Uživatel nepřihlášen
   

Wolfenstein 2: The New Colossus se dočká vlastního artbooku

Úterý 11.7.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Na svědomí ho má opět společnost Dark Horse, přičemž slibuje knihu plnou náčrtků, konceptů z vývoje a komentáře tvůrců.

Majoritní tituly z posledních let, které vydává Bethesda, vždy doprovázel samostatně prodejný artbook. Bylo tomu tak v případě her Fallout 4, Doom, Dishonored 2, Prey i Wolfenstein: The New Order. A tak je jen logické, že se vlastního artbooku dočká i očekávaný Wolfenstein 2: The New Colossus, jak informuje server Polygon.

O vydání knihy se tradičně postará Dark Horse. V artbooku najdete různé náčrtky, koncepty z vývoje, ukázky designu a samozřejmě komentář tvůrců ze studia MachineGames.

Artbook však nevyjde společně se hrou. The New Colossus dorazí na pulty obchodů 27. října, na vydání knihy v pevné vazbě však dojde až 7. listopadu. Jestli bude každopádně artbook aspoň zčásti tak kvalitní jako artbook, který doprovázel The New Order, tak se mají fanoušci (a jejich peněženky) na co těšit.

Artbook předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk.


Tisk
Wolfenstein 2: The New Colossus na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus
Související novinky
 
Wolfenstein 2: The New Colossus si můžete zkusit díky čerstvé demoverzi

Wolfenstein 2: The New Colossus si můžete zkusit díky čerstvé demoverzi

Středa 22.11.2017 18:25 - Oficiálně jde o trial, v zásadě se ale jedná o tradiční demo obsahující první úroveň. Vámi dosažený postup se vám následně uchová do plné verze. Přečíst celý článek »

15 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Pondělí 13.11.2017 16:55 - Přídavky vyjdou 14. prosince, 30. ledna a v březnu, přičemž dohromady slibují více než 9 hodin herní doby. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One
Wolfenstein 2: The New Colossus s podporou Xboxu One X a s novými výzvami

Wolfenstein 2: The New Colossus s podporou Xboxu One X a s novými výzvami

Pondělí 6.11.2017 16:40 - Obojí přidá první velká aktualizace, která zahrnuje také přídavek Freedom Chronicles: Episode Zero. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Wolfenstein 2: The New Colossus se dočká vlastního artbooku
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
six feet under    Art book ok, ale ta zluta bundicka je pekne teplouska, vubec B. J. vypada nejak priteplene, tohle jediny se jim moc nepovedlosix feet undersix-feet-under11476    11.7.2017 18:08 six feet under

Art book ok, ale ta zluta bundicka je pekne teplouska, vubec B. J. vypada nejak priteplene, tohle jediny se jim moc nepovedlo

Corvus   1x   1000 Kč plus mínus. V ČR většinou člověk sežene artbooky nad 1100 Kč BEZ pošty. Kdež to v UK shopu se poštovné neřeší u žádné knihy a mají tam vše... Například aktuálně Art of Prey za 892 Kč na xzone za 1199 Kč a ještě BEZ pošty. A to tam mají kolikrát monstrózní slevy... i přes 20%. Nedávna masivní kniha o celém univerzu Assassins Creed za 700 Kč (jinak skoro hodně přes 1500 Kč) apod. Chce to sledovat. Kolikrát se tam dají ukořistit artbooky opravdu za vynikající ceny.Corvuscorvus13394    11.7.2017 13:34 Corvus

@ odpověď na komentář od Ratos:1000 Kč plus mínus. V ČR většinou člověk sežene artbooky nad 1100 Kč BEZ pošty. Kdež to v UK shopu se poštovné neřeší u žádné knihy a mají tam vše... Například aktuálně Art of Prey za 892 Kč na xzone za 1199 Kč a ještě BEZ pošty. A to tam mají kolikrát monstrózní slevy... i přes 20%. Nedávna masivní kniha o celém univerzu Assassins Creed za 700 Kč (jinak skoro hodně přes 1500 Kč) apod. Chce to sledovat. Kolikrát se tam dají ukořistit artbooky opravdu za vynikající ceny.

Ratos napsal:A kolik za neho dals i s dopravou k nam?

Ratos    A kolik za neho dals i s dopravou k nam?Ratosratos11417    11.7.2017 13:20 Ratos

@ odpověď na komentář od Corvus:A kolik za neho dals i s dopravou k nam?

Corvus napsal:Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .

Corvus    Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .Corvuscorvus13394    11.7.2017 12:34 Corvus

@ odpověď na komentář od declare:Proč Xzone? Využívej jedno nejmenované knihkupectví v UK, kde máš permanentně na artbooky slevy a celosvětově free shipping. Já jinde artbooky nenakupuji :-) Zrovna mi dorazil macek The Art of Fallout 4 ;-) (skoro 400 stran, poctivá pevná vazba) .

declare napsal:Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...

declare    Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...declaredeclare6466    11.7.2017 12:20 declare

Skvělá zpráva. Nicméně ještě čekám na Art of Prey, snad Xzone brzo naskladní ...

Corvus   1x   Celou dobu na tohle čekám! Konečně! ! !Corvuscorvus13394    11.7.2017 11:27 Corvus

Celou dobu na tohle čekám! Konečně! ! !

Ratos   1x   Parada, dark horse maji top artbooky...Ratosratos11417    11.7.2017 11:05 Ratos

Parada, dark horse maji top artbooky...

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole