Uživatel nepřihlášen
  

V červenci se spojí svět Accel Worldu a série Sword Art Online

Čtvrtek 18.5.2017 09:42 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky - Zdroj: Bandai Namco Novinka

V akčním RPG Accel World VS. Sword Art Online bude Kirito hledat ztracenou Yui.

Na jaře tohoto roku vyšlo v Japonsku akční RPG Accel World VS. Sword Art Online, spojující v sobě dva rozdílné světy. Už z názvu jde poznat, že jde o série Accel World a Sword Art Online. V tomto týdnu oznámilo Bandai Namco vydání crossoveru také na západě. Pro PlayStation 4 a PS Vitu se jej dočkáme už 7. července a PS4 verze bude k mání také v krabicové podobě.

Prolog příběhu je velmi jednoduchý. Kirito hledá ve světě ALfheim Online stále nějaké to dobrodružství, když je najednou oznámena naléhavá údržba systému. Tu odstartovalo sloučení světů Svart Alfheim a Accelerated World. Uprostřed tohoto chaosu se začne nějak divně chovat Yui. Asuna a Kirito chtějí zjistit co se děje, ale jsou napadeni tajemným černým strojo-humanoidním avatarem jménem Black Lotus. Yui mizí a aby Kirito zjistil, kde se nachází, musí porazit Seven Kings ze světa Accelerated World. Vzniká tak skupina nejsilnějších hráčů z Burst Linkers a ALO Players a ta se vydává do Personna Babel zachránit Yui..

Klasická anime série Accel World se touto kompilací konečně pořádně dostává i na západ. Ve hře se objeví velké množství postav z anime a i mangy. Na druhou stranu hra nabídne principy vesmíru Alfheim Online, kdy se hráči mohou pohybovat úplně volně buď po zemi, nebo ve vzduchu.

Nově napsaný originální příběh sází na setkání postav ze dvou oblíbených sérií Reki Kawahary a kombinuje sílu a schopnosti postav z Accel Worldu (Acceleration/Special Techniques) a Sword Art Online (Flight/Magic). Navíc nemusíte bojovat sami a mít pod vedením tříčlennou skupinku, vedenou umělou inteligencí, ale on-line multiplayer nabídne různé režimy, podporující hru až 4 hráčů.Tisk
Accel World VS. Sword Art Online na PS4, PSVScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online Screenshot ze hry Accel World VS. Sword Art Online
Související novinky
 
Co nového přinesla akce Taipei Game Show 2017?

Co nového přinesla akce Taipei Game Show 2017?

Sobota 28.1.2017 12:26 - Nové oblasti z NieRu: Automata, ukázka z hraní Ys VIII, Accel World vs. Sword Art Online: Millennium Twilight nebo lákání na Summer Lesson. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, PSV
Sekihan ze 49. týdne, aneb červená rýže japonských vývojářů

Sekihan ze 49. týdne, aneb červená rýže japonských vývojářů

Čtvrtek 15.12.2016 08:00 - Dnešní přehled je spíše o videích. Čekají na vás trailery na Star Ocean: Anamnesis, Gun Gun Pixies, novou Senran Kaguru, Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, PS3, PSV, 3DS, iPhone, Android

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V červenci se spojí svět Accel Worldu a série Sword Art Online
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (76 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12094 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (8 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Dusan Nemec ve WATCH DOGS 2 má být Čech? (4 příspěvky)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole