Uživatel nepřihlášen
 

V Bukurešti proběhl největší turnaj v Mount & Blade: Warband

Neděle 21.5.2017 13:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Budou vývojáři série Mount & Blade pít z lebek poražených? Aktualizováno o výsledek.

Update: Turnaj Battle of Bucharest ve hře Mount & Blade: Warband skončil a my známe vítěze. Tím se stal tým Castellans, jehož členem je, jak už jsme zmiňovali v původní novince, Otto Vaněk s přezdívkou relakstronkest, jediný Čech v turnaji, který patří i mezi čtenáře Zingu.

Vítězům samozřejmě za celou redakci gratuluji. Pokud jde o vidinu na nové informace o Mount & Blade 2: Bannerlord, během samotného turnaje jsme se dozvěděli pouze to, že bychom hru měli vidět na červnové výstavě E3. Je však možné, že střípky informací prosáknou v následujících dnech.

Připomínám, že ještě máte zhruba dvě hodiny na získání bezplatné kopie původního Mount & Blade z obchodu GOG.com. A jestli se chcete podívat na záznam turnaje, odkážu vás na první a druhou část záznamu.

Původní zpráva (17. 5. 2017 17:50): Už 20. května proběhne v rumunském hlavním městě Bukurešť finále turnaje Battle of Bucharest 2017, který je považován za největší turnaj ve hře Mount & Blade: Warband. Čtyři týmy v něm budou zápolit o celkovou výhru 10 tisíc amerických dolarů, přičemž budou hrát v duelech a v týmech po pěti hráčích.

Pro nás je turnaj důležitý ze dvou důvodů. Zaprvé tu existuje jistá šance, že bychom se v jeho průběhu mohli dozvědět něco nového o napjatě očekávaném Mount & Blade 2: Bannerlord. Zadruhé mezi finalisty je i jeden ze čtenářů Zingu, Otto Vaněk s přezdívkou relakstronkest. Ten je členem týmu Castellans a do finále se kvalifikoval jako jediný hráč z Česka a Slovenska. Další soutěžící týmy nesou názvy Apis Europae Black, Apis Europae Yellow a Unity.

Vítězný tým obdrží 5000 dolarů, zatímco tým, který se umístí na druhém místě, získá 2,500 dolarů. Za třetí místo je 750 dolarů a vítězové duelů mohou získat 1000 dolarů (první místo), 500 dolarů (druhé místo) a 250 dolarů (třetí místo).

Finále budete moci sledovat na Twitchi studia TaleWorlds Entertainment. Nyní nezbývá než popřát účastníkům a hlavně našemu čtenáři a krajanovi hodně zdaru. Snad ho na cestě do Bukurešti nepřepadnou bandité a on se nebude muset vymlouvat na to, že už je skoro období sklizní. A snad vývojáři co nejdřív ukážou či oznámí něco nového o Bannerlordu.

Tisk
Mount & Blade: Warband na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband Screenshot ze hry Mount & Blade: Warband
Související novinky
 
Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars s novou frakcí, mapou a módem

Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars s novou frakcí, mapou a módem

Středa 17.1.2018 15:10 - Multiplayerový přídavek Warbandu se dočkal dosud největší aktualizace, která přináší řadu novinek a změn i nový obsah. Přečíst celý článek »

Mount & Blade: Warband se dočká nového obsahu

Mount & Blade: Warband se dočká nového obsahu

Středa 14.12.2016 13:24 - Hráči se mohou těšit na kooperativní režim Invasion a PC verzi obohatí volitelný balíček textur, které jsou součástí nedávno vydaných konzolových verzí. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Launch trailer připomíná vydání konzolových verzí Mount & Blade: Warband

Launch trailer připomíná vydání konzolových verzí Mount & Blade: Warband

Pátek 16.9.2016 19:04 - Šest let stará PC hra je od dnešního dne k dispozici na PS4 a Xbox One, a to v digitální a krabicové verzi. Přečíst celý článek »

1 komentář|PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Bukurešti proběhl největší turnaj v Mount & Blade: Warband
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Arvaer    No, pěkná práce Relaxi, gratuluju! ! ! ! !Arvaerarvaer12708    22.5.2017 11:00 Arvaer

No, pěkná práce Relaxi, gratuluju! ! ! ! !

napoleon1815    osobně preferuji jen mod napoleonic wars :-Dnapoleon1815napoleon181555880    21.5.2017 17:14 napoleon1815

osobně preferuji jen mod napoleonic wars :-D

Malcolm    uh včera jsem se vrátil k M&B multiplayeru konkrétně k modu Mercenaries a musim říct že jsem se težce přeorientoval na Chivalry za hodinu hraní sem tam dokázal dát asi jen 4 lidi :DMalcolmmalcolm8346    21.5.2017 16:54 Malcolm

uh včera jsem se vrátil k M&B multiplayeru konkrétně k modu Mercenaries a musim říct že jsem se težce přeorientoval na Chivalry za hodinu hraní sem tam dokázal dát asi jen 4 lidi :D

Arvaer    Palec nahoru...Arvaerarvaer12708    21.5.2017 16:29 Arvaer

Palec nahoru...Komentář byl autorem naposledy upraven 22.5.2017 11:04

Původní verze před úpravami:No, pěkná práce Relaxi, gratuluju! ! ! ! !

Ezekiel Santhan    No moc se těším :) bude parádní showEzekiel Santhanezekiel-santhan28267    17.5.2017 22:17 Ezekiel Santhan

No moc se těším :) bude parádní show

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (57 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole