Uživatel nepřihlášen
   

Minutový sestřih z DiRT 4

Pátek 19.5.2017 12:20 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Šampionát FIA World Rallycross se všemi možnými vozy.

Kanadský obchod EB Games zveřejnil nový trailer z DiRT 4, který nabízí sestřih ze šampionátu FIA World Rallycrossu, kde se svezeme s celou řadou vozů spadající do kategorie WRX na tratích jako je Lohéac Bretagne, Montalegre, Lydden Hill, Hell nebo Holjes.

DiRT 4 vyjde 9. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: dirt 4, codemasters
DiRT 4 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4 Screenshot ze hry DiRT 4
Související novinky
 
V pátek přijíždí DiRT 4

V pátek přijíždí DiRT 4

Úterý 6.6.2017 13:25 - Omrkněte launch trailer. Recenze jsou pozitivní. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Deníček z DiRT 4 vypráví o strachu závodníků

Deníček z DiRT 4 vypráví o strachu závodníků

Pátek 12.5.2017 14:23 - Strach je největší nepřítel závodníka. Jak se s ním vypořádávají hvězdy rally a rallycrossu? Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Gameplay trailer na DiRT 4 a další informace

Gameplay trailer na DiRT 4 a další informace

Čtvrtek 27.4.2017 15:00 - Sestřih láká na nové off-road závody od Codemasters. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Minutový sestřih z DiRT 4
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mr.Lolendo    Okruhy... nuda. Reimportace okruhů do enginu a následná úprava dnes je na max 30 min. práce. Takže na čem že to pracují? ! Grafika to není rozhodne. Pořád to vypadá stejně zastarale. Jízdní model taky je už.
Takže sečteno podtrženo jediné co bude nové je nová krabička s názvem Dirty 4 kde na hráče po rozbalení bude čekat papírek s CDkey.
Ubohost kterou si tedy zase někde koupím za pakatel v bundlu.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    23.5.2017 20:54
Mr.Lolendo

Okruhy... nuda. Reimportace okruhů do enginu a následná úprava dnes je na max 30 min. práce. Takže na čem že to pracují? ! Grafika to není rozhodne. Pořád to vypadá stejně zastarale. Jízdní model taky je už.
Takže sečteno podtrženo jediné co bude nové je nová krabička s názvem Dirty 4 kde na hráče po rozbalení bude čekat papírek s CDkey.
Ubohost kterou si tedy zase někde koupím za pakatel v bundlu.

dopitapetr    Necelá hodina a půl ze hry [ odkaz ] :-)dopitapetrdopitapetr5480    20.5.2017 16:15 dopitapetr

Necelá hodina a půl ze hry [ odkaz ] :-)

dopitapetr    Nejde o tratě, ale o celkovou prezentaci a atmosféru. Tady to vypadá přeci o něco lépe. ;-)dopitapetrdopitapetr5480    19.5.2017 19:40 dopitapetr

@ odpověď na komentář od fighter08:Nejde o tratě, ale o celkovou prezentaci a atmosféru. Tady to vypadá přeci o něco lépe. ;-)

fighter08 napsal:Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.

fighter08    Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.fighter08fighter0815352    19.5.2017 16:15 fighter08

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Vzhledem k tomu že je to oficiální FIA WRX tak to dopadne jako v DiRT Rally, v DiRT2 a 3 byly ty tratě smyšlené.

dopitapetr napsal:Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:

dopitapetr   2x   Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:dopitapetrdopitapetr5480    19.5.2017 16:04 dopitapetr

Na ten Rallycross se tam hodně těším. V DIRT 2 i 3 mě hodně bavil, naopak v loňském DIRT Rally to bylo právě naopak. Ted' jen doufat, že to nedopadne stejně. Mám předobjednáno, takže přesně za tři týdny to mám doma. :dance:

Anciabl   2x   V reálu je možná Rallycross zábava ale ve hře jedna velká nuda. V Dirtu sem to zapl jednou a znova už ne. Dost mě sere že to ted je aji v pCARS2 a pro mě by bylo lepší kdyby čas dali do něčeho jinéhoAnciablanciabl21472    19.5.2017 12:24 Anciabl

V reálu je možná Rallycross zábava ale ve hře jedna velká nuda. V Dirtu sem to zapl jednou a znova už ne. Dost mě sere že to ted je aji v pCARS2 a pro mě by bylo lepší kdyby čas dali do něčeho jiného

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Mafia 1 na Steamu (nejde spustit) (3 příspěvky), Trance - TOTY 2017 (451 příspěvků), STEAM -všechno sem (7039 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků), Intel starter pack prodej herních kodu (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

Radost z přítomnosti legendárního DOOMa na Nintendu Switch rychle vystřídala frustrace.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC