Uživatel nepřihlášen
  

V červenci se spojí svět Accel Worldu a série Sword Art Online

Čtvrtek 18.5.2017 09:42 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky - Zdroj: Bandai Namco Novinka

V akčním RPG Accel World VS. Sword Art Online bude Kirito hledat ztracenou Yui.

Na jaře tohoto roku vyšlo v Japonsku akční RPG Accel World VS. Sword Art Online, spojující v sobě dva rozdílné světy. Už z názvu jde poznat, že jde o série Accel World a Sword Art Online. V tomto týdnu oznámilo Bandai Namco vydání crossoveru také na západě. Pro PlayStation 4 a PS Vitu se jej dočkáme už 7. července a PS4 verze bude k mání také v krabicové podobě.

Prolog příběhu je velmi jednoduchý. Kirito hledá ve světě ALfheim Online stále nějaké to dobrodružství, když je najednou oznámena naléhavá údržba systému. Tu odstartovalo sloučení světů Svart Alfheim a Accelerated World. Uprostřed tohoto chaosu se začne nějak divně chovat Yui. Asuna a Kirito chtějí zjistit co se děje, ale jsou napadeni tajemným černým strojo-humanoidním avatarem jménem Black Lotus. Yui mizí a aby Kirito zjistil, kde se nachází, musí porazit Seven Kings ze světa Accelerated World. Vzniká tak skupina nejsilnějších hráčů z Burst Linkers a ALO Players a ta se vydává do Personna Babel zachránit Yui..

Klasická anime série Accel World se touto kompilací konečně pořádně dostává i na západ. Ve hře se objeví velké množství postav z anime a i mangy. Na druhou stranu hra nabídne principy vesmíru Alfheim Online, kdy se hráči mohou pohybovat úplně volně buď po zemi, nebo ve vzduchu.

Nově napsaný originální příběh sází na setkání postav ze dvou oblíbených sérií Reki Kawahary a kombinuje sílu a schopnosti postav z Accel Worldu (Acceleration/Special Techniques) a Sword Art Online (Flight/Magic). Navíc nemusíte bojovat sami a mít pod vedením tříčlennou skupinku, vedenou umělou inteligencí, ale on-line multiplayer nabídne různé režimy, podporující hru až 4 hráčů.Tisk
Accel World VS. Sword Art Online na PS4, PSVScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online
Související novinky
 
Co nového přinesla akce Taipei Game Show 2017?

Co nového přinesla akce Taipei Game Show 2017?

Sobota 28.1.2017 12:26 - Nové oblasti z NieRu: Automata, ukázka z hraní Ys VIII, Accel World vs. Sword Art Online: Millennium Twilight nebo lákání na Summer Lesson. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, PSV
Sekihan ze 49. týdne, aneb červená rýže japonských vývojářů

Sekihan ze 49. týdne, aneb červená rýže japonských vývojářů

Čtvrtek 15.12.2016 08:00 - Dnešní přehled je spíše o videích. Čekají na vás trailery na Star Ocean: Anamnesis, Gun Gun Pixies, novou Senran Kaguru, Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, PS3, PSV, 3DS, iPhone, Android

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V červenci se spojí svět Accel Worldu a série Sword Art Online
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Sluchátka na občasné hraní (24 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11989 příspěvků), Trance - TOAO 11 John Askew* (447 příspěvků), South Park: The Fractured But Whole (7 příspěvků), Wild West Online:Váš názor na hru. (4 příspěvky), STEAM -všechno sem (7027 příspěvků), Fotka vašeho PC (199 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hob – kamenná pěst v akci

Recenze - 23.10.2017
 
Hob – kamenná pěst v akci

Zákeřná nemoc požírá vaši domovinu. Jen vy ji můžete vyléčit svým důvtipem a robotickou paží.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Po roční pauze se série Assassin’s Creed vrací, aby nás přesvědčila, že má ještě pořád co nabídnout a nepatří do starého železa.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC