Uživatel nepřihlášen
  

Detaily příběhu Blue Reflection doprovází nový trailer a obrázky

Pátek 14.7.2017 09:30 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky - Zdroj: Koei Tecmo Novinka

Vstupte do světa, vytvořeného nevědomky skupinou lidí.

RPG Blue Reflection vychází v Evropě v krabicové verzi i digitálně pro PlayStation 4 a pro PC (pouze prostřednictvím Steamu) 29. září. Už je tedy na čase připravovat hře živnou půdu, a tak Koei Tecmo přidalo nové informace, video a screenshoty, které nás podrobně seznámí s příběhem hry, prozkoumají s námi její mystickou paralelní dimenzi známou jako The Common a také ukážou něco ze schopností Reflektoru.

Hlavní hrdinka hry Hinako byla po úrazu nucena ukončit svou nadějnou kariéru baletky a musí se tedy vrátit do koloběhu každodenního školního života. Dík své povaze je ale ztracena v moři neznámých tváří, dokud nenarazí na přítelkyni ze střední školy Sanae Nishidu. Hinako si všimne, že se kolem Sanye objevuje podivná aura a po tomto zjištění se najednou probouzí v tajuplném světě, kde na ni číhá strašidelný démon! Než má čas reagovat, ozve se několik přátelsky znějících hlasů: "Bude to v pořádku. Můžeš bojovat. Vlož své srdce do prstenu na ruce a bojuj jako Reflektor!" Jsou to magická dvojčata Yuzu a Lime, která na Hinako přenesou síly Reflektoru a slíbí ji, že ji splní jakékoliv přání, pokud ochrání svět před zničujícími silami podivné dimenze.

Tak se Hinako dozvídá o tajemné paralelní dimenzi The Common: místo vytvořené nevědomky kolektivem lidí a kde se také skrývají příčiny latentních potíží těchto lidí. Spolu s Yuzou a Limou začne Hinako navštěvovat tento neznámý svět a začne v něm hledat krystaly fragmentů emocí, což jsou fyzické projevy problémů spolužáků.

Při hledání těchto fragmentů prozkoumají hráči jedinečná a nebezpečná místa a díky tomu budou řešit problémy svých spolužáků v reálném světě. Bohužel se neobejde bez boje s nebezpečnými démony.

Zatímco ale bude Hinako se svými přáteli řešit problémy, sužující Hoshinomiya Girls' High School, a do toho žít svůj obyčejný život, pomalu se seskupují další nepřátelé. Mezi nimi jsou i Sephiry, gigantické bytosti ohromné ​​síly, které se rozhodnou napadnout náš svět.

Aby dívky ochránily své spolužáky, a také lidstvo samotné, transformují se Hinako, Yuzu a Lime do magických forem Reflektorů a aby využily nejsilnější schopnosti, shromažďují energii emocí. Tu mohou získat pouze navázáním přátelství a udržením blízkých vazeb s ostatními spolužáky.

Nové screenshoty, artworky a trailer níže ukazují v plné kráse The Common, schopnosti Reflektorů a každodenní školní život. Také se podíváme na Hinako, Yuzu a Lime v podobě Reflektorů a na několik spolužáků: vysoce inteligentní Yuri Saiki, laskavou šéfkuchařku Sanae Nishidu, bývalou Hanačinu konkurentku v baletu Sarasu Moshikawu, mladou herečku Mao Ninagawu a ambiciózní Ako Ichinose.
Tisk
Blue Reflection na PC, PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection Screenshot ze hry Blue Reflection
Související novinky
 
Schopnosti Reflectorů z Blue Reflection detailněji

Schopnosti Reflectorů z Blue Reflection detailněji

Pondělí 11.9.2017 10:31 - Tváří v tvář proti velkému množství démonů pomohou pouze magické útoky. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4
Blue Reflection nakonec vyjde také na západě

Blue Reflection nakonec vyjde také na západě

Čtvrtek 8.6.2017 07:45 - Těšit se na ni můžeme už 29. září, bohužel ale nepočítejte s PS Vita verzí. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Detaily příběhu Blue Reflection doprovází nový trailer a obrázky
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
killjezor člen redakce    Upřímně řečeno jsem vůbec nedoufal, že to někdy vyjde na západě a koupě je víc než jasná!killjezorkilljezor26380    14.7.2017 13:23 killjezor

@ odpověď na komentář od Chesse:Upřímně řečeno jsem vůbec nedoufal, že to někdy vyjde na západě a koupě je víc než jasná!

Chesse napsal:Tohle kupuji :)

Chesse    Tohle kupuji :)Chessechesse22383    14.7.2017 09:49 Chesse

Tohle kupuji :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4562 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků), Assassin's Creed Unity (64 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole