Uživatel nepřihlášen
 

Westernové MMO Wild West Online už nepotřebuje kampaň na Kickstarteru

Čtvrtek 18.5.2017 11:33 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci přeskočí i Steam Early Access, protože velký zájem o hru po nedávném odhalení přiměl investory vložit do projektu další peníze na vývoj.

Dost možná jste i tady na Zingu zaregistrovali spekulace o údajném screenshotu z Red Dead Redemption 2 od Rockstaru. Nakonec se ukázalo, že jde o obrázek z chystaného MMO pro PC, které nese prostý název Wild West Online.

Tato záměna spolu s vidinou PC hráčů na alternativu k Red Dead Redemption způsobila značný zájem o čerstvě odhalený titul. Ten zájem byl dokonce tak velký, že se díky němu původní investoři rozhodli investovat do projektu další peníze. Díky tomu už Wild West Online nepotřebuje financování hráčů skrz kampaň na Kickstarteru. Tvůrci se dokonce rozhodli zcela přeskočit původně plánované vydání hry na Steamu v programu Early Access, na Steamu zkrátka vyjde až finální verze.

Ta dokonce zahrne obsah, který měl být součástí hry jen v případě, že se podaří na Kickstarteru vybrat více peněz. Jde zejména o přítomnost karetních her, ženských postav a lokalizace do dalších jazyků.Tvůrci ze studia 612 Games oznámili, že k vydání Wild West Online dojde někdy během tohoto roku, přičemž se dočkáme i uzavřené bety. Zatím však není jasné, kdy odstartuje a jaké budou podmínky účasti. Po vydání finální verze se navíc počítá se vznikem expanzí, které nabídnou další obsah a herní prvky.

Wild West Online celkově slibuje šanci stát se kovbojem v otevřeném westernovém světě, který budete sdílet s dalšími hráči. Herní prostředí můžete svobodně zkoumat a samozřejmě v něm čeká řada různých činností. Na základě svých činů a rozhodování se můžete stát mužem zákona, zločincem i objevitelem. Nechybí ani akční PvP boj, PvE mise, hledání pokladů, možnost získávat různé zdroje a další prvky.


Tisk
Wild West Online na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Wild West Online Screenshot ze hry Wild West Online Screenshot ze hry Wild West Online
Související novinky
 
Souboje na koních lákadlem Wild West Online

Souboje na koních lákadlem Wild West Online

Čtvrtek 7.12.2017 18:54 - Jedna z nejžádanějších věcí, tvrdí vývojáři. Přečíst celý článek »

Westernový MMO titul Wild West Online v gameplay traileru

Westernový MMO titul Wild West Online v gameplay traileru

Pondělí 10.7.2017 18:20 - První gameplay trailer z westernové onlinovky, která chce na PC zaplnit díru, když nevyšel Red Dead Redemption. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Westernové MMO Wild West Online už nepotřebuje kampaň na Kickstarteru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
CzePavel99   1x   Tak snad se to povede. Něco takového bych si i celkem rád zahrál. Sice ke konci roku vychází RDR2 jenž bude mít též svůj online, ale westernu není nikdy dost :DCzePavel99czepavel9911259    20.5.2017 10:28 CzePavel99

Tak snad se to povede. Něco takového bych si i celkem rád zahrál. Sice ke konci roku vychází RDR2 jenž bude mít též svůj online, ale westernu není nikdy dost :D

Krudanze    treba bude mit co nabidnout. verim ze je spousta lidi co touzej po onlinovce z divokyho zapadu. ja osobne jsem na to dost zvedavej protoze neco takovyho jeste neexistuje a je to neprozkoumana oblast. nechme se prekvapit.Krudanzekrudanze7098    20.5.2017 01:26 Krudanze

@ odpověď na komentář od skylines:treba bude mit co nabidnout. verim ze je spousta lidi co touzej po onlinovce z divokyho zapadu. ja osobne jsem na to dost zvedavej protoze neco takovyho jeste neexistuje a je to neprozkoumana oblast. nechme se prekvapit.

skylines napsal:To jo ale to jsme zase na začátku toho kruhu že to není na PC protože by to tam nikdo nekupoval a nezaplatil by se port protože předešlé westernovky na PC propadli. A samozřejmě to nejde porovnávat přímo s GTA V ale v podstatě všechny GTA jsou před RDR protože mají zajímavější zasazení a kdybych připočítal třetinu co tvoří tržby PC tak by bylo někde na úrovni Vice City. Myslím že první díl se dočká remasteru letos na E3 protože jsou všechna témata vycucaná tak tohle bude tak trochu svěží vítr který ale zase rychle umře protože tam prakticky není co dělat stejně jako se to stalo u lovení dinosaurů a post-apo survival her. Vyjde dobrý titul, začne se chrlit hromada podobných indie her a pak rychle přijde útlum a poletí stará klasika jako válka, zombie, vesmír apod. A jmenovat vážně dobrou hru z divokého západu nemůžu protože tam právě žádné nejsou což má taky podíl na tom že o to není zájem. RDR 2 prodá bezpochyby za první rok víc než první díl dohromady ale nebude to tím že si to trh žádá ale proto že to bude něco neohraného. A stejně tak tohle WWO které by mělo delší život jako F2P. Lidé to koupí jako neokoukané téma a brzy zjistí že nemá co nabídnout.

skylines   1x   To jo ale to jsme zase na začátku toho kruhu že to není na PC protože by to tam nikdo nekupoval a nezaplatil by se port protože předešlé westernovky na PC propadli. A samozřejmě to nejde porovnávat přímo s GTA V ale v podstatě všechny GTA jsou před RDR protože mají zajímavější zasazení a kdybych připočítal třetinu co tvoří tržby PC tak by bylo někde na úrovni Vice City. Myslím že první díl se dočká remasteru letos na E3 protože jsou všechna témata vycucaná tak tohle bude tak trochu svěží vítr který ale zase rychle umře protože tam prakticky není co dělat stejně jako se to stalo u lovení dinosaurů a post-apo survival her. Vyjde dobrý titul, začne se chrlit hromada podobných indie her a pak rychle přijde útlum a poletí stará klasika jako válka, zombie, vesmír apod. A jmenovat vážně dobrou hru z divokého západu nemůžu protože tam právě žádné nejsou což má taky podíl na tom že o to není zájem. RDR 2 prodá bezpochyby za první rok víc než první díl dohromady ale nebude to tím že si to trh žádá ale proto že to bude něco neohraného. A stejně tak tohle WWO které by mělo delší život jako F2P. Lidé to koupí jako neokoukané téma a brzy zjistí že nemá co nabídnout.skylinesskylines11568    19.5.2017 12:30 skylines

@ odpověď na komentář od Krudanze:To jo ale to jsme zase na začátku toho kruhu že to není na PC protože by to tam nikdo nekupoval a nezaplatil by se port protože předešlé westernovky na PC propadli. A samozřejmě to nejde porovnávat přímo s GTA V ale v podstatě všechny GTA jsou před RDR protože mají zajímavější zasazení a kdybych připočítal třetinu co tvoří tržby PC tak by bylo někde na úrovni Vice City. Myslím že první díl se dočká remasteru letos na E3 protože jsou všechna témata vycucaná tak tohle bude tak trochu svěží vítr který ale zase rychle umře protože tam prakticky není co dělat stejně jako se to stalo u lovení dinosaurů a post-apo survival her. Vyjde dobrý titul, začne se chrlit hromada podobných indie her a pak rychle přijde útlum a poletí stará klasika jako válka, zombie, vesmír apod. A jmenovat vážně dobrou hru z divokého západu nemůžu protože tam právě žádné nejsou což má taky podíl na tom že o to není zájem. RDR 2 prodá bezpochyby za první rok víc než první díl dohromady ale nebude to tím že si to trh žádá ale proto že to bude něco neohraného. A stejně tak tohle WWO které by mělo delší život jako F2P. Lidé to koupí jako neokoukané téma a brzy zjistí že nemá co nabídnout.

Krudanze napsal:musis vzit v potaz ze to vyslo jen na konzole a jeste k tomu jen na starou generaci. s takovym gta to nemuzes porovnavat. to vyslo na vsechny hlavni platformy i na posledni generaci konzoli a ma to mnohem propracovanejsi online do kteryho neustale pridavaj novej obsah. z nekolika ruznejch zdroju jsem se docet ze rdr je nejzadanejsi hra co se tyce zpetny kompatibility ze starejch konzoli na aktualni. spis mi rekni kolik fakt dobrejch her z divokyho zapadu vyslo za poslednich 10 let. napada me akorat call of juarez 2. myslim ze zjevnej zajem hracu o rdr2 jen dokazuje ze divokej zapad je zadany a neokoukany tema.

Krudanze   2x   musis vzit v potaz ze to vyslo jen na konzole a jeste k tomu jen na starou generaci. s takovym gta to nemuzes porovnavat. to vyslo na vsechny hlavni platformy i na posledni generaci konzoli a ma to mnohem propracovanejsi online do kteryho neustale pridavaj novej obsah. z nekolika ruznejch zdroju jsem se docet ze rdr je nejzadanejsi hra co se tyce zpetny kompatibility ze starejch konzoli na aktualni. spis mi rekni kolik fakt dobrejch her z divokyho zapadu vyslo za poslednich 10 let. napada me akorat call of juarez 2. myslim ze zjevnej zajem hracu o rdr2 jen dokazuje ze divokej zapad je zadany a neokoukany tema.Krudanzekrudanze7098    19.5.2017 09:29 Krudanze

@ odpověď na komentář od skylines:musis vzit v potaz ze to vyslo jen na konzole a jeste k tomu jen na starou generaci. s takovym gta to nemuzes porovnavat. to vyslo na vsechny hlavni platformy i na posledni generaci konzoli a ma to mnohem propracovanejsi online do kteryho neustale pridavaj novej obsah. z nekolika ruznejch zdroju jsem se docet ze rdr je nejzadanejsi hra co se tyce zpetny kompatibility ze starejch konzoli na aktualni. spis mi rekni kolik fakt dobrejch her z divokyho zapadu vyslo za poslednich 10 let. napada me akorat call of juarez 2. myslim ze zjevnej zajem hracu o rdr2 jen dokazuje ze divokej zapad je zadany a neokoukany tema.

skylines napsal:Jenže ono to zajímá jen pár lidí jako tebe a zbytek světa všechny předešlé hry z divokého západu komerčně pohřbil. RDR bylo celkem úspěšné a prodávalo se z nich nejlépe ale za sedm let se prodalo asi 15 milionů z toho půlku první rok ve kterém moc dobrých her v otevřeném světě nebylo což na hru od R* není zrovna moc.

skylines    Jenže ono to zajímá jen pár lidí jako tebe a zbytek světa všechny předešlé hry z divokého západu komerčně pohřbil. RDR bylo celkem úspěšné a prodávalo se z nich nejlépe ale za sedm let se prodalo asi 15 milionů z toho půlku první rok ve kterém moc dobrých her v otevřeném světě nebylo což na hru od R* není zrovna moc.skylinesskylines11568    18.5.2017 16:27 skylines

@ odpověď na komentář od Krudanze:Jenže ono to zajímá jen pár lidí jako tebe a zbytek světa všechny předešlé hry z divokého západu komerčně pohřbil. RDR bylo celkem úspěšné a prodávalo se z nich nejlépe ale za sedm let se prodalo asi 15 milionů z toho půlku první rok ve kterém moc dobrých her v otevřeném světě nebylo což na hru od R* není zrovna moc.

Krudanze napsal:Mne to tema naopak prijde dost zajimavy. Moc her z divokyho zapadu neni. A tohle me zaujalo na prvni pohled uz jen kvuli zasazeni prave do ty doby. A treba takovej red dead redemption myslim nebyl zrovna neuspesnej. Takze to ze tebe to tema nezajima neznamena ze to ma zbytek lidstva stejne.

Mrkrikajs   1x   Ty si nech normálně ten R* někam vytetovat. Třeba na to, čím většinou přemýšlíš.Mrkrikajsmrkrikajs14559    18.5.2017 15:24 Mrkrikajs

@ odpověď na komentář od ShelbyGT500:Ty si nech normálně ten R* někam vytetovat. Třeba na to, čím většinou přemýšlíš.

ShelbyGT500 napsal:Podle mě to bude průser. Někdy ke konci roku to vydaj, zjistí se, že to bude mít kupu chyb, protože za tím stojí menší studio. Postupně tomu klesne počet hráčů a ještě navíc to budou krmit placenejma DLC. Rockstar si může dovolit vydávat všechny updaty zdarma, oni si to nebudou moct dovolit.

Krudanze   2x   Mne to tema naopak prijde dost zajimavy. Moc her z divokyho zapadu neni. A tohle me zaujalo na prvni pohled uz jen kvuli zasazeni prave do ty doby. A treba takovej red dead redemption myslim nebyl zrovna neuspesnej. Takze to ze tebe to tema nezajima neznamena ze to ma zbytek lidstva stejne.Krudanzekrudanze7098    18.5.2017 15:22 Krudanze

@ odpověď na komentář od skylines:Mne to tema naopak prijde dost zajimavy. Moc her z divokyho zapadu neni. A tohle me zaujalo na prvni pohled uz jen kvuli zasazeni prave do ty doby. A treba takovej red dead redemption myslim nebyl zrovna neuspesnej. Takze to ze tebe to tema nezajima neznamena ze to ma zbytek lidstva stejne.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

skylines napsal:To téma netáhne. Na žánru nesejde.

skylines   1x   To téma netáhne. Na žánru nesejde.skylinesskylines11568    18.5.2017 14:54 skylines

@ odpověď na komentář od Anciabl:To téma netáhne. Na žánru nesejde.

Anciabl napsal:Jak víš že netáhnou když mmo western není ani jeden :D

Slim50   5x   Myslim že trh není zrovna přesycenej Western MMO... Podle mě to vypadá dost dobře, snad se jim to povede.Slim50slim505196    18.5.2017 14:46 Slim50

Myslim že trh není zrovna přesycenej Western MMO... Podle mě to vypadá dost dobře, snad se jim to povede.

Anciabl   1x   Jak víš že netáhnou když mmo western není ani jeden :DAnciablanciabl21472    18.5.2017 14:10 Anciabl

@ odpověď na komentář od skylines:Jak víš že netáhnou když mmo western není ani jeden :D

skylines napsal:Vzhledem k tomu že tyhle hry z divokého západu vůbec netáhnou tak bych to rád viděl jako F2P ale vypadá to že to bude spíš jak GTA Online což je hodně špatně protože z toho se brát příklad nedá a když ano tak jen ten jak něco nedělat. Mají v plánu vydávat příběhové balíčky a rozšíření které vypadají docela zajímavě ale znovu jsou náplní paralelou k GTA které prostě nefunguje. Dělá na tom na první pohled docela dobrý tým už víc jak rok ale kdo ví. Třeba se těmi známými společnostmi v životopisech ohání i když v nich třeba jen nosili kafe. :D Když to bude F2P vyzkouším jinak leda tak free weekend nebo herní nouze. Tohle období je na hry moc nudné a moc nečekám že to překvapí. :D Každopádně to chce gameplay protože na tom už dělají dost dlouho a paradoxně na kickstarteru by jsme se ho možná bývali dočkali.

skylines    Vzhledem k tomu že tyhle hry z divokého západu vůbec netáhnou tak bych to rád viděl jako F2P ale vypadá to že to bude spíš jak GTA Online což je hodně špatně protože z toho se brát příklad nedá a když ano tak jen ten jak něco nedělat. Mají v plánu vydávat příběhové balíčky a rozšíření které vypadají docela zajímavě ale znovu jsou náplní paralelou k GTA které prostě nefunguje. Dělá na tom na první pohled docela dobrý tým už víc jak rok ale kdo ví. Třeba se těmi známými společnostmi v životopisech ohání i když v nich třeba jen nosili kafe. :D Když to bude F2P vyzkouším jinak leda tak free weekend nebo herní nouze. Tohle období je na hry moc nudné a moc nečekám že to překvapí. :D Každopádně to chce gameplay protože na tom už dělají dost dlouho a paradoxně na kickstarteru by jsme se ho možná bývali dočkali.skylinesskylines11568    18.5.2017 14:03 skylines

Vzhledem k tomu že tyhle hry z divokého západu vůbec netáhnou tak bych to rád viděl jako F2P ale vypadá to že to bude spíš jak GTA Online což je hodně špatně protože z toho se brát příklad nedá a když ano tak jen ten jak něco nedělat. Mají v plánu vydávat příběhové balíčky a rozšíření které vypadají docela zajímavě ale znovu jsou náplní paralelou k GTA které prostě nefunguje. Dělá na tom na první pohled docela dobrý tým už víc jak rok ale kdo ví. Třeba se těmi známými společnostmi v životopisech ohání i když v nich třeba jen nosili kafe. :D Když to bude F2P vyzkouším jinak leda tak free weekend nebo herní nouze. Tohle období je na hry moc nudné a moc nečekám že to překvapí. :D Každopádně to chce gameplay protože na tom už dělají dost dlouho a paradoxně na kickstarteru by jsme se ho možná bývali dočkali.

FireWolf   2x   Krásný reklamní tah. Myslím, že se schválně rozvirily tyhle spekulace, aby se hra dostala do podvědomí hráčů a investoři sedli na lep. Bohužel nemyslím, že hra dopadne dobře. Spis se jen snaží svést na módní vlně díky RDR2. Ale třeba se mýlím. Až čas ukáže.FireWolffirewolf28784    18.5.2017 13:14 FireWolf

Krásný reklamní tah. Myslím, že se schválně rozvirily tyhle spekulace, aby se hra dostala do podvědomí hráčů a investoři sedli na lep. Bohužel nemyslím, že hra dopadne dobře. Spis se jen snaží svést na módní vlně díky RDR2. Ale třeba se mýlím. Až čas ukáže.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ShelbyGT500    To sice ano, ale pokud ta hra bude stát za prd, stejně zájem hráčů opadne. Navíc u Rockstaru nikdy nevíš co chystaj. Tohle má vyjít cca za půl roku, mezitím klidně může Rockstar oznámit, že RDR2 vyjde i na PC nebo třeba vydaj remaster jedničky. Největší pecka by byla kdyby oznámili bundle s obojím.ShelbyGT500shelbygt50045792    18.5.2017 12:42 ShelbyGT500

@ odpověď na komentář od Anciabl:To sice ano, ale pokud ta hra bude stát za prd, stejně zájem hráčů opadne. Navíc u Rockstaru nikdy nevíš co chystaj. Tohle má vyjít cca za půl roku, mezitím klidně může Rockstar oznámit, že RDR2 vyjde i na PC nebo třeba vydaj remaster jedničky. Největší pecka by byla kdyby oznámili bundle s obojím.

Anciabl napsal:Jenže jim tu ted hraje do karet to že se RD2 na pc možná ani nedostane. Pokud má R rozum tak po úspěchu gta na pc by měli vydat na pc aji RD2

three7   2x   Omylem jsem ti dal za ty negativní řeči palec hore, chtěl jsem jen reagovat, ale raději si to odpustim, nechci bejt negativista jako ty....three7three710254    18.5.2017 12:41 three7

@ odpověď na komentář od ShelbyGT500:Omylem jsem ti dal za ty negativní řeči palec hore, chtěl jsem jen reagovat, ale raději si to odpustim, nechci bejt negativista jako ty....

ShelbyGT500 napsal:Podle mě to bude průser. Někdy ke konci roku to vydaj, zjistí se, že to bude mít kupu chyb, protože za tím stojí menší studio. Postupně tomu klesne počet hráčů a ještě navíc to budou krmit placenejma DLC. Rockstar si může dovolit vydávat všechny updaty zdarma, oni si to nebudou moct dovolit.

Anciabl    Jenže jim tu ted hraje do karet to že se RD2 na pc možná ani nedostane. Pokud má R rozum tak po úspěchu gta na pc by měli vydat na pc aji RD2Anciablanciabl21472    18.5.2017 12:23 Anciabl

@ odpověď na komentář od ShelbyGT500:Jenže jim tu ted hraje do karet to že se RD2 na pc možná ani nedostane. Pokud má R rozum tak po úspěchu gta na pc by měli vydat na pc aji RD2

ShelbyGT500 napsal:Podle mě to bude průser. Někdy ke konci roku to vydaj, zjistí se, že to bude mít kupu chyb, protože za tím stojí menší studio. Postupně tomu klesne počet hráčů a ještě navíc to budou krmit placenejma DLC. Rockstar si může dovolit vydávat všechny updaty zdarma, oni si to nebudou moct dovolit.

ShelbyGT500   2x   Podle mě to bude průser. Někdy ke konci roku to vydaj, zjistí se, že to bude mít kupu chyb, protože za tím stojí menší studio. Postupně tomu klesne počet hráčů a ještě navíc to budou krmit placenejma DLC. Rockstar si může dovolit vydávat všechny updaty zdarma, oni si to nebudou moct dovolit.ShelbyGT500shelbygt50045792    18.5.2017 12:18 ShelbyGT500

Podle mě to bude průser. Někdy ke konci roku to vydaj, zjistí se, že to bude mít kupu chyb, protože za tím stojí menší studio. Postupně tomu klesne počet hráčů a ještě navíc to budou krmit placenejma DLC. Rockstar si může dovolit vydávat všechny updaty zdarma, oni si to nebudou moct dovolit.

Honzas4400 člen redakce    Co jsem tak bokem pročítal, tak by to snad mělo bejt něco jako RP server v GTA Online. Kdo ví, co z toho nakonec vyleze.Honzas4400honzas4400274    18.5.2017 11:54 Honzas4400

@ odpověď na komentář od Molnysh:Co jsem tak bokem pročítal, tak by to snad mělo bejt něco jako RP server v GTA Online. Kdo ví, co z toho nakonec vyleze.

Molnysh napsal:Nějak nevím, co si představit pod pojmem online. Jestli to bude něco typu GTA Online nebo World of Warcraft, čili 32 hráčů a nebo "neomezeně" hráčů (podle serveru samozřejmě) . Snad teda alespoň na E3 prozradí více informací a něco ukážou. Každopádně to vypadá super :-) .

Molnysh    Nějak nevím, co si představit pod pojmem online. Jestli to bude něco typu GTA Online nebo World of Warcraft, čili 32 hráčů a nebo "neomezeně" hráčů (podle serveru samozřejmě) . Snad teda alespoň na E3 prozradí více informací a něco ukážou. Každopádně to vypadá super :-) .Molnyshmolnysh46429    18.5.2017 11:47 Molnysh

Nějak nevím, co si představit pod pojmem online. Jestli to bude něco typu GTA Online nebo World of Warcraft, čili 32 hráčů a nebo "neomezeně" hráčů (podle serveru samozřejmě) . Snad teda alespoň na E3 prozradí více informací a něco ukážou. Každopádně to vypadá super :-) .

fighter08   1x   Vypadá to velmi dobře, už se těším, snad se to vážně povede :-)fighter08fighter0815352    18.5.2017 11:43 fighter08

Vypadá to velmi dobře, už se těším, snad se to vážně povede :-)

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12097 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole