Uživatel nepřihlášen
   

Call of Duty: WWII oficiálně potvrzeno

Pátek 21.4.2017 18:53 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: Charlie Intel Novinka

Sledgehammer Games vrátí sérii Call of Duty do druhé světové války. Doplněno o obaly a náznak DLC modelu.

Update: Britský Amazon zveřejnil obaly jednotlivých verzí hry, které potvrzují, že Call of Duty: WW2 vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Také potvrzují, že PS4 verzi opět doprovází měsíční exkluzivita na balíčky dodatečných multiplayerových map. Co to znamená? Zaprvé to, že hráči na ostatních platformách se k dodatečnému obsahu dostanou o 30 dnů později. Zadruhé to, že se nejspíš můžeme rozloučit s vidinou drastické změny ochodního modelu, díky níž by dodatečný obsah neštěpil online komunitu na ty, kteří vlastní jen základní hru, a ty, kteří si kupují DLC. Jde o dlouholetý problém, který se projevuje zejména na úbytku hráčů a nemožnosti hrát určité herní módy a mapy, hlavně na PC.

Je možné, že tradiční balíčky map budou zdarma a dodatečná podpora hry bude financována mikrotransakcemi, jako je tomu v případě čím dál většího množství titulů. Ale raději s tím nepočítejte. I v takovém případě by navíc došlo k 30denní exkluzivitě na obsah pro PS4, protože Activision má se Sony smlouvu. Zatím se zkrátka zdá, že Activision nehodlá nic měnit a stále se drží starých pořádků, od nichž čím dál více tvůrců ustupuje a které se čím dál víc ukazují jako škodlivé. Samozřejmě pro majitele hry.

PS4
PS4
PC
PC
Xbox One
Xbox One

Původní zpráva (18:50): Spekulace, různé náznaky a zákulisní šuškandy se ukázaly jako pravdivé. Studio Sledgehammer Games vrátí sérii Call of Duty do druhé světové války, po které fanoušci hlasitě a dlouho volají.

Call of Duty: WWII se dnešním dnem stalo skutečností. Na další detaily si ale musíme počkat, slavnostní odhalení je naplánované za pět dnů. Přesně 26. dubna v 19:00 našeho času. Na oficiálních stránkách naleznete odpočítávání s logem hry a obrázek vojáka.

Připomeňme, že studio Sledgehammer Games mělo v plánu vytvořit spin-off Call of Duty, který by se odehrával z pohledu třetí osoby a zavedl nás do Vietnamské války, kde by byly přítomny i lékárničky. V té době se ale rozpadlo studio Infinity Ward a Sledgehammer Games museli pomoci dokončit Modern Warfare 3. Ke svému projektu se už nevrátili, místo toho stvořili sci-fi střílečku Call of Duty: Advanced Warfare. Uvidíme, zda WWII zdědí něco z jejich předchozího, nedokončeného titulu.

Call of Duty: WWII vyjde letos v listopadu, očekáváme minimálně PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Uniklé fotky z března

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Call of Duty: WWII na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII
Související novinky
 
Nové informace o Call of Duty: WWII

Nové informace o Call of Duty: WWII

Sobota 22.4.2017 10:08 - První propagační materiály odhalily betatestování, přítomnost kooperativního módu či klasický samopal Thompson s bubnovým zásobníkem. Přečíst celý článek »

59 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Call of Duty se má vrátit do druhé světové války s dílem WWII
 

Call of Duty se má vrátit do druhé světové války s dílem WWII

Úterý 28.3.2017 13:50 - Aktualizace: Několik zdrojů potvrdilo název i zasazení do doby druhé světové války. Přečíst celý článek »

87 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Call of Duty: WWII oficiálně potvrzeno
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
zimmerhead    tak at lidi predem nerikaj ze to bude hra roku atd.zimmerheadzimmerhead12493    23.4.2017 11:31 zimmerhead

@ odpověď na komentář od flashcze:tak at lidi predem nerikaj ze to bude hra roku atd.

flashcze napsal:To dám rozum, ale ať se říká, že je to sračka po vydání hry a po osobním vyzkoušení. Ne, že předem budu chtít bejt důležitej a rádoby zajímavej a budu říkat, že to bude sračka.

flashcze   1x   To dám rozum, ale ať se říká, že je to sračka po vydání hry a po osobním vyzkoušení. Ne, že předem budu chtít bejt důležitej a rádoby zajímavej a budu říkat, že to bude sračka.flashczeflashcze34797    23.4.2017 11:28 flashcze

@ odpověď na komentář od Mugara:To dám rozum, ale ať se říká, že je to sračka po vydání hry a po osobním vyzkoušení. Ne, že předem budu chtít bejt důležitej a rádoby zajímavej a budu říkat, že to bude sračka.

Mugara napsal:Ono co je sracka a co ne je hlavne vec nazoru.

flashcze   2x   Bez komentářeflashczeflashcze34797    23.4.2017 11:05 flashcze

@ odpověď na komentář od Zbrojovak:Bez komentáře

Zbrojovak napsal:Tak Prey bude sracka, a For Honor je taky sracka takze nevim o co de :-)
A Battlefield pecka je, kdyz je hra dobre udelana oceni ju kazde

Mugara    Ono co je sracka a co ne je hlavne vec nazoru.Mugaramugara18138    23.4.2017 10:08 Mugara

Ono co je sracka a co ne je hlavne vec nazoru.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zbrojovak    Tak Prey bude sracka, a For Honor je taky sracka takze nevim o co de :-)
A Battlefield pecka je, kdyz je hra dobre udelana oceni ju kazde
Zbrojovakzbrojovak53649
    23.4.2017 07:50
Zbrojovak

@ odpověď na komentář od flashcze:Tak Prey bude sracka, a For Honor je taky sracka takze nevim o co de :-)
A Battlefield pecka je, kdyz je hra dobre udelana oceni ju kazdeKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

flashcze napsal:Snad nikdy jsem se nesetkal s nazorem, na zadnou hru, ze bude pecka. Vzdy se hejti, Vsichni hazou hejt, ze Prey bude sracka, ze to bude Dishonored ve vesmiru, ze For Honor je sracka, kvuli systemu pay to win, coz je nesmysl. A naopak, ze Battlefield bude bomba atd. minimum hlasu rika, ze nejaka hra, co uz ma prdem danej hejt bude ok, nebo, ze to bude pecka. Chtel bych videt tebe chytroline, jakou hru nekdy udelas. :-)

Corvus   2x   Všimni si kolik lidí už začalo v případě PREY obracet :-) A stejný případ HELLBLADE... :-) Najednou je o to zájem, ale do nedávna sr*čky epických rozměrů...Corvuscorvus13394    23.4.2017 07:43 Corvus

@ odpověď na komentář od flashcze:Všimni si kolik lidí už začalo v případě PREY obracet :-) A stejný případ HELLBLADE... :-) Najednou je o to zájem, ale do nedávna sr*čky epických rozměrů...

flashcze napsal:Snad nikdy jsem se nesetkal s nazorem, na zadnou hru, ze bude pecka. Vzdy se hejti, Vsichni hazou hejt, ze Prey bude sracka, ze to bude Dishonored ve vesmiru, ze For Honor je sracka, kvuli systemu pay to win, coz je nesmysl. A naopak, ze Battlefield bude bomba atd. minimum hlasu rika, ze nejaka hra, co uz ma prdem danej hejt bude ok, nebo, ze to bude pecka. Chtel bych videt tebe chytroline, jakou hru nekdy udelas. :-)

flashcze   2x   Snad nikdy jsem se nesetkal s nazorem, na zadnou hru, ze bude pecka. Vzdy se hejti, Vsichni hazou hejt, ze Prey bude sracka, ze to bude Dishonored ve vesmiru, ze For Honor je sracka, kvuli systemu pay to win, coz je nesmysl. A naopak, ze Battlefield bude bomba atd. minimum hlasu rika, ze nejaka hra, co uz ma prdem danej hejt bude ok, nebo, ze to bude pecka. Chtel bych videt tebe chytroline, jakou hru nekdy udelas. :-)flashczeflashcze34797    23.4.2017 00:24 flashcze

@ odpověď na komentář od Zbrojovak:Snad nikdy jsem se nesetkal s nazorem, na zadnou hru, ze bude pecka. Vzdy se hejti, Vsichni hazou hejt, ze Prey bude sracka, ze to bude Dishonored ve vesmiru, ze For Honor je sracka, kvuli systemu pay to win, coz je nesmysl. A naopak, ze Battlefield bude bomba atd. minimum hlasu rika, ze nejaka hra, co uz ma prdem danej hejt bude ok, nebo, ze to bude pecka. Chtel bych videt tebe chytroline, jakou hru nekdy udelas. :-)

Zbrojovak napsal:Jakej je rozdil hru dopredu odsoudit, nebo ju naopak dopredu povazovat za pecku? ? ?
Vubec zadnej, chytroline.

declare    Nostalgie zkresluje...declaredeclare6466    22.4.2017 12:44 declare

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Nostalgie zkresluje...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Behavioralista napsal:A tak já si myslím, že to stejně Call of Duty 2 nepřekoná. Vlastně, Call of Duty 2 už nikdy nic nepřekoná, ale to neznamená, že by tento díl byl nepovedený.

Behavioralista    A tak já si myslím, že to stejně Call of Duty 2 nepřekoná. Vlastně, Call of Duty 2 už nikdy nic nepřekoná, ale to neznamená, že by tento díl byl nepovedený.Behavioralistabehavioralista34565    22.4.2017 12:11 Behavioralista

A tak já si myslím, že to stejně Call of Duty 2 nepřekoná. Vlastně, Call of Duty 2 už nikdy nic nepřekoná, ale to neznamená, že by tento díl byl nepovedený.

lolin666    Super :-)lolin666lolin66641624    22.4.2017 08:48 lolin666

Super :-)

Corvus   6x   Jenže vy, hateři, si velice rádi pletete pojem DOPŘEDU považovat za pecku a TĚŠIT SE. Mě osobně připadá, že pozitivní myšlení a prosté těšení se nějak lidi v téhle zemi (a nejen v Čechách) opustilo. Asi je jednodušší apriori na všechno "pro jistotu" kydat.Corvuscorvus13394    22.4.2017 08:11 Corvus

@ odpověď na komentář od Zbrojovak:Jenže vy, hateři, si velice rádi pletete pojem DOPŘEDU považovat za pecku a TĚŠIT SE. Mě osobně připadá, že pozitivní myšlení a prosté těšení se nějak lidi v téhle zemi (a nejen v Čechách) opustilo. Asi je jednodušší apriori na všechno "pro jistotu" kydat.

Zbrojovak napsal:Jakej je rozdil hru dopredu odsoudit, nebo ju naopak dopredu povazovat za pecku? ? ?
Vubec zadnej, chytroline.

Zbrojovak   1x   Jakej je rozdil hru dopredu odsoudit, nebo ju naopak dopredu povazovat za pecku? ? ?
Vubec zadnej, chytroline.
Zbrojovakzbrojovak53649
    22.4.2017 07:32
Zbrojovak

@ odpověď na komentář od flashcze:Jakej je rozdil hru dopredu odsoudit, nebo ju naopak dopredu povazovat za pecku? ? ?
Vubec zadnej, chytroline.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

flashcze napsal:Paráda. Ale stejně se najde tuna haterů a dopředunto odsoudí, že to bude sračka. Já si myslim, že to bude těžká bomba. .

ShelbyGT500    Hodně se na to těšim. Zapracovat na atmosféře, na pocitu ze střelby a bude to pecka. Na příběh u takovýhle hry sere pes.ShelbyGT500shelbygt50045792    22.4.2017 03:33 ShelbyGT500

Hodně se na to těšim. Zapracovat na atmosféře, na pocitu ze střelby a bude to pecka. Na příběh u takovýhle hry sere pes.

johnny_jay    Nejsem fanoušek ani CoD, ani WW2, ale i tak jsem na to odhalení zvědav :)
Btw idiotum se člověk nikdy nezavdeci : - )
johnny_jayjohnny_jay30163
    22.4.2017 00:59
johnny_jay

Nejsem fanoušek ani CoD, ani WW2, ale i tak jsem na to odhalení zvědav :)
Btw idiotum se člověk nikdy nezavdeci : - )Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

flashcze   1x   Paráda. Ale stejně se najde tuna haterů a dopředunto odsoudí, že to bude sračka. Já si myslim, že to bude těžká bomba. .flashczeflashcze34797    22.4.2017 00:18 flashcze

Paráda. Ale stejně se najde tuna haterů a dopředunto odsoudí, že to bude sračka. Já si myslim, že to bude těžká bomba. .

Marllone    Samozřejmě klíčové je, aby to bylo dobré. Zasazení velká paráda, ale nesmí opomenout kvalitu hry.Marllonemarllone34826    21.4.2017 23:52 Marllone

Samozřejmě klíčové je, aby to bylo dobré. Zasazení velká paráda, ale nesmí opomenout kvalitu hry.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Vojtech1141    Rok 1946 a potom rok 1960. Alternativní, samozřejmě, ale z druhé světové si toho bere velmi.Vojtech1141vojtech114138905    21.4.2017 23:16 Vojtech1141

@ odpověď na komentář od Atlantis:Rok 1946 a potom rok 1960. Alternativní, samozřejmě, ale z druhé světové si toho bere velmi.

Atlantis napsal:Jo, ale nemyslím až takový extrém roboti atp... to vůbec jen pár projektů, které byli na prahu sestrojení v té době a znamenaly by menší zlom, či zdržení od poražení Německa. Wolf TNO byl myslím z budoucnosti ne?

Vojtech1141    Tak to tě nepotěším. Pokud chceš hru bez skriptu, jdi si zahrát neoficiální WoW servery, kde kvůli nefungujícím skriptům nefunguje obrovská část questů.
Přehršel skriptů jako třeba v BF4 je na škodu, ale CoD to, myslím, nevadí. Bez skriptů by hry nefungovaly.
Vojtech1141vojtech114138905
    21.4.2017 23:15
Vojtech1141

@ odpověď na komentář od Zbrojovak:Tak to tě nepotěším. Pokud chceš hru bez skriptu, jdi si zahrát neoficiální WoW servery, kde kvůli nefungujícím skriptům nefunguje obrovská část questů.
Přehršel skriptů jako třeba v BF4 je na škodu, ale CoD to, myslím, nevadí. Bez skriptů by hry nefungovaly.

Zbrojovak napsal:No budiz, ted jeste nove engine, minimum QTE, a nechci ve hre same skript:-)
Sviznouzabavnou akci ve stylu CoD 2 a koupim to, ale pouze za predpokladu ze to pojede na novym enginu, jinak at si to nechaji

Kross    Už se těším na pokračování WWIII!Krosskross57177    21.4.2017 22:47 Kross

Už se těším na pokračování WWIII!

Corvus   4x   No konečně! Konečně mám zájem se zase k téhle sérii vrátit! Sice jen na jeden díl, ale přesto, díky!Corvuscorvus13394    21.4.2017 22:35 Corvus

No konečně! Konečně mám zájem se zase k téhle sérii vrátit! Sice jen na jeden díl, ale přesto, díky!

Ales    Od Modern Warfare 2 dalsi CoD, ktere si zahraju. Koukejte dat super kampan! A super Deluxe edici se zajimavym obsahem!Alesales29933    21.4.2017 22:31 Ales

Od Modern Warfare 2 dalsi CoD, ktere si zahraju. Koukejte dat super kampan! A super Deluxe edici se zajimavym obsahem!Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Martass311    Nezpomeňte nám dát k Deluxe Edici cod world at war s exoskeletama :DMartass311martass31129577    21.4.2017 22:28 Martass311

Nezpomeňte nám dát k Deluxe Edici cod world at war s exoskeletama :D

Marllone   1x   Mě se nikdy WW2 nepřejedla, tu já můžu kdykoliv, a možná si tak koupim po patnácti letech Codko. Ale neříkejme Feuer Frei dokud Hans bringt Flammenwaffer!Marllonemarllone34826    21.4.2017 22:27 Marllone

Mě se nikdy WW2 nepřejedla, tu já můžu kdykoliv, a možná si tak koupim po patnácti letech Codko. Ale neříkejme Feuer Frei dokud Hans bringt Flammenwaffer!Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

johnk2   1x   Panebože to bude něco už se nemůžu dočkat. Na tuhle správu jsem čekal hodně dlouho. Konečně nějaké pořadné call of duty po hodně dlouhé době. :-Djohnk2johnk234580    21.4.2017 21:59 johnk2

Panebože to bude něco už se nemůžu dočkat. Na tuhle správu jsem čekal hodně dlouho. Konečně nějaké pořadné call of duty po hodně dlouhé době. :-D

SamFisher   9x   Konečně CoD na které se těším :DSamFishersamfisher16017    21.4.2017 21:17 SamFisher

Konečně CoD na které se těším :D

gregaart   4x   Dobre ste to napsal . Presne ta druha s. vojna ma ešte mnoho originálnych a a zaujímavých i keď dosť hrozivých príbehov . Ešte by som doplnil , niečo ako misie, obsadenie Kréty , boje na veľkom Kaukaze , a kludne aj za vojakov osy, lebo v zabijani nevidím rozdiel, na akej strane človek stoji, zabíjanie ako zabíjanie, a možno človek by si práve u vojakov osy uvedomil ešte viac tu nezmyselnosť, a nielen len to moralizovanie čo je dobre a čo zle, všetci vždy mohli za všetko, myslene v počiatkoch, i keď viem že to nebude, potom misie únik z tábora, atentát, niečo z juhoslavskych partizánov , Fínsko, Varšavu atd . Som zvedaví. Radšej valku na monitore ako naozaj plus nejaké lesné branne cvičenia. Malo by to byt niečo nove, čo ešte nebolo, fakt zaujímave, by bolo keby vyšiel jeden, veľký datadisk ku Batlefield 1 , ako kedysi vychádzali, napríklad United Ofensiv nie len platene bezhlavé DLC. Datadisk z Ruskej občianskej vojny . To by bolo aj časovo blízke konceptu nového Battlefieldu. Hru za boľševickej revolúcie, očakávam najviac, v dnešnej grafike. Ešte staroveký Egypt, a feudálne Japonsko za shogunov, ale to už je téma Assassinu zrejme. Všetko dobre s pozdravom.gregaartgregaart41697    21.4.2017 21:03 gregaart

@ odpověď na komentář od Salam:Dobre ste to napsal . Presne ta druha s. vojna ma ešte mnoho originálnych a a zaujímavých i keď dosť hrozivých príbehov . Ešte by som doplnil , niečo ako misie, obsadenie Kréty , boje na veľkom Kaukaze , a kludne aj za vojakov osy, lebo v zabijani nevidím rozdiel, na akej strane človek stoji, zabíjanie ako zabíjanie, a možno človek by si práve u vojakov osy uvedomil ešte viac tu nezmyselnosť, a nielen len to moralizovanie čo je dobre a čo zle, všetci vždy mohli za všetko, myslene v počiatkoch, i keď viem že to nebude, potom misie únik z tábora, atentát, niečo z juhoslavskych partizánov , Fínsko, Varšavu atd . Som zvedaví. Radšej valku na monitore ako naozaj plus nejaké lesné branne cvičenia. Malo by to byt niečo nove, čo ešte nebolo, fakt zaujímave, by bolo keby vyšiel jeden, veľký datadisk ku Batlefield 1 , ako kedysi vychádzali, napríklad United Ofensiv nie len platene bezhlavé DLC. Datadisk z Ruskej občianskej vojny . To by bolo aj časovo blízke konceptu nového Battlefieldu. Hru za boľševickej revolúcie, očakávam najviac, v dnešnej grafike. Ešte staroveký Egypt, a feudálne Japonsko za shogunov, ale to už je téma Assassinu zrejme. Všetko dobre s pozdravom.

Salam napsal:uz to vidim. . prvni mise za gestapaka v polske uniforme v glivici... mise za japonske kamikaze... mise s atentatem na heydricha... mise s pokusem o atentat na hitlera ala valkyrie... mise z koncentraku... mise se sabotazi tovarny na tezkou vodu v norsku atd. atd. atd. ... ale to chci asi moc ze? :D ... takze po padesate d day vylodeni... market garden... berlin... stalingrad... ale abych nebyl tak velkej skeptik tak jsem po deseti letech skutecne zvedavej jak bude vypadat dalsi cod :D

Frezen9   10x   Kdo ti ublížil?Frezen9frezen915735    21.4.2017 20:27 Frezen9

@ odpověď na komentář od Satyr15:Kdo ti ublížil?

Satyr15 napsal:No to je toho ... ta samá hra bez inovace ale v druhé světové to je teda pecka, ale poslední cosi warfare byla kktina i přes dobrý příběh, rozhodnutí jelikož byla ve vesmíru. Takže battlefield je sračka ... ale jak je v první světové je to nejlepší hra, cod když je v přitomnosti nebo kdekoli jinde je to repetivní sračka pro děti, ale jakmile je ve druhé světové ... YES SO MUCH WIN ... kdo neočekává repetivní sračku, s tunou dlc a děckama v mp tak je vypatlaný k***t a měl by hrát tamagochi. Tyhle pokrytecké kecy jak je něco špatného ale když to něčím změní je to zas špatné, ale když nechají tu samou špatnou hratelnost ale dají to milionkrát cliché omletého tématu je to najednou super hra ... no good luck s takovým přístupem Oh a ano neočekávám nic než zase omlývačku o dobrých Britech Amících a zlých Němčourech a zapomenutých pošahaných japkách.

Salam   6x   uz to vidim. . prvni mise za gestapaka v polske uniforme v glivici... mise za japonske kamikaze... mise s atentatem na heydricha... mise s pokusem o atentat na hitlera ala valkyrie... mise z koncentraku... mise se sabotazi tovarny na tezkou vodu v norsku atd. atd. atd. ... ale to chci asi moc ze? :D ... takze po padesate d day vylodeni... market garden... berlin... stalingrad... ale abych nebyl tak velkej skeptik tak jsem po deseti letech skutecne zvedavej jak bude vypadat dalsi cod :DSalamsalam32188    21.4.2017 20:25 Salam

uz to vidim. . prvni mise za gestapaka v polske uniforme v glivici... mise za japonske kamikaze... mise s atentatem na heydricha... mise s pokusem o atentat na hitlera ala valkyrie... mise z koncentraku... mise se sabotazi tovarny na tezkou vodu v norsku atd. atd. atd. ... ale to chci asi moc ze? :D ... takze po padesate d day vylodeni... market garden... berlin... stalingrad... ale abych nebyl tak velkej skeptik tak jsem po deseti letech skutecne zvedavej jak bude vypadat dalsi cod :D

adamoun   2x   Atmosféru... zasazení mění především atmosféru, která ve sci-fi dílech nebyla ani zdaleka tak silná jako v těch WW2adamounadamoun20925    21.4.2017 20:24 adamoun

@ odpověď na komentář od Bonpar:Atmosféru... zasazení mění především atmosféru, která ve sci-fi dílech nebyla ani zdaleka tak silná jako v těch WW2

Bonpar napsal:No vida, stačí vyměnit textury a a CoD se zas bude prodávat jak rohlíky.

Bonpar   3x   No vida, stačí vyměnit textury a a CoD se zas bude prodávat jak rohlíky.Bonparbonpar6370    21.4.2017 20:20 Bonpar

No vida, stačí vyměnit textury a a CoD se zas bude prodávat jak rohlíky.

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11556 příspěvků), STEAM -všechno sem (6666 příspěvků), Wifi připojení do PC (9 příspěvků), Napiš videohru, která ... (117 příspěvků), Gamepad pro syna (18 příspěvků), Trance - Holiday Mix 2016 (316 příspěvků), Filmový koutek aneb co jste zrovna viděli? (689 příspěvků), Mafia III-Obecná diskuze (8 příspěvků), Legend of Grimrock čeština steam (7 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4371 příspěvků), Humble bundle -vše sem (502 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Persona 5 – podařený návrat osobností

Proběhl návrat oblíbené série bez problémů? Není na ni znát dlouhá prodleva? Nebo byla dlouhá pauza přínosem? Odpovědi hledejte v recenzi, nebo ve…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 
 
Warhammer 40,000: Dawn of War 3 – skutečně divoká trojice

Třetí díl slavné RTS je konečně tady, sedl nám stejně jako jeho dva předchůdci?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
She Remembered Caterpillars – v jednoduchosti je krása

Primární barvy a mosty zavaří vaše mozkové závity.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
Jak běží Frank West z Dead Rising 4 na PC?

PC verze Dead Rising 3 byla… No, škoda slov. Otázka tak zůstává, jestli je počítačový port čtvrtého dílu v jakémkoliv ohledu lepší. A světe div se, on…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 
 
Yo-kai Watch 2: Bony Spirits - povedené cestování v čase

Říká se, že 2x do stejné řeky nevstoupíte. Pokračování nesmírně úspěšné série Yo-kai Watch je zářným příkladem opaku tohoto rčení. Jestli se ale…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Handheld