Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - čtvrtek 18. května

Čtvrtek 18.5.2017 07:34 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Patche pro Bayonettu a Sniper: Ghost Warrior 3, tisková konference Ubisoftu, test Sea of Thieves, WRC 7 možná na Switch a další zprávičky.

PC verze hry Bayonetta obdržela první patch. PlatinumGames opravili problém, kdy hra zatěžovala více procesor a došlo také na různé chyby a další problémy, včetně možnosti vypnout černé ohraničení obrazu při 16:9.

Za duben se v USA prodalo přes 280 tisíc kusů konzole Nintendo Switch. 3DS má potom více než 68 tisíc kusů. Mario Kart 8 Deluxe vyšlo 28. dubna a za krátkou dobu dokázalo prodat 460 tisíc kusů. Kdybychom k tomu započítali ještě digitální verze, dostaneme se celkem na 550 tisíc kusů.

Nový Humble Bundle balíček obsahuje různé nezávislých titulů, včetně Beholderu, Goat Simulatoru v kompletní edici se všemi DLC nebo Owlboye.

Ubisoft naplánoval svou tiskovou konferenci na E3, o novém Assassin's Creed, Far Cry 5, The Crew 2 nebo South Parku: The Fractured But Whole nám více poví 12. června ve 22:00 našeho času.

Vlastní prezentaci na E3 bude mít i společnost Devolver Digital, kde ukáže Serious Sam’s Bogus Detour, Absolver nebo Crossing Souls.

Firma Paradox Interactive nebude vytvářet pouze počítačové hry (Cities: Skylines, Pillars of Eternity či Stellaris), ale nově také mobilní projekty. Ve švédském městě Malmö otevřela nové studio, které se skládá z malého týmu zkušených vývojářů. Ve stejné oblasti působí Massive Entertainment a Tarsier Studio.

Minulý měsíc Capcom smutně konstatoval, že Resident Evil 7 nedosáhl vytyčených cílů. Měl prodat 4 miliony kusů, ale podařilo se jen 3,5 milionu. Přesto vydavatel nad hororem neláme hůl a předpovídá, že Resident Evil 7 v budoucnu dosáhne na 10 milionu kusů.

Francouzské studio Kylotonn nevylučuje, že závody WRC 7 vyjdou na Nintendo Switch. Podle šéfa vývoje vše záleží na tom, jaké kvality budou schopni na Switchi dosáhnout.

Pirátské kooperační dobrodružství Sea of Thieves se tento víkend bude testovat i na počítačích s Windows 10. 20. května ve večerních hodinách proběhne první technický test alfa verze, podobně jako se děje již nějakou dobu na Xboxu One. Pozvánku dostane jen tisícovka hráčů.

Klasické fantasy RPG Tyranny nesplnilo očekávání vydavatele. Paradox předpokládal, že si Tyranny v prvních týdnech a měsících bude dařit lépe. Přesto to není tak špatné, je ale poznat, že zájem o podobná RPG ve stylu těch z devadesátých let pomalu upadá.

Vyšel 1.2 patch pro PC verze Sniper: Ghost Warrior 3. Jde o masivní aktualizaci s podporou Steam Cloudu a opravou různých problémů v hratelnosti a kódu hry.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Pátek 22.9.2017 09:13 - Wargaming v Praze, vydavatel pro Pillars of Eternity 2, FIFA 18 v předplatném EA, seznam vozů v GT Sports a další jednohubky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Čtvrtek 21.9.2017 06:00 - Kus České republiky v Quantum Break, multiplayer do Final Fantasy XV, o češtině Life is Strange: Before The Storm, McLaren Ultimate Vision Gran Turismo, vaše pirátské jméno a další zprávičky. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS
Jednohubky před obědem - středa 20. září

Jednohubky před obědem - středa 20. září

Středa 20.9.2017 10:54 - Otitulkovaný trailer SpellForce 3, oddworld: Abe's Odyssey zdarma, Battlefield 1 o víkendu k vyzkoušení na Xboxu, úspěch Humble Bundle, nové logo Insomniac Games nebo dokument o Call of Duty. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - čtvrtek 18. května
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Jaj, moje chyba. Díky mocMikymiky3    18.5.2017 08:58 Miky

@ odpověď na komentář od stuntman:Jaj, moje chyba. Díky moc

stuntman napsal:By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)

sweat55    Kdyby si Ubisoft tohle všechno nechal na E3 jako překvapení, tak jsou to králové a všem by vytřeli zrak. Bohužel, kravaťáci jsou kravaťáci : /sweat55sweat5520217    18.5.2017 08:57 sweat55

Kdyby si Ubisoft tohle všechno nechal na E3 jako překvapení, tak jsou to králové a všem by vytřeli zrak. Bohužel, kravaťáci jsou kravaťáci : /Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

stuntman    By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)stuntmanstuntman8196    18.5.2017 08:44 stuntman

By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)

Ezekiel Santhan    Tyranny moje očekávání splnilo takže ruce pryč! :) Je super, že stále vycházejí opravdová rpg. ;-)Ezekiel Santhanezekiel-santhan28267    18.5.2017 08:36 Ezekiel Santhan

Tyranny moje očekávání splnilo takže ruce pryč! :) Je super, že stále vycházejí opravdová rpg. ;-)

DERO   2x   Divím se ze resident neprodal více kusů je to parádní hraDEROdero8641    18.5.2017 08:08 DERO

Divím se ze resident neprodal více kusů je to parádní hraKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11974 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (13 příspěvků), Poraďtě co si zahrát :D (7 příspěvků), Informace o GK ve hře (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7018 příspěvků), Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (431 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole