Uživatel nepřihlášen
 

Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle

Středa 10.5.2017 14:36 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci nemají na vývoj modu tolik času, a tak si na OpenIV mod budeme muset počkat. Stále by měl ale vyjít v letošním roce.

Pro PC verzi GTA V vzniká mnoho ambiciózních modů. Jedním z nich je bezesporu iniciativa spojená s populárním nástrojem OpenIV, která má za cíl přinést do hry celé město Liberty City z GTA IV. Původně se počítalo s tím, že beta modu bude k dispozici už na jaře, ale plány tvůrců se změnily, a tak si počkáme o něco déle. Jako kdyby těch odkladů dnes nebylo dost.

Důvod odkladu je v zásadě osobní. Autoři momentálně nemohou vzniku modu věnovat tolik času, protože mají i jiné povinnosti a musí věnovat čas jiným věcem mimo oblast moddingu. Dodávají, že zrovna Liberty City žádá hodně času.

Na modu se však stále pracuje, proto by měl stále vyjít někdy během letošního roku. S jarní betou se ale můžeme rozloučit. Autor s přezdívkou GooD-NTS dodává, že za zdržení nemohou technické ani právní potíže. Ty znamenaly stopku pro jiný ambiciózní mod, který chtěl v GTA V uvést mapu a další obsah z westernu Red Read Redemption.

OpenIV snad nepotká pododný osud. Už proto, že pro využití modu musíte vlastnit jak GTA V, tak GTA IV. Kdyby autoři převáděli Liberty City do GTA V bez nutnosti vlastnit hru, z níž bylo město vypůjčeno, pravděpodobně by opět došlo k zákroku ze strany Rockstaru nebo jeho majitele Take-Two Interactive.

Tisk
Související novinky
 
Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord

Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord

Čtvrtek 11.1.2018 14:19 - V počtu hrajících hráčů. Multiplayer GTA V hrálo více hráčů než kdykoli předtím. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
GTA Online se po letech dočká nového Heistu

GTA Online se po letech dočká nového Heistu

Čtvrtek 7.12.2017 20:34 - V akci nazvané The Doomsday Heist nepůjde o nic menšího než o záchranu San Andreas před totální zkázou. Přečíst celý článek »

51 komentářů|PC, PS4, Xbox One
GTA V jednou z nejúspěšnějších her všech dob

GTA V jednou z nejúspěšnějších her všech dob

Středa 8.11.2017 09:57 - Gangsterská akce v prodejích nebrzdí, překonala hranici 85 milionů kusů. Přečíst celý článek »

30 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kirkes21    Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 17:16 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:

Chesse napsal:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...

Chesse   1x   Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Chessechesse22383    10.5.2017 16:23 Chesse

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Kirkes21 napsal:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Kirkes21   1x   I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 15:10 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Chesse napsal:Jen aby to R* nezatrhl :)

skylines    Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :Dskylinesskylines11568    10.5.2017 15:06 skylines

Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :D

Chesse   1x   Jen aby to R* nezatrhl :)Chessechesse22383    10.5.2017 14:45 Chesse

Jen aby to R* nezatrhl :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole