale chci, aby hra byla pěkně zaplněna a vše tam pěkně fungovalo. Mě ještě mrzí, že tam nebude nějaká ta kovařina. Snad třeba časem dodají.

MORTHSIR napsal:Jako úspech by to chtelo, zasazení a vizuál to má totiž parádní. Nejvíc mne tam udivuje les, vypadá úchvatne, až k nerozeznání od našich. Ješte jsem ale skeptický ohledne soubojú a dialogú.

MORTHSIR   1x   Jako úspech by to chtelo, zasazení a vizuál to má totiž parádní. Nejvíc mne tam udivuje les, vypadá úchvatne, až k nerozeznání od našich. Ješte jsem ale skeptický ohledne soubojú a dialogú.MORTHSIRmorthsir17268    24.4.2017 12:28 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Virus:Jako úspech by to chtelo, zasazení a vizuál to má totiž parádní. Nejvíc mne tam udivuje les, vypadá úchvatne, až k nerozeznání od našich. Ješte jsem ale skeptický ohledne soubojú a dialogú.

Virus napsal:Nejsem ani tak zvědav, jestli bude hra mít i český dabing. Nejsem ani zvědav kdy hra vyjde. Jsem ale strašně zvědav na to, zda se jim opravdu podaří zhotovit parádní hru ze středověku a to aniž by tam měli draky. :-D Osobně bych byl rád za to, aby se hra povedla a já si zahrál pěkné, středověké RPG. :-)

Virus   1x   Nejsem ani tak zvědav, jestli bude hra mít i český dabing. Nejsem ani zvědav kdy hra vyjde. Jsem ale strašně zvědav na to, zda se jim opravdu podaří zhotovit parádní hru ze středověku a to aniž by tam měli draky. :-D Osobně bych byl rád za to, aby se hra povedla a já si zahrál pěkné, středověké RPG. :-)Virusvirus7406    23.4.2017 20:54 Virus

Nejsem ani tak zvědav, jestli bude hra mít i český dabing. Nejsem ani zvědav kdy hra vyjde. Jsem ale strašně zvědav na to, zda se jim opravdu podaří zhotovit parádní hru ze středověku a to aniž by tam měli draky. :-D Osobně bych byl rád za to, aby se hra povedla a já si zahrál pěkné, středověké RPG. :-)

weskerumbrella    Tak sni dál o letošku :) Pokud jsi takovej fanoušek určitě si zjistíš co říkal fat guru o době k dokončení hry a to nemluvím o optimalizaci pro PS4 a XO.weskerumbrellaweskerumbrella40098    23.4.2017 20:20 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od kojot:Tak sni dál o letošku :) Pokud jsi takovej fanoušek určitě si zjistíš co říkal fat guru o době k dokončení hry a to nemluvím o optimalizaci pro PS4 a XO.

kojot napsal:Klidně ať si hra výjde za 3, 4 roky ja si na ní počkám. Co mě nejvíce rozesmívá je to, že když posunou datum vydaní, tak jsou z toho hateří víc nešťastní než hráči, kteří se na hru těší. Poslední informace o datu vydání říkají, že má vyjít 2017, takže nevím kde jsi vzal ty dva roky.

kojot   2x   Klidně ať si hra výjde za 3, 4 roky ja si na ní počkám. Co mě nejvíce rozesmívá je to, že když posunou datum vydaní, tak jsou z toho hateří víc nešťastní než hráči, kteří se na hru těší. Poslední informace o datu vydání říkají, že má vyjít 2017, takže nevím kde jsi vzal ty dva roky.kojotkojot14015    23.4.2017 12:47 kojot

@ odpověď na komentář od weskerumbrella:Klidně ať si hra výjde za 3, 4 roky ja si na ní počkám. Co mě nejvíce rozesmívá je to, že když posunou datum vydaní, tak jsou z toho hateří víc nešťastní než hráči, kteří se na hru těší. Poslední informace o datu vydání říkají, že má vyjít 2017, takže nevím kde jsi vzal ty dva roky.

weskerumbrella napsal:Hra v této fázi samozřejmě dokončena bude. . otázkou je, ale kdy a v jaké kvalitě či hratelnosti či zábavnosti. Tvůj koment o tom, že je vidět, že se hra blíží k dokončení, když sám guru Vávra mluvil něco o 2 letech je minimálně zcestná a naivní :-D

weskerumbrella    Hra v této fázi samozřejmě dokončena bude. . otázkou je, ale kdy a v jaké kvalitě či hratelnosti či zábavnosti. Tvůj koment o tom, že je vidět, že se hra blíží k dokončení, když sám guru Vávra mluvil něco o 2 letech je minimálně zcestná a naivní :-Dweskerumbrellaweskerumbrella40098    23.4.2017 11:59 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od kojot:Hra v této fázi samozřejmě dokončena bude. . otázkou je, ale kdy a v jaké kvalitě či hratelnosti či zábavnosti. Tvůj koment o tom, že je vidět, že se hra blíží k dokončení, když sám guru Vávra mluvil něco o 2 letech je minimálně zcestná a naivní :-D

kojot napsal:Byla by blbost zapltit hercům a vzdát to před koncem. Mám oči a vidím, jak se hra vyvýjí a je tam značný pokrok. Nevím proč tu hru provázi tolik hatu. Ja projektu držím palce a doufám ve zdarné dokončení.

kojot   1x   Stejně by si stěžovali i kdyby český dabing byl. Už vidím ty komentáře typu "to není vůbec autentické, v té době takhle čeština nezněla", "to není staročeština"... :D.kojotkojot14015    22.4.2017 23:53 kojot

@ odpověď na komentář od fordzy:Stejně by si stěžovali i kdyby český dabing byl. Už vidím ty komentáře typu "to není vůbec autentické, v té době takhle čeština nezněla", "to není staročeština"... :D.

fordzy napsal:Překvapuje mě, že čeští hráči pořád brečí kvůli dabingu. :D Dan na to odpovídal už před třemi lety a od té doby se nic nezměnilo. Ale klidně brečte dál... [ odkaz ]

kojot    Byla by blbost zapltit hercům a vzdát to před koncem. Mám oči a vidím, jak se hra vyvýjí a je tam značný pokrok. Nevím proč tu hru provázi tolik hatu. Ja projektu držím palce a doufám ve zdarné dokončení.kojotkojot14015    22.4.2017 23:50 kojot

@ odpověď na komentář od weskerumbrella:Byla by blbost zapltit hercům a vzdát to před koncem. Mám oči a vidím, jak se hra vyvýjí a je tam značný pokrok. Nevím proč tu hru provázi tolik hatu. Ja projektu držím palce a doufám ve zdarné dokončení.

weskerumbrella napsal: :-D :-D :-D tak tomu říkám nejnaivnější příspěvek týdne

the víta ! :)   1x    Jako nejde vubec o brečení nevim teda kde jsem to psal? :D nejdřív čti pořadně prosím ;)the víta ! :)the-vita11589    21.4.2017 19:42 the víta ! :)

@ odpověď na komentář od fordzy: Jako nejde vubec o brečení nevim teda kde jsem to psal? :D nejdřív čti pořadně prosím ;)

fordzy napsal:Překvapuje mě, že čeští hráči pořád brečí kvůli dabingu. :D Dan na to odpovídal už před třemi lety a od té doby se nic nezměnilo. Ale klidně brečte dál... [ odkaz ]

MORTHSIR   1x   To by melo být základ, stejne jako umet si to preložit pomocí výkladu tarotových karet.MORTHSIRmorthsir17268    21.4.2017 11:39 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od declare:To by melo být základ, stejne jako umet si to preložit pomocí výkladu tarotových karet.Komentář byl autorem naposledy upraven 21.4.2017 11:50

Původní verze před úpravami:To by melo být základ, stejne jako umet si to preložit pomocí výkladu tarotových karet.

declare napsal:A co Braillovo písmo?

fordzy   3x   Překvapuje mě, že čeští hráči pořád brečí kvůli dabingu. :D Dan na to odpovídal už před třemi lety a od té doby se nic nezměnilo. Ale klidně brečte dál... [ odkaz ]fordzyfordzy2256    21.4.2017 11:21 fordzy

@ odpověď na komentář od the víta ! :):Překvapuje mě, že čeští hráči pořád brečí kvůli dabingu. :D Dan na to odpovídal už před třemi lety a od té doby se nic nezměnilo. Ale klidně brečte dál... [ odkaz ]

the víta ! :) napsal:Jenže oni tu hru dělaji tak dlouho že ten dabing mohl bejt ;) A přitom když ty prachy vybírali tak to tam i psali že bude dabing... Vávro vavro.... .

weskerumbrella   1x    :-D :-D :-D tak tomu říkám nejnaivnější příspěvek týdneweskerumbrellaweskerumbrella40098    21.4.2017 09:59 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od kojot: :-D :-D :-D tak tomu říkám nejnaivnější příspěvek týdne

kojot napsal:Dabing a herci jsou naprosto brilantní a je vidět, že se hra blíží ke svému dokončení.

kojot   4x   Dabing a herci jsou naprosto brilantní a je vidět, že se hra blíží ke svému dokončení.kojotkojot14015    21.4.2017 07:13 kojot

Dabing a herci jsou naprosto brilantní a je vidět, že se hra blíží ke svému dokončení.

zidpadne    Celkem dost se těším, tka doufám, že to nepokazí :)zidpadnezidpadne2496    20.4.2017 23:07 zidpadne

Celkem dost se těším, tka doufám, že to nepokazí :)

Rys18    no prave ze to robia tak dlho ze na dabing uz peniaze nezostanu... aby vobec zostali na dokoncenie tej hryRys18rys1812038    20.4.2017 22:46 Rys18

@ odpověď na komentář od the víta ! :):no prave ze to robia tak dlho ze na dabing uz peniaze nezostanu... aby vobec zostali na dokoncenie tej hry

the víta ! :) napsal:Jenže oni tu hru dělaji tak dlouho že ten dabing mohl bejt ;) A přitom když ty prachy vybírali tak to tam i psali že bude dabing... Vávro vavro.... .

declare   2x   A co Braillovo písmo?declaredeclare6466    20.4.2017 22:02 declare

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:A co Braillovo písmo?

MORTHSIR napsal:A já bych na to šel pekne od podlahy. . žádnej dabing ani titulky, ale znakovou rec, tu bych tam implementoval ! Jen, at se zapotíme.

MORTHSIR   2x   A já bych na to šel pekne od podlahy. . žádnej dabing ani titulky, ale znakovou rec, tu bych tam implementoval ! Jen, at se zapotíme.MORTHSIRmorthsir17268    20.4.2017 21:36 MORTHSIR

A já bych na to šel pekne od podlahy. . žádnej dabing ani titulky, ale znakovou rec, tu bych tam implementoval ! Jen, at se zapotíme.

GeSto    Já bych to udělal jinak, , dal bych jenom český dabing a ať si Američani dělají amatérský překlad
ať blbouni vědí jaké to je :) ) )
ne vážně dabing by nebyl špatný ale tak nějak už jsem zvyklý na anglický dabing i když mu ho, vno rozumím :) )
a české titulky, , , jenom aby hra vyšla co nejdřív protože s videí mi už přijde i trochu zastaralá a bojím se že až vyjde tak bude graficky vypadat nějak tahle [ odkaz ]
i když šlo o fantastickou hru a v té době jsem ji hrál jak blázen a žasl ...
GeStogesto24654
    20.4.2017 21:28
GeSto

Já bych to udělal jinak, , dal bych jenom český dabing a ať si Američani dělají amatérský překlad
ať blbouni vědí jaké to je :) ) )
ne vážně dabing by nebyl špatný ale tak nějak už jsem zvyklý na anglický dabing i když mu ho, vno rozumím :) )
a české titulky, , , jenom aby hra vyšla co nejdřív protože s videí mi už přijde i trochu zastaralá a bojím se že až vyjde tak bude graficky vypadat nějak tahle [ odkaz ]
i když šlo o fantastickou hru a v té době jsem ji hrál jak blázen a žasl ...

James Faith    Jak si já pamatuji, tak český dabing byl celou dobu jen velké možná, při výběru peněz se mluvilo jen o kvalitních dabérech, což naplňuje Brian Blessed.James Faithjames-faith28144    20.4.2017 21:01 James Faith

@ odpověď na komentář od the víta ! :):Jak si já pamatuji, tak český dabing byl celou dobu jen velké možná, při výběru peněz se mluvilo jen o kvalitních dabérech, což naplňuje Brian Blessed.

the víta ! :) napsal:Jenže oni tu hru dělaji tak dlouho že ten dabing mohl bejt ;) A přitom když ty prachy vybírali tak to tam i psali že bude dabing... Vávro vavro.... .

the víta ! :)   1x   Jenže oni tu hru dělaji tak dlouho že ten dabing mohl bejt ;) A přitom když ty prachy vybírali tak to tam i psali že bude dabing... Vávro vavro.... .the víta ! :)the-vita11589    20.4.2017 20:34 the víta ! :)

Jenže oni tu hru dělaji tak dlouho že ten dabing mohl bejt ;) A přitom když ty prachy vybírali tak to tam i psali že bude dabing... Vávro vavro.... .

Mikefiser   2x   What? :D Ten anglickej dabing je skvělej! Nerozumim, že se přes to češi nemůžou přenést.
Jako daleko vvětší strach než o kvalitu dabingu mám o cutscény a celkově animace. Nechceme přeci jenom další ME: A.
Mikefisermikefiser641
    20.4.2017 20:19
Mikefiser

What? :D Ten anglickej dabing je skvělej! Nerozumim, že se přes to češi nemůžou přenést.
Jako daleko vvětší strach než o kvalitu dabingu mám o cutscény a celkově animace. Nechceme přeci jenom další ME: A.

Marllone   2x   Doufám, že bude aspoň německý dabing, protože by byl víc autentičtější než ten uši trhající anglickejMarllonemarllone34826    20.4.2017 19:21 Marllone

Doufám, že bude aspoň německý dabing, protože by byl víc autentičtější než ten uši trhající anglickejKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

gawlo   1x   cítím reklamu a mám tušení, že je zde sám pan Robert Waschka, hustýý :D
Chtěl bych Vás pochválit, zatím to vypadá na dobře odvedenou práci, tak ať to vydrží :thumbup: :-D
gawlogawlo14318
    20.4.2017 19:11
gawlo

@ odpověď na komentář od RobertW:cítím reklamu a mám tušení, že je zde sám pan Robert Waschka, hustýý :D
Chtěl bych Vás pochválit, zatím to vypadá na dobře odvedenou práci, tak ať to vydrží :thumbup: :-D

RobertW napsal:O českém dabingu se pokud vím mluví jen velmi opatrně (lepší kvalitní titulky než špatný dabing) . Nicméně je to jedna z mála her, u které si můžete vyzkoušet bojové techniky ze hry naživo! Zbraněmi použitými přímo při mocapu bojů. A zkrátit si čas do vydání. Již v sobotu: [ odkaz ]

RobertW   1x   O českém dabingu se pokud vím mluví jen velmi opatrně (lepší kvalitní titulky než špatný dabing) . Nicméně je to jedna z mála her, u které si můžete vyzkoušet bojové techniky ze hry naživo! Zbraněmi použitými přímo při mocapu bojů. A zkrátit si čas do vydání. Již v sobotu: [ odkaz ]RobertWrobertw72715    20.4.2017 19:03 RobertW

O českém dabingu se pokud vím mluví jen velmi opatrně (lepší kvalitní titulky než špatný dabing) . Nicméně je to jedna z mála her, u které si můžete vyzkoušet bojové techniky ze hry naživo! Zbraněmi použitými přímo při mocapu bojů. A zkrátit si čas do vydání. Již v sobotu: [ odkaz ]

Godxon 1    Proč by neměl být český dabing?Godxon 1godxon-128043    20.4.2017 18:53 Godxon 1

@ odpověď na komentář od Golradir:Proč by neměl být český dabing?

Golradir napsal:Česká hra, české prostředí, anglický dabing a české titulky :-(

Golradir   2x   Česká hra, české prostředí, anglický dabing a české titulky :-(Golradirgolradir71350    20.4.2017 18:44 Golradir

Česká hra, české prostředí, anglický dabing a české titulky :-(

the víta ! :)   5x   Rok vydání 2030 :Dthe víta ! :)the-vita11589    20.4.2017 18:28 the víta ! :)

Rok vydání 2030 :D

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole