Uživatel nepřihlášen
   

Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord

Pátek 30.6.2017 12:29 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: MCVuk Novinka

Ve studiu Triumph se nic nezmění, na vedoucích pozicích stále budou stejní lidé a práce na rozpracovaných projektech pokračující.

Švédská společnost Paradox Interactive za dosud nezveřejněnou částku koupila firmu Triumph Studios. Tým z Nizozemska je podepsán za tahovými strategiemi ze série Age of Wonders a také za akční adventurou Overlord.

Pro fanoušky Triumph Studios je důležité, že s novým majitelem se nic nemění. Zakladatelé Lennart Sas a Arno van Wingerden zůstávají ve studiu a práce na rozpracovaných projektech pokračují.

„Triumph Studios vytvářejí hry srdcem. V průběhu let si vybudovali velkou a významnou komunitu. Řada zaměstnanců Paradoxu patří mezi jejich hardcore fanoušky. Máme velkou důvěru v tým Triumph a naším úkolem je zajistit, aby mohli i nadále kouzlit a vytvářet zajímavé hry,“ prohlásil Fredrik Wester, generální ředitel Paradox Interactive.

Lennart Sas z představenstva Triumph Studios dodal, že je před časem oslovili i jiní zájemci, kteří chtěli studio koupit. „Pro nás to ale není jen obchodní transakce. Jde o spolupráci s partnerem, který nám pomůže růst a zajistí stabilitu a kontinuitu, která je pro nás nezbytná k vytváření lepších a lepších her.“ Právě z toho důvodu svolili, aby se Paradox koupil.

Poslední hra od Triumph Studios vyšla v roce 2014, šlo o třetí díl tahové strategie Age of Wonders. Jaké projekty v současné době v Nizozemsku vznikají, nevíme. Musíme se nechat překvapit, jisté ale je, že je vydá Paradox Interactive.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Oznámen datadisk Golden Realms pro Age of Wonders 3

Sobota 23.8.2014 09:51 - Nová kampaň o třech scénářích zaměřených na novou rasu, exotické lokace, další nepřátelé i nové jednotky a předměty. Přečíst celý článek »

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Rozsáhlý editor v Age of Wonders 3

Sobota 5.4.2014 11:07 - Video: Můžete vytvářet vlastní singleplayerové a multiplayerové scénáře, postavy a kampaně s příběhovými cut-scénami. Přečíst celý článek »

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Devatenáctiminutová prohlídka Age of Wonders 3

Čtvrtek 27.3.2014 10:08 - Nový gameplay trailer je tentokrát zaměřen na třídu Warlord, která se v boji rozhodně neztratí. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Paradox koupili tvůrce Age of Wonders a Overlord
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (12 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7015 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole