Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - čtvrtek 18. května

Čtvrtek 18.5.2017 07:34 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Patche pro Bayonettu a Sniper: Ghost Warrior 3, tisková konference Ubisoftu, test Sea of Thieves, WRC 7 možná na Switch a další zprávičky.

PC verze hry Bayonetta obdržela první patch. PlatinumGames opravili problém, kdy hra zatěžovala více procesor a došlo také na různé chyby a další problémy, včetně možnosti vypnout černé ohraničení obrazu při 16:9.

Za duben se v USA prodalo přes 280 tisíc kusů konzole Nintendo Switch. 3DS má potom více než 68 tisíc kusů. Mario Kart 8 Deluxe vyšlo 28. dubna a za krátkou dobu dokázalo prodat 460 tisíc kusů. Kdybychom k tomu započítali ještě digitální verze, dostaneme se celkem na 550 tisíc kusů.

Nový Humble Bundle balíček obsahuje různé nezávislých titulů, včetně Beholderu, Goat Simulatoru v kompletní edici se všemi DLC nebo Owlboye.

Ubisoft naplánoval svou tiskovou konferenci na E3, o novém Assassin's Creed, Far Cry 5, The Crew 2 nebo South Parku: The Fractured But Whole nám více poví 12. června ve 22:00 našeho času.

Vlastní prezentaci na E3 bude mít i společnost Devolver Digital, kde ukáže Serious Sam’s Bogus Detour, Absolver nebo Crossing Souls.

Firma Paradox Interactive nebude vytvářet pouze počítačové hry (Cities: Skylines, Pillars of Eternity či Stellaris), ale nově také mobilní projekty. Ve švédském městě Malmö otevřela nové studio, které se skládá z malého týmu zkušených vývojářů. Ve stejné oblasti působí Massive Entertainment a Tarsier Studio.

Minulý měsíc Capcom smutně konstatoval, že Resident Evil 7 nedosáhl vytyčených cílů. Měl prodat 4 miliony kusů, ale podařilo se jen 3,5 milionu. Přesto vydavatel nad hororem neláme hůl a předpovídá, že Resident Evil 7 v budoucnu dosáhne na 10 milionu kusů.

Francouzské studio Kylotonn nevylučuje, že závody WRC 7 vyjdou na Nintendo Switch. Podle šéfa vývoje vše záleží na tom, jaké kvality budou schopni na Switchi dosáhnout.

Pirátské kooperační dobrodružství Sea of Thieves se tento víkend bude testovat i na počítačích s Windows 10. 20. května ve večerních hodinách proběhne první technický test alfa verze, podobně jako se děje již nějakou dobu na Xboxu One. Pozvánku dostane jen tisícovka hráčů.

Klasické fantasy RPG Tyranny nesplnilo očekávání vydavatele. Paradox předpokládal, že si Tyranny v prvních týdnech a měsících bude dařit lépe. Přesto to není tak špatné, je ale poznat, že zájem o podobná RPG ve stylu těch z devadesátých let pomalu upadá.

Vyšel 1.2 patch pro PC verze Sniper: Ghost Warrior 3. Jde o masivní aktualizaci s podporou Steam Cloudu a opravou různých problémů v hratelnosti a kódu hry.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - pondělí 29. května

Jednohubky k snídani - pondělí 29. května

Pondělí 29.5.2017 06:00 - Červnové PS Plus hry, milionové Factorio, datum vydání Sonic Mania, easter egg ve Far Cry 5, speciální FIFA pro Switch, Prison Architect na mobily nebo srovnání Dooma. Přečíst celý článek »

15 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - pátek 26. května

Jednohubky k snídani - pátek 26. května

Pátek 26.5.2017 06:00 - Nová hra pro PS VR od tvůrců God of War, ztráta CI Games, Project Cars 2 pro Scorpio, nový hlas do Call of Duty Infinite Warfare nebo demo strategie Constructor. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - čtvrtek 25. května

Jednohubky k snídani - čtvrtek 25. května

Čtvrtek 25.5.2017 06:00 - Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Quake Champions, Star Wars: Battlefront 2, Top Gear a další zprávičky. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - čtvrtek 18. května
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Jaj, moje chyba. Díky mocMikymiky3    18.5.2017 08:58 Miky

@ odpověď na komentář od stuntman:Jaj, moje chyba. Díky moc

stuntman napsal:By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)

sweat55    Kdyby si Ubisoft tohle všechno nechal na E3 jako překvapení, tak jsou to králové a všem by vytřeli zrak. Bohužel, kravaťáci jsou kravaťáci : /sweat55sweat5520217    18.5.2017 08:57 sweat55

Kdyby si Ubisoft tohle všechno nechal na E3 jako překvapení, tak jsou to králové a všem by vytřeli zrak. Bohužel, kravaťáci jsou kravaťáci : /Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

stuntman    By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)stuntmanstuntman8196    18.5.2017 08:44 stuntman

By som opravil vetu ohľadom Humble Bundle. Hier nie je (zatiaľ ich je iba 7) a ani asi nebude 18. O týždeň pribudnú ďalšie, ale maximálne tak 3 hry, ako obvykle. Balíček má názov Indie Bundle 18, lebo je už 18tý v poradí. :-)

Ezekiel Santhan    Tyranny moje očekávání splnilo takže ruce pryč! :) Je super, že stále vycházejí opravdová rpg. ;-)Ezekiel Santhanezekiel-santhan28267    18.5.2017 08:36 Ezekiel Santhan

Tyranny moje očekávání splnilo takže ruce pryč! :) Je super, že stále vycházejí opravdová rpg. ;-)

DERO   2x   Divím se ze resident neprodal více kusů je to parádní hraDEROdero8641    18.5.2017 08:08 DERO

Divím se ze resident neprodal více kusů je to parádní hraKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Warhammer 40,000: Space Wolf – vlčí smečka zasahuje

Na počítače si našel cestu mobilní titul z universa Warhammer. Jak vypadají první krůčky na nové platformě?

 
Přečíst celý článek»Autor: Riley - Platforma: PC
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 22. až 28. května

Plnohodnotné odhalení Far Cry 5, odklad Red Dead Redemption 2 a Get Even, kampaň Call of Duty: WWII bez hratelných Němců, cinematic trailer Gwentu,…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Seasons after Fall – čtvero ročních dob po francouzsku

Probuďte s liškou Strážce ročních období a pomozte jim zachránit starodávný les.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Steel Division: Normandy 44 - kvalita z druhé světové

Paradox Interactive se po úspěšné expanzi do vesmíru opět vrací do zajetých kolejí. Povede se mu v nich stejně jako při jeho výletu mimo zemský…

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Drawn to Death – ručně malované, totálně šílené

Velké množství hráčů si od Drawn to Death drželo odstup díky extravagantnímu zpracování. Bylo to právem?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole