Uživatel nepřihlášen
   

Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika

Neděle 18.6.2017 14:21 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

S ikonickou archeoložkou podle všeho navštívíme Mayské pyramidy.

Zatímco Assassin's Creed: Origins nás zavede k pyramidám ve starověkém Egyptě, v novém dobrodružství Lary Croft podle všeho pro změnu zavítáme do Mexika a k Mayským pyramidám.

Vyplývá to z materiálů marketingové společnosti Takeoff, která na svých stránkách zveřejnila artworky ze Shadow of the Tomb Raider. Na nich jsou k vidění Mayské pyramidy, kopí, mačeta nebo meč. Tahle firma se stará o marketing různých titulů a jiných značek - vyrábí kupříkladu loga nebo videa.

To už je v pořadí druhý důkaz o tom, že Square Enix připravuje další dobrodružství s Larou Croft, které ponese název Shadow of the Tomb Raider. Koncem minulého roku jsme mohli vidět údajnou fotku z metra v Montrealu a dnes tohle.

K oficiálnímu oznámení nového dílu Tomb Raider, pokračování restartu z roku 2013 a Rise of the Tomb Raider, má dojít ještě letos.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Kreativní ředitel Tomb Raider opustil Crystal Dynamics

Kreativní ředitel Tomb Raider opustil Crystal Dynamics

Středa 18.10.2017 14:00 - Na své pozici pracoval pouhý rok. Zamířil ke svým přátelům. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Tvůrci fanouškovského remaku Tomb Raider 2 vydali hratelnou ochutnávku

Tvůrci fanouškovského remaku Tomb Raider 2 vydali hratelnou ochutnávku

Pátek 1.9.2017 16:45 - Projekt s názvem Tomb Raider: The Dagger of Xian se má čile k světu a nyní si můžete vyzkoušet jednu z úrovní. Přečíst celý článek »

Letos bude oznámen nový Tomb Raider

Letos bude oznámen nový Tomb Raider

Úterý 2.5.2017 09:10 - Další dobrodružství archeoložky Lary Croft. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
eVe-CZ    Nevadí počkám si :D :D :-) já na tu hru nespechám být po mě tak ať vyjde až v roce 2021 ať to za to stojí :-)eVe-CZeve-cz37508    14.7.2017 10:19 eVe-CZ

Nevadí počkám si :D :D :-) já na tu hru nespechám být po mě tak ať vyjde až v roce 2021 ať to za to stojí :-)

Lazy   1x   Tento rok bych stim moc nepocital.Lazylazy34358    14.7.2017 08:44 Lazy

@ odpověď na komentář od eVe-CZ:Tento rok bych stim moc nepocital.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

eVe-CZ napsal:Teďkon sem znova rozehrál od začátku Laru z 2013 a plánuju pokračovat v Rise of tomb Raider , pokud tendle rok bude nový díl a bude kvalitní a neodfláknutý okay beru všemi deseti jelikož Lara je boží :-)

eVe-CZ    Teďkon sem znova rozehrál od začátku Laru z 2013 a plánuju pokračovat v Rise of tomb Raider , pokud tendle rok bude nový díl a bude kvalitní a neodfláknutý okay beru všemi deseti jelikož Lara je boží :-)eVe-CZeve-cz37508    14.7.2017 01:27 eVe-CZ

Teďkon sem znova rozehrál od začátku Laru z 2013 a plánuju pokračovat v Rise of tomb Raider , pokud tendle rok bude nový díl a bude kvalitní a neodfláknutý okay beru všemi deseti jelikož Lara je boží :-)

Carljack   1x   Sakra jak já se na oznámení třetího TOMB RAIDERa těším, kór zasazení do MEXIKA, to by mohlo být hodně zajímavé, plus od tvůrců Deus Ex, vážně se těším.Carljackcarljack3570    20.6.2017 14:50 Carljack

Sakra jak já se na oznámení třetího TOMB RAIDERa těším, kór zasazení do MEXIKA, to by mohlo být hodně zajímavé, plus od tvůrců Deus Ex, vážně se těším.

dopitapetr   1x   S tím bych moc nepočítal. Podle mě to bude hodně podobné těm předchozím dvou dílům, samozřejmě s nějakými novými hernímy prvky. ;-)dopitapetrdopitapetr5480    19.6.2017 07:36 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Alcatras:S tím bych moc nepočítal. Podle mě to bude hodně podobné těm předchozím dvou dílům, samozřejmě s nějakými novými hernímy prvky. ;-)

Alcatras napsal:Tak třeba tento díl se bude aspoň trochu podobat těm starším TB. Chtěl bych tam zase krátké oblečení a výstřihy, klasické hlavolamy, nějaké ty monstra a ne jak minulé. U takeho Tomb raider 2013 mi to nevadilo. Ale u 2 dílu už jo a ani jsem ho nekupoval. Fakt dělat to samé jak v jedničce, jako dojdi do lokace a nejdříve najdi součástky a xp body, vylepši si dovednosti a zbraně a pokračuj v příběhu. Chce to už něco nového. Klidně ať to je zas koridor, ale vzhledem k tomu, že to bude jen v Mexiku to bude zas lineární open world jako předchozí díly. Uvidíme :)

lukayson   1x   Joo to je pravda, Legend měl dobrý balanc nepřátel, bylo tam obojí, taky se víc zapotím když vybafne medvěd :-D Má to pak skoro až hororovou atmosféru.lukaysonlukayson3273    18.6.2017 23:15 lukayson

@ odpověď na komentář od Ylbirda:Joo to je pravda, Legend měl dobrý balanc nepřátel, bylo tam obojí, taky se víc zapotím když vybafne medvěd :-D Má to pak skoro až hororovou atmosféru.

Ylbirda napsal:Já jsem byla vždycky radši za hry s víc lidma, nejlíp mi v tomhle ohlednu sednul Legend, lidi mě nevyděsí tolik jako medvěd, co se na mě vrhne :D Ale ty nové hry jsem nehrála, open world mě moc nezajímá.

Ylbirda   1x   Já jsem byla vždycky radši za hry s víc lidma, nejlíp mi v tomhle ohlednu sednul Legend, lidi mě nevyděsí tolik jako medvěd, co se na mě vrhne :D Ale ty nové hry jsem nehrála, open world mě moc nezajímá.Ylbirdaylbirda69978    18.6.2017 22:11 Ylbirda

@ odpověď na komentář od lukayson:Já jsem byla vždycky radši za hry s víc lidma, nejlíp mi v tomhle ohlednu sednul Legend, lidi mě nevyděsí tolik jako medvěd, co se na mě vrhne :D Ale ty nové hry jsem nehrála, open world mě moc nezajímá.

lukayson napsal:Jo je to pravda, ja hrál tomb raider 1996 a 1997, a potom legends anniversary a underworld a právě v těch posledních třech už lidi moc nebyli. Myslím si ale že z hlediska zábavy je lepší diverzita nepřátel a to nemluvim o tom aby tam byl i černoch a ženský ale právě ty zvířata a monstra.

lukayson    Jo je to pravda, ja hrál tomb raider 1996 a 1997, a potom legends anniversary a underworld a právě v těch posledních třech už lidi moc nebyli. Myslím si ale že z hlediska zábavy je lepší diverzita nepřátel a to nemluvim o tom aby tam byl i černoch a ženský ale právě ty zvířata a monstra.lukaysonlukayson3273    18.6.2017 20:48 lukayson

@ odpověď na komentář od James Faith:Jo je to pravda, ja hrál tomb raider 1996 a 1997, a potom legends anniversary a underworld a právě v těch posledních třech už lidi moc nebyli. Myslím si ale že z hlediska zábavy je lepší diverzita nepřátel a to nemluvim o tom aby tam byl i černoch a ženský ale právě ty zvířata a monstra.

James Faith napsal:V posledních dílech?

Tahle změna proběhla už ve druhém díle v roce 1997, kdy výrazně narostl počet lidských nepřátel.

3 mise v Benátkách, 2 mise na ropné věži, 4 mise pod mořem, 2 mise v TIbetu a finále obsahovaly převážně lidské protivníky.

Coolumbus   1x   Zpátky ke kořenům? No ... myslím, že se můžeme jen těšit :DCoolumbuscoolumbus72962    18.6.2017 20:32 Coolumbus

Zpátky ke kořenům? No ... myslím, že se můžeme jen těšit :D

CzePavel99    Mayské pyramidy? To zní hodně dobře :)CzePavel99czepavel9911259    18.6.2017 20:19 CzePavel99

Mayské pyramidy? To zní hodně dobře :)

James Faith    V posledních dílech?

Tahle změna proběhla už ve druhém díle v roce 1997, kdy výrazně narostl počet lidských nepřátel.

3 mise v Benátkách, 2 mise na ropné věži, 4 mise pod mořem, 2 mise v TIbetu a finále obsahovaly převážně lidské protivníky.
James Faithjames-faith28144
    18.6.2017 19:44
James Faith

@ odpověď na komentář od lukayson:V posledních dílech?

Tahle změna proběhla už ve druhém díle v roce 1997, kdy výrazně narostl počet lidských nepřátel.

3 mise v Benátkách, 2 mise na ropné věži, 4 mise pod mořem, 2 mise v TIbetu a finále obsahovaly převážně lidské protivníky.

lukayson napsal:Rád by konečně díl který bude hoden nést titul Tomb Raider. Zasazení se mi líbí, ještě bych rád aby se zlepšila v gymnastice a naučila se plavat. Ale nejvíc mě v posledních dvou hrách vadilo že z ní udělali mašinu na zabijeni. Lara má hlavně střílet netopýry, vlky, monstra, mumie a ne lidi

kaldos    Předchozí díly mě hodně bavili takže na tento se moc těším :)kaldoskaldos32386    18.6.2017 19:27 kaldos

Předchozí díly mě hodně bavili takže na tento se moc těším :)

Alcatras   2x   Tak třeba tento díl se bude aspoň trochu podobat těm starším TB. Chtěl bych tam zase krátké oblečení a výstřihy, klasické hlavolamy, nějaké ty monstra a ne jak minulé. U takeho Tomb raider 2013 mi to nevadilo. Ale u 2 dílu už jo a ani jsem ho nekupoval. Fakt dělat to samé jak v jedničce, jako dojdi do lokace a nejdříve najdi součástky a xp body, vylepši si dovednosti a zbraně a pokračuj v příběhu. Chce to už něco nového. Klidně ať to je zas koridor, ale vzhledem k tomu, že to bude jen v Mexiku to bude zas lineární open world jako předchozí díly. Uvidíme :)Alcatrasalcatras5716    18.6.2017 19:00 Alcatras

Tak třeba tento díl se bude aspoň trochu podobat těm starším TB. Chtěl bych tam zase krátké oblečení a výstřihy, klasické hlavolamy, nějaké ty monstra a ne jak minulé. U takeho Tomb raider 2013 mi to nevadilo. Ale u 2 dílu už jo a ani jsem ho nekupoval. Fakt dělat to samé jak v jedničce, jako dojdi do lokace a nejdříve najdi součástky a xp body, vylepši si dovednosti a zbraně a pokračuj v příběhu. Chce to už něco nového. Klidně ať to je zas koridor, ale vzhledem k tomu, že to bude jen v Mexiku to bude zas lineární open world jako předchozí díly. Uvidíme :)

BackPa    Je mi jedno, kde se bude hra odehrávat, pokuď to bude stejná pecka, jako předchozí dva díly, tak to rozhodně koupím, nejpozději s vydáním českých titulků.BackPabackpa1775    18.6.2017 18:56 BackPa

Je mi jedno, kde se bude hra odehrávat, pokuď to bude stejná pecka, jako předchozí dva díly, tak to rozhodně koupím, nejpozději s vydáním českých titulků.

Lukaso23   2x   Hodně se těšímLukaso23lukaso2362473    18.6.2017 17:55 Lukaso23

Hodně se těším

lukayson   5x   Rád by konečně díl který bude hoden nést titul Tomb Raider. Zasazení se mi líbí, ještě bych rád aby se zlepšila v gymnastice a naučila se plavat. Ale nejvíc mě v posledních dvou hrách vadilo že z ní udělali mašinu na zabijeni. Lara má hlavně střílet netopýry, vlky, monstra, mumie a ne lidilukaysonlukayson3273    18.6.2017 17:35 lukayson

Rád by konečně díl který bude hoden nést titul Tomb Raider. Zasazení se mi líbí, ještě bych rád aby se zlepšila v gymnastice a naučila se plavat. Ale nejvíc mě v posledních dvou hrách vadilo že z ní udělali mašinu na zabijeni. Lara má hlavně střílet netopýry, vlky, monstra, mumie a ne lidi

dopitapetr    Ještě to není ani oznámené a už ted' je to jedna z mých nejočekávanějších her. Předchozí díly byly super, tak doufám, že se povede i tenhle. Mayské pyramidy se mi hodně zamlouvají.dopitapetrdopitapetr5480    18.6.2017 16:53 dopitapetr

Ještě to není ani oznámené a už ted' je to jedna z mých nejočekávanějších her. Předchozí díly byly super, tak doufám, že se povede i tenhle. Mayské pyramidy se mi hodně zamlouvají.

Ondrej_V   3x   Obě předchozí Lary mě bavily a Mechiko je dobrá destinace. Bude tam Eldorado? :)Ondrej_Vondrej_v15018    18.6.2017 16:32 Ondrej_V

Obě předchozí Lary mě bavily a Mechiko je dobrá destinace. Bude tam Eldorado? :)

Ales   1x   Dalsi zajimava lokace! Letos se podivam do Egypta a pristi rok do Mexika a USA! :) Tesim se!Alesales29933    18.6.2017 16:16 Ales

Dalsi zajimava lokace! Letos se podivam do Egypta a pristi rok do Mexika a USA! :) Tesim se!Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR    Treba Lara okusí Teonanácatl a prožije stavy roršíreného vedomí v rámci nejake mise. . :DMORTHSIRmorthsir17268    18.6.2017 15:50 MORTHSIR

Treba Lara okusí Teonanácatl a prožije stavy roršíreného vedomí v rámci nejake mise. . :D

Lazy   1x   Tesim se moc a ze se neumi Lara volne potapet a hra ma tutorial me nezajima :D takove malickosti :DLazylazy34358    18.6.2017 15:43 Lazy

Tesim se moc a ze se neumi Lara volne potapet a hra ma tutorial me nezajima :D takove malickosti :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mr.Lolendo   4x   Nezájem pokud se Lara nebude ani umět volně potápět. I jako osmiletý kluk bych se cítil uražen když sem tehdy Tomb Raider hrál.Mr.Lolendomrlolendo10723    18.6.2017 15:07 Mr.Lolendo

Nezájem pokud se Lara nebude ani umět volně potápět. I jako osmiletý kluk bych se cítil uražen když sem tehdy Tomb Raider hrál.

Behavioralista    Jakmile na začátku vyskočí tabulka s učením schopností, tak bez ohledu na to jak bude hra dobrá vypínám a odinstalovávám, protože to v Rise of the Tomb Raider bylo hodně trapné.Behavioralistabehavioralista34565    18.6.2017 14:46 Behavioralista

Jakmile na začátku vyskočí tabulka s učením schopností, tak bez ohledu na to jak bude hra dobrá vypínám a odinstalovávám, protože to v Rise of the Tomb Raider bylo hodně trapné.

stuntman    Môže byť, snehu tam už bolo dosť. :-Dstuntmanstuntman8196    18.6.2017 14:39 stuntman

Môže byť, snehu tam už bolo dosť. :-D

Miky člen redakce    Ano, máš podle všeho pravdu.Mikymiky3    18.6.2017 14:32 Miky

@ odpověď na komentář od Bonpar:Ano, máš podle všeho pravdu.

Bonpar napsal:No akorát to nevypadá na Egypt, ale Mexiko.

Bonpar    No akorát to nevypadá na Egypt, ale Mexiko.Bonparbonpar6370    18.6.2017 14:27 Bonpar

No akorát to nevypadá na Egypt, ale Mexiko.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.