Uživatel nepřihlášen
 

Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle

Středa 10.5.2017 14:36 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci nemají na vývoj modu tolik času, a tak si na OpenIV mod budeme muset počkat. Stále by měl ale vyjít v letošním roce.

Pro PC verzi GTA V vzniká mnoho ambiciózních modů. Jedním z nich je bezesporu iniciativa spojená s populárním nástrojem OpenIV, která má za cíl přinést do hry celé město Liberty City z GTA IV. Původně se počítalo s tím, že beta modu bude k dispozici už na jaře, ale plány tvůrců se změnily, a tak si počkáme o něco déle. Jako kdyby těch odkladů dnes nebylo dost.

Důvod odkladu je v zásadě osobní. Autoři momentálně nemohou vzniku modu věnovat tolik času, protože mají i jiné povinnosti a musí věnovat čas jiným věcem mimo oblast moddingu. Dodávají, že zrovna Liberty City žádá hodně času.

Na modu se však stále pracuje, proto by měl stále vyjít někdy během letošního roku. S jarní betou se ale můžeme rozloučit. Autor s přezdívkou GooD-NTS dodává, že za zdržení nemohou technické ani právní potíže. Ty znamenaly stopku pro jiný ambiciózní mod, který chtěl v GTA V uvést mapu a další obsah z westernu Red Read Redemption.

OpenIV snad nepotká pododný osud. Už proto, že pro využití modu musíte vlastnit jak GTA V, tak GTA IV. Kdyby autoři převáděli Liberty City do GTA V bez nutnosti vlastnit hru, z níž bylo město vypůjčeno, pravděpodobně by opět došlo k zákroku ze strany Rockstaru nebo jeho majitele Take-Two Interactive.

Tisk
Související novinky
 
V GTA Online vás čeká pašování za pomoci letadel a vrtulníků

V GTA Online vás čeká pašování za pomoci letadel a vrtulníků

Čtvrtek 24.8.2017 17:40 - Aktualizace Smuggler’s Run vychází 29. srpna a zahrne nové vrtulníky a letadla, hangáry pro jejich uskladnění nebo pašerácké aktivity a příležitosti. Přečíst celý článek »

75 komentářů|PC, PS4, Xbox One
OpenIV mod může nadále existovat

OpenIV mod může nadále existovat

Středa 5.7.2017 12:18 - Modding GTA V a GTA IV je zachráněn. Mod, který měl za cíl převést do GTA V město Liberty City, však definitivně zanikl. Přečíst celý článek »

Začala oslava Dne nezávislosti USA v GTA Online

Začala oslava Dne nezávislosti USA v GTA Online

Pátek 30.6.2017 19:47 - Nový Adversary mód společně s oblečením a dalším vybavením. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Do Liberty City se v GTA V vydáme později, vývoj OpenIV modu potrvá o něco déle
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kirkes21    Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 17:16 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:Jasně, ale taky se může docela dobře stát že updatové Dlc přestanou do GTA 5 vydávat a tím ukončí shark karty i následně GTAO. Je to vůle čistě jen R* a T2. My hráči maximálně můžem dělat petice ale, i ty mají dost často smutný konec, protože vydavatel se z našich nároků ne****. Takový je zase opět život. :nah:

Chesse napsal:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...

Chesse   1x   Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Chessechesse22383    10.5.2017 16:23 Chesse

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Klidne muzou, pokud maj staly prijem z GTA Online...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Kirkes21 napsal:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Kirkes21   1x   I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.Kirkes21kirkes2127721    10.5.2017 15:10 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Chesse:I kdyby jim to zatrhl tak se nedá nic dělat. Musíme doufat že Rockstar dřív či později oznamí buď Story Dlc nebo GTA 6 :-) Já na příběhový datadisk čekám už celé 2 roky mohly by aspoň ukázat trailer na letošní E3! ! ! Vždyť už před nějakou dobou byl dabér Franklina ukázan v MoCap převleku. Nemyslím si že by R* budoucí přídavek GTA 5 dal do šrotu.

Chesse napsal:Jen aby to R* nezatrhl :)

skylines    Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :Dskylinesskylines11568    10.5.2017 15:06 skylines

Když si namoduju IV tak bude vypadat mnohem lépe než GTA V a o tolik méně možností tam zase není. Takže žádný spěch :D

Chesse   1x   Jen aby to R* nezatrhl :)Chessechesse22383    10.5.2017 14:45 Chesse

Jen aby to R* nezatrhl :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (538 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7014 příspěvků), Soška - Aiden Pearce (prodám) (1 příspěvek), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Vládce Tokia

V kůži mocného monstra ničte japonskou metropoli a rozdávejte mocné údery svým nepřátelům.

 
 
 
Conan Exiles: The Frozen North – výprava do hor

Vyprahlá poušť, nevyzpytatelná oáza a drsné vrcholky hor. Jaké bylo naše přežívání?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole