Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - středa 12. července

Středa 12.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Rayman a Switch, Batman: Arkham Knight pro Shield, The Summer Sideshow akce v Killing Floor 2 i na PS4 a další zprávičky.

Rayman Legends si podle všeho konečně najde cestu na Nintendo Switch, jak naznačuje čerstvé lákadlo, které zveřejnili tvůrci na sociálních sítích. O vydání Legends na aktuální konzoli od Nintenda se hovořilo už na začátku roku.

Letní akce The Summer Sideshow v Killing Floor 2 je konečně k dispozici i na PS4 a probíhá až do 8. srpna. Podobně jako na PC, i na PS4 vás čeká nová mapa, týdenní herní módy, reskin nepřátel nebo různé kosmetické předměty.

Proč nemůže vzniknout Icewind Dale 2: Enhanced Edition? Tvůrci bohužel nemají přístup ke zdrojovému kódu původního Icewind Dale 2, který je podle všeho ztracen, jak prozradil Trent Oster ze studia Beamdog serveru Kotaku. Bez zdrojového kódu původní hry by byl vývoj vylepšené verze až příliš náročný a nákladný, a proto se zaměstnanci studia raději věnují jiným projektům.

Batman: Arkham Knight je nově součástí nabídky GeForce Now pro Nvidia Shield. Když si hru koupíte, získáte zdarma i Steam klíč. Do 18. července je navíc Arkham Knight k dostání s 60% slevou.

Máte rádi vaření a Life is Strange? Pak by se vám mohlo hodit kuriózní video, v němž uvidíte vznik skutečné verze burgerů z jídelny Two Whales.

Teď pro změnu video pro fanoušky Portalu. Dabérka GLaDOS Ellen McLain spolu s orchestrem živě nazpívala skladbu Turret Opera z konce Portalu 2.

V GTA Online je prostřednictvím Legendary Motorsport k dostání luxusní auto The Grotti Cheetah Classic. Zahrát si můžete i nový Adversary mód Overtime Rumble, v němž se s autem musíte trefit do obřího terče.


Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Pátek 22.9.2017 09:13 - Wargaming v Praze, vydavatel pro Pillars of Eternity 2, FIFA 18 v předplatném EA, seznam vozů v GT Sports a další jednohubky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Čtvrtek 21.9.2017 06:00 - Kus České republiky v Quantum Break, multiplayer do Final Fantasy XV, o češtině Life is Strange: Before The Storm, McLaren Ultimate Vision Gran Turismo, vaše pirátské jméno a další zprávičky. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS
Jednohubky před obědem - středa 20. září

Jednohubky před obědem - středa 20. září

Středa 20.9.2017 10:54 - Otitulkovaný trailer SpellForce 3, oddworld: Abe's Odyssey zdarma, Battlefield 1 o víkendu k vyzkoušení na Xboxu, úspěch Humble Bundle, nové logo Insomniac Games nebo dokument o Call of Duty. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - středa 12. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ChristianeQ    Je to Testarossa. . :-) A nevypadá vůbec zle. . pochoutka pro milovníky koně. .ChristianeQchristianeq1706    12.7.2017 13:58 ChristianeQ

Je to Testarossa. . :-) A nevypadá vůbec zle. . pochoutka pro milovníky koně. .

Bruce Wayne   1x   Spis to vypada jako Testarossa...Bruce Waynebruce-wayne24219    12.7.2017 13:41 Bruce Wayne

@ odpověď na komentář od El_Scorpio:Spis to vypada jako Testarossa...

El_Scorpio napsal:To je F40 hej?

El_Scorpio   1x   To je F40 hej?El_Scorpioel_scorpio63241    12.7.2017 12:46 El_Scorpio

To je F40 hej?

dusty    Vypadají lákavě, ale musejí se hodně blbě jíst :D. A ta kuchařka ještě k tomu umí vracet čas jako Max, podle toho jak krájela tu cibuli :D.dustydusty4291    12.7.2017 11:27 dusty

Vypadají lákavě, ale musejí se hodně blbě jíst :D. A ta kuchařka ještě k tomu umí vracet čas jako Max, podle toho jak krájela tu cibuli :D.

Malcolm    ty hambáče bych si asi nedal :DMalcolmmalcolm8346    12.7.2017 09:07 Malcolm

ty hambáče bych si asi nedal :D

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 18. až 24. září

Film Tomb Raider v traileru, Vampyr odložen, oznámení Left Alive od Square Enix, čeština v Gran Turismu Sport, Forze Motorsport 7 a Elex, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Arkham Horror

Liduprázdnými ulicemi se šíří strach z pradávné hrozby, která se má v brzké době prodrat na náš svět. Jen hrstka odvážných hrdinů ji může zastavit.

 
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole