Uživatel nepřihlášen

Techloop obrací hledání IT práce naruby a upevňuje svou pozici jedničky na trhu

Středa 10.5.2017 16:40 - Autor: "Inzerce" - Rubrika: Novinky Novinka

Techloop.io transformuje trh práce v IT a aktuálně je leaderem v náboru IT profesionálů v České republice

Techloop.io transformuje trh práce v IT a aktuálně je leaderem v náboru IT profesionálů v České republice. Se svým unikátním modelem trhu práce, kde se napřímo potkávají firmy a IT odborníci, právě úspěšně dobývá i Slovensko a už dnes ho využívají stovky společností a tisíce vývojářů a dalších IT profesionálů.

Techloop potřeboval jen lehce přes rok, aby přinesl revoluci do nabírání IT odborníků v Česku. Posílen seed investicí od Rockaway Ventures postavil zažité přístupy k obsazování IT pozic na hlavu.

Tato platforma umožňuje IT odborníkům zůstat anonymní a dostávat nabídky práce přímo od společností, které hledají novou posilu do týmu. Pokud si vývojář najde práci přes Techloop, získá navíc bonus 500 eur. Firmy zase mohou těžit z přímého přístupu do rozsáhlé databáze IT talentů, kdy za služby Techloopu platí až v momentě, kdy si s jeho pomocí najdou nového kolegu.


Herní průmysl

Na Techloop hledá vývojáře i nespočet herních studií. Platformu čile využívá například Bohemia Interactive (autoři ikonické série her Arma), Geewa nebo Warhorse Studios (tvůrci Kingdom Come: Deliverance).

Chcete se podílet na tvůrčí činnosti jednoho z těchto prestižních studií (a spousty dalších cool firem) a zároveň se vyhnout personálním agenturám? Pak na nic nečekejte a vytvořte si anonymní profil na Techloop.


Tisk
Štítky: inzerce
Související novinky
 
Thrustmaster T300 RS GT Edition: Splňte si závodnický sen

Thrustmaster T300 RS GT Edition: Splňte si závodnický sen

Úterý 21.11.2017 13:15 - Vývoj závodních her doprovázel vývoj volantů a dalšího příslušenství. Model Thrustmaster T300 RS GT Edition si snadno spletete s tím ve skutečném autě. Přečíst celý článek »

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti – nový král vyšší střední třídy

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti – nový král vyšší střední třídy

Čtvrtek 9.11.2017 14:07 - Nabídku výkonných grafických karet NVIDIA rozšiřuje model pro hráče, kteří se nemohou rozhodnout mezi GeForce GTX 1070 a GTX 1080. Přečíst celý článek »

Pohádka o obnovovací frekvenci

Pohádka o obnovovací frekvenci

Čtvrtek 5.10.2017 14:10 - Aneb mýty o lidském oku a herním monitoru. Přečíst celý článek »

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC