Uživatel nepřihlášen
   

Minutový sestřih z DiRT 4

Pátek 19.5.2017 12:20 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Šampionát FIA World Rallycross se všemi možnými vozy.

Kanadský obchod EB Games zveřejnil nový trailer z DiRT 4, který nabízí sestřih ze šampionátu FIA World Rallycrossu, kde se svezeme s celou řadou vozů spadající do kategorie WRX na tratích jako je Lohéac Bretagne, Montalegre, Lydden Hill, Hell nebo Holjes.

DiRT 4 vyjde 9. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: dirt 4, codemasters
DiRT 4 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4
Související novinky
 
V pátek přijíždí DiRT 4

V pátek přijíždí DiRT 4

Úterý 6.6.2017 13:25 - Omrkněte launch trailer. Recenze jsou pozitivní. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Deníček z DiRT 4 vypráví o strachu závodníků

Deníček z DiRT 4 vypráví o strachu závodníků

Pátek 12.5.2017 14:23 - Strach je největší nepřítel závodníka. Jak se s ním vypořádávají hvězdy rally a rallycrossu? Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Gameplay trailer na DiRT 4 a další informace

Gameplay trailer na DiRT 4 a další informace

Čtvrtek 27.4.2017 15:00 - Sestřih láká na nové off-road závody od Codemasters. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Minutový sestřih z DiRT 4
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mr.Lolendo    Okruhy... nuda. Reimportace okruhů do enginu a následná úprava dnes je na max 30 min. práce. Takže na čem že to pracují? ! Grafika to není rozhodne. Pořád to vypadá stejně zastarale. Jízdní model taky je už.
Takže sečteno podtrženo jediné co bude nové je nová krabička s názvem Dirty 4 kde na hráče po rozbalení bude čekat papírek s CDkey.
Ubohost kterou si tedy zase někde koupím za pakatel v bundlu.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    23.5.2017 20:54
Mr.Lolendo

Okruhy... nuda. Reimportace okruhů do enginu a následná úprava dnes je na max 30 min. práce. Takže na čem že to pracují? ! Grafika to není rozhodne. Pořád to vypadá stejně zastarale. Jízdní model taky je už.
Takže sečteno podtrženo jediné co bude nové je nová krabička s názvem Dirty 4 kde na hráče po rozbalení bude čekat papírek s CDkey.
Ubohost kterou si tedy zase někde koupím za pakatel v bundlu.

dopitapetr    Necelá hodina a půl ze hry [ odkaz ] :-)dopitapetrdopitapetr5480    20.5.2017 16:15 dopitapetr

Necelá hodina a půl ze hry [ odkaz ] :-)

dopitapetr    Nejde o tratě, ale o celkovou prezentaci a atmosféru. Tady to vypadá přeci o něco lépe. ;-)dopitapetrdopitapetr5480    19.5.2017 19:40 dopitapetr

@ odpověď na komentář od fighter08:Nejde o tratě, ale o celkovou prezentaci a atmosféru. Tady to vypadá přeci o něco lépe. ;-)

fighter08 napsal:Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.

fighter08    Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.fighter08fighter0815352    19.5.2017 16:15 fighter08

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.

dopitapetr napsal:Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:

dopitapetr   2x   Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:dopitapetrdopitapetr5480    19.5.2017 16:04 dopitapetr

Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:

Anciabl   2x   V reálu je možná Rallycross zábava ale ve hře jedna velká nuda. V Dirtu sem to zapl jednou a znova už ne. Dost mě sere že to ted je aji v pCARS2 a pro mě by bylo lepší kdyby čas dali do něčeho jinéhoAnciablanciabl21472    19.5.2017 12:24 Anciabl

V reálu je možná Rallycross zábava ale ve hře jedna velká nuda. V Dirtu sem to zapl jednou a znova už ne. Dost mě sere že to ted je aji v pCARS2 a pro mě by bylo lepší kdyby čas dali do něčeho jiného

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 18. až 24. září

Film Tomb Raider v traileru, Vampyr odložen, oznámení Left Alive od Square Enix, čeština v Gran Turismu Sport, Forze Motorsport 7 a Elex, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Arkham Horror

Liduprázdnými ulicemi se šíří strach z pradávné hrozby, která se má v brzké době prodrat na náš svět. Jen hrstka odvážných hrdinů ji může zastavit.

 
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole