Uživatel nepřihlášen
 

Pohled do zákulisí vývoje Spider-Mana pro PS4

Neděle 16.7.2017 10:02 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci z Insomniac Games se snaží propojit lidský a superhrdinský příběh.

Na akci D23 měl sice největší zastoupení Star Wars: Battlefront 2, ale nezapomínejme na to, že pod společnost Disney nespadá jen Lucasfilm a jeho Star Wars, ale i Marvel. Takže když na D23 došlo na hry, nemohl chybět ani Spider-Man od Insomniac Games, který vzniká jako exkluzivita pro PS4.

Marvel zveřejnil video, které nahlíží do zákulisí vývoje. Tvůrci v něm prohlašují například to, že se snaží propojit svět Spider-Mana a Petera Parkera, jinými slovy nabídnout nejen superhrdinský, ale i lidský příběh.

Herní Spider-Man/Peter Parker je starší než třeba ten, kterého můžete vidět v novém filmu Spider-Man: Homecoming. Je mu 23 a jako Spider-Man funguje už 8 let. To mimo jiné znamená, že jde o zkušeného hrdinu, který dostatečně ovládá své schopnosti a už je nemusí jen objevovat a zkoumat.

Vývojáři se snaží vytvořit nové a svěží ztvárnění Spider-Mana a také usilují o to, aby měli hráči možnost při konfrontaci s nepřáteli využívat prostředí kolem nich. I nepřátelé ale ví, jak Spider-Man operuje, a tak ho postupem času čekají čím dál větší hrozby. Najdeme mezi nimi záporáka vystupujícího pod přezdívkou Mister Negative. Ten má i svou světlou stránku, jinak je to totiž muž jménem Martin Li, který pomáhá potřebným lidem ve městě. Podobně jako Spider-Man tedy žije dvojím životem.

Jak už víme nějakou dobu, na Spider-Mana pro PS4 si počkáme. Podle aktuálních informací vyjde až během roku 2018.

Tisk
Spider-Man na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man Screenshot ze hry Spider-Man
Související novinky
 
Spiderman přiskáče až v roce 2018
 

Spiderman přiskáče až v roce 2018

Úterý 13.6.2017 04:47 - Nové gameplay záběry odhalily bojový a pohybový repertoár pavoučího muže a také přibližné datum vydání. Přečíst celý článek »

Spider-Man od Insomniac Games vyjde letos, tvrdí Marvel

Spider-Man od Insomniac Games vyjde letos, tvrdí Marvel

Úterý 4.4.2017 00:00 - Nové dobrodružství s pavoučím mužem si majitelé konzole PlayStation 4 mají zahrát v letošním roce. Aktualizováno. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PS4, PS4 Pro
Insomniac Games ukážou světu, proč je Spider-Man tak úžasný hrdina

Insomniac Games ukážou světu, proč je Spider-Man tak úžasný hrdina

Neděle 26.2.2017 14:30 - Mají společnou vizi s Marvel Games a Sony. Klapne to tentokrát a stane se pavoučí muž nejlepší hrou se superhrdinou z komiksu? Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Pohled do zákulisí vývoje Spider-Mana pro PS4
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Lukaso23    Vypadá to skvěle škoda je žeto vyjde až příští rok škodaLukaso23lukaso2362473    16.7.2017 21:46 Lukaso23

Vypadá to skvěle škoda je žeto vyjde až příští rok škoda

Golradir   1x   Doufám, že výjde i nějaká luxusní sběratelská edice se soškou, tu jako fanoušek Spidermana předobjednán za jakoukoliv (rozumnou :D) cenu :) No a konečně je Spiderman stejně starý jako já :DGolradirgolradir71350    16.7.2017 19:33 Golradir

Doufám, že výjde i nějaká luxusní sběratelská edice se soškou, tu jako fanoušek Spidermana předobjednán za jakoukoliv (rozumnou :D) cenu :) No a konečně je Spiderman stejně starý jako já :D

Desmond Miles   1x   Když se řeklo že Spider-man tady bude starší, čekal jsem něco víc než že mu je 23 :-D Ale jsem tedy zvědav jak bude v příběhu Miles, že by další hratelná postava? Přece jen, má některé schopnosti jiné než Peter, a vidět tady Petera v roli mentora nebo tak, to by byla celkem parádaDesmond Milesdesmond-miles17917    16.7.2017 13:49 Desmond Miles

Když se řeklo že Spider-man tady bude starší, čekal jsem něco víc než že mu je 23 :-D Ale jsem tedy zvědav jak bude v příběhu Miles, že by další hratelná postava? Přece jen, má některé schopnosti jiné než Peter, a vidět tady Petera v roli mentora nebo tak, to by byla celkem paráda

SteveHood   1x   Jak já se těším! Konečně hra, která je podobná Batmanovi ale není to Batman :DSteveHoodstevehood46767    16.7.2017 11:42 SteveHood

Jak já se těším! Konečně hra, která je podobná Batmanovi ale není to Batman :D

eVe-CZ    Taky bych za něj byl hrozně vděčnej . Ale na PC prostě nikdy nebude :-( . Je to díl na kterým si dávají vážbně záležet a to se mi hodně líbí . Asi ke konci roku nebo v polovině prostě ty Pska budu muset koupit ale já o ně zas takový zájem nemám radši mám PC .... Takže to možná udělám tak že si s alzy Pska zakoupím dohraju Spidermana a pska vrátím . Ale nevím jestli to stihnu za 14 dní .eVe-CZeve-cz37508    16.7.2017 10:59 eVe-CZ

Taky bych za něj byl hrozně vděčnej . Ale na PC prostě nikdy nebude :-( . Je to díl na kterým si dávají vážbně záležet a to se mi hodně líbí . Asi ke konci roku nebo v polovině prostě ty Pska budu muset koupit ale já o ně zas takový zájem nemám radši mám PC .... Takže to možná udělám tak že si s alzy Pska zakoupím dohraju Spidermana a pska vrátím . Ale nevím jestli to stihnu za 14 dní .

Ondrej_V   2x   Za toho Spider-Mana bych dal všechno. Až na koupi PS4 Pro, peníze nechci vyhazovat. Hra se mi moc líbí, poslední byl TASM2 a ten byl špatný (stejně jako film) . Až bude pokračování filmu Spider-Man s Tomem Hollandem, snad bude hra a snad i na PC.Ondrej_Vondrej_v15018    16.7.2017 10:18 Ondrej_V

Za toho Spider-Mana bych dal všechno. Až na koupi PS4 Pro, peníze nechci vyhazovat. Hra se mi moc líbí, poslední byl TASM2 a ten byl špatný (stejně jako film) . Až bude pokračování filmu Spider-Man s Tomem Hollandem, snad bude hra a snad i na PC.

Diskuze na fóru

Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), STEAM -všechno sem (6995 příspěvků), Jules Verne (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Rozšíření katalogu (61 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Hledám hru (3 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Portal Knights – Minecraft pro dospělé

Sprostá inspirace kultovní hrou pro mladistvé, nebo další evoluční stupeň „kostičkových“ her?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
The Infectious Madness of Doktor Dekker – detektivka na pohovce

Skrývá se vrah doktora Dekkera mezi jeho pacienty?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
The Elder Scrolls Online: Morrowind – návrat krásného starého světa

Zavítali jsme do legendární provincie. Líbilo se nám to, co jsme viděli?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 10. až 16. července

Trial Mass Effectu: Andromeda, detaily o posledním DLC Mafie 3, datum vydání Gran Turismo Sport, expanze Warframe, demo The Surge a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole