Uživatel nepřihlášen
   

Otevřená beta Gwent: The Witcher Card Game odstartuje 24. května

Středa 17.5.2017 17:52 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Ten den bude resetován dosavadní postup všech hráčů. Ti, kteří zkoušeli uzavřenou betu, však nebudou muset začínat zcela od nuly.

Konečně víme, kdy začne otevřená beta karetní free-to-play hry Gwent: The Witcher Card Game od CD Projektu RED. Odstartuje 24. května, přičemž jí budou předcházet dva dny údržby, kvůli níž budou servery hry nedostupné. Nezůstane přitom jen u PC a Xboxu One, kde už můžete hru několik měsíců hrát. Otevřená beta bude k dispozici i na PS4.

Od 24. května si tak budou moci Gwent zahrát bez omezení všichni vzájemci na všech třech platformách, na nichž má hra vyjít. Přechod z uzavřené na otevřenou betu však s sebou přináší i vynulování veškerého postupu, kterého mohli hráči dosud dosáhnout.

Ti, kteří hráli uzavřenou betu, však nebudou začínat zcela od nuly. Jak už víme nějakou dobu, vývojáři se rozhodli vykompenzovat fanouškům jejich účast, a to hned několika způsoby. Tvůrci vám vrátí počet soudků karet (obdoba klasických balíčků), který jste si koupili za skutečné peníze. Počínaje úrovní 5 získáte 2 soudky za každých 5 úrovní, kterých jste během uzavřené bety dosáhli.

Stejně tak dostanete za každý rank získaný hraním hodnocených zápasů 2 soudky. V rámci hodnocených zápasů vám zůstanou všechny získané sezónní odměny, stejně tak vám zůstanou všechny položky, které dostáváte jako dárek od CD Projektu RED. Jde zejména o prémiovou kartu Geralta.

Více o otevřené betě Gwentu se máme dozvědět v průběhu oficiálního streamu tvůrců, který začne dnes ve 21:00 našeho času. Stream budete moci sledovat na Twitchi CD Projektu.


Tisk
Gwent: The Witcher Card Game na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game
Související novinky
 
Gwent: The Witcher Card Game se brzy dočká nového herního módu

Gwent: The Witcher Card Game se brzy dočká nového herního módu

Středa 14.2.2018 12:32 - Půjde o obdobu klasické arény, v níž si sestavíte balíček karet a hrajete s ním, dokud nedosáhnete 9 výher či 3 proher. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Aktualizace pro Gwent: The Witcher Card Game přidává více než 100 karet

Aktualizace pro Gwent: The Witcher Card Game přidává více než 100 karet

Úterý 19.12.2017 17:10 - Dále zahrnuje novou vánoční akci se singleplayerovými výzvami, systém denních úkolů nebo předělání uživatelského rozhraní hry. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Gwent: Thronebreaker se odkládá na rok 2018

Gwent: Thronebreaker se odkládá na rok 2018

Středa 22.11.2017 16:01 - Na první singleplayerovou kampaň si budeme muset počkat o něco déle. V průběhu příštího roku by navíc hra měla opustit fázi otevřené bety. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Otevřená beta Gwent: The Witcher Card Game odstartuje 24. května
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Deeside    Ví někdo, jak to bude s propojením platforem? Hraju převážně na PC, ale někdy bych si zahrál na Xboxu, jenomže ta nepropojenost mě pěkně štve, tak by mě zajímalo, jestli hodlají udělat nějaké propojení.Deesidedeeside6875    18.5.2017 03:22 Deeside

Ví někdo, jak to bude s propojením platforem? Hraju převážně na PC, ale někdy bych si zahrál na Xboxu, jenomže ta nepropojenost mě pěkně štve, tak by mě zajímalo, jestli hodlají udělat nějaké propojení.

rronaldr   1x   No karetní hry mě fakt nebavěj, ale tohle je super hra. Jenom by to chtělo lepší matchmaking.rronaldrrronaldr6910    17.5.2017 21:53 rronaldr

No karetní hry mě fakt nebavěj, ale tohle je super hra. Jenom by to chtělo lepší matchmaking.

Geralt z Rivie    To už budu mít po maturitě, tak to zkusim. :)Geralt z Riviegeralt-z-rivie17274    17.5.2017 19:48 Geralt z Rivie

To už budu mít po maturitě, tak to zkusim. :)

madPav3L   11x   Tak to bylo celkem jasné, že bude wipe, nevím co jste očekával... je to standardní součást beta testů.madPav3Lmadpav3l57848    17.5.2017 19:35 madPav3L

@ odpověď na komentář od Veritas:Tak to bylo celkem jasné, že bude wipe, nevím co jste očekával... je to standardní součást beta testů.

Veritas napsal:Super a všechny karty půjdou do loje. Neuvěřitelný .... . Přestal jsem mít chuť to hrát.

Kolousek001    Wtf? :D :D :D :D Já myslel že ta hra už měla dávno vyjít a ono to bylo doteď v closed pořád? CD Projekti asi následujou Valve a jejich výbornou práci na Dotě ...Kolousek001kolousek00128103    17.5.2017 18:25 Kolousek001

Wtf? :D :D :D :D Já myslel že ta hra už měla dávno vyjít a ono to bylo doteď v closed pořád? CD Projekti asi následujou Valve a jejich výbornou práci na Dotě ...

witcherrr    Naštěstí jsem si moc karet neotevřel tak nevadí. Každopádně jim fandím, chce to více karet, vlastní avatary. Uvítal bych i hlasatele za každou frakci. . a proč ne, chytlo mě to více jak animovaný HS.witcherrrwitcherrr12259    17.5.2017 18:24 witcherrr

Naštěstí jsem si moc karet neotevřel tak nevadí. Každopádně jim fandím, chce to více karet, vlastní avatary. Uvítal bych i hlasatele za každou frakci. . a proč ne, chytlo mě to více jak animovaný HS.

Veritas   2x   Super a všechny karty půjdou do loje. Neuvěřitelný .... . Přestal jsem mít chuť to hrát.Veritasveritas4045    17.5.2017 18:20 Veritas

Super a všechny karty půjdou do loje. Neuvěřitelný .... . Přestal jsem mít chuť to hrát.

Diskuze na fóru

RAM rada! (39 příspěvků), Kingdom Come: Deliverance (39 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12142 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), MAFIA 1 EXTRÉMNÍ JÍZDA, VYBUCHUJÍCÍ CELESTE (6 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (56 příspěvků), Humble bundle -vše sem (612 příspěvků), Origin (11 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 

Wulverblade

Recenze - 16.2.2018
 
Wulverblade

Braňte keltský sever proti šikům římských vojáků pochodujících z Londinia.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Railway Empire

Recenze - 14.2.2018
 
Railway Empire

Poznejte složitost železniční dopravy i americkou historii a vybudujte si své vlakové impérium.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole