Uživatel nepřihlášen
 

Vychází hra na motivy filmu Gauneři od Quentina Tarantina

Čtvrtek 18.5.2017 17:25 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tahový titul, který nemá s filmovou předlohou takřka nic společného, je k dispozici na Steamu.

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o vzniku hry Reservoir Dogs: Bloody Days, která, jak už název napovídá adaptuje kultovní film Gauneři (v originále Reservoir Dogs) od režiséra a scénáristy Quentina Tarantina.

Pravdou ale je, že s filmovou předlohou nemá hra společného téměř nic. Maximálně to, že hrdinové mají obleky, místo jmen využívají barvy a za pomoci zbraní vykrádají banku. Tím veškerá podobnost s filmovými Gaunery v zásadě končí, když pominu přítomnost spousty krve.

Celkově jde o tahovou hru, která sází hlavně na prvek vracení času, díky němuž se můžete vyhnout špatným rozhodnutím. Nejprve odehrajete tah s jednou postavou, a pokud je v průběhu akce třeba zabita, čas se vrátí a vy se můžete ujmout role jiné postavy, která svého kolegu zachrání, zatímco ten provede stejný tah jako předtím.

Hra je ode dneška k dispozici na Steamu, a to za 14,99 eur (díky dočasné slevě za 13,49 eur). Brzy by se měla objevit i na GOG.com a časem snad dorazí i na konzole. Nejde tedy o mobilní titul, i když tak vypadá. Důležitější je však otázka, jestli má tenhle počin navzdory absenci větších podobností s předlohou co nabídnout. To snad ukážou nejbližší hodiny a první reakce hráčů.

Tisk
Související novinky
 
Gauneři od Tarantina ožijí ve hře

Gauneři od Tarantina ožijí ve hře

Středa 19.4.2017 18:34 - Z pohledu shora budeme ovládat šestici gangsterů a vracet čas, abychom předešli špatným rozhodnutím. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Vychází hra na motivy filmu Gauneři od Quentina Tarantina
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Mafia 1 na Steamu (nejde spustit) (3 příspěvky), Trance - TOTY 2017 (451 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7039 příspěvků), Intel starter pack prodej herních kodu (1 příspěvek), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

Radost z přítomnosti legendárního DOOMa na Nintendu Switch rychle vystřídala frustrace.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC