Uživatel nepřihlášen
 

Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle

Středa 10.5.2017 14:36 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci nemají na vývoj modu tolik času, a tak si na OpenIV mod budeme muset počkat. Stále by měl ale vyjít v letošním roce.

Pro PC verzi GTA V vzniká mnoho ambiciózních modů. Jedním z nich je bezesporu iniciativa spojená s populárním nástrojem OpenIV, která má za cíl přinést do hry celé město Liberty City z GTA IV. Původně se počítalo s tím, že beta modu bude k dispozici už na jaře, ale plány tvůrců se změnily, a tak si počkáme o něco déle. Jako kdyby těch odkladů dnes nebylo dost.

Důvod odkladu je v zásadě osobní. Autoři momentálně nemohou vzniku modu věnovat tolik času, protože mají i jiné povinnosti a musí věnovat čas jiným věcem mimo oblast moddingu. Dodávají, že zrovna Liberty City žádá hodně času.

Na modu se však stále pracuje, proto by měl stále vyjít někdy během letošního roku. S jarní betou se ale můžeme rozloučit. Autor s přezdívkou GooD-NTS dodává, že za zdržení nemohou technické ani právní potíže. Ty znamenaly stopku pro jiný ambiciózní mod, který chtěl v GTA V uvést mapu a další obsah z westernu Red Read Redemption.

OpenIV snad nepotká pododný osud. Už proto, že pro využití modu musíte vlastnit jak GTA V, tak GTA IV. Kdyby autoři převáděli Liberty City do GTA V bez nutnosti vlastnit hru, z níž bylo město vypůjčeno, pravděpodobně by opět došlo k zákroku ze strany Rockstaru nebo jeho majitele Take-Two Interactive.

Tisk
Související novinky
 
GTA V jednou z nejúspěšnějších her všech dob

GTA V jednou z nejúspěšnějších her všech dob

Středa 8.11.2017 09:57 - Gangsterská akce v prodejích nebrzdí, překonala hranici 85 milionů kusů. Přečíst celý článek »

30 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Rockstar vysvětluje, proč jsme se nedočkali singleplayerového rozšíření GTA V
 

Rockstar vysvětluje, proč jsme se nedočkali singleplayerového rozšíření GTA V

Úterý 24.10.2017 10:25 - Za vše může rozsah samotného singleplayeru hry, zaměření na GTA Online a vývoj nových titulů. Ty se však singleplayerových přídavků dočkat mohou. Přečíst celý článek »

25 komentářů|PC, PS4, Xbox One
GTA Online dostává Transform Races

GTA Online dostává Transform Races

Úterý 17.10.2017 15:30 - V tomto módu se neustále mění typy dopravních prostředníků, s kterými závodíte. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kirkes21    Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 17:16 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:

Chesse napsal:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...

Chesse   1x   Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Chessechesse22383    10.5.2017 16:23 Chesse

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Kirkes21 napsal:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Kirkes21   1x   I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 15:10 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Chesse napsal:Jen aby to R* nezatrhl :)

skylines    Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :Dskylinesskylines11568    10.5.2017 15:06 skylines

Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :D

Chesse   1x   Jen aby to R* nezatrhl :)Chessechesse22383    10.5.2017 14:45 Chesse

Jen aby to R* nezatrhl :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole