Uživatel nepřihlášen
   

Destiny 2 představuje novinky pro Crucible

Středa 12.7.2017 09:30 - Autor: Filip "Filca" Němec - Rubrika: Novinky Novinka

Kromě nových herních režimů se dočkají změn i ty stávající.

V Bungie se chtějí u pokračování Destiny zaměřit více na příběh. To však neznamená, že by se změn nedočkalo ani to, co první díl tolik proslavilo. Řeč je samozřejmě o PvP a nejde pouze o nové mapy a další obsah, změn se dočkají i zaběhlé herní režimy.

Pro server IGN se autoři rozpovídali i oblíbeném multiplayerovém režimu Control, který je starou dobrou variací na zabírání území a jeho následné bránění. Zásadní změnou je zeštíhlení válečné vřavy – z šestičlenných týmů se Control přesouvá ke komornějšímu 4 vs 4.

Zabírání jednotlivých bodů také nově neovlivní počet hráčů, kteří se o jeho zabrání snaží, stejně tak už nepůjde o dvoukrokový proces. Doposud bylo nutné nejprve bod neutralizovat a až poté zabrat, to už je však minulost. Pokud se vašemu týmu navíc podaří zabrat všechny tři body najednou, můžete aktivovat „power play“, při kterém budete dostávat za zabití nepřítele body navíc. Celé utkání bude trvat osm minut.

Control patřil při hraní Destiny mezi mé oblíbené herní režimy, a přestože jsem nějakou zásadní změnu nevyžadoval, výše zmíněné novinky zní zajímavě. Evidentní je snaha ještě více podpořit strategii a taktizování, vzhledem k tomu, že týmy jsou nyní méně početné. Na druhou stranu fakt, že jednotlivé body lze zabírat stejně rychle v jednom hráči jako ve čtyřech může ve výsledku znamenat, že se často jeden člen týmu bude moci vydat na vlastní pěst, čímž by mohla utrpět týmová souhra. V současnou chvíli jde ale spíše o věštění z koule a až samotná hra ukáže, jak se tyto změny ve výsledku projeví.

Návrat ztraceného syna

V Destiny 2 se vrátí podtřída Voidwalker Warlock a spolu s ní i její super schopnost Nova Bomb. Ta se dočkala mírné revize a to, jak vypadá její současná podoba, uvidíte po několika minutách ve zmíněném videu. Oproti původní verzi se jedná o daleko pomalejší, ale o to větší a strašlivěji pulzující kouli plnou fialové magie. V roli nepřátele tak získáte okamžitě přehled o tom, že do pár sekund budete nejspíše čekat na respawn, na druhou stranu pomalejší verze dává šanci na útěk, její zničující síla je však opravdu velká. Pravděpodobně jde ale pouze o jednu z variant, kterou si bude moci navolit ve stromu dovedností, dost možná se tak dočkáme i některého ze tří režimů známých z prvního dílu.

Ve videu můžete sledovat novou mapu Endless Vale, kterou si bude možné na vlastní ruce a oči vyzkoušet v nadcházející betě. Kromě úvodní příběhové mise a kooperativního Striku si budete moci vyzkoušet také nový multiplayerový režim Countdown Crucible a samozřejmě se podívat i do nového společenského prostoru The Farm, o kterém jsme vás již informovali.

V případě, že jste si Destiny 2 předobjednali, beta pro vás startuje 18. července pro PS4, respektive 19. července pro majitele Xboxu One. Ostatní hráči se budou moci zapojit od 21. července, přičemž beta potrvá až do 23. července. Řeč je ale pouze o konzolových verzích. Podobně jako finální verze, i beta bude mít na PC zpoždění, přesné datum zatím není oznámeno.

Chcete být mezi prvními, kteří si zahrají betu Destiny 2? V tom případě si můžete hru předobjednat v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Tisk
Destiny 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2
Související novinky
 
V Bungie naplánovali aktualizace pro Destiny 2

V Bungie naplánovali aktualizace pro Destiny 2

Čtvrtek 1.2.2018 15:27 - V plánu jsou tři aktualizace. První vyjde koncem února, druhá koncem března a třetí v průběhu května. Co přinesou? Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Bungie oznamuje nový obsah a změny v Destiny 2

Bungie oznamuje nový obsah a změny v Destiny 2

Sobota 13.1.2018 17:00 - Vývojáři opět přiskakují s kupou novinek, aby uchlácholili nespokojené hráče. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Destiny 2: Curse of Osiris ve startovním traileru

Destiny 2: Curse of Osiris ve startovním traileru

Úterý 5.12.2017 09:32 - Dnes odpoledne bude spuštěna první velká expanze sci-fi střílečky Destiny 2. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Destiny 2 představuje novinky pro Crucible
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
MORTHSIR    Uvidíme se v Bete. . možná. :DMORTHSIRmorthsir17268    14.7.2017 15:47 MORTHSIR

Uvidíme se v Bete. . možná. :D

Lootmaster   1x   Krok zpátky v pokračování hry ? :D ... to je jasný v Bungie se znovu uplně zbláznili.Lootmasterlootmaster5989    14.7.2017 09:45 Lootmaster

Krok zpátky v pokračování hry ? :D ... to je jasný v Bungie se znovu uplně zbláznili.

Epso    Destiny 2 má jinak řešeny servery, už to nejsou čistě p2p, ale mix p2p a dedic. serverů. 4v4 s tim nemá nic společného. .Epsoepso2725    13.7.2017 18:33 Epso

Destiny 2 má jinak řešeny servery, už to nejsou čistě p2p, ale mix p2p a dedic. serverů. 4v4 s tim nemá nic společného. .

dragy    No 4 na 4 z toho udělali hlavně proto že v 6 to bylo kolikrát kvulikvůli připojení nehratelné.
No tak ve 4 to snad půjde lépe.
No paráda.... . jen tak dál.
Tohle se moc nepovedlo.
dragydragy47181
    12.7.2017 18:19
dragy

No 4 na 4 z toho udělali hlavně proto že v 6 to bylo kolikrát kvulikvůli připojení nehratelné.
No tak ve 4 to snad půjde lépe.
No paráda.... . jen tak dál.
Tohle se moc nepovedlo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole