Uživatel nepřihlášen

Zdokonalili jsme pro vás na Zingu vyhledávání

Pátek 9.6.2017 11:22 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Vylepšili jsme pro vás vyhledávání, přidali jsme do něj našeptávač, abyste na Zingu našli vše, co potřebujete.

Těsně před vypuknutím E3 (Jízdní řád konferencí) jsme se vám, čtenářům Zingu, rozhodli představit jednu podstatnou novinku. Minimálně z mého pohledu je hodně důležitá. Řeč je o vyhledávání. Stará verze nefungovala podle našich představ a byla příliš složitá/nepřehledná. Často jste nám kvůli tomu psali, že na Zingu nemůžete najít tu a tu hru, my jsme přitom o ní několikrát psali, jen jsme neměli dostatek informací, abychom ji dali do katalogu her. Kupříkladu z důvodu, že hra ještě neměla oficiální název.

Všichni v redakci jsme tak rádi, že se nám podařilo vyhledávač vylepšit, abyste našli vše, co hledáte. Nově vyhledávání na Zingu obsahuje populární našeptávač. Stačí napsat jen část z názvu hry a našeptávač vám nabídne to, co pravděpodobně hledáte. Ukázat si to můžeme na příkladu Battlefieldu. Do vyhledávače napíšete Battlefield a našeptávač vám jako první doporučí nejnovější Battlefield 1. Následuje Hardline, čtvrtý díl, třetí díl a tak dále.

Důležité pro nás bylo, aby vyhledávač pracoval i s našimi štítky. Čas od času totiž nějaká hra nemá kartu hry v katalogu. Dřív byste novinky a články o této hře hledali velmi těžko, museli jste ve vyhledávači překlikávat mezi jednotlivými sekcemi (katalog, novinky, články…). Nově zadáte kupříkladu NHL 18 a hned vám vyjede odkaz na štítek s novinkou, kde je včera zveřejněný oznamovací trailer.

Takhle jednoduše můžete nalézt i všechny články týkající se konzolí PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox Scorpio apod. Případně novinky o E3 2017.

V souvislosti s novým vyhledáváním jsme malinko přepracovali i karty her, aby se co možná nejvýše zobrazoval aktuální obsah z dané hry.

Doufáme, že se vám náš nový vyhledávač s našeptávačem líbí. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte pro ně využít komentáře níže. Já už jen prozradím, že tohle je jen první vylepšení z mnoha, která chystáme. Vše si ale žádá svůj čas. Tak zase někdy příště, u dalšího vylepšení Zingu.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: zing
Související novinky
 
Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému
 

Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému

Čtvrtek 3.8.2017 14:16 - V nejteplejších dnech v roce se udála spousta změn. Pojďte se s nimi seznámit. Přečíst celý článek »

Dva měsíce s donate systémem na Zingu

Dva měsíce s donate systémem na Zingu

Neděle 2.7.2017 13:27 - O tom kolik jste nám přispěli, co jsme s penězi udělali a jak to bude v dalších měsících. Přečíst celý článek »

Vánoční přání z herního světa

Vánoční přání z herního světa

Pátek 23.12.2016 18:15 - Sesbírali jsme několik desítek vánočních přání od herních vývojářů a vydavatelů. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Zdokonalili jsme pro vás na Zingu vyhledávání
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Mobilní verze je v pořadí. Plánujeme ji dost vylepšit, aby byla celkově detailnější, ale bude to nějakou dobu trvat. Zatím nemáme odhad, kdy ji spustíme, ale doufám, že to letos stihneme.Mikymiky3    9.6.2017 15:59 Miky

@ odpověď na komentář od Lazy:Mobilní verze je v pořadí. Plánujeme ji dost vylepšit, aby byla celkově detailnější, ale bude to nějakou dobu trvat. Zatím nemáme odhad, kdy ji spustíme, ale doufám, že to letos stihneme.

Lazy napsal:Pekne, ale mobilni verze neumi ani to vyhledavani :D

Wast    Já vždycky najdu co chci :-)Wastwast14199    9.6.2017 15:49 Wast

Já vždycky najdu co chci :-)

Lazy   1x   Pekne, ale mobilni verze neumi ani to vyhledavani :DLazylazy34358    9.6.2017 15:07 Lazy

Pekne, ale mobilni verze neumi ani to vyhledavani :D

Miky člen redakce   1x   Zkus F5, případně Ctrl + Shift + R, aby se znovu komplet načetl Zing. Pokud nepomůže, napiš prosím jaký máš prohlížeč.Mikymiky3    9.6.2017 12:31 Miky

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Zkus F5, případně Ctrl + Shift + R, aby se znovu komplet načetl Zing. Pokud nepomůže, napiš prosím jaký máš prohlížeč.

Behavioralista napsal:Mě to nefunguje. Ať napíšu cokoliv.

Behavioralista   1x   Mě to nefunguje. Ať napíšu cokoliv.Behavioralistabehavioralista34565    9.6.2017 12:27 Behavioralista

Mě to nefunguje. Ať napíšu cokoliv.

sweat55   2x    :thumbup:sweat55sweat5520217    9.6.2017 12:05 sweat55

:thumbup:

Sarthanoom   2x   paráda , ďakujemeSarthanoomsarthanoom42489    9.6.2017 12:03 Sarthanoom

paráda , ďakujeme

MORTHSIR   5x   Výborné usnadnení, to chtelo...dekujem. :thumbup:MORTHSIRmorthsir17268    9.6.2017 11:45 MORTHSIR

Výborné usnadnení, to chtelo...dekujem. :thumbup:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (12 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7015 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole