Uživatel nepřihlášen
   

Prázdniny ve znamení Call of Duty

Středa 5.7.2017 09:50 - Autor: Vojtěch "Riley" Zikán - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci pro věrné hráče Modern Warfare Remastered a Infinite Warfare přichystali řadu nového obsahu, od nových zbraní až po tematickou předělávku mapy Bog.

Jestliže se nikam nechystáte na dovolenou a plánujete léto prosedět (propotit) u počítačů či herních konzolí, měli byste zpozornět. Vydavatelský dům Activision oznámil, že toto léto bude dělat fanouškům série Call of Duty společnost událost nazvaná Days of Summer. Napříč posledními třemi díly (Black Ops 3, Infinite Warfare a Modern Warfare Remastered) budou všichni věrní hráči po dobu pěti týdnů odměněni novým obsahem a všemožnými bonusy. Akce je v plném proudu na všech platformách a končit bude večerem 1. srpna.

Začněme s Modern Warfare Remastered. Největším lákadlem je tematická předělávka mapy Bog. Místo centra města na Blízkém východě se tentokrát podíváme na pláž, kde vedle tanků najdeme hrad z písku a obchody se surfovacími prkny. Beach Bog je přístupný zadarmo pro všechny majitele hry, stejně jako tomu bylo u map Winter Crash (vánoční tématika) a Daybreak (Den svatého Patrika). Na své si přijdou i příznivci zábavného módu Prop Hunt, který hlásí svůj návrat. V něm se jeden tým hráčů bude maskovat za různé objekty a druhý tým se je bude snažit objevit a zlikvidovat.

Spuštěna je i operace Copperhead, která přináší do hry další obsah. Vedle kamufláží, emblémů a dalších doplňků jsou zde také nové zbraně – kulomet BERED MK8, odstřelovací puška S-TAC AGGRESSOR (aka Intervetion) a dvouhlavňová brokovnice Ranger. Dva poslední zmíněné kousky mohou hráči znát z osm let starého Modern Warfare 2, kde se těšily velké popularitě. Ranger navíc od ostatních zbraní odlišuje to, že hráč používá hned dvě zbraně najednou (akimbo). Jednou týdně získají hráči zadarmo vzácnou Supply Drops bednu, jež obsahuje všemožné kosmetické přídavky. Pro její obdržení stačí jen zapnout hru a navštívit překupníka Darrena Cosgrava.

Horko bude i hráčům vesmírného Infinite Warfare. Po dobu celého července bude v klasických playlistech kolovat mapa Turista z druhého DLC. Ta hráče zavede do turistického resortu budoucnosti, který je vybudován v kostře obřího živočicha. Mimoto do Infinite Warfare přibyla trojice nových zbraní – brokovnice M.2187 (potomek legendárního Modelu 1887), odstřelovací puška Trek-50 a hybridní Proteus, který v sobě kombinuje palebnou sílu obou již zmíněných typů zbraní. Nový zbrojní arzenál obdrží automaticky každý majitel Season Pass, zatímco zbytek hráčů musí nejprve splnit určené úkoly.

Vedle tuny kamufláží a kosmetických přídavku se mohou hráči nyní vžít do kůže slavných hrdinů z titulů od studia Infinity Ward. Ze Supply Drops lze získat skiny čtyř hlavních postav z Infinite Warfare (Nick Reyes, Usef Omar, Nora Salter a Eth.3n) a dvou z Modern Warfare série (kapitán John Price a Simon „Ghost“ Riley). Každý charakter je přidělen k jednomu obleku RIG. Zároveň si mohou hráči zakoupit hlasatel do multiplayeru, který je… naštvaná stařenka. Máte-li zájem o to, aby na vás během zápasu pokřikovala babička, stačí jen navštívit příslušný online obchod a pořídit si za 4 eura balíček Grandma Knows Best.

Black Ops 3 se Days of Summer moc týkat nebude. V Treyarchu již naplno pracují na novém dílu a jejich poslední počin stejně má již více jak půl roku po klasické životnosti. Stejně tak si pro nás vývojáři něco málo přichystali. Nemáte-li dost kamufláží, lze získat speciální skin na zbraň, který používá motiv přístroje Pack-a-Punch ze zombie režimu. Zároveň je první DLC po určitý čas volně přístupné všem hráčům. V něm naleznete tematickou mapu Splash, která je zasazena do akvaparku v Kalifornii.

Dá se očekávat, že v budoucnu podnikne Activision další akce, které budou spjaté s některými svátky a ročními obdobími. Již teď se mluví v komunitě o události zaměřené na Halloween. Raven Software by v tom případě oprášili zapomenutou verzi mapy Overgrown, která byla zasazena do nočních hodin a obohacena o svítíce dýně a pavučiny.

Tisk
Související novinky
 
Halloween v Call of Duty: Infinite Warfare

Halloween v Call of Duty: Infinite Warfare

Úterý 10.10.2017 10:18 - Willard Wyler's Halloween Scream přináší do hry loot, nové herní módy a mnoho dalšího. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One
Netradiční Gesture Warfare mód v Call of Duty: Infinite Warfare

Netradiční Gesture Warfare mód v Call of Duty: Infinite Warfare

Středa 27.9.2017 09:03 - Ne jeden prsten, ale jedna ruka vládne všem. V Gesture Warfare módu jste měli nadlidské schopnosti a mávnutím ruky jste mohli zabít nebo rozdrtit soupeře. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Za pár dnů poslední balíček pro Call of Duty: Infinite Warfare

Za pár dnů poslední balíček pro Call of Duty: Infinite Warfare

Středa 6.9.2017 11:00 - Čtyři nové multiplayerové mapy a finální kapitola zombie dobrodružství. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Prázdniny ve znamení Call of Duty
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Jiřan    Na PS4 je stále plno.Jiřanjiran3938    6.7.2017 05:41 Jiřan

Na PS4 je stále plno.

Raylo™    A kdo jim ten MW Remastered bude hrat, kdyz ta hra v multiplayeru v podstate ztratila hracskou zakladnu?Raylo™raylo37553    5.7.2017 23:31 Raylo™

A kdo jim ten MW Remastered bude hrat, kdyz ta hra v multiplayeru v podstate ztratila hracskou zakladnu?

MORTHSIR   1x   MORTHSIRmorthsir17268    5.7.2017 13:28 MORTHSIR

Komentář byl autorem naposledy upraven 5.7.2017 14:41

Původní verze před úpravami:Kdepák . . marnost nad marnost, toto :D
WW2 ! ! !

Martass311    A furt nám vývojáři budou cpát tu futuristickou kravinu a ten jejich slavný remaster. S tím , ať se jdou teď už bodnout. Já čekám na WW 2!Martass311martass31129577    5.7.2017 13:24 Martass311

A furt nám vývojáři budou cpát tu futuristickou kravinu a ten jejich slavný remaster. S tím , ať se jdou teď už bodnout. Já čekám na WW 2!

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole