Uživatel nepřihlášen

Teaser láká na animovaný seriál Castlevanie od Netflixu

Čtvrtek 25.5.2017 18:19 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Seriál bude na Netflixu k dostání od 7. července.

Netflix vydal první teaser, který láká na jeho chystaný animovaný seriál na motivy známé série Castlevania. Video už od počátku hraje na nostalgickou strunu, ukazuje vizuální styl celého seriálu a v neposlední řadě odhaluje datum premiéry - 7. července letošního roku.

Pokud jde o děj, seriál, o jehož vzniku jsme informovali už letos v únoru, se zaměřuje na příběh posledního přeživšího člena zneuctěného klanu. Ten se snaží zachránit východní Evropu před Draculou.

Tisk
Štítky: castlevania, netflix
Související novinky
 
Netflix připravuje animovaný mini-sériál Castlevania

Netflix připravuje animovaný mini-sériál Castlevania

Čtvrtek 9.2.2017 13:20 - Mělo by jít o adaptaci třetího dílu Castlevanie. Údajně si nebude vůbec brát servítky. Přečíst celý článek »

Konami pracuje na nové Castlevanii, slibující "erotické násilí"

Konami pracuje na nové Castlevanii, slibující "erotické násilí"

Pátek 31.7.2015 08:54 - Podívej se, čím u vás může nový díl série vyvolat krvácení z nosu. Přečíst celý článek »

Castlevania v péči fanoušků

Castlevania v péči fanoušků

Úterý 30.10.2012 18:55 - To je mi ale luxusní povídaná. Fandové legendární série Castlevania se postarali o vznik zbrusu nového hraného web-seriálu, jehož debutový díl je od dnešního dne ke zhlédnutí. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Teaser láká na animovaný seriál Castlevanie od Netflixu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
L.H.    Pokud nejseš fanoušek Castl. doporučuju Symphony of the Night pro PS1. Zážitek na celej život. Hudba, hratelnost, obtížnost...všechno nádherný.L.H.lh1690    25.5.2017 18:57 L.H.

@ odpověď na komentář od fallanga:Pokud nejseš fanoušek Castl. doporučuju Symphony of the Night pro PS1. Zážitek na celej život. Hudba, hratelnost, obtížnost...všechno nádherný.

fallanga napsal:Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.

fallanga    Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.fallangafallanga20226    25.5.2017 18:48 fallanga

Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.

Diskuze na fóru

Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), STEAM -všechno sem (6995 příspěvků), Jules Verne (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Rozšíření katalogu (61 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Hledám hru (3 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Portal Knights – Minecraft pro dospělé

Sprostá inspirace kultovní hrou pro mladistvé, nebo další evoluční stupeň „kostičkových“ her?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
The Infectious Madness of Doktor Dekker – detektivka na pohovce

Skrývá se vrah doktora Dekkera mezi jeho pacienty?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
The Elder Scrolls Online: Morrowind – návrat krásného starého světa

Zavítali jsme do legendární provincie. Líbilo se nám to, co jsme viděli?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 10. až 16. července

Trial Mass Effectu: Andromeda, detaily o posledním DLC Mafie 3, datum vydání Gran Turismo Sport, expanze Warframe, demo The Surge a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole