Uživatel nepřihlášen
   

V Rainbow Six Siege můžete získávat balíčky s kosmetickými předměty

Středa 12.7.2017 11:30 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Pro tuto chvíli je ale lze získat pouze prostým hraním hry.

Spolu s patchem 2.11 přidali tvůrci Rainbox Six Siege do hry nový způsob, jak získávat kosmetické předměty. Za hraní hry budete moci již brzy dostávat jeden z balíčků zvaných Alpha Packs, které jsou obdobou systému krabic z jiných titulů. Ukrývají se v nich některé již existující kosmetické předměty i zcela nové předměty legendární kvality, které jinými způsoby neseženete. Obecně jde přitom o různé skiny zbraní nebo několik typů předmětů pro vizuální úpravu postav.

Je třeba zdůraznit, že zatím lze Alpha Packs získávat pouze hraním hry, potažmo výměnou za herní měnu, nikoliv výměnou za skutečné peníze, takže aspoň pro tuto chvíli se zdá, že si manažeři Ubisoftu nechtějí snadno, rychle a osvědčeným způsobem namastit kapsy. To se ale samozřejmě může změnit, sám Ubisoft slibuje, že bližší informace o celém systému balíčků zveřejní v průběhu příštího týdne.

Ve hře už je obchod, jehož prostřednictvím si můžete vybírat ze stovek kosmetických předmětů, aniž byste se museli spoléhat na náhodu. Takže se zdá, že Alpha Packs jsou jen další cestou, jak získat něco navíc.

A jak vypadá otevírání balíčků v praxi? Na to se můžete podívat třeba díky videu, na které upozornil server VG247.

Tisk
Rainbow Six Siege na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege Screenshot ze hry Rainbow Six Siege
Související novinky
 
Rainbow Six: Siege v eventu Outbreak připomíná Left 4 Dead

Rainbow Six: Siege v eventu Outbreak připomíná Left 4 Dead

Pondělí 19.2.2018 13:25 - Důležité detaily a první gameplay záběry + budoucnost hry. Přečíst celý článek »

18 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Odkryta pětice mutantů z Rainbow Six Siege

Odkryta pětice mutantů z Rainbow Six Siege

Úterý 13.2.2018 19:08 - V kooperativní události Outbreak budete bojovat proti pětici nebezpečných mutantů. Co jsou zač? Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Další možnost vyzkoušet Rainbow Six Siege

Další možnost vyzkoušet Rainbow Six Siege

Středa 7.2.2018 08:54 - Příští týden (15. až 18. února) si budete moci zdarma zahrát Rainbow Six Siege na PC, PS4 a Xboxu One. Když koupíte plnou verzi, přenese se vám váš pokrok. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Rainbow Six Siege můžete získávat balíčky s kosmetickými předměty
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    Mě se zprvu nezdálo ale moc za něj nehraji a nerad ho potkávám ve hře. :-DVirusvirus7406    13.7.2017 22:35 Virus

@ odpověď na komentář od Shabydan:Mě se zprvu nezdálo ale moc za něj nehraji a nerad ho potkávám ve hře. :-D

Shabydan napsal:Aby ho vyvážili, dost razantně mu snižili poškození na pušce a teď se s ním skoro nedá zabít. Stále nechápu, proč mu vůbec dali ten termoscope, šak to byla dost hraná postava. :nah:

Mr.Lolendo   1x   Osobně nesnáším toho wallhackra Pulse.
Ten sniper s tím divný oranžovým kolečkem je taky strašná blbost. Když už tak mu měli dat termovizy se všemi výhody a nevýhody.
Osobně mě v této hře s3re daleko více věci ale co čekat. Je to casual.
Naprosto zde chybí taktika se světlem. Ten fleš a primitivní HDR postprocessing je k smíchu.
Stále hra není fyzikálním prostředím jak HL2 aspoň. Ani světlo nemohu odstřelit. Ve SWAT 4 když vás trefili do nohy tak jste kulhali...
Dnes chybí komplexní hry a to strašně moc.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    13.7.2017 18:55
Mr.Lolendo

@ odpověď na komentář od Shabydan:Osobně nesnáším toho wallhackra Pulse.
Ten sniper s tím divný oranžovým kolečkem je taky strašná blbost. Když už tak mu měli dat termovizy se všemi výhody a nevýhody.
Osobně mě v této hře s3re daleko více věci ale co čekat. Je to casual.
Naprosto zde chybí taktika se světlem. Ten fleš a primitivní HDR postprocessing je k smíchu.
Stále hra není fyzikálním prostředím jak HL2 aspoň. Ani světlo nemohu odstřelit. Ve SWAT 4 když vás trefili do nohy tak jste kulhali...
Dnes chybí komplexní hry a to strašně moc.

Shabydan napsal:Aby ho vyvážili, dost razantně mu snižili poškození na pušce a teď se s ním skoro nedá zabít. Stále nechápu, proč mu vůbec dali ten termoscope, šak to byla dost hraná postava. :nah:

Lincoln   1x   Souhlasím s Vámi kluci a dělají v tom strašný guláš. Možná je to můj vjem, ale paradoxně ta hra na samotném začátku byla nejvíc vybalancovaná :)Lincolnlincoln21233    13.7.2017 18:14 Lincoln

Souhlasím s Vámi kluci a dělají v tom strašný guláš. Možná je to můj vjem, ale paradoxně ta hra na samotném začátku byla nejvíc vybalancovaná :)

Shabydan   1x   Aby ho vyvážili, dost razantně mu snižili poškození na pušce a teď se s ním skoro nedá zabít. Stále nechápu, proč mu vůbec dali ten termoscope, šak to byla dost hraná postava. :nah:Shabydanshabydan34225    13.7.2017 16:35 Shabydan

@ odpověď na komentář od Virus:Aby ho vyvážili, dost razantně mu snižili poškození na pušce a teď se s ním skoro nedá zabít. Stále nechápu, proč mu vůbec dali ten termoscope, šak to byla dost hraná postava. :nah:

Virus napsal:To já to pro značky nehraji. Hrál jsem jen pár zápasů, takže nemám ani odznak, jen to byly skoro samé prohry, takže mám blbé hodnocení. Jinak hraji/eme bez hodnocení a hlavně pro prdel. :-) Ale už je to doba, co jsme se sešli. Nejhorší na hře je ta nevyváženost. Třeba ruský sniper byl klasik ale má silné zbraně. Teď mu dali super optiku, která tě zvýrazní a vidí i přes dým a nemáš šanci něco ubránit. :lala:

Virus   1x   To já to pro značky nehraji. Hrál jsem jen pár zápasů, takže nemám ani odznak, jen to byly skoro samé prohry, takže mám blbé hodnocení. Jinak hraji/eme bez hodnocení a hlavně pro prdel. :-) Ale už je to doba, co jsme se sešli. Nejhorší na hře je ta nevyváženost. Třeba ruský sniper byl klasik ale má silné zbraně. Teď mu dali super optiku, která tě zvýrazní a vidí i přes dým a nemáš šanci něco ubránit. :lala:Virusvirus7406    13.7.2017 12:12 Virus

@ odpověď na komentář od Lincoln:To já to pro značky nehraji. Hrál jsem jen pár zápasů, takže nemám ani odznak, jen to byly skoro samé prohry, takže mám blbé hodnocení. Jinak hraji/eme bez hodnocení a hlavně pro prdel. :-) Ale už je to doba, co jsme se sešli. Nejhorší na hře je ta nevyváženost. Třeba ruský sniper byl klasik ale má silné zbraně. Teď mu dali super optiku, která tě zvýrazní a vidí i přes dým a nemáš šanci něco ubránit. :lala:

Lincoln napsal:Já už to smazal :D A lituju nováčky, kteří to začnou hrát. Musí mít pevné nervy nebo ty headky co dostanou aniž by někoho viděli bude asi strašná spousta :D Já taky fakt nechápu co je za problém vydat pár map nebo nějaký balíček :D Docela to zamrzlo a tím, že posunuli operátory a neopravily ty mrtvé úhly, tak jsem to přestal hrát. Diamant jsem sice nebyl jen platina 3, ale i tak :D Snad to nakopnou trochu a bylo by super, kdyby to vypadalo aspoň jako kdysi na prezentaci E3. Ta grafika byla nášup.

Lincoln    Já už to smazal :D A lituju nováčky, kteří to začnou hrát. Musí mít pevné nervy nebo ty headky co dostanou aniž by někoho viděli bude asi strašná spousta :D Já taky fakt nechápu co je za problém vydat pár map nebo nějaký balíček :D Docela to zamrzlo a tím, že posunuli operátory a neopravily ty mrtvé úhly, tak jsem to přestal hrát. Diamant jsem sice nebyl jen platina 3, ale i tak :D Snad to nakopnou trochu a bylo by super, kdyby to vypadalo aspoň jako kdysi na prezentaci E3. Ta grafika byla nášup.Lincolnlincoln21233    13.7.2017 10:03 Lincoln

@ odpověď na komentář od Virus:Já už to smazal :D A lituju nováčky, kteří to začnou hrát. Musí mít pevné nervy nebo ty headky co dostanou aniž by někoho viděli bude asi strašná spousta :D Já taky fakt nechápu co je za problém vydat pár map nebo nějaký balíček :D Docela to zamrzlo a tím, že posunuli operátory a neopravily ty mrtvé úhly, tak jsem to přestal hrát. Diamant jsem sice nebyl jen platina 3, ale i tak :D Snad to nakopnou trochu a bylo by super, kdyby to vypadalo aspoň jako kdysi na prezentaci E3. Ta grafika byla nášup.

Virus napsal:O tom žádná. :lala: Jako je to dobrá hra, má hodně chyb, KONEČNĚ na tom i pracují ale to kurva nemohou vydat i nové postavy a mapu? :-D Já to nechápu, protože v dnešním světě se lenost s neochotou, vypočítavostí, chamtivostí a upřímnou debilitou hodně překrývá. :-)

elimiNate   1x   Jenom bych chtel dodat, ze Alpha packs momentalne nejsou aktivni, i kdyz uz byly implementovany do hry v nejnovejsim patchi (mely by byt aktivovany nekdy pristi tyden co jsem slysel) a pujdou normalne kupovat i za renowny (herni mena) .elimiNateeliminate7307    13.7.2017 09:30 elimiNate

Jenom bych chtel dodat, ze Alpha packs momentalne nejsou aktivni, i kdyz uz byly implementovany do hry v nejnovejsim patchi (mely by byt aktivovany nekdy pristi tyden co jsem slysel) a pujdou normalne kupovat i za renowny (herni mena) .

Virus   1x   O tom žádná. :lala: Jako je to dobrá hra, má hodně chyb, KONEČNĚ na tom i pracují ale to kurva nemohou vydat i nové postavy a mapu? :-D Já to nechápu, protože v dnešním světě se lenost s neochotou, vypočítavostí, chamtivostí a upřímnou debilitou hodně překrývá. :-)Virusvirus7406    12.7.2017 21:06 Virus

@ odpověď na komentář od -TomaS587-:O tom žádná. :lala: Jako je to dobrá hra, má hodně chyb, KONEČNĚ na tom i pracují ale to kurva nemohou vydat i nové postavy a mapu? :-D Já to nechápu, protože v dnešním světě se lenost s neochotou, vypočítavostí, chamtivostí a upřímnou debilitou hodně překrývá. :-)

-TomaS587- napsal:Určitě. Kdyby znovu zklamali komunitu a prodloužili by Operation Health o další season tak se na ně jejich komunita vysere :D.

-TomaS587-   2x   Určitě. Kdyby znovu zklamali komunitu a prodloužili by Operation Health o další season tak se na ně jejich komunita vysere :D.-TomaS587-tomas58717338    12.7.2017 20:57 -TomaS587-

@ odpověď na komentář od Virus:Určitě. Kdyby znovu zklamali komunitu a prodloužili by Operation Health o další season tak se na ně jejich komunita vysere :D.

Virus napsal:No ale dá se tomu věřit? :-D

Virus   1x   No ale dá se tomu věřit? :-DVirusvirus7406    12.7.2017 18:23 Virus

@ odpověď na komentář od -TomaS587-:No ale dá se tomu věřit? :-D

-TomaS587- napsal:Noví operátoři budou na konci Srpna :D.

Lazy   7x   Tohle ale neni ForHonor :DLazylazy34358    12.7.2017 15:41 Lazy

@ odpověď na komentář od TonyThon:Tohle ale neni ForHonor :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

TonyThon napsal:Tonoucí se stébla chytá...

Draper    Měli udělat kampaň na ty jejich multiplayer hry uz začínám být alergický.Draperdraper18948    12.7.2017 15:33 Draper

Měli udělat kampaň na ty jejich multiplayer hry uz začínám být alergický.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

TonyThon    Tonoucí se stébla chytá...TonyThontonython35353    12.7.2017 14:47 TonyThon

Tonoucí se stébla chytá...

Mr.Lolendo    kdyby radši opravili bugy a přidali nějaký skutečný obsah.Mr.Lolendomrlolendo10723    12.7.2017 13:09 Mr.Lolendo

kdyby radši opravili bugy a přidali nějaký skutečný obsah.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

-TomaS587-    Noví operátoři budou na konci Srpna :D.-TomaS587-tomas58717338    12.7.2017 13:01 -TomaS587-

@ odpověď na komentář od Virus:Noví operátoři budou na konci Srpna :D.

Virus napsal:Já stejně používám většinou jednu, dvě barvy a na vzhled si časem člověk vydělá. Spíš by už mohli přidat nové operátory. Kvůli nim bych si zase dal pár večerů s přáteli. :-)

Virus    Já stejně používám většinou jednu, dvě barvy a na vzhled si časem člověk vydělá. Spíš by už mohli přidat nové operátory. Kvůli nim bych si zase dal pár večerů s přáteli. :-)Virusvirus7406    12.7.2017 12:53 Virus

Já stejně používám většinou jednu, dvě barvy a na vzhled si časem člověk vydělá. Spíš by už mohli přidat nové operátory. Kvůli nim bych si zase dal pár večerů s přáteli. :-)

Lazy    Vypada to zajimave 8-)Lazylazy34358    12.7.2017 12:44 Lazy

Vypada to zajimave 8-)

SteveHood    Tak to se těším ještě 2x víc! :D Zítra si pro to jdu do krámu.SteveHoodstevehood46767    12.7.2017 12:41 SteveHood

Tak to se těším ještě 2x víc! :D Zítra si pro to jdu do krámu.

Manyjak    Pokud by někdo chtěl zahrát, tak budu rád :-)Manyjakmanyjak57634    12.7.2017 12:16 Manyjak

Pokud by někdo chtěl zahrát, tak budu rád :-)

Malcolm   2x   asi jsem to začal hrát už příliš pozdě protože vždycky když se připojím tak dostanu nehoráznej rekt od frajeru který mě sundaj skrz zeď z druhé strany mapy, to potom člověk začne bejt hodně paranoidní a v mem případě skončí řvoucí ve vaně při bouři kulek, létajícího zdiva a doufajici že se doziju konce kolaMalcolmmalcolm8346    12.7.2017 11:37 Malcolm

asi jsem to začal hrát už příliš pozdě protože vždycky když se připojím tak dostanu nehoráznej rekt od frajeru který mě sundaj skrz zeď z druhé strany mapy, to potom člověk začne bejt hodně paranoidní a v mem případě skončí řvoucí ve vaně při bouři kulek, létajícího zdiva a doufajici že se doziju konce kolaKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole