Uživatel nepřihlášen

Dva měsíce s donate systémem na Zingu

Neděle 2.7.2017 13:27 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

O tom kolik jste nám přispěli, co jsme s penězi udělali a jak to bude v dalších měsících.

Máme za sebou druhý měsíc od spuštění donate systému na Zingu. Za květen a červen evidujeme 20 příspěvků v celkové částce 4325 korun. Všem, kteří přispěli, moc děkujeme, opravdu si vážíme vaší podpory.

Vybraná částka za dva měsíce ale není nijak výrazná a nám se v současné době bohužel nevyplatí investovat peníze do úprav a vylepšení, abychom vám za vaše peníze nabídli nějaké výhody. Věřte mi, že jsme nad nimi před spuštěním donate systému přemýšleli a napadly nás různé varianty. Ve hře byly kupříkladu trička a mikiny s logem Zingu a nějakou trefnou hláškou, speciální odznak u vašeho avatara, který by byl vidět u každého komentáře a příspěvku na fóru, nebo rozsáhlejší možnosti v úpravě vašeho profilu.

Snad jednoho dne na něco z toho dojde. Uvidíme. Přesto budeme Zing nadále vylepšovat a obohacovat. Nedávno jsme spustili novou verzi vyhledávače s našeptávačem a upravili jsme kartu hry, aby byla přehlednější. V budoucnu chceme obohatit mobilní verzi (tu stávající verzi naleznete na m.zing.cz), aby byla rozsáhlejší, a vy jste v ní našli vše, co potřebujete. Úprav se dočká také hlavní verze Zingu, ale nepůjde o žádnou radikální změnu, rozhodli jsme se vydat cestou postupných úprav a vylepšení. Jednoho dne z toho třeba vznikne nový Zing.

Než se podíváme na seznam všech, kteří nám v průběhu dvou měsíců přispěli, tak bych rád zopakoval, že všechny vybrané peníze půjdou do rozpočtu Zingu. Za všechny vybrané peníze, i ty budoucí, odměním redaktory, kteří pro vás píšou recenze a další články.

Kdo nám přispěl

Za červen 2017

 • ipqm - 525 Kč
 • samfisher - 50 Kč

Za květen 2017

 • Martin D. - 25 Kč
 • Aleš K. - 300 Kč
 • Vít Č. - 100 Kč
 • Ondřej P. - 100 Kč
 • v0jt1s3k - 250 Kč
 • David Z. - 750 Kč
 • Jan K. - 250 Kč
 • Doran - 100 Kč
 • Pisstol - 50 Kč
 • Vajcopele - 100 Kč
 • nErsagon - 200 Kč
 • samfisher - 50 Kč
 • KamilZ - 1000 Kč
 • 8B3CE273 - 300 Kč
 • shaak - 25 Kč
 • Robert H. - 25 Kč
 • Playman - 100 Kč
 • Petr R. - 25 Kč

Chcete podpořit Zing.cz?

Pokud nás chcete také podpořit, využít k tomu můžete Zing.cz produkt v našem obchodě Xzone.cz (minimum je 25 korun) nebo nám poslat libovolnou částku skrz bankovní účet 273627327/0300 - nemusíte se nikde registrovat. Vzkaz pro redakci (kupříkladu vaší přezdívku na Zingu) napište do poznámky u platby. Účet je u ČSOB a příjemcem je Zing s.r.o. Pokud nemáte bankovní účet, lze zaplatit také na kterékoliv pobočce ČSOB.

Při platbě skrz Xzone.cz přijímáme kreditní karty Visa, VisaElectron, MasterCard a Maestro. Zaplatit můžete i bez nutnosti registrace na Zing.cz. Platební bránu poskytuje ČSOB, nikoliv Xzone s.r.o.

Pro platbu můžete využít rovněž QR kód, kde jsme příspěvek stanovili na 100 korun.


Poskytnutý příspěvek je považován za dar ve smyslu §2055 a násl. Zákona č.89/2012, Občanský zákoník, nezakládá obdarovanému žádnou povinnost poskytnout dárci jakékoliv protiplnění a bude obdarovaným plně využit na darovaný účel.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: zing, donate
Související novinky
 
Veselé Vánoce a šťastný herní rok 2018
 

Veselé Vánoce a šťastný herní rok 2018

Pátek 22.12.2017 17:40 - Je čas si odpočinout a užít si chvilky s rodinou, přáteli a blízkými. Přečíst celý článek »

Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému
 

Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému

Čtvrtek 3.8.2017 14:16 - V nejteplejších dnech v roce se udála spousta změn. Pojďte se s nimi seznámit. Přečíst celý článek »

Zdokonalili jsme pro vás na Zingu vyhledávání
 

Zdokonalili jsme pro vás na Zingu vyhledávání

Pátek 9.6.2017 11:22 - Vylepšili jsme pro vás vyhledávání, přidali jsme do něj našeptávač, abyste na Zingu našli vše, co potřebujete. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Dva měsíce s donate systémem na Zingu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Celý měsíc byl vlevo u ikonky s blogy banner na donate ;-)

to unholyU: Toho si sem vědom.
Mikymiky3
    6.7.2017 10:42
Miky

@ odpověď na komentář od Amoonra:Celý měsíc byl vlevo u ikonky s blogy banner na donate ;-)

to unholyU: Toho si sem vědom.

Amoonra napsal:Ještě jedna maličkost k donate systému. Další nedostatek který pozoruji, je ten že když přijdu jako uživatel na stránky tak NIKDE nejsem informován o možnosti darovat, vím to jenom díky těmto článkům. Tato položka by měla mít na stránce stálé místo, aby to bylo přehledně vidět. třeba za červen o tom věděli snad jenom lidé co se koukli na původní novinku, stejně tak v tomto článku. Pokud neuděláte novinku o donate systému, tak uživatel ani netuší že nějaký je nějaký donate na stránce vůbec možný, a tohle řešení je otázka jednoho odpoledne, nic složitého na úpravů kódu stránky. Nad tímto byste se taky měli zamyslet :)

Lazy   3x   Neco na tom urcite bude! :thumbup:Lazylazy34358    6.7.2017 10:09 Lazy

@ odpověď na komentář od unholyU:Neco na tom urcite bude! :thumbup:

unholyU napsal:Miky chapu ze te tyto otazky stvou ale hlavne to chce klid myslim ze tvuj web nema xicht lide by te meli vic znat delej pro to sakra neco games, hrej tam aspon clovek ty lidi zna !

unholyU   7x   Miky chapu ze te tyto otazky stvou ale hlavne to chce klid myslim ze tvuj web nema xicht lide by te meli vic znat delej pro to sakra neco games, hrej tam aspon clovek ty lidi zna !unholyUunholyu38320    6.7.2017 08:40 unholyU

Miky chapu ze te tyto otazky stvou ale hlavne to chce klid myslim ze tvuj web nema xicht lide by te meli vic znat delej pro to sakra neco games, hrej tam aspon clovek ty lidi zna !

Amoonra   1x   Ještě jedna maličkost k donate systému. Další nedostatek který pozoruji, je ten že když přijdu jako uživatel na stránky tak NIKDE nejsem informován o možnosti darovat, vím to jenom díky těmto článkům. Tato položka by měla mít na stránce stálé místo, aby to bylo přehledně vidět. třeba za červen o tom věděli snad jenom lidé co se koukli na původní novinku, stejně tak v tomto článku. Pokud neuděláte novinku o donate systému, tak uživatel ani netuší že nějaký je nějaký donate na stránce vůbec možný, a tohle řešení je otázka jednoho odpoledne, nic složitého na úpravů kódu stránky. Nad tímto byste se taky měli zamyslet :)Amoonraamoonra11414    5.7.2017 17:37 Amoonra

Ještě jedna maličkost k donate systému. Další nedostatek který pozoruji, je ten že když přijdu jako uživatel na stránky tak NIKDE nejsem informován o možnosti darovat, vím to jenom díky těmto článkům. Tato položka by měla mít na stránce stálé místo, aby to bylo přehledně vidět. třeba za červen o tom věděli snad jenom lidé co se koukli na původní novinku, stejně tak v tomto článku. Pokud neuděláte novinku o donate systému, tak uživatel ani netuší že nějaký je nějaký donate na stránce vůbec možný, a tohle řešení je otázka jednoho odpoledne, nic složitého na úpravů kódu stránky. Nad tímto byste se taky měli zamyslet :)

Miky člen redakce    Jo, něco na styl toho Dooma nebo Mafie a Vietcongu. Tohle jsou články, co mě zajímají, které si rád přečtu, když je čas. Třeba bych si rád přečetl článek o historii herního průmyslu v České republice, nebo celkově o nějaké sérii, nemusí být ani tak významná. Čas od času je dobré si něco připomenout :-)Mikymiky3    3.7.2017 23:53 Miky

@ odpověď na komentář od Tessy94:Jo, něco na styl toho Dooma nebo Mafie a Vietcongu. Tohle jsou články, co mě zajímají, které si rád přečtu, když je čas. Třeba bych si rád přečetl článek o historii herního průmyslu v České republice, nebo celkově o nějaké sérii, nemusí být ani tak významná. Čas od času je dobré si něco připomenout :-)

Tessy94 napsal:Jak bereš minulost? Dvacet let? Nebo dva roky? ... Můj první blogovej článek je na hru DOOM z roku 1994 a to je sakra velká minulost a byl celkem dost čtenej a hodnotíš ho jako zajímavej? ... Mě tu nejde o žádný peníze nebo tak, já to prostě beru jako zábavu a snažím se zlepšit svoje autorské schopnosti, protože mě psaní fakt hodně baví a navíc na peníze mám jinej zdroj příjmu...a jak tady už psal Bruce, tak pro mě je dostatečnou odměnou to, že si to ty lidi přečtou, okomentují, pochválí, vytknou chyby, prostě řeknou svůj názor, svou kritiku a případně olajkují. To mě bohatě stačí.

Tessy94    Jak bereš minulost? Dvacet let? Nebo dva roky? ... Můj první blogovej článek je na hru DOOM z roku 1994 a to je sakra velká minulost a byl celkem dost čtenej a hodnotíš ho jako zajímavej? ... Mě tu nejde o žádný peníze nebo tak, já to prostě beru jako zábavu a snažím se zlepšit svoje autorské schopnosti, protože mě psaní fakt hodně baví a navíc na peníze mám jinej zdroj příjmu...a jak tady už psal Bruce, tak pro mě je dostatečnou odměnou to, že si to ty lidi přečtou, okomentují, pochválí, vytknou chyby, prostě řeknou svůj názor, svou kritiku a případně olajkují. To mě bohatě stačí.Tessy94tessy9431994    3.7.2017 23:52 Tessy94

@ odpověď na komentář od Miky:Jak bereš minulost? Dvacet let? Nebo dva roky? ... Můj první blogovej článek je na hru DOOM z roku 1994 a to je sakra velká minulost a byl celkem dost čtenej a hodnotíš ho jako zajímavej? ... Mě tu nejde o žádný peníze nebo tak, já to prostě beru jako zábavu a snažím se zlepšit svoje autorské schopnosti, protože mě psaní fakt hodně baví a navíc na peníze mám jinej zdroj příjmu...a jak tady už psal Bruce, tak pro mě je dostatečnou odměnou to, že si to ty lidi přečtou, okomentují, pochválí, vytknou chyby, prostě řeknou svůj názor, svou kritiku a případně olajkují. To mě bohatě stačí.

Miky napsal:Z mého pohledu, jako šéfredaktora, by byl zajímavý článek ten, který by se buď věnoval nějakému aktuálnímu tématu/hře, případně zabrouzdal do minulosti. Důležité by ale bylo, jakou by měl čtenost, respektive odezvu ze strany samotných čtenářů. Nehodnotil bych ty blogy přímo já. To by nebylo fér, ale celkově bych dal na názor ostatních čtenářů.

Miky člen redakce    Co vám brání v tom založit téma na fóru? Tam si zakládejte, co chcete, když to bude v rámci slušného chování.Mikymiky3    3.7.2017 23:50 Miky

@ odpověď na komentář od Tessy94:Co vám brání v tom založit téma na fóru? Tam si zakládejte, co chcete, když to bude v rámci slušného chování.

Tessy94 napsal:Jasně, ale já bych se o tom rád bavil i s ostatníma lidma, takže jestli zavedeš na toto téma vlákno, tak budu radši, protože budu znát i názory ostatních lidí a ne jenom tebe - Bruce taky souhlasí...nám šlo jenom o to rozdmíchat diskuzi na tohle téma a ty sám přiznáváš, že na to žádné vlákno není a pochybuju, že kdybychom ti napsali PM o zavedení vlákna na tyto témata co byly uvedeny níže v komentářích, tak to prostě nezaložíš...takže nás nenapadlo nic lepšího, než to napsat sem do článku, kterej je sice na jiné téma, ale chtěli jsme se o tom bavit...vím, že jsem se psal koment, kde bych se o tom chtěl klidně bavit na PM, ale asi by to moc dlouhá diskuze nebyla že jo? A pořád bych znal jenom tvůj názor....

Tessy94    Jasně, ale já bych se o tom rád bavil i s ostatníma lidma, takže jestli zavedeš na toto téma vlákno, tak budu radši, protože budu znát i názory ostatních lidí a ne jenom tebe - Bruce taky souhlasí...nám šlo jenom o to rozdmíchat diskuzi na tohle téma a ty sám přiznáváš, že na to žádné vlákno není a pochybuju, že kdybychom ti napsali PM o zavedení vlákna na tyto témata co byly uvedeny níže v komentářích, tak to prostě nezaložíš...takže nás nenapadlo nic lepšího, než to napsat sem do článku, kterej je sice na jiné téma, ale chtěli jsme se o tom bavit...vím, že jsem se psal koment, kde bych se o tom chtěl klidně bavit na PM, ale asi by to moc dlouhá diskuze nebyla že jo? A pořád bych znal jenom tvůj názor....Tessy94tessy9431994    3.7.2017 23:48 Tessy94

Jasně, ale já bych se o tom rád bavil i s ostatníma lidma, takže jestli zavedeš na toto téma vlákno, tak budu radši, protože budu znát i názory ostatních lidí a ne jenom tebe - Bruce taky souhlasí...nám šlo jenom o to rozdmíchat diskuzi na tohle téma a ty sám přiznáváš, že na to žádné vlákno není a pochybuju, že kdybychom ti napsali PM o zavedení vlákna na tyto témata co byly uvedeny níže v komentářích, tak to prostě nezaložíš...takže nás nenapadlo nic lepšího, než to napsat sem do článku, kterej je sice na jiné téma, ale chtěli jsme se o tom bavit...vím, že jsem se psal koment, kde bych se o tom chtěl klidně bavit na PM, ale asi by to moc dlouhá diskuze nebyla že jo? A pořád bych znal jenom tvůj názor....

Miky člen redakce    Z mého pohledu, jako šéfredaktora, by byl zajímavý článek ten, který by se buď věnoval nějakému aktuálnímu tématu/hře, případně zabrouzdal do minulosti. Důležité by ale bylo, jakou by měl čtenost, respektive odezvu ze strany samotných čtenářů. Nehodnotil bych ty blogy přímo já. To by nebylo fér, ale celkově bych dal na názor ostatních čtenářů.Mikymiky3    3.7.2017 23:46 Miky

@ odpověď na komentář od Tessy94:Z mého pohledu, jako šéfredaktora, by byl zajímavý článek ten, který by se buď věnoval nějakému aktuálnímu tématu/hře, případně zabrouzdal do minulosti. Důležité by ale bylo, jakou by měl čtenost, respektive odezvu ze strany samotných čtenářů. Nehodnotil bych ty blogy přímo já. To by nebylo fér, ale celkově bych dal na názor ostatních čtenářů.

Tessy94 napsal:Aha. A co hodnotíš jako zajímavej článek? Já se třeba osobně soustředím na retro nebo starší tituly a většina blogerů spíše na novější, takže ty novější budou zajímavější protože je většina ještě nezná? ...

Tessy94    Aha. A co hodnotíš jako zajímavej článek? Já se třeba osobně soustředím na retro nebo starší tituly a většina blogerů spíše na novější, takže ty novější budou zajímavější protože je většina ještě nezná? ...Tessy94tessy9431994    3.7.2017 23:43 Tessy94

@ odpověď na komentář od Miky:Aha. A co hodnotíš jako zajímavej článek? Já se třeba osobně soustředím na retro nebo starší tituly a většina blogerů spíše na novější, takže ty novější budou zajímavější protože je většina ještě nezná? ...

Miky napsal:Autoři blogových článků za donate odměněni nebudou. Peníze z donate složí výhradně pro redaktory Zingu, blogové články píšou čtenáři. Ale pokud by se nám podařilo donate slušně rozjet, tak se nebráním tomu uvolnit třeba část z rozpočtu Zingu a jednou za čas odměnit dobrého pisálka z řad čtenářů, který má zajímavé blogové články. Ostatně dříve na Zingu byla soutěž pro blogery.

Miky člen redakce   2x   Nebylo by to rozumnější. Já potřebuji stálého zástupce, na kterého se mohu spolehnout, který bude každý den pracovat společně semnou atd. Až Martin nastoupí na plný úvazek, tak si budeme navzájem krýt záda, opravovat po sobě chybky/překlepy a vymýšlet nové věci pro vylepšení Zingu.

Ještě k té moje obhajobě u každého komentáře, tak napíšu ještě jednu věc. Teď večer jsem měl v plánu psát Jednohubky k snídani, aby ráno novinka vyšla, ale nemám napsanou ani tečku, protože jsem musel řešit tuhle diskuzi. Takže mi nezbývá nic jiného, než to sepisovat teď a jít pozdě spát nebo to napsat až ráno, případně se na to úplně vyprdnout a jeden den vynechat. Tím jsem chtěl poukázat jen na to, že vždy nemám chuť se za každou cenu obhajovat.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:42
Miky

@ odpověď na komentář od Timo89:Nebylo by to rozumnější. Já potřebuji stálého zástupce, na kterého se mohu spolehnout, který bude každý den pracovat společně semnou atd. Až Martin nastoupí na plný úvazek, tak si budeme navzájem krýt záda, opravovat po sobě chybky/překlepy a vymýšlet nové věci pro vylepšení Zingu.

Ještě k té moje obhajobě u každého komentáře, tak napíšu ještě jednu věc. Teď večer jsem měl v plánu psát Jednohubky k snídani, aby ráno novinka vyšla, ale nemám napsanou ani tečku, protože jsem musel řešit tuhle diskuzi. Takže mi nezbývá nic jiného, než to sepisovat teď a jít pozdě spát nebo to napsat až ráno, případně se na to úplně vyprdnout a jeden den vynechat. Tím jsem chtěl poukázat jen na to, že vždy nemám chuť se za každou cenu obhajovat.Komentář byl autorem naposledy upraven 3.7.2017 23:49

Původní verze před úpravami:Nebylo by to rozumnější. Já potřebuji stálého zástupce, na kterého se mohu spolehnout, který bude každý den pracovat společně semnou atd. Až Martin nastoupí na plný úvazek, tak si budeme navzájem krýt záda, opravovat po sobě chybky/překlepy a vymýšlet nové věci pro vylepšení Zingu.

Timo89 napsal:"Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. " A zase se vracíme k tomu, co už nakousnul Firewolf. Jestli by teda nebylo smysluplnější investovat peníze, které teď půjdou do "zástupce", do redaktorů a korektora.

Miky člen redakce    Autoři blogových článků za donate odměněni nebudou. Peníze z donate složí výhradně pro redaktory Zingu, blogové články píšou čtenáři. Ale pokud by se nám podařilo donate slušně rozjet, tak se nebráním tomu uvolnit třeba část z rozpočtu Zingu a jednou za čas odměnit dobrého pisálka z řad čtenářů, který má zajímavé blogové články. Ostatně dříve na Zingu byla soutěž pro blogery.

Vlákno žádné není, ale když klikneš na můj profil, můžeš mi poslat soukromou zprávu a můžeme se o tom bavit tam.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:41
Miky

@ odpověď na komentář od Tessy94:Autoři blogových článků za donate odměněni nebudou. Peníze z donate složí výhradně pro redaktory Zingu, blogové články píšou čtenáři. Ale pokud by se nám podařilo donate slušně rozjet, tak se nebráním tomu uvolnit třeba část z rozpočtu Zingu a jednou za čas odměnit dobrého pisálka z řad čtenářů, který má zajímavé blogové články. Ostatně dříve na Zingu byla soutěž pro blogery.

Vlákno žádné není, ale když klikneš na můj profil, můžeš mi poslat soukromou zprávu a můžeme se o tom bavit tam.

Tessy94 napsal:Ano, souhlasím s tím že peníze pro redaktory máte. . ale možná jsem jenom pouze já nechapavý, ale pořád jsem na to, jak přesně využiješ tu danou částku, kterou bych potecionálně poslal...nemyslím, tím fungování webu jako softwarově, ale jestli se změní třeba kvalita recenzí nebo kvalita článků obecně, jestli za donaty budou odměňováni i autoři blogových článků, které se opravdu povedou :D

Timo89   1x   "Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. " A zase se vracíme k tomu, co už nakousnul Firewolf. Jestli by teda nebylo smysluplnější investovat peníze, které teď půjdou do "zástupce", do redaktorů a korektora.Timo89timo8973377    3.7.2017 23:39 Timo89

@ odpověď na komentář od Miky:"Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. " A zase se vracíme k tomu, co už nakousnul Firewolf. Jestli by teda nebylo smysluplnější investovat peníze, které teď půjdou do "zástupce", do redaktorů a korektora.

Miky napsal:Já netvrdím, že nemám redaktory z čeho platit. Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. To jestli někdo dostává peníze za články a jiný ne, to je přece mezi mnou a tím dotyčným. To čtenáře nemusí zajímat. Co se týče kvalit článků, tak vím, že máme rezervy. Na tom v současné době pracujeme. Bylo to ale zapříčiněno hlavně mým zdravotním stavem, kdy jsem byl často mimo PC.

Tessy94    Ano, souhlasím s tím že peníze pro redaktory máte. . ale možná jsem jenom pouze já nechapavý, ale pořád jsem na to, jak přesně využiješ tu danou částku, kterou bych potecionálně poslal...nemyslím, tím fungování webu jako softwarově, ale jestli se změní třeba kvalita recenzí nebo kvalita článků obecně, jestli za donaty budou odměňováni i autoři blogových článků, které se opravdu povedou :D

Ano, ale je tu někde nějaké vlákno na toto téma...protože jestli jo, tak já sem ho nenašel a případně mi prosím pošli odkaz a v klidu se tam o tom pobavíme...děkuji

Však už se na téma donaty bavíme ne? :D :D
Tessy94tessy9431994
    3.7.2017 23:38
Tessy94

@ odpověď na komentář od Miky:Ano, souhlasím s tím že peníze pro redaktory máte. . ale možná jsem jenom pouze já nechapavý, ale pořád jsem na to, jak přesně využiješ tu danou částku, kterou bych potecionálně poslal...nemyslím, tím fungování webu jako softwarově, ale jestli se změní třeba kvalita recenzí nebo kvalita článků obecně, jestli za donaty budou odměňováni i autoři blogových článků, které se opravdu povedou :D

Ano, ale je tu někde nějaké vlákno na toto téma...protože jestli jo, tak já sem ho nenašel a případně mi prosím pošli odkaz a v klidu se tam o tom pobavíme...děkuji

Však už se na téma donaty bavíme ne? :D :D

Miky napsal:Já netvrdím, že nemám redaktory z čeho platit. Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. To jestli někdo dostává peníze za články a jiný ne, to je přece mezi mnou a tím dotyčným. To čtenáře nemusí zajímat. Co se týče kvalit článků, tak vím, že máme rezervy. Na tom v současné době pracujeme. Bylo to ale zapříčiněno hlavně mým zdravotním stavem, kdy jsem byl často mimo PC.

Miky člen redakce   1x   No vidíš, teď si přiznal, že je to mimo mísu tohoto článku, což byl jeden z důvodu, proč jsem ty vaše dva totožné komentáře smazal. Prostě jsem nechtěl, aby se tady rozjela tato debata, která s tím nesouvisí. Kdybyste mi napsali slušně soukromou zprávu, tak se o tom samozřejmě můžeme pobavit, s tím já nemám problém, ale řešit něco tady a ještě takovýmto způsobem, to mi dost vadí. Hlavně z důvodu, že to ostatní nezajímá a zasíráme tím tady akorát diskuzi.

Oheň benzínem nehasím, na to jsem velký kluk, abych věděl, jak se má hasit oheň :D Ale vyskočil jsem trošku jako čertík z krabičky, protože se mi váš způsob vůbec nelíbil a poté nastala hádka a osočování, kdo co, proč atd.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:38
Miky

@ odpověď na komentář od Tessy94:No vidíš, teď si přiznal, že je to mimo mísu tohoto článku, což byl jeden z důvodu, proč jsem ty vaše dva totožné komentáře smazal. Prostě jsem nechtěl, aby se tady rozjela tato debata, která s tím nesouvisí. Kdybyste mi napsali slušně soukromou zprávu, tak se o tom samozřejmě můžeme pobavit, s tím já nemám problém, ale řešit něco tady a ještě takovýmto způsobem, to mi dost vadí. Hlavně z důvodu, že to ostatní nezajímá a zasíráme tím tady akorát diskuzi.

Oheň benzínem nehasím, na to jsem velký kluk, abych věděl, jak se má hasit oheň :D Ale vyskočil jsem trošku jako čertík z krabičky, protože se mi váš způsob vůbec nelíbil a poté nastala hádka a osočování, kdo co, proč atd.

Tessy94 napsal:Jasně, že je to zrovna u tohodle článku mimo mísu a za to se tak trochu omlouvám, ale chtěl jsem na tohle téma rozvést diskuzi a tím, že je tenhle článek celkem dost čtenej a tušil sem, že by se dala rozvést diskuze...neměla to být žádná brutální urážka, ale jenom začátek diskuze, kterej byl trochu vostřejší to jo...a spamovat? Promiň, ale diskuze je o narůstajícím počtu komentářů na které se pak postupně odepisuje a baví se člověk o tom...jestli chceš se o tom raději v klidu bavit na PM, tak klidně nebráním se tomu, ale odepíšu ti zítra až budu v práci...ale trochu mi přijde, že oheň hasíš benzínem :D

Tessy94   2x   Jasně, že je to zrovna u tohodle článku mimo mísu a za to se tak trochu omlouvám, ale chtěl jsem na tohle téma rozvést diskuzi a tím, že je tenhle článek celkem dost čtenej a tušil sem, že by se dala rozvést diskuze...neměla to být žádná brutální urážka, ale jenom začátek diskuze, kterej byl trochu vostřejší to jo...a spamovat? Promiň, ale diskuze je o narůstajícím počtu komentářů na které se pak postupně odepisuje a baví se člověk o tom...jestli chceš se o tom raději v klidu bavit na PM, tak klidně nebráním se tomu, ale odepíšu ti zítra až budu v práci...ale trochu mi přijde, že oheň hasíš benzínem :DTessy94tessy9431994    3.7.2017 23:35 Tessy94

@ odpověď na komentář od Miky:Jasně, že je to zrovna u tohodle článku mimo mísu a za to se tak trochu omlouvám, ale chtěl jsem na tohle téma rozvést diskuzi a tím, že je tenhle článek celkem dost čtenej a tušil sem, že by se dala rozvést diskuze...neměla to být žádná brutální urážka, ale jenom začátek diskuze, kterej byl trochu vostřejší to jo...a spamovat? Promiň, ale diskuze je o narůstajícím počtu komentářů na které se pak postupně odepisuje a baví se člověk o tom...jestli chceš se o tom raději v klidu bavit na PM, tak klidně nebráním se tomu, ale odepíšu ti zítra až budu v práci...ale trochu mi přijde, že oheň hasíš benzínem :D

Miky napsal:Já netvrdím, že nemám redaktory z čeho platit. Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. To jestli někdo dostává peníze za články a jiný ne, to je přece mezi mnou a tím dotyčným. To čtenáře nemusí zajímat. Co se týče kvalit článků, tak vím, že máme rezervy. Na tom v současné době pracujeme. Bylo to ale zapříčiněno hlavně mým zdravotním stavem, kdy jsem byl často mimo PC.

Miky člen redakce   1x   Já netvrdím, že nemám redaktory z čeho platit. Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. To jestli někdo dostává peníze za články a jiný ne, to je přece mezi mnou a tím dotyčným. To čtenáře nemusí zajímat. Co se týče kvalit článků, tak vím, že máme rezervy. Na tom v současné době pracujeme. Bylo to ale zapříčiněno hlavně mým zdravotním stavem, kdy jsem byl často mimo PC.Mikymiky3    3.7.2017 23:34 Miky

@ odpověď na komentář od Bruce Wayne:Já netvrdím, že nemám redaktory z čeho platit. Já chtěl peníze navíc, abych navýšil rozpočet a mohl jim dát odměnu, kterou si zaslouží. To jestli někdo dostává peníze za články a jiný ne, to je přece mezi mnou a tím dotyčným. To čtenáře nemusí zajímat. Co se týče kvalit článků, tak vím, že máme rezervy. Na tom v současné době pracujeme. Bylo to ale zapříčiněno hlavně mým zdravotním stavem, kdy jsem byl často mimo PC.

Bruce Wayne napsal:Myslel jsem to tak, že když nemám na to z čeho platit redaktory tak bych se měl ujistit, že na to mám. Nářadí a zdviže jsou pro mechanika něco jako redaktoři pro web takže se to zase tolik neliší... Bez nářadí a zdviží stejně jako bez redaktorů to nejde... Zing jsem považoval snad za nejlepší web v ČR, ale v poslední době jsem spíš znechucenej a to hlavně právě kvalitami některých vydávaných recenzí. Redaktory by neměla motivovat slíbená odměna, ale to že jim to lidi čtou, diskutují, pochválí jim to a tak.

Bruce Wayne   1x   Myslel jsem to tak, že když nemám na to z čeho platit redaktory tak bych se měl ujistit, že na to mám. Nářadí a zdviže jsou pro mechanika něco jako redaktoři pro web takže se to zase tolik neliší... Bez nářadí a zdviží stejně jako bez redaktorů to nejde... Zing jsem považoval snad za nejlepší web v ČR, ale v poslední době jsem spíš znechucenej a to hlavně právě kvalitami některých vydávaných recenzí. Redaktory by neměla motivovat slíbená odměna, ale to že jim to lidi čtou, diskutují, pochválí jim to a tak.Bruce Waynebruce-wayne24219    3.7.2017 23:30 Bruce Wayne

@ odpověď na komentář od Miky:Myslel jsem to tak, že když nemám na to z čeho platit redaktory tak bych se měl ujistit, že na to mám. Nářadí a zdviže jsou pro mechanika něco jako redaktoři pro web takže se to zase tolik neliší... Bez nářadí a zdviží stejně jako bez redaktorů to nejde... Zing jsem považoval snad za nejlepší web v ČR, ale v poslední době jsem spíš znechucenej a to hlavně právě kvalitami některých vydávaných recenzí. Redaktory by neměla motivovat slíbená odměna, ale to že jim to lidi čtou, diskutují, pochválí jim to a tak.

Miky napsal:Vytahuješ něco, co je pasé. Já se za ten výrok s průměrem 7/10 omluvil a poté jsem napsal, že průměr bereme jako 5/10, stejně jako vy čtenáři. Dokonce to do těch recenzí píšeme. Když hra dostane 5/10, napíšeme, že je průměrná, když má 6/10, tak lehký průměr atd. Třeba u recenze na Starcrawlers je napsáno: mírně nadprůměrné dílo - 6/10.

Zrovna recenzi na Crashe psal Michal Jonáš, člověk, který napsal stovky recenzí pro různé magazíny. Od toho ale recenze jsou, recenzi nelze napsat tak, aby se člověk zavděčil všem. Vždyť jsme lidi, každý máme jiné názory, jiná očekávání, jiné touhy atd. Každý tu hru vidíme jinak. Jeden ji vychvaluje do nebes, druhý na ní nadává. Tak to bylo, je a bude.

Co pořád máte s tím donatem? Ty tady napíšeš, že je to, jak kdyby sis chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o donate na nářadí a zdviže. Já jasně napsal, že ten donate je určen pro autory. Chtěl jsem ho využít způsobem, abych ještě více motivoval své redaktory k práci, případně, aby těch článků bylo více. To přece není srovnatelné s tvým příkladem. Nikdo nepíše, že nemáme na provoz. Zing žije a ještě hodně let žít bude, ať se to někomu líbí nebo ne.

Miky člen redakce   1x   Pochop, že nemám chuť reagovat na každý komentář, který je mimo. Kdybych měl tohle dělat, u všeho se obhajovat, tak možná nedělám celý den nic jiného. Už mě to opravdu nebaví. Nechceš přispět, tak nepřispěj a tečka. Už jsem tady nad komentáři o ničem - jen se dohadujeme - ztratil hodinu času. Za tu dobu jsem mohl udělat něco mnohem užitečnějšího.

Ty hlavně nechápeš jednu věc. A to tu, že já ten komentář smazal, aby se tady netvořily další komentáře související s tím nesmyslem. Kdybych na ten komentář napsal svou obhajobu, tak se přidají další lidi a vznikne to, co tady vzniklo teď. Komentáře o tom, jak se tady pár lidí hádá. To zajímá pár procent návštěvníků, ale zbývající většině je to ukradené a ještě budou nadávat, že si chtějí přečíst komentáře k tématu a ne nějaké osobní útoky, nadávky atd.

Výsledek je, že tady máme cca 20 komentářů o ničem a já ztratil přibližně hodinu času, který jsem mohl věnovat něčemu jinému, kupříkladu spánku. Tak co na tom mám chápat? To, že někdo musí za každou cenu napsat svůj názor, ještě takovým nevybíravým způsobem, to není můj problém.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:26
Miky

@ odpověď na komentář od Timo89:Pochop, že nemám chuť reagovat na každý komentář, který je mimo. Kdybych měl tohle dělat, u všeho se obhajovat, tak možná nedělám celý den nic jiného. Už mě to opravdu nebaví. Nechceš přispět, tak nepřispěj a tečka. Už jsem tady nad komentáři o ničem - jen se dohadujeme - ztratil hodinu času. Za tu dobu jsem mohl udělat něco mnohem užitečnějšího.

Ty hlavně nechápeš jednu věc. A to tu, že já ten komentář smazal, aby se tady netvořily další komentáře související s tím nesmyslem. Kdybych na ten komentář napsal svou obhajobu, tak se přidají další lidi a vznikne to, co tady vzniklo teď. Komentáře o tom, jak se tady pár lidí hádá. To zajímá pár procent návštěvníků, ale zbývající většině je to ukradené a ještě budou nadávat, že si chtějí přečíst komentáře k tématu a ne nějaké osobní útoky, nadávky atd.

Výsledek je, že tady máme cca 20 komentářů o ničem a já ztratil přibližně hodinu času, který jsem mohl věnovat něčemu jinému, kupříkladu spánku. Tak co na tom mám chápat? To, že někdo musí za každou cenu napsat svůj názor, ještě takovým nevybíravým způsobem, to není můj problém.

Timo89 napsal:Michale, ty to stále nechápeš. Ty žádáš o peníze, a my diskutujeme, jestli ti ty peníze dáme. Diskuze jsou koneckonců od toho, aby se v nich diskutovalo. Pokud někoho debata nadále nezajímá, není nic lehčího, než odhlásit odběr, kvůli tomu se tu nemusí dělat čistky.

"Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. " No to je trochu přehnané ne? Můžeme uznat, že šlo do jisté míry o urážku, ale v tom komentáři nebyly žádné vulgarity a rozhodně nešlo o nic.

A troufám si tvrdit, že u cenzury ani tak nezáleží na kvantitě, jako na kvalitě. To, že smažeš 5 komentářů o rohlíkách taky nikdo za cenzuru považovat nebude.
Ale to, že smažeš něco, co tobě osobně je nepříjemné, místo toho, abys to, pokud to teda jsou lži, obhájil, tak se nemůžeš divit, že tím vzbudíš u čtenářů nevoli.
Znovu opakuju, ty jsi tady šéf, takže s tebou teoreticky stojí a padá celý web. Samozřejmě, že se o tvé konání lidé zajímají. A jestliže místo rozumné argumentace komentář smažeš, no tak to se pak není čemu divit.

Timo89   4x   Michale, ty to stále nechápeš. Ty žádáš o peníze, a my diskutujeme, jestli ti ty peníze dáme. Diskuze jsou koneckonců od toho, aby se v nich diskutovalo. Pokud někoho debata nadále nezajímá, není nic lehčího, než odhlásit odběr, kvůli tomu se tu nemusí dělat čistky.

"Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. " No to je trochu přehnané ne? Můžeme uznat, že šlo do jisté míry o urážku, ale v tom komentáři nebyly žádné vulgarity a rozhodně nešlo o nic.

A troufám si tvrdit, že u cenzury ani tak nezáleží na kvantitě, jako na kvalitě. To, že smažeš 5 komentářů o rohlíkách taky nikdo za cenzuru považovat nebude.
Ale to, že smažeš něco, co tobě osobně je nepříjemné, místo toho, abys to, pokud to teda jsou lži, obhájil, tak se nemůžeš divit, že tím vzbudíš u čtenářů nevoli.
Znovu opakuju, ty jsi tady šéf, takže s tebou teoreticky stojí a padá celý web. Samozřejmě, že se o tvé konání lidé zajímají. A jestliže místo rozumné argumentace komentář smažeš, no tak to se pak není čemu divit.
Timo89timo8973377
    3.7.2017 23:23
Timo89

@ odpověď na komentář od Miky:Michale, ty to stále nechápeš. Ty žádáš o peníze, a my diskutujeme, jestli ti ty peníze dáme. Diskuze jsou koneckonců od toho, aby se v nich diskutovalo. Pokud někoho debata nadále nezajímá, není nic lehčího, než odhlásit odběr, kvůli tomu se tu nemusí dělat čistky.

"Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. " No to je trochu přehnané ne? Můžeme uznat, že šlo do jisté míry o urážku, ale v tom komentáři nebyly žádné vulgarity a rozhodně nešlo o nic.

A troufám si tvrdit, že u cenzury ani tak nezáleží na kvantitě, jako na kvalitě. To, že smažeš 5 komentářů o rohlíkách taky nikdo za cenzuru považovat nebude.
Ale to, že smažeš něco, co tobě osobně je nepříjemné, místo toho, abys to, pokud to teda jsou lži, obhájil, tak se nemůžeš divit, že tím vzbudíš u čtenářů nevoli.
Znovu opakuju, ty jsi tady šéf, takže s tebou teoreticky stojí a padá celý web. Samozřejmě, že se o tvé konání lidé zajímají. A jestliže místo rozumné argumentace komentář smažeš, no tak to se pak není čemu divit.

Miky napsal:Měl to být bod číslo jedna. Jsem to potom ještě editoval, špatně se mi to zkopírovalo. Ten komentář lze považovat za urážku mé osoby a poté také za spam. Stojím si za tím, že ten komentář měl akorát vyvolat další komentáře, což se mu povedlo. Dále to řešit nebudu, nemám na to náladu. Nemám zapotřebí se tady s někým hádat o tom, co můžu a co nemůžu. Pokud chcete mít ze Zingu web, kde budou nesmyslné komentáře, urážlivé komentáře atd. tak nemohu sloužit. Takto vedu Zing sedm let a budu v tom pokračovat. Komu se to nelíbí, nemusí na Zing chodit. Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. Toho je dost na jiných webech, nemusí to být i tady. Navíc to vadí i spoustě dalších čtenářů, kteří mi často píšou, že je diskuze plná nemyslů a aby se dočetli něco k tématu, tak musí přečíst desítky jiných komentářů.

Navíc, někteří tady píšou o nějaké velké cenzuře. To jsou nesmysly. Vždyť na Zingu je denně přes přes 200 komentářů a z toho není ani 10 smazaných. Dnes jsem například smazal jen tyto dva nevhodné komentáře.

Miky člen redakce   1x   Vytahuješ něco, co je pasé. Já se za ten výrok s průměrem 7/10 omluvil a poté jsem napsal, že průměr bereme jako 5/10, stejně jako vy čtenáři. Dokonce to do těch recenzí píšeme. Když hra dostane 5/10, napíšeme, že je průměrná, když má 6/10, tak lehký průměr atd. Třeba u recenze na Starcrawlers je napsáno: mírně nadprůměrné dílo - 6/10.

Zrovna recenzi na Crashe psal Michal Jonáš, člověk, který napsal stovky recenzí pro různé magazíny. Od toho ale recenze jsou, recenzi nelze napsat tak, aby se člověk zavděčil všem. Vždyť jsme lidi, každý máme jiné názory, jiná očekávání, jiné touhy atd. Každý tu hru vidíme jinak. Jeden ji vychvaluje do nebes, druhý na ní nadává. Tak to bylo, je a bude.

Co pořád máte s tím donatem? Ty tady napíšeš, že je to, jak kdyby sis chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o donate na nářadí a zdviže. Já jasně napsal, že ten donate je určen pro autory. Chtěl jsem ho využít způsobem, abych ještě více motivoval své redaktory k práci, případně, aby těch článků bylo více. To přece není srovnatelné s tvým příkladem. Nikdo nepíše, že nemáme na provoz. Zing žije a ještě hodně let žít bude, ať se to někomu líbí nebo ne.

Kdyby tady panovala taková cenzura, jak tvrdíš, tak si myslíš, že bych na blogu nechal ten článek, který psal o tom mém nešťastném prohlášení s průměrem 7/10? Já mám práva na smazání všeho, ale proč bych to dělal. Ten člověk se dobře trefil, napsal to podle pravdy, tak proč bych to měl mazat. Ano, byla to pravda, která zabolela, ale je to pravda a bylo to celkově k aktuálnímu dění, ale to, cos předvedl ty bylo zcela mimo a akorát to mělo za úkol vyprovokovat lidi. Což se ti podařilo i přesto, že jsem ten komentář smazal.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:17
Miky

@ odpověď na komentář od Bruce Wayne:Vytahuješ něco, co je pasé. Já se za ten výrok s průměrem 7/10 omluvil a poté jsem napsal, že průměr bereme jako 5/10, stejně jako vy čtenáři. Dokonce to do těch recenzí píšeme. Když hra dostane 5/10, napíšeme, že je průměrná, když má 6/10, tak lehký průměr atd. Třeba u recenze na Starcrawlers je napsáno: mírně nadprůměrné dílo - 6/10.

Zrovna recenzi na Crashe psal Michal Jonáš, člověk, který napsal stovky recenzí pro různé magazíny. Od toho ale recenze jsou, recenzi nelze napsat tak, aby se člověk zavděčil všem. Vždyť jsme lidi, každý máme jiné názory, jiná očekávání, jiné touhy atd. Každý tu hru vidíme jinak. Jeden ji vychvaluje do nebes, druhý na ní nadává. Tak to bylo, je a bude.

Co pořád máte s tím donatem? Ty tady napíšeš, že je to, jak kdyby sis chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o donate na nářadí a zdviže. Já jasně napsal, že ten donate je určen pro autory. Chtěl jsem ho využít způsobem, abych ještě více motivoval své redaktory k práci, případně, aby těch článků bylo více. To přece není srovnatelné s tvým příkladem. Nikdo nepíše, že nemáme na provoz. Zing žije a ještě hodně let žít bude, ať se to někomu líbí nebo ne.

Kdyby tady panovala taková cenzura, jak tvrdíš, tak si myslíš, že bych na blogu nechal ten článek, který psal o tom mém nešťastném prohlášení s průměrem 7/10? Já mám práva na smazání všeho, ale proč bych to dělal. Ten člověk se dobře trefil, napsal to podle pravdy, tak proč bych to měl mazat. Ano, byla to pravda, která zabolela, ale je to pravda a bylo to celkově k aktuálnímu dění, ale to, cos předvedl ty bylo zcela mimo a akorát to mělo za úkol vyprovokovat lidi. Což se ti podařilo i přesto, že jsem ten komentář smazal.Komentář byl autorem naposledy upraven 3.7.2017 23:24

Původní verze před úpravami:Vytahuješ něco, co je pasé. Já se za ten výrok s průměrem 7/10 omluvil a poté jsem napsal, že průměr bereme jako 5/10, stejně jako vy čtenáři. Dokonce to do těch recenzí píšeme. Když hra dostane 5/10, napíšeme, že je průměrná, když má 6/10, tak lehký průměr atd. Třeba u recenze na Starcrawlers je napsáno: mírně nadprůměrné dílo - 6/10.

Zrovna recenzi na Crashe psal Michal Jonáš, člověk, který napsal stovky recenzí pro různé magazíny. Od toho ale recenze jsou, recenzi nelze napsat tak, aby se člověk zavděčil všem. Vždyť jsme lidi, každý máme jiné názory, jiná očekávání, jiné touhy atd. Každý tu hru vidíme jinak. Jeden ji vychvaluje do nebes, druhý na ní nadává. Tak to bylo, je a bude.

Co pořád máte s tím donatem? Ty tady napíšeš, že je to, jak kdyby sis chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o donate na nářadí a zdviže. Já jasně napsal, že ten donate je určen pro autory. Chtěl jsem ho využít způsobem, abych ještě více motivoval své redaktory k práci, případně, aby těch článků bylo více. To přece není srovnatelné s tvým příkladem. Nikdo nepíše, že nemáme na provoz. Zing žije a ještě hodně let žít bude, ať se to někomu líbí nebo ne.

Bruce Wayne napsal:Nejde jenom o kvalitu recenzí jako takovou i když tady dost článků dost zakopává, ale i o to, že většina recenzí na tomto Webu se jeví jako pokrytecká - Jednou hra dostane 10/10 a jiná hra, která je s tou první takřka totožná a dají se jí vyčíst úplně ty samé chyby dostane 5/10... Jednou tu "někdo" prohlásil, že 7/10 je novej průměr... Takže si tedy půjdu zahrát 'průměrného' Crashe... A za tohle všechno vybírat Donaty? Nevidím důvod proč a nemám ani v plánu s tím začínat - radši si koupím nějakou hru, která tady dostala 5/10 ačkoliv já jí považuji za skvělou.

Bruce Wayne    Nejde jenom o kvalitu recenzí jako takovou i když tady dost článků dost zakopává, ale i o to, že většina recenzí na tomto Webu se jeví jako pokrytecká - Jednou hra dostane 10/10 a jiná hra, která je s tou první takřka totožná a dají se jí vyčíst úplně ty samé chyby dostane 5/10... Jednou tu "někdo" prohlásil, že 7/10 je novej průměr... Takže si tedy půjdu zahrát 'průměrného' Crashe... A za tohle všechno vybírat Donaty? Nevidím důvod proč a nemám ani v plánu s tím začínat - radši si koupím nějakou hru, která tady dostala 5/10 ačkoliv já jí považuji za skvělou. Popravdě když nemám peníze na to vést web tak ho ani nebudu zakládat... To je jako bych si chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o Donaty na nářadí a zdviže... :-DBruce Waynebruce-wayne24219    3.7.2017 23:14 Bruce Wayne

@ odpověď na komentář od Timo89:Nejde jenom o kvalitu recenzí jako takovou i když tady dost článků dost zakopává, ale i o to, že většina recenzí na tomto Webu se jeví jako pokrytecká - Jednou hra dostane 10/10 a jiná hra, která je s tou první takřka totožná a dají se jí vyčíst úplně ty samé chyby dostane 5/10... Jednou tu "někdo" prohlásil, že 7/10 je novej průměr... Takže si tedy půjdu zahrát 'průměrného' Crashe... A za tohle všechno vybírat Donaty? Nevidím důvod proč a nemám ani v plánu s tím začínat - radši si koupím nějakou hru, která tady dostala 5/10 ačkoliv já jí považuji za skvělou. Popravdě když nemám peníze na to vést web tak ho ani nebudu zakládat... To je jako bych si chtěl otevřít autodílnu a žádat zákazníky o Donaty na nářadí a zdviže... :-DKomentář byl autorem naposledy upraven 3.7.2017 23:19

Původní verze před úpravami:Nejde jenom o kvalitu recenzí jako takovou i když tady dost článků dost zakopává, ale i o to, že většina recenzí na tomto Webu se jeví jako pokrytecká - Jednou hra dostane 10/10 a jiná hra, která je s tou první takřka totožná a dají se jí vyčíst úplně ty samé chyby dostane 5/10... Jednou tu "někdo" prohlásil, že 7/10 je novej průměr... Takže si tedy půjdu zahrát 'průměrného' Crashe... A za tohle všechno vybírat Donaty? Nevidím důvod proč a nemám ani v plánu s tím začínat - radši si koupím nějakou hru, která tady dostala 5/10 ačkoliv já jí považuji za skvělou.

Timo89 napsal:Nevím, co myslíš "bodem dva". Předpokládám, že to je reference na komentář, nemůžu to s tebou ale nijak diskutovat, protože je komentář smazaný, a tak nevím, co se v něm psalo. Nemám to v hlavě a ani jsem si to nijak nevyfotil nebo tak, protože proč. Akorát si pamatuju, že tam bylo něco o nekvalitních recenzích, které vycházejí s tvým souhlasem. A je pravda, že dost recenzí není zrovna v nejlepší kvalitě jak obsahově, tak jazykově. Čili minimálně to spíš lež nebyla.
A očividně není pravda, že o tomhle lidi číst nechtějí. Vždyť tohle s tématem souvisí. Ty jsi tady šéfredaktor, máš to celé pod palcem a chceš od lidí peníze. No tak se lidi zajímají, jak to vedeš.

Miky člen redakce   1x   Protože jsem tady nebyl. Myslíš si snad, že jsem na Zingu 24 hodin denně? Mám svůj život, svou rodinu atd. Nepracuji 24 hodin denně, nesleduji komentáře 24 hodin denně. Kdybych tady nemusel vypisovat a řešit to co řeším, tak už dávno tady ty komentáře nejsou, ale nebyl čas je smazat.Mikymiky3    3.7.2017 23:13 Miky

@ odpověď na komentář od FireWolf:Protože jsem tady nebyl. Myslíš si snad, že jsem na Zingu 24 hodin denně? Mám svůj život, svou rodinu atd. Nepracuji 24 hodin denně, nesleduji komentáře 24 hodin denně. Kdybych tady nemusel vypisovat a řešit to co řeším, tak už dávno tady ty komentáře nejsou, ale nebyl čas je smazat.

FireWolf napsal:A proč teda nebyla smazána ta debata dole o rohlících? To je na sto procent spam.

FireWolf   3x   A proč teda nebyla smazána ta debata dole o rohlících? To je na sto procent spam.FireWolffirewolf28784    3.7.2017 23:12 FireWolf

A proč teda nebyla smazána ta debata dole o rohlících? To je na sto procent spam.

Miky člen redakce   1x   Měl to být bod číslo jedna. Jsem to potom ještě editoval, špatně se mi to zkopírovalo. Ten komentář lze považovat za urážku mé osoby a poté také za spam. Stojím si za tím, že ten komentář měl akorát vyvolat další komentáře, což se mu povedlo. Dále to řešit nebudu, nemám na to náladu. Nemám zapotřebí se tady s někým hádat o tom, co můžu a co nemůžu. Pokud chcete mít ze Zingu web, kde budou nesmyslné komentáře, urážlivé komentáře atd. tak nemohu sloužit. Takto vedu Zing sedm let a budu v tom pokračovat. Komu se to nelíbí, nemusí na Zing chodit. Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. Toho je dost na jiných webech, nemusí to být i tady. Navíc to vadí i spoustě dalších čtenářů, kteří mi často píšou, že je diskuze plná nemyslů a aby se dočetli něco k tématu, tak musí přečíst desítky jiných komentářů.

Navíc, někteří tady píšou o nějaké velké cenzuře. To jsou nesmysly. Vždyť na Zingu je denně přes přes 200 komentářů a z toho není ani 10 smazaných. Dnes jsem například smazal jen tyto dva nevhodné komentáře.
Mikymiky3
    3.7.2017 23:08
Miky

@ odpověď na komentář od Timo89:Měl to být bod číslo jedna. Jsem to potom ještě editoval, špatně se mi to zkopírovalo. Ten komentář lze považovat za urážku mé osoby a poté také za spam. Stojím si za tím, že ten komentář měl akorát vyvolat další komentáře, což se mu povedlo. Dále to řešit nebudu, nemám na to náladu. Nemám zapotřebí se tady s někým hádat o tom, co můžu a co nemůžu. Pokud chcete mít ze Zingu web, kde budou nesmyslné komentáře, urážlivé komentáře atd. tak nemohu sloužit. Takto vedu Zing sedm let a budu v tom pokračovat. Komu se to nelíbí, nemusí na Zing chodit. Já zkrátka nechci na Zingu diskuze o ničem, vulgarity a urážky. Toho je dost na jiných webech, nemusí to být i tady. Navíc to vadí i spoustě dalších čtenářů, kteří mi často píšou, že je diskuze plná nemyslů a aby se dočetli něco k tématu, tak musí přečíst desítky jiných komentářů.

Navíc, někteří tady píšou o nějaké velké cenzuře. To jsou nesmysly. Vždyť na Zingu je denně přes přes 200 komentářů a z toho není ani 10 smazaných. Dnes jsem například smazal jen tyto dva nevhodné komentáře.

Timo89 napsal:Nevím, co myslíš "bodem dva". Předpokládám, že to je reference na komentář, nemůžu to s tebou ale nijak diskutovat, protože je komentář smazaný, a tak nevím, co se v něm psalo. Nemám to v hlavě a ani jsem si to nijak nevyfotil nebo tak, protože proč. Akorát si pamatuju, že tam bylo něco o nekvalitních recenzích, které vycházejí s tvým souhlasem. A je pravda, že dost recenzí není zrovna v nejlepší kvalitě jak obsahově, tak jazykově. Čili minimálně to spíš lež nebyla.
A očividně není pravda, že o tomhle lidi číst nechtějí. Vždyť tohle s tématem souvisí. Ty jsi tady šéfredaktor, máš to celé pod palcem a chceš od lidí peníze. No tak se lidi zajímají, jak to vedeš.

Timo89   1x   Nevím, co myslíš "bodem dva". Předpokládám, že to je reference na komentář, nemůžu to s tebou ale nijak diskutovat, protože je komentář smazaný, a tak nevím, co se v něm psalo. Nemám to v hlavě a ani jsem si to nijak nevyfotil nebo tak, protože proč. Akorát si pamatuju, že tam bylo něco o nekvalitních recenzích, které vycházejí s tvým souhlasem. A je pravda, že dost recenzí není zrovna v nejlepší kvalitě jak obsahově, tak jazykově. Čili minimálně to spíš lež nebyla.
A očividně není pravda, že o tomhle lidi číst nechtějí. Vždyť tohle s tématem souvisí. Ty jsi tady šéfredaktor, máš to celé pod palcem a chceš od lidí peníze. No tak se lidi zajímají, jak to vedeš.
Timo89timo8973377
    3.7.2017 23:03
Timo89

@ odpověď na komentář od Miky:Nevím, co myslíš "bodem dva". Předpokládám, že to je reference na komentář, nemůžu to s tebou ale nijak diskutovat, protože je komentář smazaný, a tak nevím, co se v něm psalo. Nemám to v hlavě a ani jsem si to nijak nevyfotil nebo tak, protože proč. Akorát si pamatuju, že tam bylo něco o nekvalitních recenzích, které vycházejí s tvým souhlasem. A je pravda, že dost recenzí není zrovna v nejlepší kvalitě jak obsahově, tak jazykově. Čili minimálně to spíš lež nebyla.
A očividně není pravda, že o tomhle lidi číst nechtějí. Vždyť tohle s tématem souvisí. Ty jsi tady šéfredaktor, máš to celé pod palcem a chceš od lidí peníze. No tak se lidi zajímají, jak to vedeš.

Miky napsal:Na tomto webovém portálu jsou zakázány jakékoli aktivity, které by přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovaly:

urážky či nadměrné množství vulgarismů
pornografický materiál či podobně nevhodný obsah
rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám
spam nebo jinou formu nevhodné reklamy
warez, odkazy na warez nebo odkazy na stránky obsahující, zpřístupňující či jinak podporující warez
jiné než výše zmíněné projevy, které by jakýmkoli způsobem narušovaly chod portálu, byly v rozporu s dobrými mravy, obchodními zájmy společnosti Xzone s. r. o. či v rozporu se zákony České republiky

Tak kupříkladu bod číslo dva (ten komentář lze považovat za urážku na mou osobu) . Dále to může být také spam. Pravidla zde [ odkaz ] Každý s nimi při registraci na Zing musel souhlasit.

Vysvětli mi, proč bych tady měl nechávat komentář, který lže? Proč? Vždyť i kdybych na něj odepsal, tak může někdo další na něj odepsat a vznikne tady diskuze o ničem, stejně jako teď. Tohle lidi nechtějí. Když už, tak lidi se chtějí v komentářích dočíst o tom tématu, toho, čeho se týká článek/novinka.

Miky člen redakce    Na tomto webovém portálu jsou zakázány jakékoli aktivity, které by přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovaly:

urážky či nadměrné množství vulgarismů
pornografický materiál či podobně nevhodný obsah
rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám
spam nebo jinou formu nevhodné reklamy
warez, odkazy na warez nebo odkazy na stránky obsahující, zpřístupňující či jinak podporující warez
jiné než výše zmíněné projevy, které by jakýmkoli způsobem narušovaly chod portálu, byly v rozporu s dobrými mravy, obchodními zájmy společnosti Xzone s. r. o. či v rozporu se zákony České republiky

Nedodržení těchto pravidel může vést ke smazání Vašeho příspěvku, avataru, podpisu atp. nebo k trvalému zablokování Vašeho uživatelského účtu na Zing. cz

Tak kupříkladu bod číslo dva (ten komentář lze považovat za urážku na mou osobu) . Dále to může být také spam. Pravidla zde [ odkaz ] Každý s nimi při registraci na Zing musel souhlasit.

Vysvětli mi, proč bych tady měl nechávat komentář, který lže? Proč? Vždyť i kdybych na něj odepsal, tak může někdo další na něj odepsat a vznikne tady diskuze o ničem, stejně jako teď. Tohle lidi nechtějí. Když už, tak lidi se chtějí v komentářích dočíst o tom tématu, toho, čeho se týká článek/novinka. Téměř každý den mi chodí stížnosti na určité komentáře, kterými chce jejich autor docílit jen toho, aby se někdo s ním pohádal, aby někomu mohl dokazovat tu svou pravdu. Pak z toho vznikne diskuze o x komentářích, která je naprosto zbytečná.

Pokud tady chcete mít neslušné komentáře, kraviny v komentářích, tak bohužel. Na to si budete muset najít jiný portal. Zing takto vedu sedm let a budu v tom pokračovat.
Mikymiky3
    3.7.2017 22:56
Miky

@ odpověď na komentář od Timo89:Na tomto webovém portálu jsou zakázány jakékoli aktivity, které by přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovaly:

urážky či nadměrné množství vulgarismů
pornografický materiál či podobně nevhodný obsah
rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám
spam nebo jinou formu nevhodné reklamy
warez, odkazy na warez nebo odkazy na stránky obsahující, zpřístupňující či jinak podporující warez
jiné než výše zmíněné projevy, které by jakýmkoli způsobem narušovaly chod portálu, byly v rozporu s dobrými mravy, obchodními zájmy společnosti Xzone s. r. o. či v rozporu se zákony České republiky

Nedodržení těchto pravidel může vést ke smazání Vašeho příspěvku, avataru, podpisu atp. nebo k trvalému zablokování Vašeho uživatelského účtu na Zing. cz

Tak kupříkladu bod číslo dva (ten komentář lze považovat za urážku na mou osobu) . Dále to může být také spam. Pravidla zde [ odkaz ] Každý s nimi při registraci na Zing musel souhlasit.

Vysvětli mi, proč bych tady měl nechávat komentář, který lže? Proč? Vždyť i kdybych na něj odepsal, tak může někdo další na něj odepsat a vznikne tady diskuze o ničem, stejně jako teď. Tohle lidi nechtějí. Když už, tak lidi se chtějí v komentářích dočíst o tom tématu, toho, čeho se týká článek/novinka. Téměř každý den mi chodí stížnosti na určité komentáře, kterými chce jejich autor docílit jen toho, aby se někdo s ním pohádal, aby někomu mohl dokazovat tu svou pravdu. Pak z toho vznikne diskuze o x komentářích, která je naprosto zbytečná.

Pokud tady chcete mít neslušné komentáře, kraviny v komentářích, tak bohužel. Na to si budete muset najít jiný portal. Zing takto vedu sedm let a budu v tom pokračovat.Komentář byl autorem naposledy upraven 3.7.2017 23:03

Původní verze před úpravami:Na tomto webovém portálu jsou zakázány jakékoli aktivity, které by přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovaly:

urážky či nadměrné množství vulgarismů
pornografický materiál či podobně nevhodný obsah
rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám
spam nebo jinou formu nevhodné reklamy
warez, odkazy na warez nebo odkazy na stránky obsahující, zpřístupňující či jinak podporující warez
jiné než výše zmíněné projevy, které by jakýmkoli způsobem narušovaly chod portálu, byly v rozporu s dobrými mravy, obchodními zájmy společnosti Xzone s. r. o. či v rozporu se zákony České republiky

Nedodržení těchto pravidel může vést ke smazání Vašeho příspěvku, avataru, podpisu atp. nebo k trvalému zablokování Vašeho uživatelského účtu na Zing. cz

Tak kupříkladu bod číslo dva (ten komentář lze považovat za urážku na mou osobu) . Dále to může být také spam. Pravidla zde [ odkaz ] Každý s nimi při registraci na Zing musel souhlasit.

Vysvětli mi, proč bych tady měl nechávat komentář, který lže? Proč? Vždyť i kdybych na něj odepsal, tak může někdo další na něj odepsat a vznikne tady diskuze o ničem, stejně jako teď. Tohle lidi nechtějí. Když už, tak lidi se chtějí v komentářích dočíst o tom tématu, toho, čeho se týká článek/novinka.

Timo89 napsal:Ale neoprávněné mazání komentářů je cenzura. A která pravidla přesně porušily ty komentáře? Kde najdu pravidla komentování na zingu, jsou to stejná pravidla jako na fóru? Protože tam nevidím nic, co by se na ty komentáře dalo vztáhnout.
Pokud na tom komentáři nebylo nic pravdivé, mohl jsi ho tam nechat, vysvětlit, proč pravdivý není a působilo by to mnohem lépe.

Tessy94   1x   ano byl to útok, ale měl to být útok, kterej na tohle téma rozdmýchá diskuzi a počítám že to zajímá spoustu lidí, proč to tak je...jestliže to nebereš sportovně, tak sorry, ale nejsem ten typ člověka co na někoho rovnou útočí, ale už to tady delší dobu pozoruju a když se chci pozastavit nad nějakou debatou v práci a doma večer v klidu se připojit, tak zjistiím že už dávno žádná debata není...takže nestrkám hlavu do písku a vezmu to v klidu a udělám třeba na to nějaké vlákno nebo tak, ale tohle sprostý mazání komentářů...no nevím kamaráde, jak se s tím teď popereš...zatím ahoj, jdu si užít svojí cigaretovou pauzu :DTessy94tessy9431994    3.7.2017 22:56 Tessy94

@ odpověď na komentář od Miky:ano byl to útok, ale měl to být útok, kterej na tohle téma rozdmýchá diskuzi a počítám že to zajímá spoustu lidí, proč to tak je...jestliže to nebereš sportovně, tak sorry, ale nejsem ten typ člověka co na někoho rovnou útočí, ale už to tady delší dobu pozoruju a když se chci pozastavit nad nějakou debatou v práci a doma večer v klidu se připojit, tak zjistiím že už dávno žádná debata není...takže nestrkám hlavu do písku a vezmu to v klidu a udělám třeba na to nějaké vlákno nebo tak, ale tohle sprostý mazání komentářů...no nevím kamaráde, jak se s tím teď popereš...zatím ahoj, jdu si užít svojí cigaretovou pauzu :D

Miky napsal:Tohle vykladej vrabcům na střeše. Cenzura na Zingu neni! Mažou se akorát komentáře, které porušují pravidla. Pokud si chtěl na něco poukázat, jde to i normálním, slušným způsobem a ne takhle! Navíc téměř vždy v soukromé zprávě dotyčnému vysvětlím, proč byl jeho komentář smazán

Timo89   3x   Ale neoprávněné mazání komentářů je cenzura. A která pravidla přesně porušily ty komentáře? Kde najdu pravidla komentování na zingu, jsou to stejná pravidla jako na fóru? Protože tam nevidím nic, co by se na ty komentáře dalo vztáhnout.
Pokud na tom komentáři nebylo nic pravdivé, mohl jsi ho tam nechat, vysvětlit, proč pravdivý není a působilo by to mnohem lépe.
Timo89timo8973377
    3.7.2017 22:52
Timo89

@ odpověď na komentář od Miky:Ale neoprávněné mazání komentářů je cenzura. A která pravidla přesně porušily ty komentáře? Kde najdu pravidla komentování na zingu, jsou to stejná pravidla jako na fóru? Protože tam nevidím nic, co by se na ty komentáře dalo vztáhnout.
Pokud na tom komentáři nebylo nic pravdivé, mohl jsi ho tam nechat, vysvětlit, proč pravdivý není a působilo by to mnohem lépe.

Miky napsal:Tohle vykladej vrabcům na střeše. Cenzura na Zingu neni! Mažou se akorát komentáře, které porušují pravidla. Pokud si chtěl na něco poukázat, jde to i normálním, slušným způsobem a ne takhle!

Miky člen redakce   1x   To mi stačí. Ale stejně, když už, měl to napsat jeden z vás a ještě slušně. Takhle si zaútočil na mou osobu způsobem, který je mimo a akorát by se toho někdo chytil a unikla kolem toho desítka komentářů. A to tady mám nechávat? Vždyť mi lidí každý den píšou, že jim vadí to a to, že tam je diskuze už přes čáru, že je nezajímá hádání pár lidi atd. Na to přece musím reagovat.Mikymiky3    3.7.2017 22:52 Miky

@ odpověď na komentář od Bruce Wayne:To mi stačí. Ale stejně, když už, měl to napsat jeden z vás a ještě slušně. Takhle si zaútočil na mou osobu způsobem, který je mimo a akorát by se toho někdo chytil a unikla kolem toho desítka komentářů. A to tady mám nechávat? Vždyť mi lidí každý den píšou, že jim vadí to a to, že tam je diskuze už přes čáru, že je nezajímá hádání pár lidi atd. Na to přece musím reagovat.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Bruce Wayne napsal:Protože jsem u Bruce doma jako host na návštěvě a jsme na jednom kompu, protože mám v prdeli notebook? ... jeden píše z mobilu a druhej z kompu (já) ...bude ti to stačit nebo se máme třeba vyfotit? :D :D Tessy94

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole