Uživatel nepřihlášen
   

Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord

Pátek 30.6.2017 12:29 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: MCVuk Novinka

Ve studiu Triumph se nic nezmění, na vedoucích pozicích stále budou stejní lidé a práce na rozpracovaných projektech pokračující.

Švédská společnost Paradox Interactive za dosud nezveřejněnou částku koupila firmu Triumph Studios. Tým z Nizozemska je podepsán za tahovými strategiemi ze série Age of Wonders a také za akční adventurou Overlord.

Pro fanoušky Triumph Studios je důležité, že s novým majitelem se nic nemění. Zakladatelé Lennart Sas a Arno van Wingerden zůstávají ve studiu a práce na rozpracovaných projektech pokračují.

„Triumph Studios vytvářejí hry srdcem. V průběhu let si vybudovali velkou a významnou komunitu. Řada zaměstnanců Paradoxu patří mezi jejich hardcore fanoušky. Máme velkou důvěru v tým Triumph a naším úkolem je zajistit, aby mohli i nadále kouzlit a vytvářet zajímavé hry,“ prohlásil Fredrik Wester, generální ředitel Paradox Interactive.

Lennart Sas z představenstva Triumph Studios dodal, že je před časem oslovili i jiní zájemci, kteří chtěli studio koupit. „Pro nás to ale není jen obchodní transakce. Jde o spolupráci s partnerem, který nám pomůže růst a zajistí stabilitu a kontinuitu, která je pro nás nezbytná k vytváření lepších a lepších her.“ Právě z toho důvodu svolili, aby se Paradox koupil.

Poslední hra od Triumph Studios vyšla v roce 2014, šlo o třetí díl tahové strategie Age of Wonders. Jaké projekty v současné době v Nizozemsku vznikají, nevíme. Musíme se nechat překvapit, jisté ale je, že je vydá Paradox Interactive.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Sobota 23.8.2014 09:51 - Nová kampaň o třech scénářích zaměřených na novou rasu, exotické lokace, další nepřátelé i nové jednotky a předměty. Přečíst celý článek »

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Sobota 5.4.2014 11:07 - Video: Můžete vytvářet vlastní singleplayerové a multiplayerové scénáře, postavy a kampaně s příběhovými cut-scénami. Přečíst celý článek »

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Čtvrtek 27.3.2014 10:08 - Nový gameplay trailer je tentokrát zaměřen na třídu Warlord, která se v boji rozhodně neztratí. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), STEAM -všechno sem (6995 příspěvků), Jules Verne (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Rozšíření katalogu (61 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Hledám hru (3 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Portal Knights – Minecraft pro dospělé

Sprostá inspirace kultovní hrou pro mladistvé, nebo další evoluční stupeň „kostičkových“ her?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
The Infectious Madness of Doktor Dekker – detektivka na pohovce

Skrývá se vrah doktora Dekkera mezi jeho pacienty?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
The Elder Scrolls Online: Morrowind – návrat krásného starého světa

Zavítali jsme do legendární provincie. Líbilo se nám to, co jsme viděli?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 10. až 16. července

Trial Mass Effectu: Andromeda, detaily o posledním DLC Mafie 3, datum vydání Gran Turismo Sport, expanze Warframe, demo The Surge a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole