Uživatel nepřihlášen
   

Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord

Pátek 30.6.2017 12:29 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: MCVuk Novinka

Ve studiu Triumph se nic nezmění, na vedoucích pozicích stále budou stejní lidé a práce na rozpracovaných projektech pokračující.

Švédská společnost Paradox Interactive za dosud nezveřejněnou částku koupila firmu Triumph Studios. Tým z Nizozemska je podepsán za tahovými strategiemi ze série Age of Wonders a také za akční adventurou Overlord.

Pro fanoušky Triumph Studios je důležité, že s novým majitelem se nic nemění. Zakladatelé Lennart Sas a Arno van Wingerden zůstávají ve studiu a práce na rozpracovaných projektech pokračují.

„Triumph Studios vytvářejí hry srdcem. V průběhu let si vybudovali velkou a významnou komunitu. Řada zaměstnanců Paradoxu patří mezi jejich hardcore fanoušky. Máme velkou důvěru v tým Triumph a naším úkolem je zajistit, aby mohli i nadále kouzlit a vytvářet zajímavé hry,“ prohlásil Fredrik Wester, generální ředitel Paradox Interactive.

Lennart Sas z představenstva Triumph Studios dodal, že je před časem oslovili i jiní zájemci, kteří chtěli studio koupit. „Pro nás to ale není jen obchodní transakce. Jde o spolupráci s partnerem, který nám pomůže růst a zajistí stabilitu a kontinuitu, která je pro nás nezbytná k vytváření lepších a lepších her.“ Právě z toho důvodu svolili, aby se Paradox koupil.

Poslední hra od Triumph Studios vyšla v roce 2014, šlo o třetí díl tahové strategie Age of Wonders. Jaké projekty v současné době v Nizozemsku vznikají, nevíme. Musíme se nechat překvapit, jisté ale je, že je vydá Paradox Interactive.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Sobota 23.8.2014 09:51 - Nová kampaň o třech scénářích zaměřených na novou rasu, exotické lokace, další nepřátelé i nové jednotky a předměty. Přečíst celý článek »

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Sobota 5.4.2014 11:07 - Video: Můžete vytvářet vlastní singleplayerové a multiplayerové scénáře, postavy a kampaně s příběhovými cut-scénami. Přečíst celý článek »

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Čtvrtek 27.3.2014 10:08 - Nový gameplay trailer je tentokrát zaměřen na třídu Warlord, která se v boji rozhodně neztratí. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole