Uživatel nepřihlášen
   

Pořádná nálož informací o multiplayeru Call of Duty: WWII

Středa 14.6.2017 20:47 - Autor: Vojtěch "Riley" Zikán - Rubrika: Novinky Novinka

Podrobný popis jednotlivých divizí, scorestreaků a módu War, objasnění svastiky ve hře a datum betatestu.

V úterý časně ráno byl na konferenci Sony vypuštěn trailer, který poprvé ukázal veřejnosti podobu multiplayeru letošního Call of Duty. Po velmi příznivých reakcích přichází tvůrci ze studia Sledgehammer Games a zodpovídají fanouškům většinu jejich dotazů. Připravte se však, že toho bude hodně, tudíž vám doporučuji si ke čteni připravit horký nápoj. Podobně jako jsme to doporučili u tuny informací o Assassin's Creed Origins.

Jak již bylo zmíněno, systém Create-a-Class je nahrazen Divizemi, které svým způsobem fungují podobně jako třídy z jiných titulů. Každá divize má svoji speciální schopnost a divizní trénink. Ve hře je celkem pět divizí a každá je zaměřená na odlišný způsob vedení boje. S tím souvisí i zbraně. Každá divize má předem určenou jednu kategorii zbraní, kterou může používat. Např. divize Armored, zaměřená na manipulaci s těžkými zbraněmi, nemůže používat samopal nebo odstřelovací pušku. A samozřejmě naopak.Nahrazeny byly i perky, které od dob prvního Modern Warfare poskytovaly všemožné výhody. Přivítejte tedy základní výcviky (Basic Trainings), které mají podobnou funkci jako jejich předchůdci a dávají hráčům řadu pasivních efektů. Rozdílem však je, že zatímco perků si šlo navolit maximálně až šest, základní výcvik jde vybrat jen jeden v daný čas. Zároveň jeden výcvik poskytuje až několik výhod najednou.

Divize, jejich zaměření a určené zbraně

Infantry (útočné pušky)

  • Schopnost: Bayonet Charge - hráč může použít svůj bajonet a po stisknutí daného tlačítka/klávesy provede prudký výpad vpřed.

  • Divizní trénink: Infantryman - Na primární zbraň lze připevnit dvě příslušenství navíc, zatímco na sekundární jedno.

Airborne (samopaly)

  • Schopnost: Suppressor - umožňuje hráči nasadit na svoji zbraň tlumič a zůstat tak skrytý na nepřátelské minimapě, avšak za cenu sníženého dostřelu.

  • Divizní trénink: Pathfinder - poběžíte rychleji, déle a budete přeskakovat překážky mnohem zručněji.

Armored (lehké kulomety)

  • Schopnost: Bipod - využijte dvojnožku na svém kulometu, připevněte ji na nejbližší objekt a poskytněte svým spojencům krycí palbu

  • Divizní trénink: Tanker - záložní pistole nahrazena raketometem, unesete o jeden granát navíc a zároveň ho dohodíte mnohem dál.

Mountain (odstřelovací pušky)

  • Schopnost: Sharpshooter - získáte lepší přesnost a přehled nad bojištěm, jelikož se vám zřetelněji zobrazí jména nepřátelských hráčů

  • Divizní trénink: Scout - zvyšuje pokrytí vaší minimapy a zůstáváte skrytí vůči scorestreakům, které ovládá protihráč.

Expeditionary Force (brokovnice)

  • Schopnost: Incendiary Shells - nabijte brokovnici hořlavým nábojem a spalte své nepřátele na popel.

  • Divizní trénink: Sapper - jste imunní vůči otřesům, zmírní zranění způsobené výbušninami a zároveň unesete více záložních zásobníků.

Zbraně navíc nejsou limitovány na frakce, a tak mohou jednotky Spojenců klidně používat německou výbavu a samozřejmě naopak. Ve hře se neutkají jen Němci a Američani, ale také členové francouzského odboje a Britové společně s Kanaďany. Vzhledem k výskytu map z východní fronty samozřejmě nesmíme opomenout Rudou armádu. Do první linie se postaví i ženy, které však vzbudily mnoho vášnivých reakcí a podle některých jsou spíše na škodu.Návrat hlásí scorestreaky a opět fungují na stejném principu jako v předešlých dílech. Hráč musí získat v jednom životě určitý počet bodů, aby mohl využívat všelijaké technické vymoženosti. Vedle průzkumného letadla se objeví i kobercové bombardování, minometná salva, nálet útočného letounu (do jehož kokpitu sám hráč usedne), provtizdušná zbraň, plamenomet či oddíl parašutistů, který bude ovládán umělou inteligencí.

Kus řeči přišel i na nový sociální prvek nazvaný Headquarters, který funguje na stejném principu jako Věž ze série Destiny. V tomto lobby se může najednou sejít až 48 různých hráčů, kteří spolu budou komunikovat, prohlížet si dosažená ocenění a trénovat na střelnici. Ano, oblíbená Firing Range z Advanced Warfare a Modern Warfare Remastered nás opět poctí svou přítomností. Nyní můžete testovat svoji přesnost ve více lidech, zatímco ve dvou zmíněných titulech to nešlo.

Jste-li soutěživí a rádi byste větší výzvu, můžete někoho klidně vyzvat na duel v nedaleké jámě. I když se může v lobby nacházet až 48 hráčů, nic podobného rozhodně nečekejte v samotné hře. Znovu se jedná o klasické zápasy šesti proti šesti.

Ukázka Headquarters
Ukázka Headquarters

O módu War již z dřívějška víme, že bude doprovázen příběhovým pozadím. Narozdíl od klasického online režimu budeme bojovat na upravených či kompletně jiných mapách. V průběhu zápasu budeme muset plnit určité úkoly, jako například něco zničit nebo naopak ochránit. Pro lepší představu přiblížím dění při operaci Breakout. Americké jednotky v první polovině hry obsadí německé předsunuté velitelství a posléze opraví zničený most. Pokud uspějí, začne druhé kolo a tentokrát musí zničit sklad munice a doprovodit americký tank za nedaleký kostel a zničit německá protivzdušná děla.

Hráči, kteří se vžili do německých vojáků, tohle samozřejmě nesmí dopustit a musí po určitou dobu město bránit a sabotovat nepřátelský postup. Obě strany mohou využívat prostředí mapy, a tak lze na určitých pozicích vystavět kulometné věže či připravit hradbu z pytlů písku. V multiplayeru se objeví i tanky a budou omezené pouze na mód War. Hráči mohou usednout za kulomet, který je připevněn na obrněnci.

Rozloučit se budeme muset se skluzem. Ten nahradí starý známý plavný skok, který byl v prvních dvou dílech Black Ops. Součástí hry nebude ani Final Killcam, jelikož byl nahrazen prvkem Play of the Game. Na konci zápasu se přehraje všem hráčům nejlepší zabití, podobně jako například v populární střílečce Overwatch. Z loňského Infinite Warfare si tvůrci berou popisky vedle minimapy, z nichž se dozvíte, v jaké části mapy se zrovna nacházíte.

Vody internetových diskuzí rozvířila i absence hákových křížů na německých vlajkách. To se bude týkat pouze zombie módu a multiplayeru. V kampani bude svastika běžně k vidění, zatímco v online části hry bude nahrazena železnými kříži.

Další potvrzená věc se týká úpravy vzhledu, opět si lze uzpůsobit uniformu vaší postavy. S tím přichází na řadu další věc, a to bonus za předobjednávku. Kromě přístupu do betatestu obdrží všichni hráči Premium Gear Set, ve kterém se nachází jedna speciální uniforma pro každou divizi.


A když už je řeč o betatestu, známe konečně datum pro obě konzole. Majitelé PS4 budou mít přístup do prvního kola bety již 25. srpna a mohou hrát až do 28. srpna. Druhé kolo začíná o týden později (1. září), kdy se k testování přidávají i hráči na konzoli Xbox One. Přístup do bety, jak již bylo zmíněno v odstavci výše, získají všichni, kteří si hru předobjednají.

Když přišla otázka na PC platformu, tvůrci mlčeli a sdělili nám, že k oznámení dojde až později. Nerad bych kreslil čerta na zeď, ale minulý rok betatest Infinite Warfare minul PC mílovými kroky.

Když pár dní po vydání Advanced Warfare (listopad 2014) dával spoluzakladatel Sledgehammer Games, Michael Condrey, rozhovor pro herní magazín Metro, zmínil, že by rád viděl v jejich příštím díle nějaké bláznivé změny v multiplayeru. Mě jako dlouholetého fanouška série těší fakt, že překopali některé již zajeté mechanismy a pokusili se o něco nového. Nejvíce mě oslovily divize, ve kterých vidím potenciál i pro budoucí díly od zbylých dvou studií. A co vy? Jak se Vám líbí multiplayer nového Call of Duty?Tisk
Call of Duty: WWII na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII
Související novinky
 
Call of Duty: WWII láká na první rozšíření Nazi Zombies

Call of Duty: WWII láká na první rozšíření Nazi Zombies

Středa 10.1.2018 10:41 - Odehrává se několik dnů po katastrofě v Mittelburgu. Doktor Straub se má skrývat na opevněném ostrově severně od Německa. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Nejprodávanější hrou roku 2017 v USA je Call of Duty: WWII

Nejprodávanější hrou roku 2017 v USA je Call of Duty: WWII

Čtvrtek 21.12.2017 11:00 - Druhé je Destiny 2 a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je zase nejprodávanějším remasterem na PlayStation 4. Přečíst celý článek »

34 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Mapa v Praze součástí prvního DLC pro Call of Duty: WWII

Mapa v Praze součástí prvního DLC pro Call of Duty: WWII

Středa 20.12.2017 08:40 - Kromě pražské mapy Anthropoid zahrne další dvě standardní multiplayerové mapy, jednu mapu pro mód War a pokračování zombie módu. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Pořádná nálož informací o multiplayeru Call of Duty: WWII
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Bajco    Tu máte dôkaz, že bohužial multiplayer ani zombie mod nebude autentický. Potvrdil to aj šéf Sledgehammer studia Michael Condrey.

odkaz ]
Bajcobajco38000
    25.6.2017 08:13
Bajco

Tu máte dôkaz, že bohužial multiplayer ani zombie mod nebude autentický. Potvrdil to aj šéf Sledgehammer studia Michael Condrey.

odkaz ]

Jamajčan   1x   Líp bych to neřek´.Jamajčanjamajcan73308    19.6.2017 13:18 Jamajčan

@ odpověď na komentář od CzePavel99:Líp bych to neřek´.

CzePavel99 napsal:Fakt netuším co lidi čekali, ale já dostal přesně to co jsem chtěl. Klasický Call of Duty.
Grafika i ozvučení podařené, divize jsou zajímavý nápad, nový war mod, Headquarters a mnohem více. Celkově se mi to fakt líbí a těším se.

To jste jako čekali realistickou hru a bitvy 60 hráčů? To vždycky spíše splňoval Battlefield a ne Codko.
Vůbec mi nevadí že tam jsou věci jenž se v druhé světové buď velmi málo používali či byli jako prototypy. Alespoň tam bude co odemykat a přizpůsobovat. To že němci mají americké zbraně mě taky netrápí, hodně by to limitovalo s čím můžeme a nemůžeme hrát, a to rozhodně není dobře. U těch ženy a svastiky bych se přikláněl ke změně, ale nemyslím si že by mi to kazilo zážitek ze hry.

Riley člen redakce   1x   Samozřejmě, že půjdou. Němci, stejně jako ostatní národy, budou plně hratelné a upravitelné ve finální verzi. Tohle je pouze verze určená pro prezentování na E3. Zde je dost věcí osekaných, jak bylo vidět např. dva roky zpátky u Black Ops 3.Rileyriley22147    17.6.2017 22:23 Riley

@ odpověď na komentář od antiku:Samozřejmě, že půjdou. Němci, stejně jako ostatní národy, budou plně hratelné a upravitelné ve finální verzi. Tohle je pouze verze určená pro prezentování na E3. Zde je dost věcí osekaných, jak bylo vidět např. dva roky zpátky u Black Ops 3.

antiku napsal:odkaz ] Vidíte tam někde Němce? To má být 6v6 TDM. Zatím oznámili pouze Americký headquaster. V tomto doufám změnu, že půjdou upravovat i vojáci v jiných národech, včetně Němců.

antiku    odkaz ] Vidíte tam někde Němce? To má být 6v6 TDM. Zatím oznámili pouze Americký headquaster. V tomto doufám změnu, že půjdou upravovat i vojáci v jiných národech, včetně Němců.antikuantiku10022    17.6.2017 11:36 antiku

odkaz ] Vidíte tam někde Němce? To má být 6v6 TDM. Zatím oznámili pouze Americký headquaster. V tomto doufám změnu, že půjdou upravovat i vojáci v jiných národech, včetně Němců.

Alcatras   1x   Přesně. Jediné co mě štve jsou ty ženské tam. Jinak to je úplně klasické CoD.Alcatrasalcatras5716    17.6.2017 10:59 Alcatras

Přesně. Jediné co mě štve jsou ty ženské tam. Jinak to je úplně klasické CoD.

CzePavel99   3x   Fakt netuším co lidi čekali, ale já dostal přesně to co jsem chtěl. Klasický Call of Duty.
Grafika i ozvučení podařené, divize jsou zajímavý nápad, nový war mod, Headquarters a mnohem více. Celkově se mi to fakt líbí a těším se.

To jste jako čekali realistickou hru a bitvy 60 hráčů? To vždycky spíše splňoval Battlefield a ne Codko.
Vůbec mi nevadí že tam jsou věci jenž se v druhé světové buď velmi málo používali či byli jako prototypy. Alespoň tam bude co odemykat a přizpůsobovat. To že němci mají americké zbraně mě taky netrápí, hodně by to limitovalo s čím můžeme a nemůžeme hrát, a to rozhodně není dobře. U těch ženy a svastiky bych se přikláněl ke změně, ale nemyslím si že by mi to kazilo zážitek ze hry.
CzePavel99czepavel9911259
    17.6.2017 10:51
CzePavel99

Fakt netuším co lidi čekali, ale já dostal přesně to co jsem chtěl. Klasický Call of Duty.
Grafika i ozvučení podařené, divize jsou zajímavý nápad, nový war mod, Headquarters a mnohem více. Celkově se mi to fakt líbí a těším se.

To jste jako čekali realistickou hru a bitvy 60 hráčů? To vždycky spíše splňoval Battlefield a ne Codko.
Vůbec mi nevadí že tam jsou věci jenž se v druhé světové buď velmi málo používali či byli jako prototypy. Alespoň tam bude co odemykat a přizpůsobovat. To že němci mají americké zbraně mě taky netrápí, hodně by to limitovalo s čím můžeme a nemůžeme hrát, a to rozhodně není dobře. U těch ženy a svastiky bych se přikláněl ke změně, ale nemyslím si že by mi to kazilo zážitek ze hry.

antiku    Všichni nadávají na Kingdom Come, že se tam mluví anglicky. Zajímalo by mě kolik z nich hraje CoD a vůbec jim nevadí, že německý velitel tam mluví anglicky s divným přízvukem a pořád dokola opakuje tu stejnou větu (ve war modu) . Párkrát tam ta němčina naštěstí v multiplayeru byla slyšet.antikuantiku10022    16.6.2017 16:12 antiku

Všichni nadávají na Kingdom Come, že se tam mluví anglicky. Zajímalo by mě kolik z nich hraje CoD a vůbec jim nevadí, že německý velitel tam mluví anglicky s divným přízvukem a pořád dokola opakuje tu stejnou větu (ve war modu) . Párkrát tam ta němčina naštěstí v multiplayeru byla slyšet.

adamoun    Tak to má být
...kromě těch animací teda, do plné verze by je ještě snad mohli vylepšit
adamounadamoun20925
    16.6.2017 16:04
adamoun

@ odpověď na komentář od Ryan:Tak to má být
...kromě těch animací teda, do plné verze by je ještě snad mohli vylepšit

Ryan napsal:Ach jo, zase rychlá magořina působící velmi komicky bez špetky realistyčnosti, .... to abych si dal člověk lajnu aby ten multiplayer stíhal .... Battlefield je na tom teda lépe po stránce animací.

Ryan    Ach jo, zase rychlá magořina působící velmi komicky bez špetky realistyčnosti, .... to abych si dal člověk lajnu aby ten multiplayer stíhal .... Battlefield je na tom teda lépe po stránce animací.Ryanryan4688    16.6.2017 15:56 Ryan

Ach jo, zase rychlá magořina působící velmi komicky bez špetky realistyčnosti, .... to abych si dal člověk lajnu aby ten multiplayer stíhal .... Battlefield je na tom teda lépe po stránce animací.

HD-G.I.D    No ten gameplay z MP ma zatial iba presvedcil ze asi zrusim predobjednavku :D a ostanem pri BF1 ktory je vlastne prvy BF kotry som si bol ochotny kupit len z toho ze som videl videa a nehral ani betuHD-G.I.Dhd-gid15189    16.6.2017 14:58 HD-G.I.D

No ten gameplay z MP ma zatial iba presvedcil ze asi zrusim predobjednavku :D a ostanem pri BF1 ktory je vlastne prvy BF kotry som si bol ochotny kupit len z toho ze som videl videa a nehral ani betu

antiku    CoD nehraji každý rok, nejsem blázen :D jako někteří, kteří to kupují jen, protože je to CoD. Nemůžou ale spoléhat jen na to, že si to lidi koupí, protože je to druhá světová. Ano, chtěli jsme stát zase při zemi, jenže podle gameplaye co ukázali nejde skočit ani na barel nebo krabici co stojí u zdi, aby přes ni viděl.antikuantiku10022    16.6.2017 11:39 antiku

@ odpověď na komentář od Martass311:CoD nehraji každý rok, nejsem blázen :D jako někteří, kteří to kupují jen, protože je to CoD. Nemůžou ale spoléhat jen na to, že si to lidi koupí, protože je to druhá světová. Ano, chtěli jsme stát zase při zemi, jenže podle gameplaye co ukázali nejde skočit ani na barel nebo krabici co stojí u zdi, aby přes ni viděl.

Martass311 napsal:Achjo děti, děti chtěli jste call of duty s sv. válkou tady to máte a zase brečíte. Futuristické s*ačky se vám nelibí a nelíbí se vám ani tohle , tak co víc chcete z téhle serie ? Nikdo vás nenutí to hrát !

dinss   1x   Jak typické. , , A proc to hraješ, když se ti to nelíbí? " Blablabla, možná chcem zase to dobré CoD. Minuly rok se mi líbil jen SP. MP tady vypadá tak nějak zase srandovně.dinssdinss71858    16.6.2017 10:52 dinss

@ odpověď na komentář od Martass311:Jak typické. , , A proc to hraješ, když se ti to nelíbí? " Blablabla, možná chcem zase to dobré CoD. Minuly rok se mi líbil jen SP. MP tady vypadá tak nějak zase srandovně.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Martass311 napsal:Achjo děti, děti chtěli jste call of duty s sv. válkou tady to máte a zase brečíte. Futuristické s*ačky se vám nelibí a nelíbí se vám ani tohle , tak co víc chcete z téhle serie ? Nikdo vás nenutí to hrát !

Martass311   1x   Achjo děti, děti chtěli jste call of duty s sv. válkou tady to máte a zase brečíte. Futuristické s*ačky se vám nelibí a nelíbí se vám ani tohle , tak co víc chcete z téhle serie ? Nikdo vás nenutí to hrát !Martass311martass31129577    16.6.2017 10:12 Martass311

Achjo děti, děti chtěli jste call of duty s sv. válkou tady to máte a zase brečíte. Futuristické s*ačky se vám nelibí a nelíbí se vám ani tohle , tak co víc chcete z téhle serie ? Nikdo vás nenutí to hrát !

Rounce    No nic asi nainstaluju prvního coda a united offensive a budu to mět lepšíRouncerounce31752    16.6.2017 10:09 Rounce

No nic asi nainstaluju prvního coda a united offensive a budu to mět lepší

stuntman   1x   Tak a ďalšie CoD ide mimo mňa. Stačilo pozrieť na gameplay zábery z MP. Však to vyzerá ako každé CoD, len iné zbrane a doba. A so 6v6 to zabili úplne. :-Dstuntmanstuntman8196    15.6.2017 19:38 stuntman

Tak a ďalšie CoD ide mimo mňa. Stačilo pozrieť na gameplay zábery z MP. Však to vyzerá ako každé CoD, len iné zbrane a doba. A so 6v6 to zabili úplne. :-D

antiku   1x   No, to už by nebylo, ale v tom dobrým slova smyslu protentokrát :D Stejně CoD hraje spoustu děcek, takže by se mohli aspoň pořádně vžít do toho. Stejně to vypadá, jako když by hra simulovala hru dětí na vojáky. Pořád v tom multiplayeru necítím tu druhou světovou. Hlavně ty strašný 3-lane mapy.antikuantiku10022    15.6.2017 17:15 antiku

@ odpověď na komentář od Micronex:No, to už by nebylo, ale v tom dobrým slova smyslu protentokrát :D Stejně CoD hraje spoustu děcek, takže by se mohli aspoň pořádně vžít do toho. Stejně to vypadá, jako když by hra simulovala hru dětí na vojáky. Pořád v tom multiplayeru necítím tu druhou světovou. Hlavně ty strašný 3-lane mapy.

Micronex napsal:2. světová byla taky plná niggas a žen? O první mě to naučil Battlefield, ale že to tak bylo i v druhé? :-D Jak již někdo psal, kde jsou teda potom hitlerjugend? Ah, já zapomněl, to by vlastně nebylo politicky korektní střílet malý němce.

Micronex    2. světová byla taky plná niggas a žen? O první mě to naučil Battlefield, ale že to tak bylo i v druhé? :-D Jak již někdo psal, kde jsou teda potom hitlerjugend? Ah, já zapomněl, to by vlastně nebylo politicky korektní střílet malý němce.Micronexmicronex6967    15.6.2017 16:41 Micronex

2. světová byla taky plná niggas a žen? O první mě to naučil Battlefield, ale že to tak bylo i v druhé? :-D Jak již někdo psal, kde jsou teda potom hitlerjugend? Ah, já zapomněl, to by vlastně nebylo politicky korektní střílet malý němce.

Jamajčan    Snad první CoDko, na které se těším. Kromě MW2!Jamajčanjamajcan73308    15.6.2017 12:57 Jamajčan

Snad první CoDko, na které se těším. Kromě MW2!Komentář byl autorem naposledy upraven 15.6.2017 13:39

Původní verze před úpravami:Snad první CoDko, na které se těším.

SamFisher   1x   tak jak jsem se těšil na MP, tak rychle mě ta radost rychle přešla...6vs6 zápasy si můžou strčit víte kam. Plno mechanik převzato z AW, BO série... :nah: za zmínku stojí aspoň War mode, ale to je slabá útěcha no. Uvidíme jak se to bude hrát, ale jelikož na PC se bety zase asi nedočkáme, tak nezbývá než doufat v dobrý a kvalitní příběh v SP :-)SamFishersamfisher16017    15.6.2017 12:06 SamFisher

tak jak jsem se těšil na MP, tak rychle mě ta radost rychle přešla...6vs6 zápasy si můžou strčit víte kam. Plno mechanik převzato z AW, BO série... :nah: za zmínku stojí aspoň War mode, ale to je slabá útěcha no. Uvidíme jak se to bude hrát, ale jelikož na PC se bety zase asi nedočkáme, tak nezbývá než doufat v dobrý a kvalitní příběh v SP :-)

antiku   1x   "The 3rd Reich used more children soldiers then women soliders so where are they. " Jen tak pro zajímavost.antikuantiku10022    15.6.2017 11:41 antiku

"The 3rd Reich used more children soldiers then women soliders so where are they. " Jen tak pro zajímavost.

dinss    Teď jsem viděl gameplay záběry z mulťáku a musím říct, že nic moc. :-(dinssdinss71858    15.6.2017 10:46 dinss

Teď jsem viděl gameplay záběry z mulťáku a musím říct, že nic moc. :-(

three7    Mulťák 6vs6 je dost chabej. Kdyby to bylo aspoň 12vs12/15vs15, bylo by to víc akce... A co se týče všech těch "korektností"...holt jsme v takový době a nikdo nemá odvahu se tomu postavit...three7three710254    15.6.2017 10:30 three7

Mulťák 6vs6 je dost chabej. Kdyby to bylo aspoň 12vs12/15vs15, bylo by to víc akce... A co se týče všech těch "korektností"...holt jsme v takový době a nikdo nemá odvahu se tomu postavit...

Bajco    Skôr sa bojím tých uniforiem, ktoré budú vypadávať zo Supply Dropov.Bajcobajco38000    15.6.2017 10:20 Bajco

Skôr sa bojím tých uniforiem, ktoré budú vypadávať zo Supply Dropov.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Bajco    Ohľadom autentickosti počtu ženských postáv v mp budú rozhodovať hráči. V hre samozrejme nebude chýbať customizácia postavy a už od CoD: Ghost si môžeš zahrať za ženskú postavu. V predchodzích dielov našťastie nieje až tak často vidieť ženský charakter (až na Black Ops 3, kde záleží na postave) .Bajcobajco38000    15.6.2017 10:17 Bajco

Ohľadom autentickosti počtu ženských postáv v mp budú rozhodovať hráči. V hre samozrejme nebude chýbať customizácia postavy a už od CoD: Ghost si môžeš zahrať za ženskú postavu. V predchodzích dielov našťastie nieje až tak často vidieť ženský charakter (až na Black Ops 3, kde záleží na postave) .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kojot   1x   Je rozdil v používání tlumiče speciálními jednotkami jako v tebou zmiňovaném UO, kde jsi hrál za SAS a regulerní jednotkou. Příjde mi blbé cpát kolimátor na zbraně (ano tato technologie je známa už od počátku 20. století) , které na to nemají montáž, ale podobnou technologii nedáš obyčejnému pěšákovi. Ja pevně doufám, že se od těchto "vymožeností" odprostí aspoň v singlpayeru, který mě teď zajímá více než multiplayer. Asi nejsem cílová skupina, já si raději zahraju red orchestru.kojotkojot14015    15.6.2017 10:01 kojot

@ odpověď na komentář od Riley:Je rozdil v používání tlumiče speciálními jednotkami jako v tebou zmiňovaném UO, kde jsi hrál za SAS a regulerní jednotkou. Příjde mi blbé cpát kolimátor na zbraně (ano tato technologie je známa už od počátku 20. století) , které na to nemají montáž, ale podobnou technologii nedáš obyčejnému pěšákovi. Ja pevně doufám, že se od těchto "vymožeností" odprostí aspoň v singlpayeru, který mě teď zajímá více než multiplayer. Asi nejsem cílová skupina, já si raději zahraju red orchestru.

Riley napsal:Nebudeš mi to věřit, ale zase tak neztrácí. Prototyp tlumiče používali americké jednotky OSS a britské SOE při misích na Němci okupovaném území (Wikipedie v angličtině, kdyby něco) . Tlumič se také objevil už v datadisku United Offensive, kde byl připevněn na Stenu během operace na Sicílii. Co se týče toho zaměřovače, tak Nydar Sight, jak se mu říkalo, existoval, ale málo (či vůbec) byl používaný.

Riley člen redakce    Nebudeš mi to věřit, ale zase tak neztrácí. Prototyp tlumiče používali americké jednotky OSS a britské SOE při misích na Němci okupovaném území (Wikipedie v angličtině, kdyby něco) . Tlumič se také objevil už v datadisku United Offensive, kde byl připevněn na Stenu během operace na Sicílii. Co se týče toho zaměřovače, tak Nydar Sight, jak se mu říkalo, existoval, ale málo (či vůbec) byl používaný.Rileyriley22147    15.6.2017 09:16 Riley

@ odpověď na komentář od Marven:Nebudeš mi to věřit, ale zase tak neztrácí. Prototyp tlumiče používali americké jednotky OSS a britské SOE při misích na Němci okupovaném území (Wikipedie v angličtině, kdyby něco) . Tlumič se také objevil už v datadisku United Offensive, kde byl připevněn na Stenu během operace na Sicílii. Co se týče toho zaměřovače, tak Nydar Sight, jak se mu říkalo, existoval, ale málo (či vůbec) byl používaný.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Marven napsal:Proč zase do 2 světový cpou red doty, tlumiče a takový sračky. Zase to ztrácí tu realitu...

antiku    To co nacházím stále na redditu je opravdu k smíchu. Děláte hru z druhé světové, ale aby to byla "zábava" a nikdo vás pří nabíjení nezabil, tak nacpete "stripper clip" do nevystřílené zbraně s tím, že vám tam ještě k tomu překáží optika. Místo toho, aby jste dávali jeden náboj po druhém, tak jak to má být.antikuantiku10022    15.6.2017 09:09 antiku

To co nacházím stále na redditu je opravdu k smíchu. Děláte hru z druhé světové, ale aby to byla "zábava" a nikdo vás pří nabíjení nezabil, tak nacpete "stripper clip" do nevystřílené zbraně s tím, že vám tam ještě k tomu překáží optika. Místo toho, aby jste dávali jeden náboj po druhém, tak jak to má být.

Marven    Proč zase do 2 světový cpou red doty, tlumiče a takový sračky. Zase to ztrácí tu realitu...Marvenmarven2143    15.6.2017 08:18 Marven

Proč zase do 2 světový cpou red doty, tlumiče a takový sračky. Zase to ztrácí tu realitu...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

N3RWO    Dost mi trpěly ušní bubínky skrz ten babský jekot, nic jsem na jejich obsazení ve hře doposud neříkal, nějak jsem to přecházel, ale prostě tam nesedí a kazí celý dojem z hraní: / I tak se na CoD WWII těším, pže je to teď jediná nová hra z prostředí II. světové války a zpracování se mi moc líbí. Vypadá to, že to pro mě bude spíš o singlu než o mulťáku, což mě trochu mrzí.N3RWOn3rwo72047    15.6.2017 08:09 N3RWO

Dost mi trpěly ušní bubínky skrz ten babský jekot, nic jsem na jejich obsazení ve hře doposud neříkal, nějak jsem to přecházel, ale prostě tam nesedí a kazí celý dojem z hraní: / I tak se na CoD WWII těším, pže je to teď jediná nová hra z prostředí II. světové války a zpracování se mi moc líbí. Vypadá to, že to pro mě bude spíš o singlu než o mulťáku, což mě trochu mrzí.

Behavioralista   3x   Podle mě je 6vs6 naprosto v pořádku. Tím se omezí idiotský hráč na naprosté minimum.Behavioralistabehavioralista34565    15.6.2017 08:00 Behavioralista

Podle mě je 6vs6 naprosto v pořádku. Tím se omezí idiotský hráč na naprosté minimum.

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (76 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12090 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Dusan Nemec ve WATCH DOGS 2 má být Čech? (4 příspěvky), CoD MW Remastered na PS4 (3 příspěvky), Roblox + Just Cause 3 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC