Uživatel nepřihlášen
   

Wolfenstein 2: The New Colossus se dočká vlastního artbooku

Úterý 11.7.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Na svědomí ho má opět společnost Dark Horse, přičemž slibuje knihu plnou náčrtků, konceptů z vývoje a komentáře tvůrců.

Majoritní tituly z posledních let, které vydává Bethesda, vždy doprovázel samostatně prodejný artbook. Bylo tomu tak v případě her Fallout 4, Doom, Dishonored 2, Prey i Wolfenstein: The New Order. A tak je jen logické, že se vlastního artbooku dočká i očekávaný Wolfenstein 2: The New Colossus, jak informuje server Polygon.

O vydání knihy se tradičně postará Dark Horse. V artbooku najdete různé náčrtky, koncepty z vývoje, ukázky designu a samozřejmě komentář tvůrců ze studia MachineGames.

Artbook však nevyjde společně se hrou. The New Colossus dorazí na pulty obchodů 27. října, na vydání knihy v pevné vazbě však dojde až 7. listopadu. Jestli bude každopádně artbook aspoň zčásti tak kvalitní jako artbook, který doprovázel The New Order, tak se mají fanoušci (a jejich peněženky) na co těšit.

Artbook předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk.


Tisk
Wolfenstein 2: The New Colossus na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus
Související novinky
 
Tvůrci Wolfenstein 2: The New Colossus představují zvrácenou televizní soutěž

Tvůrci Wolfenstein 2: The New Colossus představují zvrácenou televizní soutěž

Čtvrtek 13.7.2017 16:40 - Pořad German or Else má připravit obyvatele Ameriky na den, kdy se němčina stane jejich úředním jazykem. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Wolfenstein 2: The New Colossus ukáže americkou popkulturu ovlivněnou nacismem

Wolfenstein 2: The New Colossus ukáže americkou popkulturu ovlivněnou nacismem

Pátek 7.7.2017 17:58 - Při hraní uvidíme televizní seriály a pořady, které mají za cíl udělat z Ameriky součást Německa i po kulturní stránce. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Wolfenstein 2: The New Colossus láká na fiktivní skopčácké produkty

Wolfenstein 2: The New Colossus láká na fiktivní skopčácké produkty

Úterý 4.7.2017 18:28 - Je libo superpivo nebo německé vepřové klobásky? Přečíst celý článek »

27 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Wolfenstein 2: The New Colossus se dočká vlastního artbooku
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
six feet under    Art book ok, ale ta zluta bundicka je pekne teplouska, vubec B. J. vypada nejak priteplene, tohle jediny se jim moc nepovedlosix feet undersix-feet-under11476    11.7.2017 18:08 six feet under

Art book ok, ale ta zluta bundicka je pekne teplouska, vubec B. J. vypada nejak priteplene, tohle jediny se jim moc nepovedlo

Corvus   1x   1000 Kč plus mínus. V ČR většinou člověk sežene artbooky nad 1100 Kč BEZ pošty. Kdež to v UK shopu se poštovné neřeší u žádné knihy a mají tam vše... Například aktuálně Art of Prey za 892 Kč na xzone za 1199 Kč a ještě BEZ pošty. A to tam mají kolikrát monstrózní slevy... i přes 20%. Nedávna masivní kniha o celém univerzu Assassins Creed za 700 Kč (jinak skoro hodně přes 1500 Kč) apod. Chce to sledovat. Kolikrát se tam dají ukořistit artbooky opravdu za vynikající ceny.Corvuscorvus13394    11.7.2017 13:34 Corvus

@ odpověď na komentář od Ratos:1000 Kč plus mínus. V ČR většinou člověk sežene artbooky nad 1100 Kč BEZ pošty. Kdež to v UK shopu se poštovné neřeší u žádné knihy a mají tam vše... Například aktuálně Art of Prey za 892 Kč na xzone za 1199 Kč a ještě BEZ pošty. A to tam mají kolikrát monstrózní slevy... i přes 20%. Nedávna masivní kniha o celém univerzu Assassins Creed za 700 Kč (jinak skoro hodně přes 1500 Kč) apod. Chce to sledovat. Kolikrát se tam dají ukořistit artbooky opravdu za vynikající ceny.

Ratos napsal:A kolik za neho dals i s dopravou k nam?

Ratos    A kolik za neho dals i s dopravou k nam?Ratosratos11417    11.7.2017 13:20 Ratos

@ odpověď na komentář od Corvus:A kolik za neho dals i s dopravou k nam?

Corvus napsal:Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .

Corvus    Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .Corvuscorvus13394    11.7.2017 12:34 Corvus

@ odpověď na komentář od declare:Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .

declare napsal:Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...

declare    Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...declaredeclare6466    11.7.2017 12:20 declare

Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...

Corvus   1x   Celou dobu na tohle čekám! Konečně! ! !Corvuscorvus13394    11.7.2017 11:27 Corvus

Celou dobu na tohle čekám! Konečně! ! !

Ratos   1x   Parada, dark horse maji top artbooky...Ratosratos11417    11.7.2017 11:05 Ratos

Parada, dark horse maji top artbooky...

Diskuze na fóru

Jules Verne (5 příspěvků), Hledám hru (3 příspěvky), STEAM -všechno sem (6996 příspěvků), Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Visual c++ error!!! (2 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 17. až 23. července

Pokračování The Wolf Among Us, odhalení zombie módu Call of Duty: WWII, DLC Doomu zdarma, organizační změny v BioWare, nová konzole od Atari a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gray Skies, Dark Waters – labutí píseň jedné rodiny

Vivian Garrett před rokem zmizela beze stopy. Kam se poděla a co za sebou nechala?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
Splatoon 2 - barevné šílenství

Druhý Splatoon je bezesporu další skvělou hrou pro Switch. Dokáže ale zaujmout i zapřísáhlé multiplayeristy?

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 
 
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles – postav stodolu, zasaď strom a zachraň království

Vezměte stejným dílem adventuru, craftění a farmaření, promíchejte, netřepejte a máte na světě Yonder.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC