Uživatel nepřihlášen
   

Assassin’s Creed: Origins - 20 minut z Egypta

Pátek 7.7.2017 11:31 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Gameplay záběry v rozlišení 4K pocházejí z Xboxu One X.

Britský herní obchod Game na svůj YouTube kanál nahrál nové video z Assassin’s Creed: Origins, které ukazuje 20 minut z hraní v rozlišení 4K. Nahrávka pochází z Xboxu One X a uvidíte jízdu na koni, využití orla pro zmapování prostředí, plavání s potápěním a dojde pochopitelně i na potyčku.

Assassin's Creed: Origins vyjde 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jak bývá u Ubisoftu zvykem, tak s českými titulky.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Assassin's Creed: Origins na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins
Související novinky
 
Assassin’s Creed: Origins dostává Discovery Tour a New Game+

Assassin’s Creed: Origins dostává Discovery Tour a New Game+

Úterý 20.2.2018 09:25 - Aktualizace 1.3 je dosud největší bezplatné rozšíření egyptského dobrodružství. Discovery Tour bohužel není v češtině. Přečíst celý článek »

55 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Assassin's Creed: Origins skutečně dostane New Game Plus mód

Assassin's Creed: Origins skutečně dostane New Game Plus mód

Pondělí 29.1.2018 13:46 - Půjde o vůbec první díl z této série, který umožní zahrát si znovu s vybavením a schopnostmi, které jste získali. Přečíst celý článek »

38 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Trailer vnadí na dobrodružství v prvním rozšíření Assassin’s Creed: Origins

Trailer vnadí na dobrodružství v prvním rozšíření Assassin’s Creed: Origins

Úterý 23.1.2018 12:33 - Vyšel placený dodatečný balíček The Hidden Ones, který vás zavede do nového hornatého regionu Sinaj. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Assassin’s Creed: Origins - 20 minut z Egypta
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ondrej_V    Nikde neříkám, že to je žhavá novinka, ale nikde tady jsem si ji nevšiml. Tos tu informaci taky nemusel hamounit :DOndrej_Vondrej_v15018    16.7.2017 22:48 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od malum j:Nikde neříkám, že to je žhavá novinka, ale nikde tady jsem si ji nevšiml. Tos tu informaci taky nemusel hamounit :D

malum j napsal:Jo ty myslíš Apple of Eden. :D
To bylo myslím potvrzeno už dřív, stačí sledovat Reddit.

malum j    Jo ty myslíš Apple of Eden. :D
To bylo myslím potvrzeno už dřív, stačí sledovat Reddit.
malum jmalum-j7590
    16.7.2017 20:28
malum j

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Jo ty myslíš Apple of Eden. :D
To bylo myslím potvrzeno už dřív, stačí sledovat Reddit.Komentář byl autorem naposledy upraven 16.7.2017 20:54

Původní verze před úpravami:Tak to bylo jasné od začátku, že tam přítomnost bude.
Otázka je, zda bude hratelná a z pohledu třetí osoby. :)

Ondrej_V napsal:Assassin's Creed Origins: Apple of Eden Edition. JBHiFi obchod: [ odkaz ]
a pic: [ odkaz ] . Asi jen pro Austrálii. A tím se částečně potvrzuje přítomnost AoE v ACO. Cena AUD150=EUR103.

Ondrej_V    Assassin's Creed Origins: Apple of Eden Edition. JBHiFi obchod: [ odkaz ]
a pic: [ odkaz ] . Asi jen pro Austrálii. A tím se částečně potvrzuje přítomnost AoE v ACO. Cena AUD150=EUR103.
Ondrej_Vondrej_v15018
    16.7.2017 19:16
Ondrej_V

Assassin's Creed Origins: Apple of Eden Edition. JBHiFi obchod: [ odkaz ]
a pic: [ odkaz ] . Asi jen pro Austrálii. A tím se částečně potvrzuje přítomnost AoE v ACO. Cena AUD150=EUR103.

skylines   3x   Tohle je moje. Bez diskuzí. Letos to z mé peněženky poteče k Ubi. Má to svoje mouchy ale od black flag jsem nic jiného moc dlouho nehrál. A to jich mám docela hodně. AC3 jo vím že bylo před BF, Unity, Rogue a to AC v Anglii. Nic z toho nebylo nic moc co by stálo za můj čas ale tohle si rád zahraju. Je to něco jako CoD nebo Battlefield - když kupujete každý rok tak je to o ničem a přijde vám to jako naprosto generický sh*t ale když koupíte jednou za pár let tak se hodně slušně zabavíte. No a Egypt... kdo ho může odmítnout. Stejně jako Řím asi jen historický ignorant. Patří mezi největší milníky našeho světa. Navíc se mi líbí že je to Egypt podle nejnovějších zjištění. Něco jako kdyby byl jurský park plný opeřených dinosaurů. Prostě progresivní. Může nás toho hodně naučit. V rozumných mezích samozřejmě.skylinesskylines11568    8.7.2017 02:05 skylines

Tohle je moje. Bez diskuzí. Letos to z mé peněženky poteče k Ubi. Má to svoje mouchy ale od black flag jsem nic jiného moc dlouho nehrál. A to jich mám docela hodně. AC3 jo vím že bylo před BF, Unity, Rogue a to AC v Anglii. Nic z toho nebylo nic moc co by stálo za můj čas ale tohle si rád zahraju. Je to něco jako CoD nebo Battlefield - když kupujete každý rok tak je to o ničem a přijde vám to jako naprosto generický sh*t ale když koupíte jednou za pár let tak se hodně slušně zabavíte. No a Egypt... kdo ho může odmítnout. Stejně jako Řím asi jen historický ignorant. Patří mezi největší milníky našeho světa. Navíc se mi líbí že je to Egypt podle nejnovějších zjištění. Něco jako kdyby byl jurský park plný opeřených dinosaurů. Prostě progresivní. Může nás toho hodně naučit. V rozumných mezích samozřejmě.

Ondra Kenway   1x   Taky nečtu, čekám, jestli to vyjde v CZ a mám z wikiny :-D jinak díky za objasnění mudrce, tohle mi docela vrtalo hlavouOndra Kenwayondra-kenway38411    7.7.2017 23:34 Ondra Kenway

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Taky nečtu, čekám, jestli to vyjde v CZ a mám z wikiny :-D jinak díky za objasnění mudrce, tohle mi docela vrtalo hlavou

Ondrej_V napsal:Nečtu :) Všechno info mám z netu. Na toho Sage mám odpověď - prakticky jde o genetickou loterii. Automaticky se spustí něco jako přepis genů na předprogramované z Aity. Je tedy možné, že existují dva v jednom období. Viděl jsem pár videí o Juno a ten někdo v komentářích měl stejnou otázku, jako ty. Ten YTer odpověděl, že se ptal scénáristy AC a odpověděl mu tohle :)

Ondrej_V   1x   Nečtu :) Všechno info mám z netu. Na toho Sage mám odpověď - prakticky jde o genetickou loterii. Automaticky se spustí něco jako přepis genů na předprogramované z Aity. Je tedy možné, že existují dva v jednom období. Viděl jsem pár videí o Juno a ten někdo dostal v komentářích měl stejnou otázku, na jakou se ty ptáš. Ten YTer odpověděl, že se ptal scénáristy AC a odpověděl mu tohle :)Ondrej_Vondrej_v15018    7.7.2017 23:32 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ondra Kenway:Nečtu :) Všechno info mám z netu. Na toho Sage mám odpověď - prakticky jde o genetickou loterii. Automaticky se spustí něco jako přepis genů na předprogramované z Aity. Je tedy možné, že existují dva v jednom období. Viděl jsem pár videí o Juno a ten někdo dostal v komentářích měl stejnou otázku, na jakou se ty ptáš. Ten YTer odpověděl, že se ptal scénáristy AC a odpověděl mu tohle :)Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 23:39

Původní verze před úpravami:Nečtu :) Všechno info mám z netu. Na toho Sage mám odpověď - prakticky jde o genetickou loterii. Automaticky se spustí něco jako přepis genů na předprogramované z Aity. Je tedy možné, že existují dva v jednom období. Viděl jsem pár videí o Juno a ten někdo dostal v komentářích měl stejnou otázku, na jakou se ty ptáš. Ten YTer odpověděl, že se ptal scénáristy AC a odpověděl mu tohle :)

Ondra Kenway napsal:Jednu věc na Sage nechápu, jak to sakra může být Desmondův syn, když se narodil v roce 2005, kdy existoval další mudrc John Standish? Mudrcové jsou přeci reinkarnace Aity, tak by měl být jen jeden, dokud nezemře, ne? Jinak ty tedy čteš Uprising?

Ondra Kenway    Jednu věc na Sage nechápu, jak to sakra může být Desmondův syn, když se narodil v roce 2005, kdy existoval další mudrc John Standish? Mudrcové jsou přeci reinkarnace Aity, tak by měl být jen jeden, dokud nezemře, ne? Jinak ty tedy čteš Uprising?Ondra Kenwayondra-kenway38411    7.7.2017 23:29 Ondra Kenway

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Jednu věc na Sage nechápu, jak to sakra může být Desmondův syn, když se narodil v roce 2005, kdy existoval další mudrc John Standish? Mudrcové jsou přeci reinkarnace Aity, tak by měl být jen jeden, dokud nezemře, ne? Jinak ty tedy čteš Uprising?

Ondrej_V napsal:Měl jsem na mysli jeho místo v sérii. Syndicate je díl, bez kterého si AC umím představit. Dost prostý příběh, borec zatíná drápy do Londýna, resp. prakticky do celého světa, (v té době) dva mladíci si vyjedou do Londýna, spojí grázly, obouchají ostatní, pak mladíci zabijou poskoky a nakonec borce. Mladice se zabouchne do Inda. Konec, sem tam vtip. Hlavně, že se optimalizace povedla, lmao.

Jojo, synátor dělá pro Instrumenty první vůle, je to nakonec Sage, takže by je měl vést. Podle všeho vedl útok na asasínskou buňku v Hong Kongu, která sbírala informace o Phoenix Project.

Ondrej_V    Měl jsem na mysli jeho místo v sérii. Syndicate je díl, bez kterého si AC umím představit. Dost prostý příběh, borec zatíná drápy do Londýna, resp. prakticky do celého světa (v té době) , dva mladíci se skrytou čepelí si vyjedou do Londýna, spojí grázly, obouchají ostatní, pak mladíci zabijou poskoky a nakonec borce. Mladice se zabouchne do Inda. Konec, sem tam vtip. Hlavně, že se optimalizace povedla, lmao. Pro mě trojka byla zlatá. Od Origins si dost slibuju. V Origins bude něco, co se jmenuje „Juno Events“, tak jsem zvědavý, o co půjde.

Jojo, synátor dělá pro Instrumenty první vůle, je to nakonec Sage, takže by je měl vést. Podle všeho vedl útok na asasínskou buňku v Hong Kongu, která sbírala informace o Phoenix Project.
Ondrej_Vondrej_v15018
    7.7.2017 23:19
Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ondra Kenway:Měl jsem na mysli jeho místo v sérii. Syndicate je díl, bez kterého si AC umím představit. Dost prostý příběh, borec zatíná drápy do Londýna, resp. prakticky do celého světa (v té době) , dva mladíci se skrytou čepelí si vyjedou do Londýna, spojí grázly, obouchají ostatní, pak mladíci zabijou poskoky a nakonec borce. Mladice se zabouchne do Inda. Konec, sem tam vtip. Hlavně, že se optimalizace povedla, lmao. Pro mě trojka byla zlatá. Od Origins si dost slibuju. V Origins bude něco, co se jmenuje „Juno Events“, tak jsem zvědavý, o co půjde.

Jojo, synátor dělá pro Instrumenty první vůle, je to nakonec Sage, takže by je měl vést. Podle všeho vedl útok na asasínskou buňku v Hong Kongu, která sbírala informace o Phoenix Project.Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 23:30

Původní verze před úpravami:Měl jsem na mysli jeho místo v sérii. Syndicate je díl, bez kterého si AC umím představit. Dost prostý příběh, borec zatíná drápy do Londýna, resp. prakticky do celého světa (v té době) , dva mladíci si vyjedou do Londýna, spojí grázly, obouchají ostatní, pak mladíci zabijou poskoky a nakonec borce. Mladice se zabouchne do Inda. Konec, sem tam vtip. Hlavně, že se optimalizace povedla, lmao.

Jojo, synátor dělá pro Instrumenty první vůle, je to nakonec Sage, takže by je měl vést. Podle všeho vedl útok na asasínskou buňku v Hong Kongu, která sbírala informace o Phoenix Project.

Ondra Kenway napsal:Co jsi na Syndicate nepochopil? Jako je pravda, že příběh byl dost klišovitej a předvídatelnej, ale to mně zas tak nevadí. Trojka měla podle mě jasně nejhorší příběh a protagonistu ze všech devíti hlavních dílů, ale každýho názor. Na Desmondova syna jsem zvědav, podle komiksu ted asi dělá pro Juno, tak uvidíme, snad to ve hrách konečně začnou řešit...

Ondra Kenway    Co jsi na Syndicate nepochopil? Jako je pravda, že příběh byl dost klišovitej a předvídatelnej, ale to mně zas tak nevadí. Trojka měla podle mě jasně nejhorší příběh a protagonistu ze všech devíti hlavních dílů, ale každýho názor. Na Desmondova syna jsem zvědav, podle komiksu ted asi dělá pro Juno, tak uvidíme, snad to ve hrách konečně začnou řešit...Ondra Kenwayondra-kenway38411    7.7.2017 23:13 Ondra Kenway

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Co jsi na Syndicate nepochopil? Jako je pravda, že příběh byl dost klišovitej a předvídatelnej, ale to mně zas tak nevadí. Trojka měla podle mě jasně nejhorší příběh a protagonistu ze všech devíti hlavních dílů, ale každýho názor. Na Desmondova syna jsem zvědav, podle komiksu ted asi dělá pro Juno, tak uvidíme, snad to ve hrách konečně začnou řešit...

Ondrej_V napsal:Většinou po dvou letech si vzpomenu na poslední díl AC a jaký zanechalo dojem. Po tom všem byl třetí (vlastně pátý) díl super, Connor se mi líbil, dobrý hlas i jeho úmysly. Unity se mi zpětně taky líbí, šlo o takovou love story - zase ty úmysly. Syndicate jsem nepochopil, pro mě byl důležitý snad jen, protože oznámil Desmondova syna.

Ondrej_V   2x   Většinou po dvou letech si vzpomenu na poslední díl AC a jaký zanechalo dojem. Po tom všem byl třetí (vlastně pátý) díl super, Connor se mi líbil, dobrý hlas i jeho úmysly. Unity se mi zpětně taky líbí, šlo o takovou love story - zase ty úmysly. Syndicate jsem nepochopil, pro mě byl důležitý snad jen, protože oznámil Desmondova syna.Ondrej_Vondrej_v15018    7.7.2017 23:10 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ondra Kenway:Většinou po dvou letech si vzpomenu na poslední díl AC a jaký zanechalo dojem. Po tom všem byl třetí (vlastně pátý) díl super, Connor se mi líbil, dobrý hlas i jeho úmysly. Unity se mi zpětně taky líbí, šlo o takovou love story - zase ty úmysly. Syndicate jsem nepochopil, pro mě byl důležitý snad jen, protože oznámil Desmondova syna.

Ondra Kenway napsal:Zase s tim příběhem bych to nepřeháněl, jako zabití Desmonda a následná absence pořádné současnosti je dost velká chyba, ale zrovna AC 3 měl (alespoň za mě) dost mizernej příběh (v minulosti) :-D Zase kdyby to skončilo trojkou, tak by byl podle mě docela nenaplněný potenciál, který ted současnost má, problém je, že ho zatím vůbec nevyužívají, snad se to od tohoto dílu změní...

Ondrej_V   2x   Já jim to furt zazlívám. A když jsem viděl třináctiminutovou „současnost“ ze Syndicate, tak jsem se nasr@l a nechtěl jsem ani dohrát díl. Ale doufám, že Turínské plátno a snad Ankh z Origins (asi tam bude, jaký jiný PoE je egypštější, navíc nepřátelská frakce má masky Anúbise) by mohly udělat své a oživit ho... Ale bude záležet, co s ním v Abstergu provedli... Kdyby ho jen vykuchali, tak by obojí mohlo pomoct - zvlášť, když Desmond má nadprůměrně velkou část genů z Isu. Snad neproběhla kremace.

Objevily se „leaky“ (spíš spekulace) , že by měl být ve hře nový hrdina, kterého bychom mohli ovládat. Snad to není Black Flag / Rogue hrdina.
Ondrej_Vondrej_v15018
    7.7.2017 23:05
Ondrej_V

@ odpověď na komentář od malum j:Já jim to furt zazlívám. A když jsem viděl třináctiminutovou „současnost“ ze Syndicate, tak jsem se nasr@l a nechtěl jsem ani dohrát díl. Ale doufám, že Turínské plátno a snad Ankh z Origins (asi tam bude, jaký jiný PoE je egypštější, navíc nepřátelská frakce má masky Anúbise) by mohly udělat své a oživit ho... Ale bude záležet, co s ním v Abstergu provedli... Kdyby ho jen vykuchali, tak by obojí mohlo pomoct - zvlášť, když Desmond má nadprůměrně velkou část genů z Isu. Snad neproběhla kremace.

Objevily se „leaky“ (spíš spekulace) , že by měl být ve hře nový hrdina, kterého bychom mohli ovládat. Snad to není Black Flag / Rogue hrdina.

malum j napsal:Mám takový dojem, že těch dílů s Desmondem mělo být původně víc. Nolan to říkal na té besedě.
Zabití Demonda byla rozhodně ta největší chyba, kterou Ubisoft udělal. :(

Ondra Kenway    Zase s tim příběhem bych to nepřeháněl, jako zabití Desmonda a následná absence pořádné současnosti je dost velká chyba, ale zrovna AC 3 měl (alespoň za mě) dost mizernej příběh (v minulosti) :-D Zase kdyby to skončilo trojkou, tak by byl podle mě docela nenaplněný potenciál, který ted současnost má, problém je, že ho zatím vůbec nevyužívají, snad se to od tohoto dílu změní...Ondra Kenwayondra-kenway38411    7.7.2017 23:05 Ondra Kenway

Zase s tim příběhem bych to nepřeháněl, jako zabití Desmonda a následná absence pořádné současnosti je dost velká chyba, ale zrovna AC 3 měl (alespoň za mě) dost mizernej příběh (v minulosti) :-D Zase kdyby to skončilo trojkou, tak by byl podle mě docela nenaplněný potenciál, který ted současnost má, problém je, že ho zatím vůbec nevyužívají, snad se to od tohoto dílu změní...

malum j   1x   Mám takový dojem, že těch dílů s Desmondem mělo být původně víc. Nolan to říkal na té besedě.
Zabití Demonda byla rozhodně ta největší chyba, kterou Ubisoft udělal. :(
malum jmalum-j7590
    7.7.2017 22:55
malum j

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Mám takový dojem, že těch dílů s Desmondem mělo být původně víc. Nolan to říkal na té besedě.
Zabití Demonda byla rozhodně ta největší chyba, kterou Ubisoft udělal. :(

Ondrej_V napsal:Těch prvních pět dílů bylo tak příběhově dobrých, protože byly v rámci původního AC konceptu. Původní tvůrci / scénáristé AC chtěli jen pět dílů a na konci by Desmond zachránil svět s vědomostmi a dovednostmi Altaïra, Ezia a Connora (sám to takhle říkal Nolan North při nějakém Conu, dabér Desmonda Milese) . Jenže Ubisoft byl nenažranej a tak vynutili, aby sice ta původní pentalogie skončila (Desmondovou smrtí a záchranou před 21/12/2012) , ale aby stále prodlužovali život sérii.

P. S. Od AC3 kromě dobrého příběhu chybí taky pořádná současnost.

Denny    To bylo myšleno k assassinům. Takovéhle hry vycházejí jednou za dobu. . Mafia, Gothic, GTA: SA atd.Dennydenny2586    7.7.2017 22:52 Denny

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:To bylo myšleno k assassinům. Takovéhle hry vycházejí jednou za dobu. . Mafia, Gothic, GTA: SA atd.

Ondrej_V napsal:Až na to, že Masyaf byl postaven někdy za doby Byzantské říše v raném středověku, aby chránil obchodní cesty mezi Evropou a Blízkým východem. To je minimálně nějakých 400 let po Bayekovi... Ale jinak dobrý odhad.

Ondrej_V   3x   Těch prvních pět dílů bylo tak příběhově dobrých, protože byly v rámci původního AC konceptu. Původní tvůrci / scénáristé AC chtěli jen pět dílů a na konci by Desmond zachránil svět s vědomostmi a dovednostmi Altaïra, Ezia a Connora (sám to takhle říkal Nolan North při nějakém Conu, dabér Desmonda Milese) . Jenže Ubisoft byl nenažranej a tak vynutili, aby sice ta původní pentalogie skončila (Desmondovou smrtí a záchranou před 21/12/2012) , ale aby stále prodlužovali život sérii.

P. S. Od AC3 kromě dobrého příběhu chybí taky pořádná současnost.
Ondrej_Vondrej_v15018
    7.7.2017 22:38
Ondrej_V

@ odpověď na komentář od jacks1108:Těch prvních pět dílů bylo tak příběhově dobrých, protože byly v rámci původního AC konceptu. Původní tvůrci / scénáristé AC chtěli jen pět dílů a na konci by Desmond zachránil svět s vědomostmi a dovednostmi Altaïra, Ezia a Connora (sám to takhle říkal Nolan North při nějakém Conu, dabér Desmonda Milese) . Jenže Ubisoft byl nenažranej a tak vynutili, aby sice ta původní pentalogie skončila (Desmondovou smrtí a záchranou před 21/12/2012) , ale aby stále prodlužovali život sérii.

P. S. Od AC3 kromě dobrého příběhu chybí taky pořádná současnost.

jacks1108 napsal:Vypadá to hezky o tom žádná, ale posledním dílům assassins creed od dob 3ky chybí jedna velmi zásadní věc a to POŘÁDNÝ PŘÍBĚH.... . něco co člověka šokuje, nebo nějak ohromí například s příběhem zaklínače 3 se to nedá srovnávat ba ani se zaklínačem 2 myslím díly jako Unity, Syndicate nebo Rogue

jacks1108   2x   Vypadá to hezky o tom žádná, ale posledním dílům assassins creed od dob 3ky chybí jedna velmi zásadní věc a to POŘÁDNÝ PŘÍBĚH.... . něco co člověka šokuje, nebo nějak ohromí například s příběhem zaklínače 3 se to nedá srovnávat ba ani se zaklínačem 2 myslím díly jako Unity, Syndicate nebo Roguejacks1108jacks110823321    7.7.2017 22:32 jacks1108

Vypadá to hezky o tom žádná, ale posledním dílům assassins creed od dob 3ky chybí jedna velmi zásadní věc a to POŘÁDNÝ PŘÍBĚH.... . něco co člověka šokuje, nebo nějak ohromí například s příběhem zaklínače 3 se to nedá srovnávat ba ani se zaklínačem 2 myslím díly jako Unity, Syndicate nebo Rogue

Ondrej_V    Až na to, že Masyaf byl postaven někdy za doby Byzantské říše v raném středověku, aby chránil obchodní cesty mezi Evropou a Blízkým východem. To je minimálně nějakých 400 let po Bayekovi... Ale jinak dobrý odhad.Ondrej_Vondrej_v15018    7.7.2017 21:44 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Denny:Až na to, že Masyaf byl postaven někdy za doby Byzantské říše v raném středověku, aby chránil obchodní cesty mezi Evropou a Blízkým východem. To je minimálně nějakých 400 let po Bayekovi... Ale jinak dobrý odhad.

Denny napsal:To bude snad nějaký nikdy nevydaný flashbackový DLC pro Revelations "Way Back Before ", hrajem za nějakýho připálenýho banditu, co nosí kápi jako assassíni. Vsadil bych se že to táhne i s templářema, nebo vlastně s kýmkoli, kdo se bude snažit zhatit zbudování Masyafu, že by nějací "bratři" dál z východu? [ odkaz ]

Denny    To bude snad nějaký nikdy nevydaný flashbackový DLC pro Revelations "Way Back Before ", hrajem za nějakýho připálenýho banditu, co nosí kápi jako assassíni. Vsadil bych se že to táhne i s templářema, nebo vlastně s kýmkoli, kdo se bude snažit zhatit zbudování Masyafu, že by nějací "bratři" dál z východu?Dennydenny2586    7.7.2017 21:17 Denny

To bude snad nějaký nikdy nevydaný flashbackový DLC pro Revelations "Way Back Before ", hrajem za nějakýho připálenýho banditu, co nosí kápi jako assassíni. Vsadil bych se že to táhne i s templářema, nebo vlastně s kýmkoli, kdo se bude snažit zhatit zbudování Masyafu, že by nějací "bratři" dál z východu?Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 22:48

Původní verze před úpravami:To bude snad nějaký nikdy nevydaný flashbackový DLC pro Revelations "Way Back Before ", hrajem za nějakýho připálenýho banditu, co nosí kápi jako assassíni. Vsadil bych se že to táhne i s templářema, nebo vlastně s kýmkoli, kdo se bude snažit zhatit zbudování Masyafu, že by nějací "bratři" dál z východu? [ odkaz ]

Corvus   3x   Vypadá to naprosto skvěle. Těším se strašně moc. Egypt vypadá naprosto kulervoucně a splní se mi sen! Konečně hra z Egypta.Corvuscorvus13394    7.7.2017 19:37 Corvus

Vypadá to naprosto skvěle. Těším se strašně moc. Egypt vypadá naprosto kulervoucně a splní se mi sen! Konečně hra z Egypta.

malum j    Tak to je celkem škoda.
Ikdyž stále je šance, že udělají remaster.
malum jmalum-j7590
    7.7.2017 17:53
malum j

@ odpověď na komentář od Ersagon:Tak to je celkem škoda.
Ikdyž stále je šance, že udělají remaster.

Ersagon napsal:Rád bych, ale na PS4 to není a můj notebook jaksi již patří do domova důchodců, takže si příběh budu asi muset dočíst na netu...i když já už si stejně ani nepamatuji, o čem ten příběh byl :-D

Ersagon    Rád bych, ale na PS4 to není a můj notebook jaksi již patří do domova důchodců, takže si příběh budu asi muset dočíst na netu...i když já už si stejně ani nepamatuji, o čem ten příběh byl :-DErsagonersagon50091    7.7.2017 17:42 Ersagon

@ odpověď na komentář od malum j:Rád bych, ale na PS4 to není a můj notebook jaksi již patří do domova důchodců, takže si příběh budu asi muset dočíst na netu...i když já už si stejně ani nepamatuji, o čem ten příběh byl :-D

malum j napsal:Tak to si napřed zahraj AC3.
Přece nenecháš Desmondovu ságu neuzavřenou. :D

malum j   2x   Tak to si napřed zahraj AC3.
Přece nenecháš Desmondovu ságu neuzavřenou. :D
malum jmalum-j7590
    7.7.2017 17:19
malum j

@ odpověď na komentář od Ersagon:Tak to si napřed zahraj AC3.
Přece nenecháš Desmondovu ságu neuzavřenou. :D

Ersagon napsal:+ Desmond Miles --> musím se přiznat pánové, že naposledy jsem hrál Assassins Creed 2 Relevations, takže nemohu posoudit, ale Black Flag si jednou plánuji zahrát. Ano, mám lehčí herní skluz :-D

Ersagon    + Desmond Miles --> musím se přiznat pánové, že naposledy jsem hrál Assassins Creed 2 Relevations, takže nemohu posoudit, ale Black Flag si jednou plánuji zahrát. Ano, mám lehčí herní skluz :-DErsagonersagon50091    7.7.2017 16:56 Ersagon

@ odpověď na komentář od Lazy:+ Desmond Miles --> musím se přiznat pánové, že naposledy jsem hrál Assassins Creed 2 Relevations, takže nemohu posoudit, ale Black Flag si jednou plánuji zahrát. Ano, mám lehčí herní skluz :-D

Lazy napsal:Jo kdybych nehral pred x lety Black Flag tak bych souhlasil, tedka je spis normalni :D

dinss    Aha... :-D :thumbup:dinssdinss71858    7.7.2017 15:56 dinss

@ odpověď na komentář od Malcolm:Aha... :-D :thumbup:

Malcolm napsal:jakožto člověk který strávit stovky hodin na Mount & Blade jsem si toho velice vědom :D Ale přesto když se povede i hra tak je hezká grafika jako třešnička na dortu :D

SamFisher    jako ten svět je úchvatný :thumbup:SamFishersamfisher16017    7.7.2017 15:09 SamFisher

jako ten svět je úchvatný :thumbup:

Malcolm    jakožto člověk který strávit stovky hodin na Mount & Blade jsem si toho velice vědom :D Ale přesto když se povede i hra tak je hezká grafika jako třešnička na dortu :DMalcolmmalcolm8346    7.7.2017 14:31 Malcolm

@ odpověď na komentář od dinss:jakožto člověk který strávit stovky hodin na Mount & Blade jsem si toho velice vědom :D Ale přesto když se povede i hra tak je hezká grafika jako třešnička na dortu :D

dinss napsal:Pamatuj...grafika není vše. :thumbup:

dinss   2x   Pamatuj...grafika není vše. :thumbup:dinssdinss71858    7.7.2017 14:16 dinss

@ odpověď na komentář od Malcolm:Pamatuj...grafika není vše. :thumbup:

Malcolm napsal:vypadá to bombasticky, už ted je vidět že si na tomto díle dávají daleko víc záležet, moc se mi líbí zpracování vody, použití fyziky a plovoucího bordelu který paradoxně přidává na kráse :D Grafika je parádní a nasvícení perfektní. Opravdu jsem nečekal že se zase někdy budu těšit na Assassina :D

Malcolm   3x   vypadá to bombasticky, už ted je vidět že si na tomto díle dávají daleko víc záležet, moc se mi líbí zpracování vody, použití fyziky a plovoucího bordelu který paradoxně přidává na kráse :D Grafika je parádní a nasvícení perfektní. Opravdu jsem nečekal že se zase někdy budu těšit na Assassina :DMalcolmmalcolm8346    7.7.2017 14:00 Malcolm

vypadá to bombasticky, už ted je vidět že si na tomto díle dávají daleko víc záležet, moc se mi líbí zpracování vody, použití fyziky a plovoucího bordelu který paradoxně přidává na kráse :D Grafika je parádní a nasvícení perfektní. Opravdu jsem nečekal že se zase někdy budu těšit na Assassina :D

Ristan    To je podobné video jako tady, jenže tohle má CZ titulky:
odkaz ]
Ristanristan40717
    7.7.2017 13:39
Ristan

To je podobné video jako tady, jenže tohle má CZ titulky:
odkaz ]

Desmond Miles    No tak samozřejmě, na žádném díle nedělal jen jeden tým, myslel jsem to tak že pod palcem to má hlavně Ashraf a spol :-)Desmond Milesdesmond-miles17917    7.7.2017 13:38 Desmond Miles

@ odpověď na komentář od Miky:No tak samozřejmě, na žádném díle nedělal jen jeden tým, myslel jsem to tak že pod palcem to má hlavně Ashraf a spol :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:On na tom nedělá jen jeden tým, ale x různých týmů Ubisoftu po celém světě. Tím hlavním má být ale studio Montrealu.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole