Uživatel nepřihlášen
   

Destiny 2 představuje novinky pro Crucible

Středa 12.7.2017 09:30 - Autor: Filip "Filca" Němec - Rubrika: Novinky Novinka

Kromě nových herních režimů se dočkají změn i ty stávající.

V Bungie se chtějí u pokračování Destiny zaměřit více na příběh. To však neznamená, že by se změn nedočkalo ani to, co první díl tolik proslavilo. Řeč je samozřejmě o PvP a nejde pouze o nové mapy a další obsah, změn se dočkají i zaběhlé herní režimy.

Pro server IGN se autoři rozpovídali i oblíbeném multiplayerovém režimu Control, který je starou dobrou variací na zabírání území a jeho následné bránění. Zásadní změnou je zeštíhlení válečné vřavy – z šestičlenných týmů se Control přesouvá ke komornějšímu 4 vs 4.

Zabírání jednotlivých bodů také nově neovlivní počet hráčů, kteří se o jeho zabrání snaží, stejně tak už nepůjde o dvoukrokový proces. Doposud bylo nutné nejprve bod neutralizovat a až poté zabrat, to už je však minulost. Pokud se vašemu týmu navíc podaří zabrat všechny tři body najednou, můžete aktivovat „power play“, při kterém budete dostávat za zabití nepřítele body navíc. Celé utkání bude trvat osm minut.

Control patřil při hraní Destiny mezi mé oblíbené herní režimy, a přestože jsem nějakou zásadní změnu nevyžadoval, výše zmíněné novinky zní zajímavě. Evidentní je snaha ještě více podpořit strategii a taktizování, vzhledem k tomu, že týmy jsou nyní méně početné. Na druhou stranu fakt, že jednotlivé body lze zabírat stejně rychle v jednom hráči jako ve čtyřech může ve výsledku znamenat, že se často jeden člen týmu bude moci vydat na vlastní pěst, čímž by mohla utrpět týmová souhra. V současnou chvíli jde ale spíše o věštění z koule a až samotná hra ukáže, jak se tyto změny ve výsledku projeví.

Návrat ztraceného syna

V Destiny 2 se vrátí podtřída Voidwalker Warlock a spolu s ní i její super schopnost Nova Bomb. Ta se dočkala mírné revize a to, jak vypadá její současná podoba, uvidíte po několika minutách ve zmíněném videu. Oproti původní verzi se jedná o daleko pomalejší, ale o to větší a strašlivěji pulzující kouli plnou fialové magie. V roli nepřátele tak získáte okamžitě přehled o tom, že do pár sekund budete nejspíše čekat na respawn, na druhou stranu pomalejší verze dává šanci na útěk, její zničující síla je však opravdu velká. Pravděpodobně jde ale pouze o jednu z variant, kterou si bude moci navolit ve stromu dovedností, dost možná se tak dočkáme i některého ze tří režimů známých z prvního dílu.

Ve videu můžete sledovat novou mapu Endless Vale, kterou si bude možné na vlastní ruce a oči vyzkoušet v nadcházející betě. Kromě úvodní příběhové mise a kooperativního Striku si budete moci vyzkoušet také nový multiplayerový režim Countdown Crucible a samozřejmě se podívat i do nového společenského prostoru The Farm, o kterém jsme vás již informovali.

V případě, že jste si Destiny 2 předobjednali, beta pro vás startuje 18. července pro PS4, respektive 19. července pro majitele Xboxu One. Ostatní hráči se budou moci zapojit od 21. července, přičemž beta potrvá až do 23. července. Řeč je ale pouze o konzolových verzích. Podobně jako finální verze, i beta bude mít na PC zpoždění, přesné datum zatím není oznámeno.

Chcete být mezi prvními, kteří si zahrají betu Destiny 2? V tom případě si můžete hru předobjednat v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Tisk
Destiny 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2
Související novinky
 
Jak se hraje: Destiny 2
 

Jak se hraje: Destiny 2

Sobota 23.9.2017 11:33 - V dalším díle našeho seriálu se společně podíváme na to, jak se hraje Destiny 2. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Dnes odpoledne nebudou fungovat servery Destiny 2

Dnes odpoledne nebudou fungovat servery Destiny 2

Úterý 12.9.2017 12:21 - Pár hodin si nebudete moci zahrát tuhle sci-fi střílečku. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PS4, Xbox One
Jaké jsou plány Destiny 2 na září?

Jaké jsou plány Destiny 2 na září?

Pátek 8.9.2017 10:33 - Novinky od příštího týdne, abyste se měli čas rozkoukat a proběhnout kampaň. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Destiny 2 představuje novinky pro Crucible
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
MORTHSIR    Uvidíme se v Bete. . možná. :DMORTHSIRmorthsir17268    14.7.2017 15:47 MORTHSIR

Uvidíme se v Bete. . možná. :D

Lootmaster   1x   Krok zpátky v pokračování hry ? :D ... to je jasný v Bungie se znovu uplně zbláznili.Lootmasterlootmaster5989    14.7.2017 09:45 Lootmaster

Krok zpátky v pokračování hry ? :D ... to je jasný v Bungie se znovu uplně zbláznili.

Epso    Destiny 2 má jinak řešeny servery, už to nejsou čistě p2p, ale mix p2p a dedic. serverů. 4v4 s tim nemá nic společného. .Epsoepso2725    13.7.2017 18:33 Epso

Destiny 2 má jinak řešeny servery, už to nejsou čistě p2p, ale mix p2p a dedic. serverů. 4v4 s tim nemá nic společného. .

dragy    No 4 na 4 z toho udělali hlavně proto že v 6 to bylo kolikrát kvulikvůli připojení nehratelné.
No tak ve 4 to snad půjde lépe.
No paráda.... . jen tak dál.
Tohle se moc nepovedlo.
dragydragy47181
    12.7.2017 18:19
dragy

No 4 na 4 z toho udělali hlavně proto že v 6 to bylo kolikrát kvulikvůli připojení nehratelné.
No tak ve 4 to snad půjde lépe.
No paráda.... . jen tak dál.
Tohle se moc nepovedlo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 18. až 24. září

Film Tomb Raider v traileru, Vampyr odložen, oznámení Left Alive od Square Enix, čeština v Gran Turismu Sport, Forze Motorsport 7 a Elex, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Arkham Horror

Liduprázdnými ulicemi se šíří strach z pradávné hrozby, která se má v brzké době prodrat na náš svět. Jen hrstka odvážných hrdinů ji může zastavit.

 
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole