Uživatel nepřihlášen
  

Detaily příběhu Blue Reflection doprovází nový trailer a obrázky

Pátek 14.7.2017 09:30 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky - Zdroj: Koei Tecmo Novinka

Vstupte do světa, vytvořeného nevědomky skupinou lidí.

RPG Blue Reflection vychází v Evropě v krabicové verzi i digitálně pro PlayStation 4 a pro PC (pouze prostřednictvím Steamu) 29. září. Už je tedy na čase připravovat hře živnou půdu, a tak Koei Tecmo přidalo nové informace, video a screenshoty, které nás podrobně seznámí s příběhem hry, prozkoumají s námi její mystickou paralelní dimenzi známou jako The Common a také ukážou něco ze schopností Reflektoru.

Hlavní hrdinka hry Hinako byla po úrazu nucena ukončit svou nadějnou kariéru baletky a musí se tedy vrátit do koloběhu každodenního školního života. Dík své povaze je ale ztracena v moři neznámých tváří, dokud nenarazí na přítelkyni ze střední školy Sanae Nishidu. Hinako si všimne, že se kolem Sanye objevuje podivná aura a po tomto zjištění se najednou probouzí v tajuplném světě, kde na ni číhá strašidelný démon! Než má čas reagovat, ozve se několik přátelsky znějících hlasů: "Bude to v pořádku. Můžeš bojovat. Vlož své srdce do prstenu na ruce a bojuj jako Reflektor!" Jsou to magická dvojčata Yuzu a Lime, která na Hinako přenesou síly Reflektoru a slíbí ji, že ji splní jakékoliv přání, pokud ochrání svět před zničujícími silami podivné dimenze.

Tak se Hinako dozvídá o tajemné paralelní dimenzi The Common: místo vytvořené nevědomky kolektivem lidí a kde se také skrývají příčiny latentních potíží těchto lidí. Spolu s Yuzou a Limou začne Hinako navštěvovat tento neznámý svět a začne v něm hledat krystaly fragmentů emocí, což jsou fyzické projevy problémů spolužáků.

Při hledání těchto fragmentů prozkoumají hráči jedinečná a nebezpečná místa a díky tomu budou řešit problémy svých spolužáků v reálném světě. Bohužel se neobejde bez boje s nebezpečnými démony.

Zatímco ale bude Hinako se svými přáteli řešit problémy, sužující Hoshinomiya Girls' High School, a do toho žít svůj obyčejný život, pomalu se seskupují další nepřátelé. Mezi nimi jsou i Sephiry, gigantické bytosti ohromné ​​síly, které se rozhodnou napadnout náš svět.

Aby dívky ochránily své spolužáky, a také lidstvo samotné, transformují se Hinako, Yuzu a Lime do magických forem Reflektorů a aby využily nejsilnější schopnosti, shromažďují energii emocí. Tu mohou získat pouze navázáním přátelství a udržením blízkých vazeb s ostatními spolužáky.

Nové screenshoty, artworky a trailer níže ukazují v plné kráse The Common, schopnosti Reflektorů a každodenní školní život. Také se podíváme na Hinako, Yuzu a Lime v podobě Reflektorů a na několik spolužáků: vysoce inteligentní Yuri Saiki, laskavou šéfkuchařku Sanae Nishidu, bývalou Hanačinu konkurentku v baletu Sarasu Moshikawu, mladou herečku Mao Ninagawu a ambiciózní Ako Ichinose.
Tisk
Blue Reflection na PC, PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection
Související novinky
 
Schopnosti Reflectorů z Blue Reflection detailněji

Schopnosti Reflectorů z Blue Reflection detailněji

Pondělí 11.9.2017 10:31 - Tváří v tvář proti velkému množství démonů pomohou pouze magické útoky. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4
Blue Reflection nakonec vyjde také na západě

Blue Reflection nakonec vyjde také na západě

Čtvrtek 8.6.2017 07:45 - Těšit se na ni můžeme už 29. září, bohužel ale nepočítejte s PS Vita verzí. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Detaily příběhu Blue Reflection doprovází nový trailer a obrázky
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
killjezor člen redakce    Upřímně řečeno jsem vůbec nedoufal, že to někdy vyjde na západě a koupě je víc než jasná!killjezorkilljezor26380    14.7.2017 13:23 killjezor

@ odpověď na komentář od Chesse:Upřímně řečeno jsem vůbec nedoufal, že to někdy vyjde na západě a koupě je víc než jasná!

Chesse napsal:Tohle kupuji :)

Chesse    Tohle kupuji :)Chessechesse22383    14.7.2017 09:49 Chesse

Tohle kupuji :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole