Uživatel nepřihlášen

Teaser láká na animovaný seriál Castlevanie od Netflixu

Čtvrtek 25.5.2017 18:19 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Seriál bude na Netflixu k dostání od 7. července.

Netflix vydal první teaser, který láká na jeho chystaný animovaný seriál na motivy známé série Castlevania. Video už od počátku hraje na nostalgickou strunu, ukazuje vizuální styl celého seriálu a v neposlední řadě odhaluje datum premiéry - 7. července letošního roku.

Pokud jde o děj, seriál, o jehož vzniku jsme informovali už letos v únoru, se zaměřuje na příběh posledního přeživšího člena zneuctěného klanu. Ten se snaží zachránit východní Evropu před Draculou.

Tisk
Štítky: castlevania, netflix
Související novinky
 
Netflix připravuje animovaný mini-sériál Castlevania

Netflix připravuje animovaný mini-sériál Castlevania

Čtvrtek 9.2.2017 13:20 - Mělo by jít o adaptaci třetího dílu Castlevanie. Údajně si nebude vůbec brát servítky. Přečíst celý článek »

Konami pracuje na nové Castlevanii, slibující "erotické násilí"

Konami pracuje na nové Castlevanii, slibující "erotické násilí"

Pátek 31.7.2015 08:54 - Podívej se, čím u vás může nový díl série vyvolat krvácení z nosu. Přečíst celý článek »

Castlevania v péči fanoušků

Castlevania v péči fanoušků

Úterý 30.10.2012 18:55 - To je mi ale luxusní povídaná. Fandové legendární série Castlevania se postarali o vznik zbrusu nového hraného web-seriálu, jehož debutový díl je od dnešního dne ke zhlédnutí. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Teaser láká na animovaný seriál Castlevanie od Netflixu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
L.H.    Pokud nejseš fanoušek Castl. doporučuju Symphony of the Night pro PS1. Zážitek na celej život. Hudba, hratelnost, obtížnost...všechno nádherný.L.H.lh1690    25.5.2017 18:57 L.H.

@ odpověď na komentář od fallanga:Pokud nejseš fanoušek Castl. doporučuju Symphony of the Night pro PS1. Zážitek na celej život. Hudba, hratelnost, obtížnost...všechno nádherný.

fallanga napsal:Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.

fallanga    Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.fallangafallanga20226    25.5.2017 18:48 fallanga

Přestože nejsem fanoušek Castlevanie, respektive jsem hrál jenom LoS a mám k tomu spoustu výtek, tak mám slabost na tyto klišé upíří mlátičky typu Van Helsing, takže to rozhodně budu sledovat. A animace vypadá velmi pěkně. Očekávám ovšem hektolitry krve, jinak to nebude ono.

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole