Uživatel nepřihlášen
  

Ve strategii Tooth and Tail rozpoutáte zvířecí revoluci

Pondělí 17.7.2017 09:58 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Hra od tvůrců Monaco: What's Your is Mine dorazí v září. K dispozici je také nový trailer.

Studio Pocketwatch Games, které stojí za hrou Monaco: What's Your is Mine, oznámilo, že k vydání jejich nového titulu, real-time strategie Tooth and Tail, dojde 12. září. Ten den začne boj o osud zvířectva, v němž se ujmete armády sestávající z různých zvířecích druhů.

Hra nabízí singleplayer, kompetitivní online multiplayer i hraní ve split-screenu. V každém případě máte jasný cíl - postavit základnu, vést svou armádu a sežrat nepřátele. Vážně. Různé zvířecí frakce totiž vedou spor o to, kdo má být kořistí a kdo predátorem, což má za následek revoluci a vznik příběhu s přítomností černého humoru.

Mapy jsou náhodně generované a frakce můžete různě upravovat. To má mít za následek fakt, že žádná bitva nebude nikdy stejná. Kvůli tomu bude třeba spoléhat se více na taktizování a vymýšlení strategie.

K dispozici je také nový trailer, který mimo jiné naznačuje, že i když se tvůrci zaměřují na svět zvířat, nečeká nás kdovíjak veselá či pohádková záležitost. Hra je ve vývoji pro PC a PS4, přičemž PC verze bude k dispozici nejen na Steamu, ale i na GOG.com.

ScreenshotyTisk
Tooth and Tail na PC, PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail Screenshot ze hry Tooth and Tail

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Ve strategii Tooth and Tail rozpoutáte zvířecí revoluci
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
nikoIX    Kanec s plamenometem WTF! Mamíí to chcí domů!nikoIXnikoix33904    17.7.2017 16:06 nikoIX

Kanec s plamenometem WTF! Mamíí to chcí domů!

Ezekiel Santhan    To jsem zvědavý. Černý humor a dobrá hratelnosti, to může zaujmout :)Ezekiel Santhanezekiel-santhan28267    17.7.2017 15:38 Ezekiel Santhan

To jsem zvědavý. Černý humor a dobrá hratelnosti, to může zaujmout :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Mafia 1 na Steamu (nejde spustit) (3 příspěvky), Trance - TOTY 2017 (451 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7039 příspěvků), Intel starter pack prodej herních kodu (1 příspěvek), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

Radost z přítomnosti legendárního DOOMa na Nintendu Switch rychle vystřídala frustrace.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC